Sreda slobodan dan u Ljubljani – Slovenija, Brazil i Bugarska najbliži polufinalu

MLAĐE SENIORKE (do 23) – III SP 2017.

Sreda je slobodan dan na III SP 2017. za mlađe seniorke, igračice do 23 godine, u Ljubljani. Posle tri odigrana kola najveće šanse za plasman u polufinale imaju Slovenija, Brazil i Bugarska.

 

 

 

Utakmice se igraju po test pravilima FIVB na 4 dobijena seta, a svaki set do 15 poena. Za pobede od 4:0 i 4:1 dobijaju se 3 boda, a za pobedu od 4:3 pobednik dobija 2, a poraženi 1 bod. Takođe, prilikom smeč servisa, serverima nije dozvoljeno da doskoče u teren.

 

MLAĐE SENIORKE (do 23) – III SP 2017. – LJUBLJANA (dvorane Stožice i Tivoli), SLOVENIJA (10 – 17. septembar):

A GRUPA:

1. KOLO – NEDELJA, 10. SEPTEMBAR:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – EGIPAT  4:2 (12:15, 15:6, 15:8, 15:12, 15:17, 19:17)

SLOVENIJA – ARGENTINA         4:0 (15:11, 15:10, 15:10, 15:8)

KINA – TAJLAND           4:0 (15:11, 15:6, 15:11, 15:12)

2. KOLO – PONEDELJAK, 11. SEPTEMBAR:

TAJLAND – ARGENTINA             4:2 (11:15, 15:5, 15:10, 15:12, 13:15, 15:10)

KINA – EGIPAT             4:2 (10:15, 15:11, 12:15, 15:10, 15:7, 15:7)

SLOVENIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA   4:1 (15:11, 15:9, 11:15, 19:17, 15:11)

3. KOLO – UTORAK, 12. SEPTEMBAR:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – ARGENTINA  4:3 (21:23, 12:15, 15:12, 17:15, 16:14, 20:22, 15:5)

SLOVENIJA – KINA  4:0 (15:11, 15:12, 15:5, 15:8)

EGIPAT – TAJLAND 4:2 (15:9, 7:15, 15:11, 9:15, 16:14, 15:4)

TABELA:

1. SLO        3    3    0    12:1     9

2. CHN       3    2    1      8:6     6

3. DOM       3    2    1      9:9     5

4. THA        3    1    2      6:10   3

5. EGY        3    1    2      8:10   3

6. ARG        3    0    3      5:12   1

 

4. KOLO – ČETVRTAK, 14. SEPTEMBAR:

ARGENTINA – EGIPAT   14.00

SLOVENIJA – TAJLAND  17.00

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KINA      20.00

5. KOLO – PETAK, 15. SEPTEMBAR:

KINA – ARGENTINA       14.00

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – TAJLAND      17.00

SLOVENIJA – EGIPAT    20.00

 

B GRUPA:

1. KOLO – NEDELJA, 10. SEPTEMBAR:

BRAZIL – KENIJA    4:0 (15:2, 15:5, 15:11, 15:10)

TURSKA – KUBA           4:0 (15:12, 16:14, 17:15, 15:8)

BUUGARSKA – JAPAN    4:2 (15:13, 13:15, 11:15, 15:13, 15:12, 15:11)

2. KOLO – PONEDELJAK, 11. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – KENIJA          4:0 (15:1, 15:5, 15:6, 15:11)

JAPAN – KUBA  4:0 (15:12, 15:12, 15:7, 15:13)

BRAZIL – TURSKA         4:0 (17:15, 15:12, 15:6, 15:12)

3. KOLO – UTORAK, 12. SEPTEMBAR:

TURSKA – KENIJA   4:0 (15:6, 15:5, 15:12, 15:11)

BRAZIL – JAPAN            4:1 (14:16, 15:13, 15:11, 17:15, 15:10)

BUGARSKA – KUBA       4:3 (10:15, 12:15, 11:15, 15:10, 15:10, 15:11, 15:6)

TABELA:

1. BRA        3    3    0    12:1     9

2. BUL        3    3    0    12:5     8

4. TUR        3    2    1      8:4     6

3. JPN         3    1    2      7:8     3

5. CUB        3    0    3      3:12   1

6. KEN        3    0    3      0:12   0

 

4. KOLO – ČETVRTAK, 14. SEPTEMBAR:

KUBA – KENIJA             14.00

BUGARSKA – BRAZIL    17.00

TURSKA – JAPAN          20.00

5. KOLO – PETAK, 15. SEPTEMBAR:

JAPAN – KENIJA            14.00

TURSKA – BUGARSKA   17.00

BRAZIL – KUBA             20.00

 

SUBOTA, 16. SEPTEMBAR:

POLUFINALE:

A 1 – B 2          15.30

B 1 – A 2          18.30

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 3 – B 4          15.30

B 3 – A 4          18.30

 

NEDELJA, 17. SEPTEMBAR:

FINALE:                              19.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:       19.00

MEČ ZA PETO MESTO:         16.00

MEČ ZA SEDMO MESTO:     16.00