Poznati polufinalni parovi u Somboru

10. „VIP BEACH MASTERS 2017.“ – 6. “VIP BEACH VOLLEY LIGA” – PRVENSTVO SRBIJE U ODBOJCI NA PESKU

 

 

Posle dva dana borbe na šestom turniru jubilarnog, 10. „Vip Beach Mastersa 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Lige“ – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku, poznati su polufinalni parovi na turniru u Somboru.

 

U polufinalu u konkurenciji odbojkašica (danas, 05. avgust) će igrati Međan/Aleksić – Frajtović/Kostić od 15.00 i Savović/Raičević – Miljević/Miljević od 15.40.

Meč za treće mesto na programu je u 18.00 a finale u 21.00.


U konkurenciji odbojkaša u polufinalu će se sastati Kolarić/Klašnić – Gavrilov/Plavšić od 16.20 i Lozić/Surla – Basta/Kiković od 17.10.

Meč za treće mesto na programu je u 20.00 a finale u 22.00.

 

Takođe u Somboru biće održana dva časa odbojke.

 

Kompletene rezultate možete pogledati na: http://beachvolley.ossrb.org/sombor-2017.html 

 

Posle Loznice, Velikog Gradišta, Bača, Zrenjanina, Novog Sada i Sombora, „Vip Beach Volley liga“ će se nastaviti 11 – 13. avgusta u Čajetini.

Finalni turnir će se odigrati na Adi Ciganliji u Beogradu 23. - 26. avgust.

Mobilni telefon Huavei P10 je zvanični telefon 10. „Vip Beach Volley Mastersa 2017.“

10. „Vip Beach Volley Masters 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Liga“ – Prvenstvo Srbije u odbojci na pesku – plasmani i raspored turnira:

 

1. LOZNICA                  23 – 25. JUN

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Marko Nikolić

3. Damjan Pušonjić/Srđan Medan


2. VELIKO GRADIŠTE    7 – 9. JUL

Plasmani:

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Aleksandra Frajtović/ Tijana Kostić


1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Saša Surla/Ivan Lozić


3. BAČ                          14 – 16. JUL

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Marko Radosavljević/Aleksandar Gavrilov


4. ZRENJANIN               21 – 23. JUL

Plasmani:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić


1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Igor Tešić/Marko Janković


5. NOVI SAD                 28 – 30. JUL

Plasman:

1. Milena Matić/Marija Milošević

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Nataša Savović/Katarina Raičević


1. Saša Surla/Ivan Lozić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Aleksandar Gavrilov/ Raško Jovanović

 

6. SOMBOR                   3 – 5. AVGUST

7. ČAJETINA                 11 – 13. AVGUST

8. BEOGRAD (FT)          23 – 26. AVGUST