Šest kandidata za polufinale u Egiptu

MLAĐI SENIORI (do 23) – III SP 2017.

Brazil, Poljska i Kuba iz A grupe i Rusija, Argentina i Iran iz B grupe su kandidati za plasman u polufinale III SP 2017. za mlađe seniore, igrače do 23 godine, posle tri odigrana kola.

 

 

Utakmice se igraju na 4 dobijena seta, a svaki set do 15 poena. Za pobede od 4:0 i 4:1 dobijaju se 3 boda, a za pobedu od 4:3 pobednik dobija 2, a poraženi 1 bod. Takođe, prilikom smeč servisa, serverima nije dozvoljeno da doskoče u teren.

 

MLAĐI SENIORI (do 23) – III SP 2017. – KAIRO (DVORANE 1 I 2 KOMPLEKSA STADION), EGIPAT (18 – 25. AVGUST):

A GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

BRAZIL – MEKSIKO             4:0 (15:7, 15:8, 15:6, 15:10)

POLJSKA – KUBA          4:1 (15:12, 12:15, 16:14, 15:10, 17:15)

EGIPAT – JAPAN           4:3 (15:10, 15:13, 12:15, 15:8, 9:15, 13:15, 15:10)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

JAPAN – MEKSIKO        4:0 (15:12, 15:12, 15:11, 15:10)

BRAZIL – POLJSKA        4:0 (15:10, 22:20, 22:20, 15:7)

KUBA – EGIPAT             4:2 (13:15, 16:14, 10:15, 15:12, 15:11, 18:16)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

KUBA – JAPAN  4:2 (15:13, 19:17, 14:16, 13:15, 16:14, 15:13)

POLJSKA – MEKSIKO     4:0 (15:8, 15:8, 15:10, 15:10)

BRAZIL – EGIPAT          4:1 (15:12, 18:16, 15:11, 12:15, 15:12)

TABELA:

1. BRA        3    3    0    12:1     9

2. POL        3    2    1      8:5     6

3. CUB        3    2    1      9:8     6

4. JPN         3    1    2      9:8     4

5. EGY        3    1    2      7:11   2

6. MEX        3    0    3      0:12   0

 

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

POLJSKA – JAPAN         15.00

KUBA – BRAZIL             17.30

EGIPAT – MEKSIKO       20.00

5. KOLO – SREDA, 23. AVGUST:

BRAZIL – JAPAN            15.00

KUBA – MEKSIKO          17.30

POLJSKA – EGIPAT        20.00

 

B GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

KINA – TURSKA            4:3 (19:17, 12:15, 11:15, 15:8, 15:10, 10:15, 15:10)

RUSIJA – ALŽIR 4:0 (15:8, 15:11, 15:11, 15:8)

ARGENTINA – IRAN       4:2 (16:14, 11:15, 15:11, 18:16, 13:15, 15:10)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

IRAN – KINA     4:0 (15:13, 15:12, 15:8, 15:13)

ARGENTINA – ALŽIR     4:0 (15:11, 15:8, 15:9, 15:12)

RUSIJA – TURSKA         4:0 (18:16, 15:13, 15:6, 15:13)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

RUSIJA – KINA  4:0 (15:8, 15:11, 15:11, 15:11)

ARGENTINA – TURSKA        4:2 (15:8, 6:15, 15:7, 15:17, 15:11, 15:9)

IRAN – ALŽIR          4:1 (16:18, 15:8, 15:7, 15:9, 15:12)

TABELA:

1. RUS        3    3    0    12:0     9

2. ARG        3    3    0    12:4     9

3. IRI         3    2    1    10:5     6

4. CHN       3    1    2      4:11   2

5. TUR        3    0    3      5:12   1

6. ALG        3    0    3      1:12   0

 

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

KINA – ALŽIR                15.00

TURSKA – IRAN            17.30

RUSIJA – ARGENTINA   20.00

5. KOLO – SREDA, 23. AVGUST:

ARGENTINA – KINA       15.00

RUSIJA – IRAN              17.30

TURSKA – ALŽIR           20.00

 

ČETVRTAK, 24. AVGUST:

POLUFINALE:

A 1 – B 2          17.30

B 1 – A 2          20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 3 – B 4          12.30

B 3 – A 4          15.00

 

PETAK, 25. AVGUST:

FINALE:                        18.00

ZA TREĆE MESTO:        15.30

ZA PETO MESTO:          10.00

ZA SEDMO MESTO:       10.00