Marija Milošević/Milena Matić i Stefan Basta/Miljan Kiković pobednici su sedmog turnira u Čajetini

 

Marija Milošević i Milena Matić i Stefan Basta i Miljan Kiković pobednici su sedmog turnira jubilarnog, 10. „Vip Beach Mastersa 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Lige“ – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku u Čajetini.

 

 

 

U finalu u konkurenciji odbojkašica Marija Milošević i Milena Matić savladale su Goranu Mrđan i Aleksandru Aleksić sa 2:0 po setovima 21:13 i 21:18, dok su Katarina Živković i Nataša Savović u meču za treće mesto pobedile Aleksandru Frajtović i Tijanu Kostić sa 2:0 po setovima 21:18 i 21:15.

 

 

U konkurenciji odbojkaša Stefan Basta i Miljan Kiković su u finalu savladali Sašu Surlu i Ivana Lozića sa 2:0 po setovima 21:17 i 21:10 dok su u meču za treće mesto Radovan Milidrag i Nenad Nikolić bili bolji od para Nikola Anđelić i Luka Guteša, slavili su pobedu od 2:1 po setovima 21:17, 18:21 i 15:10.

 

 

 

Posle Loznice, Velikog Gradišta, Bača, Zrenjanina, Novog Sada, Sombora i Čajetine, „Vip Beach Volley liga“ će se nastaviti Finalnim turnirom, koje će se odigrati na Adi Ciganliji u Beogradu 23. - 26. avgust.

Mobilni telefon Huavei P10 je zvanični telefon 10. „Vip Beach Volley Mastersa 2017.“

 

Program i rezultate iz Čajetine možete pogledati nahttp://beachvolley.ossrb.org/cajetina-2017.html

 

 

 

 

10. „Vip Beach Volley Masters 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Liga“ – Prvenstvo Srbije u odbojci na pesku – plasmani i raspored turnira:

1. LOZNICA                  23 – 25. JUN

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Marko Nikolić

3. Damjan Pušonjić/Srđan Medan

 

2. VELIKO GRADIŠTE    7 – 9. JUL

Plasmani:

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Aleksandra Frajtović/ Tijana Kostić

 

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Saša Surla/Ivan Lozić

 

3. BAČ                          14 – 16. JUL

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Marko Radosavljević/Aleksandar Gavrilov

 

4. ZRENJANIN               21 – 23. JUL

Plasmani:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

 

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Igor Tešić/Marko Janković

 

5. NOVI SAD                 28 – 30. JUL

Plasman:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Nataša Savović/Katarina Raičević

 

1. Saša Surla/Ivan Lozić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Aleksandar Gavrilov/ Raško Jovanović

 

6. SOMBOR                   3 – 5. AVGUST

Plasman

1. Nataša Savović/Katarina Raičević

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Marija Miljević/Tamara Miljević

 

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Stefan Basta/Miljan Kiković


7. ČAJETINA                 11 – 13. AVGUST

Plasman:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Nataša Savović/Katarina Živković

 

1. Stefan Basta/Miljan Kiković

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Radovan Milidrag/Nenad Nikolić 

 

8. BEOGRAD (FT)          23 – 26. AVGUST