Brazil prvi polufinalista – za preostala 3 mesta čak 7 kandidata

MLAĐI SENIORI (do 23) – III SP 2017.

Brazil je prvi polufinalista III SP 2017. za mlađe seniore, igrače do 23 godine, koje se igra u Kairu. U A grupi kandidati za plasman u polufinale uoči poslednjeg, 5. kola su Japan, Kuba, Poljska i Egipat, a u B grupi Rusija, Argentina i Iran.

 

 

Utakmice se igraju na 4 dobijena seta, a svaki set do 15 poena. Za pobede od 4:0 i 4:1 dobijaju se 3 boda, a za pobedu od 4:3 pobednik dobija 2, a poraženi 1 bod. Takođe, prilikom smeč servisa, serverima nije dozvoljeno da doskoče u teren.

 

MLAĐI SENIORI (do 23) – III SP 2017. – KAIRO (DVORANE 1 I 2 KOMPLEKSA STADION), EGIPAT (18 – 25. AVGUST):

A GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

BRAZIL – MEKSIKO             4:0 (15:7, 15:8, 15:6, 15:10)

POLJSKA – KUBA          4:1 (15:12, 12:15, 16:14, 15:10, 17:15)

EGIPAT – JAPAN           4:3 (15:10, 15:13, 12:15, 15:8, 9:15, 13:15, 15:10)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

JAPAN – MEKSIKO        4:0 (15:12, 15:12, 15:11, 15:10)

BRAZIL – POLJSKA        4:0 (15:10, 22:20, 22:20, 15:7)

KUBA – EGIPAT             4:2 (13:15, 16:14, 10:15, 15:12, 15:11, 18:16)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

KUBA – JAPAN  4:2 (15:13, 19:17, 14:16, 13:15, 16:14, 15:13)

POLJSKA – MEKSIKO     4:0 (15:8, 15:8, 15:10, 15:10)

BRAZIL – EGIPAT          4:1 (15:12, 18:16, 15:11, 12:15, 15:12)

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

JAPAN – POLJSKA         4:2 (15:13, 14:16, 15:12, 15:13, 8:15, 15:13)

BRAZIL – KUBA             4:3 (13:15, 15:13, 11:15, 11:15, 15:11, 15:8, 15:12)

EGIPAT – MEKSIKO       4:1 (15:5, 15:7, 13:15, 15:9, 20:18)

TABELA:

1. BRA        4    4    0    16:4     11

2. JPN         4    2    2    13:10     7

3. CUB        4    2    2    12:12     7

4. POL        4    2    2    10:9       6

5. EGY        4    2    2    11:12     5

6. MEX        4    0    4      1:16     0

 

5. KOLO – SREDA, 23. AVGUST:

BRAZIL – JAPAN            15.00

KUBA – MEKSIKO          17.30

POLJSKA – EGIPAT        20.00

 

B GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

KINA – TURSKA            4:3 (19:17, 12:15, 11:15, 15:8, 15:10, 10:15, 15:10)

RUSIJA – ALŽIR 4:0 (15:8, 15:11, 15:11, 15:8)

ARGENTINA – IRAN       4:2 (16:14, 11:15, 15:11, 18:16, 13:15, 15:10)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

IRAN – KINA     4:0 (15:13, 15:12, 15:8, 15:13)

ARGENTINA – ALŽIR     4:0 (15:11, 15:8, 15:9, 15:12)

RUSIJA – TURSKA         4:0 (18:16, 15:13, 15:6, 15:13)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

RUSIJA – KINA  4:0 (15:8, 15:11, 15:11, 15:11)

ARGENTINA – TURSKA        4:2 (15:8, 6:15, 15:7, 15:17, 15:11, 15:9)

IRAN – ALŽIR          4:1 (16:18, 15:8, 15:7, 15:9, 15:12)

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

KINA – ALŽIR    4:0 (17:15, 15:13, 15:7, 15:11)

IRAN – TURSKA            4:0 (15:12, 15:9, 17:15, 15:10)

RUSIJA – ARGENTINA   4:3 (11:15, 15:12, 13:15, 15:13, 8:15, 15:12, 16:14)

TABELA:

1. RUS        4    4    0    16:3     11

2. ARG        4    3    1    15:8     10

3. IRI         4    3    1    14:5       9

4. CHN       4    2    2      8:11     5

5. TUR        4    0    4      5:16     1

6. ALG        4    0    4      1:16     0

 

5. KOLO – SREDA, 23. AVGUST:

ARGENTINA – KINA       15.00

RUSIJA – IRAN              17.30

TURSKA – ALŽIR           20.00

 

ČETVRTAK, 24. AVGUST:

POLUFINALE:

A 1 – B 2          17.30

B 1 – A 2          20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 3 – B 4          12.30

B 3 – A 4          15.00

 

PETAK, 25. AVGUST:

FINALE:                        18.00

ZA TREĆE MESTO:        15.30

ZA PETO MESTO:          10.00

ZA SEDMO MESTO:       10.00