Promenjena satnica poslednja dva kola u Konji – pioniri Srbije protiv Finske od 17.00, a Holandije od 14.30 časova po našem vremenu

PIONIRI – I EP 2017.

Muška pionirska reprezentacija Srbije igraće u A grupi I EP 2017, koje će se odigrati 3 – 11. jula u Konji, u Turskoj, sa Turskom, Grčkom, Bugarskom, Finskom i Holandijom. CEV je saopštio da je došlo do promene satnice 4. i 5. kola A grupe, pa će pioniri Srbije protiv Finske igrati od 17.00, a Holandije od 14.30 časova po našem vremenu.

 

 

 

U B grupi će igrati Rusija, Češka, Italija, Belgija, Belorusija i Španija.

Na prvenstvu će igrati igrači rođeni 2001. i mlađi.

Pioniri Srbije će u 1. kolu, 3. jula, igrati protiv Grčke (13.00 časova po našem vremenu), u 2. kolu, 4. jula, protiv Bugarske (13.00 časova po našem vremenu), a u 3. kolu, 5. jula, protiv Turske od 18.00 časova po našem vremenu. Posle slobodnog dana, Srbija će u 4. kolu, 7. jula, igrati protiv Finske od 17.00 časova po našem vremenu, a u poslednjem, 5. kolu, 8. jula, protiv Holandije od 14.30 časova po našem vremenu.

Plasman u polufinale izboriće po dve prvoplasirane selekcije iz obe grupe, dok će 3. i 4. selekcije igrati u razigravanju za plasman 5 – 8. mesta.

 

PIONIRI – I EP 2017. – KONJA, TURSKA (3 – 11. JUL)

A GRUPA (DVORANA A):

1. KOLO – PONEDELJAK, 3. JUL:

SRBIJA – GRČKA                 14.00 ČASOVA PO LOKALNOM, ODNOSNO 13.00 ČASOVA PO NAŠEM VREMENU

BUGARSKA – HOLANDIJA    16.30 (15.30)

TURSKA – FINSKA              19.00 (18.00)

 

2. KOLO – UTORAK, 4. JUL:

SRBIJA – BUGARSKA     14.00 (13.00)

GRČKA – FINSKA          16.30 (15.30)

HOLANDIJA – TURSKA  19.00 (18.00)

 

3. KOLO – SREDA, 5. JUL:

SRBIJA – TURSKA         19.00 (18.00)

BUGARSKA – GRČKA     14.00 (13.00)

FINSKA – HOLANDIJA   16.30 (15.30)

 

4. KOLO – PETAK, 7. JUL:

SRBIJA – FINSKA          18.00 (17.00)

GRČKA – HOLANDIJA    15.30 (14.30)

TURSKA – BUGARSKA   20.30 (19.30)

 

5. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

SRBIJA – HOLANDIJA    15.30 (14.30)

BUGARSKA – FINSKA    18.00 (17.00)

TURSKA – GRČKA         20.30 (19.30)

 

B GRUPA (DVORANA B):

1. KOLO – PONEDELJAK, 3. JUL:

ITALIJA – RUSIJA                15.00 (14.00)

ČEŠKA – BELGIJA                17.30 (16.30)

BELORUSIJA – ŠPANIJA       20.00 (19.00)

2. KOLO – UTORAK, 4. JUL:

ITALIJA – ČEŠKA                 15.00 (14.00)

RUSIJA – ŠPANIJA              17.30 (16.30)

BELGIJA – BELORUSIJA       20.00 (19.00)

3. KOLO – SREDA, 5. JUL:

ČEŠKA – RUSIJA           15.00 (14.00)

ŠPANIJA – BELGIJA       17.30 (16.30)

BELORUSIJA – ITALIJA  20.00 (19.00)

4. KOLO – PETAK, 7. JUL:

RUSIJA – BELGIJA         15.00 (14.00)

ITALIJA – ŠPANIJA        17.30 (16.30)

ČEŠKA – BELORUSIJA   20.00 (19.00)

5. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

BELGIJA – ITALIJA        15.00 (14.00)

ŠPANIJA – ČEŠKA         17.30 (16.30)

BELORUSIJA – RUSIJA  20.00 (19.00)

 

PONEDELJAK, 10. JUL:

POLUFINALE:

A 1 – B 2          17.00 (16.00)

B 1 – A 2          19.30 (18.30)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 3 – B 4          12.00 (11.00)

B 3 – A 4          14.30 (13.30)

 

UTORAK, 11. JUL:

FINALE:                              19.30 (18.30)

MEČ ZA TREĆE MESTO:       17.00 (16.00)

MEČ ZA PETO MESTO:         14.30 (13.30)

MEČ ZA SEDMO MESTO:     12.00 (11.00)