Nataša Savović/Katarina Raičević i Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić pobednici su turnira u Somboru

10. „VIP BEACH MASTERS 2017.“ – 6. “VIP BEACH VOLLEY LIGA” – PRVENSTVO SRBIJE U ODBOJCI NA PESKU

 

 

Nataša Savović/Katarina Raičević i Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić pobednici su šestog turnira jubilarnog, 10. „Vip Beach Mastersa 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Lige“ – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku u Somboru.

 

 

 

 

U finalu u konkurenciji odbojkašica Nataša Savović i Katarina Raičević savladale su Goranu Mrđan i Aleksandru Aleksić sa 2:1 po setovima 21:15, 13:21 i 15:13, dok su Marija Miljević i Tamara Miljević u meču za treće mesto pobedile Aleksandru Frajtović i Tijanu Kostić sa 2:0 po setovima 21:15 i 21:19.

 

 

 

U konkurenciji odbojkaša Lazar Kolarić i Đorđe Klašnić su u finalu savladali Sašu Surlu i Ivana Lozića sa 2:0 po setovima 21:11 i 21:18 dok su u meču za treće mesto Stefan Basta i Miljan Kiković bili bolji od para Aleksandar Gavrilov i Marko Plavšić, slavili su pobedu od 2:1 po setovima 21:15, 21:23 i 16:14. 

 

 

Kompletan raspored i rezultate iz Sombora možete pogledati na: http://beachvolley.ossrb.org/sombor-2017.html

 

 

 

 

Posle Loznice, Velikog Gradišta, Bača, Zrenjanina, Novog Sada i Sombora, „Vip Beach Volley liga“ će se nastaviti 11 – 13. avgusta u Čajetini.

Finalni turnir će se odigrati na Adi Ciganliji u Beogradu 23. - 26. avgust.

Mobilni telefon Huavei P10 je zvanični telefon 10. „Vip Beach Volley Mastersa 2017.“


 

 

 

U Somboru su održana i dva časa škole odbojke na kojima su Ivan Miljković, prvi potpredsednik OSS, Đula Mešter, potpredsednik OSS i Slobodan Boškan, predsednik Sportskog saveza Vojvodine trenirali sa budućim odbojkašicama i odbojkašima.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. „Vip Beach Volley Masters 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Liga“ – Prvenstvo Srbije u odbojci na pesku – plasmani i raspored turnira:

1. LOZNICA                  23 – 25. JUN

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Marko Nikolić

3. Damjan Pušonjić/Srđan Medan

 

2. VELIKO GRADIŠTE    7 – 9. JUL

Plasmani:

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Aleksandra Frajtović/ Tijana Kostić

 

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Saša Surla/Ivan Lozić

 

3. BAČ                          14 – 16. JUL

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Marko Radosavljević/Aleksandar Gavrilov

 

4. ZRENJANIN               21 – 23. JUL

Plasmani:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

 

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Igor Tešić/Marko Janković

 

5. NOVI SAD                 28 – 30. JUL

Plasman:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Nataša Savović/Katarina Raičević

 

1. Saša Surla/Ivan Lozić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Aleksandar Gavrilov/ Raško Jovanović

 

6. SOMBOR                   3 – 5. AVGUST

Plasman

1. Nataša Savović/Katarina Raičević

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Marija Miljević/Tamara Miljević

 

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Stefan Basta/Miljan Kiković


7. ČAJETINA                 11 – 13. AVGUST

8. BEOGRAD (FT)          23 – 26. AVGUST