Kraljevo i Mataruška Banja domaćini juniorima

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2017.

Finalni turnir prvenstva Srbije 2017. u konkurenciji juniora odigraće se 23 – 25. maja u Kraljevu i Mataruškoj Banji, a tehnički organizator je OK Ribnica iz Kraljeva. Utakmice će se igrati u novoj Hali sportova u Kraljevu i dvorani “Okanik” u Mataruškoj Banji, a 12 ekipa biće podeljeno u 4 grupe.

 

 

 

U Kraljevu, u A grupi će igrati Ribnica iz Kraljeva, Bečej i Spartak iz Ljiga, a u B grupi Radnički iz Kragujevca, Vojvodina NS Seme iz Novog Sada i Užice. U Mataruškoj Banji, u V grupi će igrati Partizan, VGSK iz Velikog Gradišta i Niš – IGM Mladost, a u G grupi Crvena zvezda, Sombor i Mladost iz Vranja.

 

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2017. – FINALNI TURNIR – KRALJEVO I MATARUŠKA BANJA (23 – 25. MAJ):

A GRUPA – NOVA HALA SPORTOVA, KRALJEVO:

UTORAK, 23. MAJ:

RIBNICA (KRALJEVO) – SPARTAK (LJIG)      10.00

RIBNICA (KRALJEVO) – BEČEJ         17.00

SREDA, 24. MAJ:

BEČEJ – SPARTAK (LJIG)     9.00

 

B GRUPA – NOVA HALA SPORTOVA, KRALJEVO:

UTORAK, 23. MAJ:

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – UŽICE       12.00

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD)    19.00

SREDA, 24. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – UŽICE             11.00

 

V GRUPA – DVORANA “OKANIK”, MATARUŠKA BANJA:

UTORAK, 23. MAJ:

PARTIZAN – NIŠ–IGM MLADOST                  10.00

PARTIZAN – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)      17.00

SREDA, 24. MAJ:

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – NIŠ–IGM MLADOST           9.00

 

G GRUPA – DVORANA “OKANIK”, MATARUŠKA BANJA:

UTORAK, 23. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – MLADOST (VRANJE) 12.00

CRVENA ZVEZDA – SOMBOR           19.00

SREDA, 24. MAJ:

SOMBOR – MLADOST (VRANJE)       11.00

 

SREDA, 24. MAJ:

NOVA HALA SPORTOVA, KRALJEVO:

POLUFINALE:

B 1 – V 1          18.00

A 1 – G 1          20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 2 – G 2          16.00

 

DVORANA “OKANIK”, MATARUŠKA BANJA:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

B 3 – V 3          16.00

A 3 – G 3          18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 2 – V 2          20.00

 

ČETVRTAK, 25. MAJ:

NOVA HALA SPORTOVA, KRALJEVO:

MEČ ZA 5. MESTO:        9.00

MEČ ZA 3. MESTO:        11.00

FINALE:                        13.00

 

DVORANA “OKANIK”, MATARUŠKA BANJA:

MEČ ZA 11. MESTO:      9.00

MEČ ZA 9. MESTO:        11.00

MEČ ZA 7. MESTO:        13.00