Treći pehar za Lazara Kolarića i Đorđa Klašnića

10. „VIP BEACH MASTERS 2017.“ – 6. “VIP BEACH VOLLEY LIGA” – PRVENSTVO SRBIJE U ODBOJCI NA PESKU

Na terenima pored jezera Provala kod Bača, na trećem turniru jubilarnog, 10. „Vip Beach Mastersa 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Lige“ – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku, titulu pobednika, treću u ovoj sezoni osvojili su Lazar Kolarić i Đorđe Klašnić.

 

 

 

 

 

Lazar Kolarić i Đorđe Klašnić su u finalu savladali Stefana Bastu i Miljana Kikovića sa 2:0, po setovima 21:17 i 21:16, posle 40 minuta igre.

 

 

 

U meču za treće mesto, Marko Radosavljević i Aleksandar Gavrilov su pobedili Damjana Pušonjića i Srđana Medana sa 2:0, po setovima 21:18 i 21:14, posle 38 minuta igre.

 

 

 

Tradicionalno, u Baču su održana dva časa škole odbojke. Sa preko 50 najmlađih odbojkašica i odbojkaša trenirali su Ivan Miljković, prvi potpredsednik OSS i Đula Mešter, potpredsednik OSS.

 

 

 

Kompletne rezultate iz Bača možete pogledati na: http://beachvolley.ossrb.org/bac-2017.html

Posle Loznice, Velikog Gradišta i Bača, „Vip Beach Volley liga“ će se nastaviti 21 – 23. jula u Zrenjaninu, a zatim turnirima u Novom Sadu, Somboru i Čajetini.

Finalni turnir će se odigrati na Adi Ciganliji u Beogradu.

Mobilni telefon Huavei P10 je zvanični telefon 10. „Vip Beach Volley Mastersa 2017.“

 

10. „Vip Beach Volley Masters 2017.“ i 6. „Vip Beach Volley Liga“ – Prvenstvo Srbije u odbojci na pesku – plasmani i raspored turnira:

 

1. LOZNICA                  23 – 25. JUN

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Marko Nikolić

3. Damjan Pušonjić/Srđan Medan

 

2. VELIKO GRADIŠTE    7 – 9. JUL

Plasmani:

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Aleksandra Frajtović/ Tijana Kostić

 

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Saša Surla/Ivan Lozić

 

3. BAČ                          14 – 16. JUL

Plasman:

1. Lazar Kolarić/Đorđe Klašnić

2. Stefan Basta/Miljan Kiković

3. Marko Radosavljević/Aleksandar Gavrilov

 

4. ZRENJANIN               21 – 23. JUL

5. NOVI SAD                 28 – 30. JUL

6. SOMBOR                   3 – 5. AVGUST

7. ČAJETINA                 11 – 13. AVGUST

8. BEOGRAD (FT)          23 – 26. AVGUST