Peta pobeda Srbije – narednog vikenda u Hong Kongu

XXV GRAN PRI 2017.

Ženska seniorska reprezantacija Srbije zabeležila je petu pobedu u XXV Gran Priju 2017. Srbija je jutros, u poslednjem, 3. kolu D grupe II vikenda I divizije u Sendaiju, savladala Tajland sa 3:1, po setovima 25:17, 23:25, 25:16 i 25:19, posle 96 minuta igre.

 

 

 

Utakmicu u Kamei Areni posmatralo je 1850 gledalaca, a sudili su Jo He Kang iz Koreje i Mario Bernaola iz Španije.

Srbija je tirujumfovala na turniru u Sendaiju, pošto je savladala Tajland. Izabranice Zorana Terzića su odlično počele meč, a zatim dozvolile borbenim i upornim Tajlanđakama da izjednače. Ipak, u trećem i četvrtom setu Srbija je potvrdila da je kvalitetnija ekipa, pa će u Hong Kong otputovati sa prvog mesta ukupne tabele Gran Prija.

Srbija je povela na početku meča sa 3:1, pa 5:2, 8:5 i 10:6. Kako je set odmicao, tako je Srbija povećavala prednost: 13:8, pa 18:11. Smanjio je Tajland na 20:15, a Srbija povećala na 23:15, da bi prvi set rešila u svoju korist sa 25:17.

Tajland je u drugom setu poveo sa 4:0, ali je Srbija izjednačila na 7:7, pa povela sa 9:8. U nastavku je bilo 14:11 za Srbiju, ali tada dolazi do pada u igri, što je Tajland iskoristio i poveo sa 18:15, pa 22:16. Smanjila je Srbija na 22:19, pa posle 23:19 na 23:21. Vodio je Tajland sa 24:21, a set je dobio sa 25:23 i izjedančio na 1:1 u setovima.

Početak trećeg seta obeležila je izjednačena igra, da bi Srbija povela sa 8:6, a Tajland izjednačio na 10:10. Posle 11:11 Srbija je, na servis Bojane Živković (4 asa), serijom 9:0 stigla do 20:11, a drugi set je završila sa 25:16 i povela sa 2:1 u setovima.

Četvrti set je počeo vođstvom Srbije od 3:1, pa 6:2 i 8:3. Vodila je Srbija sa 11:6, a Tajland smanjo na 11:9. Odgovorila je Srbija sa dva uzastopna poena za 13:9, a u završnici je bilo 18:15, pa 21:16. Srbija je četvrti set dobila sa 25:19, a meč sa 3:1 za petu pobedu u Gran Priju 2017.

 

IZJAVA ZORANA TERZIĆA

 

IZJAVA JOVANE STEVANOVIĆ

 

IZJAVA BOJANE ŽIVKOVIĆ

 

IZJAVA ANE BJELICE

 

IZJAVA TIJANE BOŠKOVIĆ

 

IZJAVA JELENE BLAGOJEVIĆ

 

Srbija će u okviru III vikenda (21 – 23. jul) XXV Gran Prija 2017. igrati u G grupi u Hong Kongu sa Rusijom, Japanom i Kinom.

Seniorke Srbije će iz Sendaija otputovati u ponedeljak, 17. jula u 8.05 časova po lokalnom, odnosno 1.05 časova po našem vremenu, letom preko Tokija. Dolazak u Hong Kong je predviđen za 13.45 časova po lokalnom, odnosno 7.45 časova po našem vremenu.

 

 

 

 

 

 

XXV GRAN PRI 2017. – I DIVIZIJA:

I VIKEND (7 – 9. JUL):

A GRUPA – ANKARA (DVORANA BAŠKENT, 7300), TURSKA:

1. KOLO – PETAK, 7. JUL:

SRBIJA – TURSKA         3:0 (25:19, 25:17, 25:15)

BRAZIL – BELGIJA         3:0 (25:22, 25:23, 25:18)

2. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

SRBIJA – BRAZIL          3:0 (25:19, 25:20, 25:19)

TURSKA – BELGIJA       3:1 (23:25, 25:20, 25:20, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 9. JUL:

SRBIJA – BELGIJA         3:0 (25:18, 25:18, 25:18)

BRAZIL – TURSKA         3:2 (24:26, 25:17, 25:18, 22:25, 15:13)

TABELA:

1. SRB        3    3    0    9:0       9

2. BRA        3    2    1    6:5       5

3. TUR        3    1    2    5:7       4

4. BEL         3    0    3    1:9       0

 

B GRUPA – KUNŠAN, KINA:

1. KOLO – PETAK, 7. JUL:

SAD – RUSIJA               3:2 (22:25, 25:19, 25:27, 25:16, 15:11)

KINA – ITALIJA             3:1 (25:20, 20:25, 25:23, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

SAD – ITALIJA        3:0 (25:21, 25:22, 25:19)

KINA – RUSIJA              3:2 (24:26, 25:21, 16:25, 27:25, 16:14)

3. KOLO – NEDELJA, 9. JUL:

ITALIJA – RUSIJA          3:2 (25:21, 27:29, 24:26, 26:24, 15:10)

SAD – KINA      3:0 (25:22, 25:22, 25:21)

TABELA:

1. USA        3    3    0    9:2       8

2. CHN       3    2    1    6:6       5

3. ITA         3    1    2    4:8       2

4. RUS        3    0    3    6:9       3

 

C GRUPA – APELDORN, HOLANDIJA:

1. KOLO – PETAK, 7. JUL:

HOLANDIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA              3:0 (25:21, 25:19, 25:21)

JAPAN – TAJLAND         3:2 (25:19, 18:25, 25:14, 22:25, 15:9)

2. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

HOLANDIJA – TAJLAND             3:0 (25:20, 26:24, 25:16)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – JAPAN    3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 29:27)

3. KOLO – NEDELJA, 9. JUL:

JAPAN – HOLANDIJA     3:2 (17:25, 21:25, 25:18, 25:22, 15:9)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – TAJLAND      3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 25:18)

TABELA:

1. NED        3    2    1    8:3       7

2. DOM       3    2    1    6:5       6

3. JPN         3    2    1    7:7       4

4. THA        3    0    3    3:9       1

 

II VIKEND (14 – 16. JUL):

D GRUPA – SENDAI (KAMEI ARENA, 7000), JAPAN:

1. KOLO – PETAK, 14. JUL:

SRBIJA – BRAZIL          0:3 (24:26, 17:25, 22:25)

JAPAN – TAJLAND         3:1 (25:19, 17:25, 25:18, 25:19)

2. KOLO – SUBOTA, 15. JUL:

SRBIJA – JAPAN      3:0 (25:21, 25:20, 25:20)

TAJLAND – BRAZIL        3:0 (25:22, 25:21, 29:27)

3. KOLO – NEDELJA, 16. JUL:

SRBIJA – TAJLAND        3:1 (25:17, 23:25, 25:16, 25:19)

JAPAN – BRAZIL            3:2 (25:22, 26:24, 19:25, 20:25, 17:15)

TABELA:

1. SRB        3    2    1    6:4       6

2. JPN         3    2    1    6:6       5

3. THA        3    1    2    5:6       3

4. BRA        3    1    2    5:6       4

 

TABELA I DIVIZIJE:

  1. SRB            6    5    1    15:4     15

  2. NED            6    5    1    17:5     15

  3. USA            6    4    2    16:9     13

  4. ITA             6    4    2    13:10   10

  5. CHN           6    4    2    12:12   10

  6. JPN             6    4    2    13:13     9

  7. BRA            6    3    3    11:11     9

  8. DOM           6    3    3    12:13     9

  9. RUS            6    2    4    12:13     9

10. THA            6    1    5      8:15     4

11. TUR            6    1    5      7:16     4

12. BEL             6    0    6      3:18     1

 

E GRUPA – MAKAO, KINA:

1. KOLO – PETAK, 14. JUL:

SAD – TURSKA             3:1 (25:21, 24:26, 25:19, 25:12)

ITALIJA – KINA       3:0 (25:19, 25:22, 25:21)

2. KOLO – SUBOTA, 15. JUL:

ITALIJA – SAD  3:2 (25:22, 22::25, 25:21, 13:25, 15:13)

KINA – TURSKA            3:1 (25:23, 19:25, 25:23, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 16. JUL:

ITALIJA – TURSKA  3:0 (25:13, 25:20, 25:14)

KINA – SAD 3:2 (25:27, 25:23, 25:21, 23:25, 15:11)

TABELA:

1. ITA         3    3    0    9:2       8

2. CHN       3    2    1    6:6       5

3. USA        3    1    2    7:7       5

4. TUR        3    0    3    2:9       0

 

F GRUPA – KALINJINGRAD, RUSIJA:

1. KOLO – PETAK, 14. JUL:

HOLANDIJA – BELGIJA  3:0 (25:22, 25:19, 25:21)

RUSIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA   3:1 (16:25, 25:23, 25:21, 25:14)

2. KOLO – SUBOTA, 15. JUL:

HOLANDIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA  3:2 (23:25, 22:25, 25:22, 25:23, 15:8)

RUSIJA – BELGIJA         3:0 (26:24, 25:14, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 16. JUL:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – BELGIJA       3:2 (25:13, 21:25, 25:21, 18:25, 15:11)

HOLANDIJA – RUSIJA    3:0 (25:18, 25:22, 25:16)

TABELA:

1. NED        3    3    0    9:2       8

2. RUS        3    2    1    6:4       6

3. DOM       3    1    2    6:8       3

4. BEL         3    0    3    2:9       1

 

III VIKEND (21 – 23. JUL):

G GRUPA – HONG KONG, KINA:

1. KOLO – PETAK, 21. JUL:

SRBIJA – RUSIJA    18.30 (12.30)

KINA – JAPAN         21.00 (15.00)

 

2. KOLO – SUBOTA, 22. JUL:

SRBIJA – JAPAN      13.15 (7.15)

KINA – RUSIJA        15.45 (9.45)

 

3. KOLO – NEDELJA, 23. JUL:

SRBIJA – KINA        15.45 (9.45)

JAPAN – RUSIJA      13.15 (7.15)

 

H GRUPA – BANGKOK, TAJLAND:

1. KOLO – PETAK, 21. JUL:

ITALIJA – TURSKA        15.00 (10.00)

TAJLAND – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      18.00 (13.00)

2. KOLO – SUBOTA, 22. JUL:

ITALIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA        15.00 (10.00)

TAJLAND – TURSKA      18.00 (13.00)

3. KOLO – NEDELJA, 23. JUL:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – TURSKA       15.00 (10.00)

TAJLAND – ITALIJA       18.00 (13.00)

 

I (i) GRUPA – KUJABA, BRAZIL:

1. KOLO – ČETVRTAK, 20. JUL:

BRAZIL – BELGIJA         14.05 (20.05)

SAD – HOLANDIJA        16.10 (22.10)

2. KOLO – PETAK, 21. JUL:

BRAZIL – HOLANDIJA    14.05 (20.05)

SAD – BELGIJA             16.10 (22.10)

3. KOLO – NEDELJA, 23. JUL:

SAD – BRAZIL               9.10 (15.10)

HOLANDIJA – BELGIJA  11.15 (17.15)

 

Finalni turnir XXV Gran Prija 2017. odigraće se 2 – 6. avgusta u Nanđingu, u Kini. Na Finalnom turniru će, pored domaćina, Kine, igrati 5 najuspešnijih reprezentacija sa jedinstvene tabele posle 3 odigrana vikenda, odnosno 9 utakmica.

 

II DIVIZIJA:

I VIKEND (7 – 9. JUL):

A GRUPA – RUSE, BUGARSKA:

1. KOLO – PETAK, 7. JUL:

KOREJA – NEMAČKA     3:1 (19:25, 25:23, 25:18, 25:23)

BUGARSKA – KAZAHSTAN         3:0 (25:22, 25:19, 25:14)

2. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

NEMAČKA – KAZAHSTAN           3:0 (25:13, 25:21, 25:17)

BUGARSKA – KOREJA   3:2 (20:25, 25:15, 25:14, 22:25, 15:8)

3. KOLO – NEDELJA, 9. JUL:

KOREJA – KAZAHSTAN  3:0 (25:12, 25:19, 25:14)

NEMAČKA – BUGARSKA            3:2 (25:22, 20:25, 25:20, 17:25, 15:13)

TABELA:

1. KOR       3    2    1    8:4       7

2. BUL        3    2    1    8:5       6

3. GER        3    2    1    7:5       5

4. KAZ        3    0    3    0:9       0

 

B GRUPA – NEUKEN, ARGENTINA:

1. KOLO – PETAK, 7. JUL:

POLJSKA – HRVATSKA  3:0 (25:10, 25:9, 25:18)

KANADA – ARGENTINA 3:0 (25:18, 25:14, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

POLJSKA – KANADA      3:0 (25:22, 25:9, 25:23)

HRVATSKA – ARGENTINA          3:2 (20:25, 30:28, 15:25, 25:22, 16:14)

3. KOLO – NEDELJA, 9. JUL:

KANADA – HRVATSKA   3:1 (23:25, 25:11, 25:11, 25:18)

POLJSKA – ARGENTINA             3:0 (25:21, 25:19, 25:14)

TABELA:

1. POL        3    3    0    9:0       9

2. CAN        3    2    1    6:4       6

3. CRO       3    1    2    4:8       2

4. ARG        3    0    3    2:9       1

 

C GRUPA – ČIKLAJO, PERU:

1. KOLO – PETAK, 7. JUL:

ČEŠKA – KOLUMBIJA     3:0 (25:23, 25:21, 25:20)

PERU – PORTORIKO      3:1 (17:25, 25:15, 25:19, 25:21)

2. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

ČEŠKA – PORTORIKO    3:1 (25:20, 26:28, 25:21, 25:18)

PERU – KOLUMBIJA       3:0 (25:15, 25:21, 26:24)

3. KOLO – NEDELJA, 9. JUL:

KOLUMBIJA – PORTORIKO        3:0 (25:16, 25:12, 26:24)

ČEŠKA – PERU  3:1 (26:24, 21:25, 25:22, 25:23)

TABELA:

1. CZE        3    3    0    9:2       9

2. PER        3    2    1    7:4       6

3. COL        3    1    2    3:6       3

4. PUR        3    0    3    2:9       0

 

II VIKEND (14 – 16. JUL):

D GRUPA – ALMATI, KAZAHSTAN:

1. KOLO – PETAK, 14. JUL:

KOLUMBIJA – HRVATSKA          3:1 (25:22, 25:27, 25:19, 25:20)

NEMAČKA – KAZAHSTAN           3:1 (20:25, 25:18, 25:17, 25:21)

2. KOLO – SUBOTA, 15. JUL:

NEMAČKA – HRVATSKA             3:0 (26:24, 25:15, 25:6)

KOLUMBIJA – KAZAHSTAN        3:1 (25:21, 20:25, 27:25, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 16. JUL:

NEMAČKA – KOLUMBIJA            3:0 (25:16, 25:16, 25:23)

KAZAHSTAN – HRVATSKA         3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:15)

TABELA:

1. GER        3    3    0    9:1       9

2. COL        3    2    1    6:5       6

3. KAZ        3    1    2    5:7       3

4. CRO       3    0    3    2:9       0

 

E GRUPA – OSTROVJEC ŠVJETOKŠISKI, POLJSKA:

1. KOLO – PETAK, 14. JUL:

KOREJA – ARGENTINA  3:0 (27:25, 25:22, 25:8)

POLJSKA – PERU           3:1 (22:25, 25:17, 27:25, 27:25)

2. KOLO – SUBOTA, 15. JUL:

KOREJA – PERU      3:0 (26:24, 27:25, 25:15)

POLJSKA – ARGENTINA             3:0 (25:10, 26:24, 25:15)

3. KOLO – NEDELJA, 16. JUL:

PERU – ARGENTINA      3:1 (25:18, 18:25, 25:23, 25:19)

POLJSKA – KOREJA       20.25

TABELA:

1. KOR       2    2    0    6:0       6

2. POL        2    2    0    6:1       6

3. PER        3    1    2    4:7       3

4. ARG        3    0    3    1:9       0

 

F GRUPA – SAN HUAN, PORTORIKO:

1. KOLO – PETAK, 14. JUL:

ČEŠKA – BUGARSKA     3:2 (25:27, 25:20, 12:25, 25:14, 15:9)

PORTORIKO – KANADA       3:2 (25:20, 25:21, 22:25, 20:25, 15:13)

2. KOLO – SUBOTA, 15. JUL:

BUGARSKA – KANADA   3:1 (15:25, 30:28, 31:29, 25:21)

PORTORIKO – ČEŠKA    3:0 (25:20, 25:21, 25:17)

3. KOLO – NEDELJA, 16. JUL:

ČEŠKA – KANADA               15.10 (21.10)

PORTORIKO – BUGARSKA   18.10 (ponedeljak u 0.10)

TABELA:

1. PUR        2    2    0    6:2       5

2. BUL        2    1    1    5:4       4

3. CZE        2    1    1    3:5       2

4. CAN        2    0    2    3:6       1

 

TABELA II DIVIZIJE:

  1. POL            5    5    0    15:1     15

  2. GER            6    5    1    16:6     14

  3. KOR           5    4    1    14:4     13

  4. CZE            5    4    1    12:7     11

  5. BUL            5    3    2    13:9     10

  6. PER            6    3    3    11:11     9

  7. COL            6    3    3      9:11     9

  8. CAN            5    2    3      9:10     7

  9. PUR            5    2    3      8:11     5

10. KAZ            6    1    5      5:16     3

11. CRO            6    1    5      6:17     2

12. ARG            6    0    6      3:18     1

 

III VIKEND (21 – 23. JUL):

G GRUPA – RIČMOND, KANADA:

1. KOLO – PETAK, 21. JUL:

KANADA – NEMAČKA     18.10 (subota u 3.10)

ČEŠKA – PERU              20.10 (subota u 5.10)

2. KOLO – SUBOTA, 22. JUL:

KANADA – PERU           12.40 (21.40)

ČEŠKA – NEMAČKA       14.40 (23.40)

3. KOLO – NEDELJA, 23. JUL:

KANADA – ČEŠKA         12.40 (21.40)

NEMAČKA – PERU         14.40 (23.40)

 

H GRUPA – SUVON, KOREJA:

1. KOLO – PETAK, 21. JUL:

KOREJA – KOLUMBIJA         14.00 (7.00)

POLJSKA – KAZAHSTAN 16.30 (9.30)

2. KOLO – SUBOTA, 22. JUL:

KOREJA – KENIJA               14.00 (7.00)

POLJSKA – KAZAHSTAN 16.30 (9.30)

3. KOLO – NEDELJA, 23. JUL:

KOREJA – POLJSKA             14.00 (7.00)

KAZAHSTAN – KOLUMBIJA  16.30 (9.30)

 

I (i) GRUPA – VARAŽDIN, HRVATSKA:

1. KOLO – PETAK, 21. JUL:

BUGARSKA – PORTORIKO         17.00

HRVATSKA – ARGENTINA          20.00

2. KOLO – SUBOTA, 22. JUL:

PORTORIKO – ARGENTINA        17.00

HRVATSKA – BUGARSKA           20.00

3. KOLO – NEDELJA, 23. JUL:

BUGARSKA – ARGENTINA   17.00

PORTORIKO – HRVATSKA   20.00

 

Finalni turnir II divizije odigraće se 29. i 30. jula u Ostravi, a pored Češke, domaćina, igraće i 3 najuspešnije selekcije posle 3 vikenda, odnosno 9 utakmica.

 

III DIVIZIJA:

I VIKEND (7 – 9. JUL):

A GRUPA – AGVASKALIJENTES, MEKSIKO:

1. KOLO – PETAK, 7. JUL:

MAĐARSKA – TRINIDAD I TOBAGO       3:0 (25:21, 25:20, 25:16)

MEKSIKO – AUSTRALIJA           3:1 (22:25, 25:22, 25:18, 25:23)

2. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

MAĐARSKA – AUSTRALIJA         3:1 (25:17, 25:21, 25:27, 25:19)

MEKSIKO – TRINIDAD I TOBAGO          3:1 (22:25, 25:17, 25:19, 25:10)

3. KOLO – NEDELJA, 9. JUL:

AUSTRALIJA – TRINIDAD I TOBAGO      3:0 (25:20, 25:12, 25:23)

MAĐARSKA – MEKSIKO             3:0 (25:21, 25:22, 25:18)

TABELA:

1. HUN       3    3    0    9:1       9

2. MEX        3    2    1    6:5       6

3. AUS        3    1    2    5:6       3

4. TTO        3    0    3    1:9       0

 

B GRUPA – JAUNDE, KAMERUN:

1. KOLO – PETAK, 7. JUL:

FRANCUSKA – VENECUELA        3:2 (24:26, 25:12, 19:25, 25:21, 15:10)

KAMERUN – ALŽIR        3:0 (25:22, 25:11, 25:22)

2. KOLO – SUBOTA, 8. JUL:

FRANCUSKA – ALŽIR     3:0 (25:14, 25:11, 25:19)

VENECUELA – KAMERUN           3:0 (25:19, 25:22, 25:15)

3. KOLO – NEDELJA, 9. JUL:

VENECUELA – ALŽIR     3:0 (25:15, 25:17, 25:15)

FRANCUSKA – KAMERUN          3:1 (25:16, 25:27, 25:19, 25:16)

TABELA:

1. FRA        3    3    0    9:3       8

2. VEN        3    2    1    8:3       7

3. CMR       3    1    2    4:6       3

4. ALG        3    0    3    0:9       0

 

II VIKEND (14 – 16. JUL):

C GRUPA – KARAKAS, VENECUELA:

1. KOLO – PETAK, 14. JUL:

MAĐARSKA – MEKSIKO             3:0 (25:14, 25:20, 25:13)

VENECUELA – ALŽIR     3:0 (28:26, 25:18, 25:18)

2. KOLO – SUBOTA, 15. JUL:

MAĐARSKA – ALŽIR      3:0 (25:7, 25:9, 25:16)

VENECUELA – MEKSIKO            3:0 (25:22, 25:22, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 16. JUL:

MEKSIKO – ALŽIR                     16.00 (22.00)

MAĐARSKA – VENECUELA         19.00 (ponedeljak u 1.00)

TABELA:

1. HUN       2    2    0    6:0       6

2. VEN        2    2    0    6:0       6

4. MEX        2    0    2    0:6       0

3. ALG        2    0    2    0:6       0

 

D GRUPA – PORT OF SPEJN, TRINIDAD I TOBAGO:

1. KOLO – PETAK, 14. JUL:

FRANCUSKA – KAMERUN          3:0 (25:21, 25:22, 25:23)

TRINIDAD I TOBAGO – AUSTRALIJA      3:1 (16:25, 25:17, 26:24, 25:17)

2. KOLO – SUBOTA, 15. JUL:

KAMERUN – AUSTRALIJA           3:1 (19:25, 25:21, 25:15, 25:19)

FRANCUSKA – TRINIDAD I TOBAGO      3:0 (25:20, 25:22, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 16. JUL:

FRANCUSKA – AUSTRALIJA       17.30 (23.30)

TRINIDAD I TOBAGO – KAMERUN   20.00 (ponedeljak u 2.00)

TABELA:

1. FRA        2    2    0    6:0       6

2. TTO        2    1    1    3:4       3

3. CMR       2    1    1    3:4       3

4. AUS        2    0    2    2:6       0

 

TABELA III DIVIZIJE:

1. HUN       5    5    0    15:1     15

2. FRA        5    5    0    15:3     14

3. VEN        5    4    1    14:3     13

6. CMR       5    2    3      7:10     6

4. MEX        5    2    3      6:11     6

5. AUS        5    1    4      7:12     3

7. TTO        5    1    4      4:13     3

8. ALG        5    0    5      0:15     0

 

Finalni turnir III divizije odigraće se 22. i 23. jula u Kanberi, u Australiji, a pored domaćina igraće i 3 najuspešnije selekcije posle 2 vikenda, odnosno 6 utakmica.