Jedinstvo (Stara Pazova) – Vizura i Crvena zvezda – Spartak (Subotica) u borbi za finale

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2017.

Poznati su polufinalni parovi na Finalnom turniru prvenstva Srbije 2017. u konkurenciji kadetkinja. U prvom polufinalu, od 18.00 časova igraće Jedinstvo (Stara Pazova) – Vizura, a u drugom polufinalu, od 20.00 časova, Crvena zvezda – Spartak (Subotica).

 

 

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2017. – FINALNI TURNIR – ATENICA I PRELJINA (18 – 20. MAJ):

A GRUPA – DVORANA SC “MLADOST”, ATENICA:

ČETVRTAK, 18. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC)          3:0 (25:11, 25:17, 25:9)

CRVENA ZVEZDA – KLEK SRBIJAŠUME        3:1 (25:17, 19:25, 25:13, 25:15)

PETAK, 19. MAJ:

KLEK SRBIJAŠUME – ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC)              3:0 (25:13, 25:22, 25:18)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      2    2    0    6:1       6

2. KLEK SRBIJAŠUME    2    1    1    4:3       3

3. ŽELEZNIČAR             2    0    2    0:6       0

 

B GRUPA – SALA OŠ “PRELJINA”, PRELJINA:

ČETVRTAK, 18. MAJ:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – RODA (BEOGRAD)        3:0 (26:24, 25:11, 25:22)

RODA (BEOGRAD) – PIROT       3:0 (25:15, 25:13, 26:24)

PETAK, 19. MAJ:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – PIROT        3:0 (25:9, 25:12, 25:13)

TABELA:

1. JEDINSTVO         2    2    0    6:0       6

2. RODA                 2    1    1    3:3       3

3. PIROT                 2    0    2    0:6       0

 

V GRUPA – SALA OŠ “PRELJINA”, PRELJINA:

ČETVRTAK, 18. MAJ:

GIMNAZIJALAC (KRALJEVO) – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)      3:0 (25:22, 25:17, 25:17)

VIZURA – GIMNAZIJALAC (KRALJEVO)   3:0 (25:16, 25:21, 25:15)

PETAK, 19. MAJ:

VIZURA – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)  3:2 (25:12, 25:12, 21:25, 21:25, 15:4)

TABELA:

1. VIZURA              2    2    0    6:2       5

2. GIMNAZIJALAC   2    1    1    3:3       3

3. ŠUMADIJA          2    0    2    2:6       1

 

G GRUPA – DVORANA SC “MLADOST”, ATENICA:

ČETVRTAK, 18. MAJ:

BORAC (ČAČAK) – PANDA (VRANJE)      3:0 (25:15, 25:15, 25:15)

SPARTAK (SUBOTICA) – BORAC (ČAČAK)    3:1 (25:13, 22:25, 25:15, 26:24)

PETAK, 19. MAJ:

SPARTAK (SUBOTICA) – PANDA (VRANJE)   3:0 (25:14, 25:14, 25:17)

TABELA:

1. SPARTAK      2    2    0    6:1       6

2. BORAC         2    1    1    4:3       3

3. PANDA          2    0    2    0:6       0

 

PETAK, 19. MAJ:

DVORANA SC “MLADOST”, ATENICA:

POLUFINALE:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – VIZURA 18.00

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK (SUBOTICA)   20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

KLEK SRBIJAŠUME – BORAC (ČAČAK)         16.00

 

SALA OŠ “PRELJINA”, PRELJINA:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

PIROT – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)          16.00

ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) – PANDA (VRANJE)          18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

RODA (BEOGRAD) – GIMNAZIJALAC (KRALJEVO)          20.00

 

SUBOTA, 20. MAJ:

DVORANA SC “MLADOST”, ATENICA:

MEČ ZA 5. MESTO:        9.00

MEČ ZA 3. MESTO:        11.00

FINALE:                        13.00

 

SALA OŠ “PRELJINA”, PRELJINA:

MEČ ZA 11. MESTO:      9.00

MEČ ZA 9. MESTO:        11.00

MEČ ZA 7. MESTO:        13.00