Odbojka na pesku se seli u Čajetinu

10. „VIP BEACH MASTERS 2017.“ – 6. “VIP BEACH VOLLEY LIGA” – PRVENSTVO SRBIJE U ODBOJCI NA PESKU

 

 

Na redu je sedmi turnir jubilarnog, 10. „Vip Beach Mastersa 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Lige“ – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku koji će se odigrati od 11. – 13. avgusta u Čajetini. Na turniru će učestvovati ukupno 36 ekipa, 20 u muškoj konkurenciji i 16 u ženskoj konkurenciji a kao i do sada turnir će otvirti igrači i igračice do 20 godina. Prijavljneo je 7 muških i 3 ženske ekipe.

Posle Loznice, Velikog Gradišta, Bača, Zrenjanina, Novog Sada, Sombora i Čajetine, „Vip Beach Volley liga“ će se nastaviti Finalnim turnirom, koje će se odigrati na Adi Ciganliji u Beogradu 23. - 26. avgust.

Mobilni telefon Huavei P10 je zvanični telefon 10. „Vip Beach Volley Mastersa 2017.“

 

Program i rezultate iz Čajetine možete pogledati na: http://beachvolley.ossrb.org/cajetina-2017.html

 


10. „Vip Beach Volley Masters 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Liga“ – Prvenstvo Srbije u odbojci na pesku – plasmani i raspored turnira:

 

1. LOZNICA                  23 – 25. JUN

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Marko Nikolić

3. Damjan Pušonjić/Srđan Medan


2. VELIKO GRADIŠTE    7 – 9. JUL

Plasmani:

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Aleksandra Frajtović/ Tijana Kostić


1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Saša Surla/Ivan Lozić


3. BAČ                          14 – 16. JUL

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Marko Radosavljević/Aleksandar Gavrilov


4. ZRENJANIN               21 – 23. JUL

Plasmani:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić


1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Igor Tešić/Marko Janković


5. NOVI SAD                 28 – 30. JUL

Plasman:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Nataša Savović/Katarina Raičević


1. Saša Surla/Ivan Lozić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Aleksandar Gavrilov/ Raško Jovanović


6. SOMBOR                   3 – 5. AVGUST

Plasman

1. Nataša Savović/Katarina Raičević

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Marija Miljević/Tamara Miljević


1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Stefan Basta/Miljan Kiković


7. ČAJETINA                 11 – 13. AVGUST

8. BEOGRAD (FT)          23 – 26. AVGUST