Распоред ТВ преноса одбојкашких утакмица


06.12.2018. 14:12


ДИРЕКТНИ ПРЕНОСИ ОДБОЈКАШКИХ УТАКМИЦА НА РТС, ТВ СПОРТ КЛУБ И ТВ АРЕНА СПОРТ
Одбојкашки савез Србије, у сарадњи са РТС, ТВ Спорт Клуб и ТВ Арена Спорт, објављује у наставку датуме и сатницу директних преноса одбојкашких утакмица.






БАНКА ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА СУПЕР ЛИГА:
Петак, 7. децембар:
ВА 014 Баувезен – Партизан  18.00

Четвртак, 13. децембар:
Железничар (Лајковац) – Јединство (Стара Пазова) 18.00 (Куп Србије)
    
Четвртак, 20. децембар:
ТЕНТ (Обреновац) – Железничар (Лајковац) 18.00






Петак, 7. децембар – Клупско СП (ж):
Алтај Клуб (КАЗ) – Супрем Чонбури (ТХА) 03.00 (СК1)
Праја Клуб (БРА) – Езачибаши (ТУР) 07.00 (СК1)
Вакифбанк (ТУР) – Минас Тенис (БРА) 10.00 (СК1)
Џеђанг (Кина) – Волеро Ле Кане (Фра) 13.00 (СК1)

Субота, 8. децембар:
Клупско СП (ж):
Разигравање за пласман 5 – 8. места 03.00 (СК1)
Разигравање за пласман 5 – 8. места 07.00 (СК1)
Полуфинале 1  10.00 (СК1)
Полуфинале 2  13.00 (СК2)
Првенство Италије (м), 11. коло: Модена – Сијена  18.00 (СК5)
Првенство Италије (ж), 9. коло: Лардини Филотрано – Сан Бернардо Кунео 20.30 (СК2)

Недеља, 9. децембар:
Клупско СП (ж):
Меч за 7. место 03.00 (СК1)
Меч за 5. место 07.00 (СК1)
Меч за 3. место 10.00 (СК1)
Финале    13.00 (СК1)
Првенство Италије (м), 11. коло: Падова – Перуђа  18.00 (СК2)

Четвртак, 13. децембар:
Првенство Италије (м), 15. коло: Вибо Валенција – Сијена 20.30 (СК2)

Субота, 15. децембар:
Првенство Италије (м), 12. коло: Лубе – Кастелана Гроте  18.30
Првенство Италије (ж), 10. коло: Занети Бергамо – Клуб Италија Краи  20.30

Недеља, 16. децембар:
Првенство Италије (м), 12. коло: Итас Трентино – Азимут Модена  18.00

Субота, 22. децембар:
Првенство Италије (ж), 11. коло: Банка Васалбина Миленијум Бреша – Реале Мутуа Фенера Кјери  20.30

Недеља, 23. децембар:
Првенство Италије (м), 13. коло: Латина – Падова  18.00

Среда, 26. децембар:
Првенство Италије (ж), 12. коло: Поми Казалмађоре – Бусто Арсицио 18.30






Првенство Турске
Субота, 8. децембар:
Чанакале – Фенербахче  12.00 (АС4)

Недеља, 9. децембар:
Халкбанк – Аркас спор   12.00 (АС4)

Среда, 12. децембар:
Фенербахче – Галатасарај 16.00 (АС2)

Петак, 14. децембар:
Бејликдузу – Галатасарај 16.00 (АС4)

Субота, 15. децембар:
Езачибаши – Вакифбанк  12.00 (АС3)
Ти – Чанакале    12.00 (АС4)

Недеља, 16. децембар:
Афјон – Галатасарај   12.00 (АС4)

АКТУЕЛНА ОБАВЕШТЕЊА

Распоред ТВ преноса одбојкашких утакмица

ДИРЕКТНИ ПРЕНОСИ ОДБОЈКАШКИХ УТАКМИЦА НА РТС, ТВ СПОРТ КЛУБ И ТВ АРЕНА СПОРТОдбојкашки савез Србије,...

06.12.2018. 14:12

Резултати уживо на сајту https://liga.ossrb.org/

СЕНИОРКЕ И СЕНИОРИ – БАНКА ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА СУПЕР ЛИГА, ПРВА ЛИГА И ПРВА Б ЛИГА Сви љубит...

02.10.2018. 13:49

Доступна апликација “ОСС Вести” за иОС и Андроид

ОДБОЈКАШКИ САВЕЗ СРБИЈЕ Одбојкашки савез Србије обаавештава све љубитеље одбојке да могу да преузму...

26.02.2018. 11:38