U subotu počinje prvenstvo Evrope za kadete

KADETI – XII EP 2017.

U subotu, 22. apila počinje XII EP 2017. u konkurenciji kadeta, koje će se odigrati 22 – 30. aprila u Đeru, u Mađarskoj i Puhovu, u Slovačkoj. U A grupi, u Đeru, igraće Poljska, Rusija, Mađarska, Italija, Bugarska i Belgija, dok će u B grupi u Puhovu igrati Turska, Slovačka, Rumunija, Finska, Francuska i Češka.

 

 

KADETI – XII EP 2017. – ĐER, MAĐARSKA I PUHOV, SLOVAČKA (22 – 30. APRIL):

A GRUPA – ĐER (DVORANA IŠTVAN SEČENJI):

1. KOLO – SUBOTA, 22. APRIL:

RUSIJA – POLJSKA        15.30

MAĐARSKA – BELGIJA   18.00

BUGARSKA – ITALIJA    20.30

 

2. KOLO – NEDELJA, 23. APRIL:

RUSIJA – BELGIJA               15.30

MAĐARSKA – BUGARSKA    18.00

ITALIJA – POLJSKA             20.30

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 24. APRIL:

BUGARSKA – BELGIJA         15.30

POLJSKA – MAĐARSKA        18.00

RUSIJA – ITALIJA                20.30

 

4. KOLO – SREDA, 26. APRIL:

BUGARSKA – POLJSKA        15.30

RUSIJA – MAĐARSKA          18.00

BELGIJA – ITALIJA              20.30

 

5. KOLO – ČETVRTAK, 27. APRIL:

BUGARSKA – RUSIJA          15.30

ITALIJA – MAĐARSKA          18.00

POLJSKA – BELGIJA      20.30

 

B GRUPA – PUHOV (ARENA PUHOV):

1. KOLO – SUBOTA, 22. APRIL:

ČEŠKA – TURSKA                15.00

SLOVAČKA – FRANCUSKA   17.30

FINSKA – RUMUNIJA           20.00

 

2. KOLO – NEDELJA, 23. APRIL:

TURSKA – FRANCUSKA       15.00

RUMUNIJA – SLOVAČKA      17.30

ČEŠKA – FINSKA                 20.00

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 24. APRIL:

FRANCUSKA – RUMUNIJA    15.00

SLOVAČKA – ČEŠKA            17.30

FINSKA – TURSKA              20.00

 

4. KOLO – SREDA, 26. APRIL:

ČEŠKA – FRANCUSKA         15.00

SLOVAČKA – FINSKA           17.30

TURSKA – RUMUNIJA          20.00

 

5. KOLO – ČETVRTAK, 27. APRIL:

FINSKA – FRANCUSKA        15.00

RUMUNIJA – ČEŠKA            17.30

SLOVAČKA – TURSKA          20.00

 

ĐER (DVORANA IŠTVAN SEČENJI):

SUBOTA, 29. APRIL:

POLUFINALE:

A 1 – B 2

B 1 – A 2

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5 – 8. MESTA:

A 3 – B 4

B 3 – A 4

 

NEDELJA, 30. APRIL:

FINALE:                              18.30

MEČ ZA TREĆE MESTO:       15.30

MEČ ZA PETO MESTO:         12.30

MEČ ZA SEDMO MESTO:     10.00

 

Šest prvoplasiranih reprezentacija sa EP izboriće plasman na jubilarno, XV SP 2017, koje će se odigrati 17 – 27. avgusta u Bahreinu.

Mađarska i još 7 najuspešnijih selekcija sa Prvenstva Evrope izboriće učešće na XIV EYOF (Evropski olimpijski festival mladih) 2017, koji će se održati 23 – 29. jula u Đeru.