U Bahreinu pet selekcija bez poraza

KADETI – XV SP 2017.

Posle tri odigrana kola na XV SP 2017. u konkurenciji kadeta u Manami, u Bahreinu, maksimalan učinak imaju SAD u A grupi, Japan u B grupi, Koreja i Argentina u C grupi, i Iran u D grupi.

 

 

KADETI – XV SP 2017. – MANAMA (DVORANA SPORTSKOG GRADA ISA), BAHREIN (18 – 27. AVGUST):

A GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

PORTORIKO – TUNIS    3:2 (20:25, 25:18, 30:32, 25:22, 17:15)

BAHREIN – EGIPAT       3:1 (25:17, 25:20, 19:25, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

EGIPAT – PORTORIKO  3:1 (29:27, 25:20, 23:25, 25:17)

SAD – BAHREIN            3:1 (28:26, 25:19, 20:25, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

SAD – PORTORIKO       3:1 (25:21, 25:18, 23:25, 25:22)

EGIPAT – TUNIS           3:1 (26:24, 22:25, 30:28, 32:30)

TABELA:

1. USA        2    2    0    6:2       6

2. EGY        3    2    1    7:5       6

3. BRN        2    1    1    4:4       3

4. PUR        3    1    2    5:8       2

5. TUN        2    0    2    3:6       1

 

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

SAD – TUNIS                      17.00 (16.00)

PORTORIKO – BAHREIN      19.00 (18.00)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:

SAD – EGIPAT               17.00 (16.00)

TUNIS – BAHREIN         19.00 (18.00)

 

B GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

FRANCUSKA – BRAZIL   3:2 (23:25, 20:25, 25:17, 25:17, 17:15)

JAPAN – KUBA              3:0 (25:21, 25:18, 25:12)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

FRANCUSKA – KUBA     3:0 (25:19, 25:23, 25:14)

BRAZIL – POLJSKA        3:1 (22:25, 25:13, 25:18, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

KUBA – POLJSKA          3:2 (21:25, 25:22, 25:9, 21:25, 15:10)

JAPAN – FRANCUSKA    3:2 (24:26, 27:25, 23:25, 25:20, 15:13)

TABELA:

1. FRA        3    2    1    8:5       6

2. JPN         2    2    0    6:2       5

3. BRA        2    1    1    5:4       4

4. CUB        3    1    2    3:8       2

5. POL        2    0    2    3:6       1

 

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

POLJSKA – JAPAN         13.00 (12.00)

BRAZIL – KUBA             15.00 (14.00)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:

BRAZIL – JAPAN                  13.00 (12.00)

FRANCUSKA – POLJSKA      15.00 (14.00)

 

C GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

RUSIJA – TURSKA   3:0 (25:16, 25:14, 25:12)

KOREJA – ČILE       3:0 (25:12, 25:20, 25:21)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

TURSKA – ČILE       3:0 (25:14, 25:19, 25:19)

ARGENTINA – RUSIJA   3:1 (20:25, 25:13, 25:23, 26:24)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

ARGENTINA – ČILE       3:0 (25:23, 25:13, 25:22)

KOREJA – TURSKA        3:1 (26:28, 25:20, 25:21, 27:25)

TABELA:

1. KOR       2    2    0    6:1       6

2. ARG        2    2    0    6:1       6

3. RUS        2    1    1    4:3       3

4. TUR        3    1    2    4:6       3

5. CHI        3    0    3    0:9       0

 

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

ARGENTINA – KOREJA  13.00 (12.00)

RUSIJA – ČILE              15.00 (14.00)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:

RUSIJA – KOREJA         13.00 (12.00)

TURSKA – ARGENTINA  15.00 (14.00)

 

D GRUPA:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

ITALIJA – ČEŠKA           3:1 (25:19, 25:21, 19:25, 30:28)

KINA – MEKSIKO    3:0 (25:19, 25:17, 25:19)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

ČEŠKA – MEKSIKO        3:0 (28:26, 25:16, 25:17)

IRAN – ITALIJA             3:2 (25:16, 23:25, 23:25, 25:19, 15:12)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

IRAN – MEKSIKO    3:0 (25:19, 25:12, 25:18)

ČEŠKA – KINA  3:1 (22:25, 25:16, 25:20, 25:22)

TABELA:

1. CZE        3    2    1    7:4       6

2. IRI         2    2    0    6:2       5

3. ITA         2    1    1    5:4       4

4. CHN       2    1    1    4:3       3

5. MEX        3    0    3    0:9       0

 

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

IRAN – KINA                 17.00 (16.00)

ITALIJA – MEKSIKO       19.00 (18.00)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:

ITALIJA – KINA       17.00 (16.00)

IRAN – ČEŠKA        19.00 (18.00)

 

Po četiri ekipe iz svake grupe izboriće plasman u osminu finala. U osmini finala će se sastati selekcije iz A i B grupe (A 1 – B 4, A 2 – B 3…), odnosno selekcije iz C i D grupe (C 1 – D 4, C 2 – D 3…).

Pobednici će izboriti plasman u četvrtfinale, a poražene ekipe će igrati u razigravanju za plasman od 9. – 16. mesta.

Petoplasirane selekcije iz sve četiri grupe odigraće po završetku takmičenja po grupama još 3 kola u grupi za plasman od 17. – 20. mesta.

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 17 – 20. MESTA:

1. KOLO – ČETVRTAK, 24. AVGUST:

A 5 – D 5          11.00 (10.00)

B 5 – C 5          11.00 (10.00)

2. KOLO – PETAK, 25. AVGUST:

A 5 – D 5          11.00 (10.00)

B 5 – C 5          11.00 (10.00)

3. KOLO – SUBOTA, 26. AVGUST:

A 5 – B 5          11.00 (10.00)

C 5 – D 5          11.00 (10.00)

 

OSMINA FINALA – ČETVRTAK, 24. AVGUST:

(1) B 1 – A 4           13.00 (12.00)

(2) C 2 – D 3          13.00 (12.00)

(3) B 2 – A 3           15.00 (14.00)

(4) C 1 – D 4          15.00 (14.00)

(5) D 1 – C 4          17.00 (16.00)

(6) A 2 – B 3           17.00 (16.00)

(7) D 2 – C 3          19.00 (18.00)

(8) A 1 – B 4           19.00 (18.00)

 

PETAK, 25. AVGUST:

ČETVRTFINALE:

(9) POBEDNICI MEČEVA 1 I 2    13.00 (12.00)

(10) POBEDNICI MEČEVA 3 I 4  15.00 (14.00)

(11) POBEDNICI MEČEVA 5 I 6  17.00 (16.00)

(12) POBEDNICI MEČEVA 7 I 8  19.00 (18.00)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 16. MESTA:

(13) PORAŽENI IZ MEČEVA 1 I 2     13.00 (12.00)

(14) PORAŽENI IZ MEČEVA 3 I 4     15.00 (14.00)

(15) PORAŽENI IZ MEČEVA 5 I 6     17.00 (16.00)

(16) PORAŽENI IZ MEČEVA 7 I 8     19.00 (18.00)

 

SUBOTA, 26. AVGUST:

POLUFINALE:

POBEDNICI MEČEVA 9 I 10       17.00 (16.00)

POBEDNICI MEČEVA 11 I 12      19.00 (18.00)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

PORAŽENI IZ MEČEVA 9 I 10           13.00 (12.00)

PORAŽENI IZ MEČEVA 11 I 12         15.00 (14.00)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

POBEDNICI MEČEVA 13 I 14            17.00 (16.00)

POBEDNICI MEČEVA 15 I 16            19.00 (18.00)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 13 – 16. MESTA:

PORAŽENI IZ MEČEVA 13 I 14         13.00 (12.00)

PORAŽENI IZ MEČEVA 15 I 16         15.00 (14.00)

 

NEDELJA, 27. AVGUST:

FINALE:                        19.00 (18.00)

MEČ ZA 3. MESTO:        15.00 (14.00)

MEČ ZA 5. MESTO:        13.00 (12.00)

MEČ ZA 7. MESTO:        13.00 (12.00)

MEČ ZA 9. MESTO:        11.00 (10.00)

MEČ ZA 11. MESTO:      11.00 (10.00)

MEČ ZA 13. MESTO:      9.00 (8.00)

MEČ ZA 15. MESTO:      9.00 (8.00)