Стартне победе турских и бразилских клубова у Кини


04.12.2018. 15:27


СЕНИОРКЕ – XII СВЕТСКО КЛУПСКО ПРВЕНСТВО 2018.
 
У Шаоксингу је рано јутрос по нашем времену почело XII Светско клупско првенство 2018. у конкуренцији одбојкашица. У А групи, бразилски Минас је победио француски Волеро, за који игра Ана Бјелица, са 3:2 (17:25, 25:20, 25:16, 17:25, 16:14), док је турски Вакифбанк, за који игра Милена Рашић, савладао домаћина турнира, Џеђанг са 3:0 (25:20, 25:13, 25:13). У Б групи, бразилска Праја је победила тајландски Суприм са 3:0 (25:22, 25:16, 25:14), док је турски Езачибаши (Тијана Бошковић) савладао казахстански Алтај (Силвија Поповић) са 3:0 (25:10, 25:11, 25:15).

Све утакмице из Кине директно преноси ТВ Спорт Клуб.

СЕНИОРКЕ – XII СВЕТСКО КЛУПСКО ПРВЕНСТВО 2018. – ШАОКСИНГ, КИНА (4 – 9. ДЕЦЕМБАР):
А ГРУПА:
1. КОЛО – УТОРАК, 4. ДЕЦЕМБАР:
МИНАС ТЕНИС КЛУБ (БРА) – ВОЛЕРО ЛЕ КАНЕ (ФРА) 3:2 (17:25, 25:20, 25:16, 17:25, 16:14) – Ана Бјелица (Волеро) 10 поена (3 блока, напад 29-7)
ВАКИБАНК ИСТАНБУЛ (ТУР) – ЏЕЂАНГ (ЦХН)  3:0 (25:20, 25:13, 25:13) – Милена Рашић (Вакфибанк) 12 поена (5 блокова, 1 ас, напад 12-6)
ТАБЕЛА:
1. ВАКФИБАНК 1 1 0 3:0  3
2. МИНАС  1 1 0 3:2  2
3. ВОЛЕРО  1 0 1 2:3  1
4. ЏЕЂАНГ 1 0 1 0:3  0

2. КОЛО – СРЕДА, 5. ДЕЦЕМБАР:
ВАКИБАНК ИСТАНБУЛ (ТУР) – ВОЛЕРО ЛЕ КАНЕ (ФРА)  14.00 (7.00)
ЏЕЂАНГ (ЦХН) – МИНАС ТЕНИС КЛУБ (БРА)  20.00 (13.00)

3. КОЛО – ПЕТАК, 7. ДЕЦЕМБАР:
ВАКИБАНК ИСТАНБУЛ (ТУР) – МИНАС ТЕНИС КЛУБ (БРА)  17.00 (10.00)
ЏЕЂАНГ (ЦХН) – ВОЛЕРО ЛЕ КАНЕ (ФРА)   20.00 (13.00)

Б ГРУПА:
1. КОЛО – УТОРАК, 4. ДЕЦЕМБАР:
ПРАЈА КЛУБ (БРА) – СУПРИМ ЧОНБУРИ (ТХА)  3:0 (25:22, 25:16, 25:14)
ЕЗАЧИБАШИ ВИТРА ИСТАНБУЛ (ТУР) – АЛТАЈ (КАЗ)  3:0 (25:10, 25:11, 25:15) – Тијана Бошковић (Езачибаши) 19 поена (1 ас, напад 22-18)
ТАБЕЛА:
1. ЕЗАЧИБАШИ 1 1 0 3:0  3
2. ПРАЈА  1 1 0 3:0  3
3. СУПРИМ  1 0 1 0:3  0
4. АЛТАЈ  1 0 1 0:3  0

2. КОЛО – СРЕДА, 5. ДЕЦЕМБАР:
ПРАЈА КЛУБ (БРА) – АЛТАЈ (КАЗ) 10.00 (3.00)
СУПРИМ ЧОНБУРИ (ТХА) – ЕЗАЧИБАШИ ВИТРА ИСТАНБУЛ (ТУР) 17.00 (10.00)

3. КОЛО – ПЕТАК, 7. ДЕЦЕМБАР:
СУПРИМ ЧОНБУРИ (ТХА) – АЛТАЈ (КАЗ) 10.00 (3.00)
ПРАЈА КЛУБ (БРА) – ЕЗАЧИБАШИ ВИТРА ИСТАНБУЛ (ТУР)  14.00 (7.00)

СУБОТА, 8. ДЕЦЕМБАР:
ПОЛУФИНАЛЕ:
А 1 – Б 2  17.00 (10.00)
Б 1 – А 2  20.00 (13.00)

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
А 3 – Б 4  10.00 (3.00)
Б 3 – А 4  14.00 (7.00)

НЕДЕЉА, 9. ДЕЦЕМБАР:
ФИНАЛЕ:     20.00 (13.00)
МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:  17.00 (10.00)
МЕЧ ЗА ПЕТО МЕСТО:  14.00 (7.00)
МЕЧ ЗА СЕДМО МЕСТО: 10.00 (3.00)




АКТУЕЛНА ОБАВЕШТЕЊА

Распоред ТВ преноса одбојкашких утакмица

ДИРЕКТНИ ПРЕНОСИ ОДБОЈКАШКИХ УТАКМИЦА НА РТС, ТВ СПОРТ КЛУБ И ТВ АРЕНА СПОРТОдбојкашки савез Србије,...

06.12.2018. 14:12

Резултати уживо на сајту https://liga.ossrb.org/

СЕНИОРКЕ И СЕНИОРИ – БАНКА ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА СУПЕР ЛИГА, ПРВА ЛИГА И ПРВА Б ЛИГА Сви љубит...

02.10.2018. 13:49

Доступна апликација “ОСС Вести” за иОС и Андроид

ОДБОЈКАШКИ САВЕЗ СРБИЈЕ Одбојкашки савез Србије обаавештава све љубитеље одбојке да могу да преузму...

26.02.2018. 11:38