Raspored TV prenosa odbojkaških utakmica


06.12.2018. 14:12


DIREKTNI PRENOSI ODBOJKAŠKIH UTAKMICA NA RTS, TV SPORT KLUB I TV ARENA SPORT
Odbojkaški savez Srbije, u saradnji sa RTS, TV Sport Klub i TV Arena Sport, objavljuje u nastavku datume i satnicu direktnih prenosa odbojkaških utakmica.






BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPER LIGA:
Petak, 7. decembar:
VA 014 Bauvezen – Partizan  18.00

Četvrtak, 13. decembar:
Železničar (Lajkovac) – Jedinstvo (Stara Pazova) 18.00 (Kup Srbije)
    
Četvrtak, 20. decembar:
TENT (Obrenovac) – Železničar (Lajkovac) 18.00






Petak, 7. decembar – Klupsko SP (ž):
Altaj Klub (KAZ) – Suprem Čonburi (THA) 03.00 (SK1)
Praja Klub (BRA) – Ezačibaši (TUR) 07.00 (SK1)
Vakifbank (TUR) – Minas Tenis (BRA) 10.00 (SK1)
Džeđang (Kina) – Volero Le Kane (Fra) 13.00 (SK1)

Subota, 8. decembar:
Klupsko SP (ž):
Razigravanje za plasman 5 – 8. mesta 03.00 (SK1)
Razigravanje za plasman 5 – 8. mesta 07.00 (SK1)
Polufinale 1  10.00 (SK1)
Polufinale 2  13.00 (SK2)
Prvenstvo Italije (m), 11. kolo: Modena – Sijena  18.00 (SK5)
Prvenstvo Italije (ž), 9. kolo: Lardini Filotrano – San Bernardo Kuneo 20.30 (SK2)

Nedelja, 9. decembar:
Klupsko SP (ž):
Meč za 7. mesto 03.00 (SK1)
Meč za 5. mesto 07.00 (SK1)
Meč za 3. mesto 10.00 (SK1)
Finale    13.00 (SK1)
Prvenstvo Italije (m), 11. kolo: Padova – Peruđa  18.00 (SK2)

Četvrtak, 13. decembar:
Prvenstvo Italije (m), 15. kolo: Vibo Valencija – Sijena 20.30 (SK2)

Subota, 15. decembar:
Prvenstvo Italije (m), 12. kolo: Lube – Kastelana Grote  18.30
Prvenstvo Italije (ž), 10. kolo: Zaneti Bergamo – Klub Italija Krai  20.30

Nedelja, 16. decembar:
Prvenstvo Italije (m), 12. kolo: Itas Trentino – Azimut Modena  18.00

Subota, 22. decembar:
Prvenstvo Italije (ž), 11. kolo: Banka Vasalbina Milenijum Breša – Reale Mutua Fenera Kjeri  20.30

Nedelja, 23. decembar:
Prvenstvo Italije (m), 13. kolo: Latina – Padova  18.00

Sreda, 26. decembar:
Prvenstvo Italije (ž), 12. kolo: Pomi Kazalmađore – Busto Arsicio 18.30






Prvenstvo Turske
Subota, 8. decembar:
Čanakale – Fenerbahče  12.00 (AS4)

Nedelja, 9. decembar:
Halkbank – Arkas spor   12.00 (AS4)

Sreda, 12. decembar:
Fenerbahče – Galatasaraj 16.00 (AS2)

Petak, 14. decembar:
Bejlikduzu – Galatasaraj 16.00 (AS4)

Subota, 15. decembar:
Ezačibaši – Vakifbank  12.00 (AS3)
Ti – Čanakale    12.00 (AS4)

Nedelja, 16. decembar:
Afjon – Galatasaraj   12.00 (AS4)

AKTUELNA OBAVEŠTENJA

Raspored TV prenosa odbojkaških utakmica

DIREKTNI PRENOSI ODBOJKAŠKIH UTAKMICA NA RTS, TV SPORT KLUB I TV ARENA SPORTOdbojkaški savez Srbije,...

06.12.2018. 14:12

Rezultati uživo na sajtu https://liga.ossrb.org/

SENIORKE I SENIORI – BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPER LIGA, PRVA LIGA I PRVA B LIGA Svi ljubit...

02.10.2018. 13:49

Dostupna aplikacija “OSS Vesti” za iOS i Android

ODBOJKAŠKI SAVEZ SRBIJE Odbojkaški savez Srbije obaaveštava sve ljubitelje odbojke da mogu da preuzmu...

26.02.2018. 11:38