Brazil, Rusija i Argentina zabeležili druge pobede u Kairu

MLAĐI SENIORI (do 23) – III SP 2017.

Posle dva odigrana kola u Kairu, u Egiptu, na III SP 2017. za mlađe seniore, igrače do 23 godine, po dve pobede su zabeležili Brazil, Rusija i Argentina.

 

 

Utakmice se igraju na 4 dobijena seta, a svaki set do 15 poena. Za pobede od 4:0 i 4:1 dobijaju se 3 boda, a za pobedu od 4:3 pobednik dobija 2, a poraženi 1 bod. Takođe, prilikom smeč servisa, serverima nije dozvoljeno da doskoče u teren.

 

MLAĐI SENIORI (do 23) – III SP 2017. – KAIRO (DVORANE 1 I 2 KOMPLEKSA STADION), EGIPAT (18 – 25. AVGUST):

A GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

BRAZIL – MEKSIKO             4:0 (15:7, 15:8, 15:6, 15:10)

POLJSKA – KUBA          4:1 (15:12, 12:15, 16:14, 15:10, 17:15)

EGIPAT – JAPAN           4:3 (15:10, 15:13, 12:15, 15:8, 9:15, 13:15, 15:10)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

JAPAN – MEKSIKO        4:0 (15:12, 15:12, 15:11, 15:10)

BRAZIL – POLJSKA        4:0 (15:10, 22:20, 22:20, 15:7)

KUBA – EGIPAT             4:2 (13:15, 16:14, 10:15, 15:12, 15:11, 18:16)

TABELA:

1. BRA        2    2    0    8:0       6

2. JPN         2    1    1    7:4       4

3. CUB        2    1    1    5:6       3

4. POL        2    1    1    4:5       3

5. EGY        2    1    1    6:7       2

6. MEX        2    0    2    0:8       0

 

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

KUBA – JAPAN              15.00

POLJSKA – MEKSIKO     17.30

BRAZIL – EGIPAT          20.00

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

POLJSKA – JAPAN         15.00

KUBA – BRAZIL             17.30

EGIPAT – MEKSIKO       20.00

5. KOLO – SREDA, 23. AVGUST:

BRAZIL – JAPAN            15.00

KUBA – MEKSIKO          17.30

POLJSKA – EGIPAT        20.00

 

B GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

KINA – TURSKA            4:3 (19:17, 12:15, 11:15, 15:8, 15:10, 10:15, 15:10)

RUSIJA – ALŽIR 4:0 (15:8, 15:11, 15:11, 15:8)

ARGENTINA – IRAN       4:2 (16:14, 11:15, 15:11, 18:16, 13:15, 15:10)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

IRAN – KINA     4:0 (15:13, 15:12, 15:8, 15:13)

ARGENTINA – ALŽIR     4:0 (15:11, 15:8, 15:9, 15:12)

RUSIJA – TURSKA         4:0 (18:16, 15:13, 15:6, 15:13)

TABELA:

1. RUS        2    2    0    8:0       6

2. ARG        2    2    0    8:2       6

3. IRI         2    1    1    6:4       3

4. CHN       2    1    1    4:7       2

5. TUR        2    0    2    3:8       1

6. ALG        2    0    2    0:8       0

 

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

RUSIJA – KINA              15.00

TURSKA – ARGENTINA  17.30

IRAN – ALŽIR                20.00

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

KINA – ALŽIR                15.00

TURSKA – IRAN            17.30

RUSIJA – ARGENTINA   20.00

5. KOLO – SREDA, 23. AVGUST:

ARGENTINA – KINA       15.00

RUSIJA – IRAN              17.30

TURSKA – ALŽIR           20.00

 

ČETVRTAK, 24. AVGUST:

POLUFINALE:

A 1 – B 2          17.30

B 1 – A 2          20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 3 – B 4          12.30

B 3 – A 4          15.00

 

PETAK, 25. AVGUST:

FINALE:                        18.00

ZA TREĆE MESTO:        15.30

ZA PETO MESTO:          10.00

ZA SEDMO MESTO:       10.00