Serbian flagcirilicalatinica

Odbojka na pesku

Image

Odbojka na pesku je jedan od najatraktivnijih sportova i u novije vreme redovno najposećeniji i najpraćeniji sport na Olimpijskim igrama. Odbojkaški savez Srbije je posvećen razvoju odbojke na pesku i ova odbojkaška disciplina zauzima veoma važno mesto u našim dugoročnim planovima.

Prvenstvo Srbije u odbojci na pesku se igra u okviru turnira (7 do 10 u sezoni) sa završnim, Finalnim turnirom, koji se već nekoliko godina uspešno održava u Somboru. Zbog pandemije koronavirusa, takmičenje u 2020. godini nije održano.

Pobednici Banka Poštanska štedionica Lige u odbojci na pesku za 2019. su Marija Miljević - Tamara Miljević i Đorđe Klašnić - Miloš Milić.

PobedniciSombor2019

Reprezentacije Srbije učestvuju na međunarodnim takmičenjima, a glavni cilj nam je da jedna od naših selekcija izbori plasman na Olimpijske igre.

Image

Komisija za odbojku na pesku

Image

Kontakt

Bojana Bogićević Dukić
koordinator za odbojku na pesku

Terazije 35/II, 11000 Beograd

+381 11 32-31-357

beachvolley@ossrb.org

Banka Poštanska štedionica Liga u odbojci na pesku

Image
Image

SVI POBEDNICI (2008 – 2019.):
2008. – FINALNI TURNIR: „ŠTRAND“, NOVI SAD:
Nataša Borki i Nataša Ševarika – Dejan Stanojčić i Jovan Marković

2009. – FINALNI TURNIR: „ŠTRAND“, NOVI SAD:
Ivana Isailović i Jelena Blagojević – Milutin Ivanković i Bojan Mladenović

2010 – FINALNI TURNIR: „ŠTRAND“, NOVI SAD:
Nataša Borki i Tatjana Burmazović – Srđan Veckov i Davor Brčić

2011. – FINALNI TURNIR: „ADA CIGANLIJA“, BEOGRAD:
Ivana Isailović i Milena Matić – Stefan Basta i Igor Tešić

2012. – FINALNI TURNIR: „ADA CIGANLIJA“, BEOGRAD:
POBEDNICI FINALNOG TURNIRA:
Isidora Egić i Aleksandra Frajtović – Stefan Basta i Igor Tešić
PRVACI SRBIJE ZA 2012:
Isidora Egić i Aleksandra Frajtović – Siniša Antonić i Marko Galešev

2013. – FINALNI TURNIR: „ADA CIGANLIJA“, BEOGRAD:
POBEDNICI FINALNOG TURNIRA:
Milena Matić i Katarina Živković – Siniša Antonić i Marko Galešev
PRVACI SRBIJE ZA 2013:
Nataša Ševarika i Nina Škarić – Siniša Antonić i Marko Galešev

2014. – FINALNI TURNIR: „ADA CIGANLIJA“, BEOGRAD:
POBEDNICI FINALNOG TURNIRA I PRVACI SRBIJE ZA 2014:
Aleksandra Frajtović i Nina Škarić – Miljan Kiković i Stefan Basta

2015. – FINALNI TURNIR: „ADA CIGANLIJA“, BEOGRAD:
POBEDNICI FINALNOG TURNIRA I PRVACI SRBIJE ZA 2015:
Marija Milošević i Milena Matić – Stefan Basta i Lazar Kolarić

2016. – FINALNI TURNIR: “ADA CIGANLIJA”, BEOGRAD:
POBEDNICI FINALNOG TURNIRA I PRVACI SRBIJE ZA 2016:
Marija Milošević i Milena Matić – Stefan Basta i Lazar Kolarić

2017. – FINALNI TURNIR: “ADA CIGANLIJA”, BEOGRAD:
POBEDNICI FINALNOG TURNIRA I PRVACI SRBIJE ZA 2017:
Marija Milošević i Milena Matić – Lazar Kolarić i Ðorđe Klašnić

2018. – FINALNI TURNIR: SOMBOR
POBEDNICI FINALNOG TURNIRA I PRVACI SRBIJE ZA 2018:
Gorana Mrđan i Aleksandra Aleksić – Stefan Basta i Lazar Kolarić

2019. – FINALNI TURNIR: SOMBOR
POBEDNICI FINALNOG TURNIRA I PRVACI SRBIJE ZA 2018:
Marija Miljević i Tamara Miljević – Đorđe Klašnić i Miloš Milić

Konačan plasman (ž)

1.

Miljević T. - Miljević M.

1080  (540/540)

2.

Savović - Škarić

900  (450/450)

3.

Drobnjak - Beljanski

840  (420/420)

4.

Jovičević N. - Jovičević J.

440  (220/220)

5.

Josić - Joldić

380  (190/190)

6.

Aleksić - Matić

320  (160/160)

7.

Marčetić - Mitrović

280  (140/140)

8.

Škarić - Aleksić

260  (130/130)

9.

Matić - Miljević T.

220  (110/110)

10.

Beljanski/Mesildžić

180  (90/90)

11/12.

Miler - Žužic

180  (90/90)

 

Marčetić/Tasić

140  (70/70)

13.

Raičević - Josić

140  (70/70)

14/18.

Vlašek - Meseldžić

120  (60/60)

 

Čikuc - Čikuc

120  (60/60)

 

Mendoza - Aleksić

100  (50/50)

 

Ilić/Đurić

100  (50/50)

13/23.

Žmurić - Perić

80  (40/40)

 

Joldić - Maleš

80  (40/40)

 

Pavlović - Titin

80  (40/40)

 

Marčerić - Mesildžić

80  (40/40)

 

Popović - Gavrić

60  (30/30)

24

Bogdanović - Miletić

60  (30/30)

 

Bjelajac -Đurković

60  (30/30)

 

Kokolj - Perić

60  (30/30)

 

Josić - Marčetić

40  (0/40)

 

Konačan plasman (m)

1.

Milić - Klašnić

1180  (590/590)

2.

Basta - Lozić

1080  /540/540)

3.

Kiković - Guteša

920  (460/460)

4.

Pušonjić - Rajković

860  (430/430)

5.

Marić - Martinović

400 (200/200)

6.

Medan - Jovanović

280  (140/140)

7.

Vujović - Lukić

210  (105/105)

8/9.

Prodanović - Barišić

180  (90/90)

 

Petrović - Ćirić

180  (90/90)

10/12.

Vulikić - Ćirović

140  (70/70)

 

Makarić - Muškinja

140  (70/70)

 

Surla - Kolarić

140  (70/70)

13.

Plavšić - Anđelić

120  (60/60)

14.

Tatić - Medan

110  (70/40)

15/20.

Tatić - Plavšić

100  (50/50)

 

Popović - Pantić

100  (50/50)

 

Arsenoski - Radosavljević

100  (50/50)

 

Stević - Plavšić

100  (50/50)

 

Vladisavljević - Milenković

100  (50/50)

 

Iatić - Guteša

100  (50/50)

21/23.

Ristić - Bogdanović

80  (40/40)

 

Životić - Stević

80  (40/40)

 

Alempić - Medić

80  (40/40)

24/33.

Kevilj A. - Kevilj A.

60  (30/30)

 

Antonić - Mičić

60  (30/30)

 

Božanić - Živanović

60  (30/30)

 

Ivanković - Vulikić

60  (30/30)

 

Petrović - Kisić

60  (30/30)

 

Nikolić B. - Huzejrović

60  (30/30)

 

Bojandić - Ninić

60  (30/30)

 

Jeftić - Tepavac

60  (30/30)

 

Danilov - Kustudić

60  (30/30)

FINALE PRVENSTVA SRBIJE U ODBOJCI NA PESKU 2019.

    Sombor, 15. - 17.08.2019    
             
  seniorke        
             
    četvrtak, 15.08.        
  Glavni turnir        
Br.m. Vreme  Grupa Teren Ekipa  Ekipa  
1 14 00 A 2 Ilić - Đurić Pejić - Žarković  2:1 (21:17,16:21,15:5)
2 14 40 B 2 Žužić - Miler Marković - Majstorović  2:0 (21:6,21:5)
3 15 20 C 2 Facol - Kukulj Jovičević J. - Jovičević N.  0:2 (20:22,14:21)
4 16 00 D 2 Joldić - Josić  Gavrić - Popović  2:0 (21:0,21:0 )
             
5 16 40 A 2 Miljević T. - Miljević M. Ilić - Đurić  2:0 (21:7,21:14)
6 17 20 B 2 Savović - Škarić Žužić - Miler  2:0 (21:6,21:9)
7 18 00 C 2 Jovičević J. - Jovičević N. Beljanski - Meildžić  0:2 (11:21,13:21)
8 18 40 D 2 Joldić - Josić  Marčetić - Tasić  0:2( 15:21,12:21)
             
    Petak, 16.08.      
9 15 00 A 2 Pejić - Žarković Miljević T. - Miljević M.  0:2 (2:21,3:21)
10 15 40 B 2 Marković - Majstorović Savović - Škarić  0:2 (5:21,3:21)
11 16 20 C 2 Beljanski - Meildžić Facol - Kukulj  2:0 (21:9,21:8)
12 17 00 D 2 Gavrić - Popović Marčetić - Tasić odustajanje ekipa A 
             
13 17 40   2 Ilić- Đurić Marković- Majstorović  2:1(21:6,18:21,15:4)
14 18 20   2 Žužić- Miler Fačol-Kukulj  2:0(21.12,23:21)
15 19 00   2 Jovičević-Jovičević Gavrić-Popović  Odustajanje ekipa B
16 19 40   2 Joldić- Josić Pejić- Žarković  2:0(21:10,21:12)
             
17 20 20   2 Miljević T.-Miljević M. Žužić-Miler  2:0 (21:4,21:7)
18 21 00   2 Savović -Skarić Jovičević N.-Jovičević J.  2:0 (21:8,21:10)
16 21 40   2 Beljanski- Mesaldžić Josić -Joldić  2:0(21:18,22:20)
20 22 20   2 Marčetić-Tasić Ilić- Đurić  2:0 
             
    subota, 17.08.      
21 14 30 1/2 F 1 Miljević T.-Miljević M. Marčetić-Tasić  2:0 (21:6, 21:6)
22 15 20 1/2 F 1 Savović-Škarić Beljanski-Mesaldžić  2:1 (21:11,16:21, 15:8)
             
23 18 00 3.m 1 Marčetić-Tasić Beljanski-Meseldzić  0:2 (20:22, 19:21)
24 20 00 F 1 Miljević-Miljević Savović-Škarić  2:0 (21:12,21:18)
             
    seniori        
    četvrtak, 15.08.        
    Kvalifikacije        
1K 13 00   1 Danilov -Kustudić Prodanović - Barišić  2:0 (21:18,21:19)
2K 13 50   1 Nikolić V. - Bošnjak Tatić - Plavšić  0:2 (0:21,0:21)
3K 14 40   1 Petrović - Ćirić Makarić - Muškinja  2:0 (21:15,21:10)
             
  Glavni turnir        
1 15 30 A 1 Surla - Kolarić Kevilj A. - Kevilj A.  2:0 (21:14,21:14)
2 16 20 B 1 Jeftić - Tepavac Danilov-Kustudić  2:1 (8:21,27:25,15:11)
3 17 10 C 1 Jovanović - Medan Tatić- Plavšić  2:1(18:21,21:17,15:9)
4 18 00 D 1 Marić - Martinović  Petrović- Ćirić  0:2 (18:21,14:21)
             
5 18 40 A 1 Milić - Klašnić Surla - Kolari  0:2 (20:22,18:21)
6 21 30 B 1 Basta - Lozić Jeftić - Tepavac  2:0 (21:12,21:7)
7 22 20 C 1 Kiković - Guteša Jovanović - Medan  2:0 (21:12,21:18)
8 23 10 D 1 Pušonjić - Rajković Marić - Martinović   1:2(21:16,18:21,13:15)
             
    Petak, 16.08.      
9 14 00 A 1 Kevilj A. - Kevilj A. Milić - Klašnić 1:2(10:21,21:17,4:15) 
10 14 50 B 1 Danilov- Kustudić Basta - Lozić 0:2 (9.21,9.21) 
11 15 40 C 1 Tatić- Plavšić Kiković - Guteša  0:2 (16:21,18:21)
12 16 30 D 1 Petrović- Ćirić Pušonjić - Rajković 0:2 (16:21,18:21) 
             
13 17 20   1 Milić-Klašnić Kustudić-Danilov  2:0 (21:9,21:16)
14 18 10   1 Jeftić - Tepavac Tatić-Plavšić  0:2 (16:21,15:21)
15 19 00   1 Jovanović-Medan Marić-Martinović  2:0 (21:15,21:19)
16 19 50   1 Petrović-Ćirić Kevilj A.-Kevilj Al.  2:0(21:17,24:22)
             
17 20 40   1 Surla-Kolarić Tatić-Plavšić  2:0 (21:18,21:12)
18 21 30   1 Basta-Lozić Jovanović-Medan  2:0 (21:11,21:7)
19 22 20   1 Kiković -Guteša Petrović-Ćirić  2:0 (
20 23 10   1 Pušonjić-Rajković Klašnić- Milić  1:2(12:21,21:13,15:17)
             
    subota, 17.08.      
21 16 10 1/2 F 1 Surla-Kolarić Klašnić-Milić  0:2 (19:21, 16:21)
22 17 00 1/2 F 1 Basta -Lozić Kiković-Guteša  2:0 (21:17, 21:12)
             
23 16 00 3.m 1 Surla-Kolarić Kiković-Guteša  1:2 (21:18, 18:21, 10:15)
24 21 00 F 1 Klašnić-Milić  basta -Lozic  2:0 (21:12,22:20)
             
             
    Kvalifikacije se igraju u dva dobijena seta  

četvrtak, 08.08.                

                                kvalifikacije                        

br.m.     vreme   grupa    ekipe     ekipe

1K           17 10                     Kokolj - Perić            / Čikuc N. - Čikuc N.                           1:0 ( 25:23)

2K           17 30                     Lukač J. - Lukač D.   /         Marčetić - Mitrović                    0:1 ( 4:25)

3K           17 50                     Žunić M. - Žunić I.    /         Jovičević J. - Jovičević N.         0:1 (14:25)

                                petak, 09..08.                    

                                Glavni turnir                      

1              09 00     A             Drobnjak - Beljanski     /    Jovičević- Jovičević                  2:0 (21:10,21:12)

2              09 50     A             Joldić - Josić                 /   Čikuc-Čikuc                              2:0 (21:17,21:18)

3              10 40     B             Miljević T. - Miljević M.  /  Marčetić- Mitrović                      2:1 (21:16,15:21,15:8)

4              11 30     B             Tsenova V.- Tsenova R /   Kokolj- Perić                            2:0 (21:14,21:12)

                                                               

5              15 00     A             Drobnjak- Beljanski   /  Joldić - Josić                        2:1 (21:15,02:22,15:12)

6              15 40     A             Jovičević - Jovičević /   Čikuc - Čikuc                       2:0 (  21:10,21:13 )

7              16 20     B             Miljević T. -Miljević M. / Tsenova R. -Tsenova V.     2:0 (21:10,21:17)

8              17 00     B            Marčetić -Mitrović / Kokolj - Perić                              2:0 ( 21:8,21:7)

                                                               

9              17 40                     Joldić - Josić                /   Marčetić - Mitrović           2:0 ( 21:19,21:13)

10           18 20                      Jovičević - Jovičević   /  Tsenova R.- Tsenova  V.   1:1 (21:17,15:21 )

                                                               

                                subota, 10.08.                   

11           11 00     1/2 F      Drobnjak - Beljanski  /  Tsenova R.- Tsenova  V

12           11 50     1/2 F      Miljević T.- Miljević M. /   Joldić -Josić

                                                               

13           14 30     3. m      Tsenova R.- Tsenova/   Joldić -Josić    1:2 (22:20, 14:21, 6:15)

14           16 30     F          Drobnjak - Beljanski  / Miljević T.- Miljević M. 0:2 (12:21, 19:21)

                                                               

                                                Kvalifikacije se igraju u jedan dobijeni set do 25-og poena             

                                                sa najmanje dva poena razlike   

                                                       

                                Seniori                 

                                četvrtak, 08.08.                                                                                      

                                kvalifikacije                                                                                 

                                I kolo                    

1K           13 00                     Makarić - Muškinja     /     Kisić - Ratković         1:0 (25:17 )

2K.          13 25                     Stoilović F. - Stoilović U./ Antpnić - Mićić           1:0 (25:0 )

3K.          13 50                     Alimpić - Medić   /  Nikolic. - Bošnjak                      1:0 (25:16)

4K.          14 15                     Prodanović - Barišić     /    Kustudić - Zečić        1:0(28:26)

5K.          14 40                     Plavšić - Anđelić/ Vulović - Perović                     1:0 (25:0)

6K.          15 05                     Bojkov -Zečić     / Loboda - Mandić                    1:0 (25:18)   

                                II kolo                   

7K.          15 30                     Makarić- Muškinja / Stoilović - Stoilović              1:0 (27:25)

8K.          15 55                     Alimpić- Medić / Prodanović - Bošnjak                0:1 ( 17:25)

9K.          16 20                     Ćirić - Petrović   /  Plavšić - Anđelić                     0:1 (14:25)

10K         16 45                     Jovanović - Medan      /  Bojkov - Zečić               1:0 ( 25:16)

                                Petak, 09.08.                     

                                Glavni turnir                      

1              12 20     B             Marić - Martinović        / Jovanović - Medan        0:2 ( 12:21,19:21)

2              13 00     B             Marojević - Medenica  / Prodanović -Bošnjak      0:2 (22:24,13:21)

3              14 20     A             Vladisavljević - Milenković / Makarić- Muškinja   2:1 (13:21,21:12,15:7)

4              13.40     A             Kiković- Guteša   /     Plavšić- Anđelić                 2:0 ( 21:12,21:16)

                                                               

                                                               

5              15 00     B/2         Jovanović- Medan /  Prodanović - Bošnjak          2:1 (21:13,19:21,16:14)

6              15 50     B/2         Marić- Martinović /  Marojević - Medenica            2:0 (22:20,21:12)

7              16 40     A/2         Kiković - Guteša  /  Vladisavljević-Milenković       2:1 (18:21,21:12,15:12)

8              17 30     A/2         Makarić - Muškinja  /    Plavšić -Anđelić               0:2 ( 12:21,14:21)

                                                               

9              18 20     /2           Vladisavljević-Milenković      / Marić- Martinović    2:0 (21:19,21:19)

10           19 10     /2            Plavšić - Anđelić           /  Prodanović - Bošnjak

                                                               

                                subota, 10.08.                   

11           12 40     1/2 F      Jovanović - Medan   /    Vladisavljević-Milenković 

12           13 30     1/2 F      Kiković - Guteša      /    Plavšić - Anđelić

                                                               

13           15 30     3. m      Vladisavljević-Milenković / Plavšić - Anđelić 0:2 (15:21, 17:21)

14           17 30     F          Kiković - Guteša      / Jovanović - Medan  2:0 (21:18, 21:19)

Seniorke                                                                             

petak, 26.07.                                                                     

kvalifikacije                                                                        

Lukić J. - Lukić D. / Čikuc N. - Čikuc N.  0:1 (14:25)         

Vajagić N. - Vajagić U. / Marčetić - Mitrović  0:1 (16:25)

Glavni turnir                                                                      

A    Savović - Škarić   /   Bjelajac - Đurković   2:0 ( 21:5, 21:7)  

A    Joldić - Josić        /   Marčetić - Mitrović   2:1 (23:21,23:25,15:13)

B    Miljević T. - Miljević M.  /   Čikuc N. - Čikuc N.  2:0 ( 21:9,21:15)

subota, 27.07.                                                                   

B    Matić - Aleksić     /   Miler  - Žužić    2:0 ( 21:10,21:7 )

A    Savović - Škarić    /  Joldić - Josić    2.0 ( 21:13,21:8 )

A    Bjelajac - Đurković   /  Marčetić - Mitrović   0:2 ( 10:21,7:21)

B    Miljević T. - Miljević M.  /   Matić - Aleksić    2:1 (12:21,21:18,15:11)

B    Čikuc N. - Čikuc N.        /   Miler  -Žužić   1:2 ( 19:21,21:18,7:15)

                                                                               

Joldić - Josić     /   Miler  -Žužić     2:0 ( 21:8,21:7 )

Marčetić - Mitrović    /     Matić - Aleksić    0:2 ( 10:21,10:21) 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              nedelja, 28.07.                                                                  

1/2 F      Savović - Škarić   /   Matić - Aleksić   2:1 ( 21:23,21:16,15:7 )

1/2 F      Miljević T. - Miljević M.  /  Joldić - Josić    2:0 ( 21:18,21:13 )

                                                                               

3. m.   Matić - Aleksić     /   Joldić - Josić    2:0 ( 21:10,21:8 )

F         Savović - Škarić    /   Miljević T. - Miljević M.   0:2 ( 17:21,24:26 )

                                                                               

Kvalifikacije se igraju u jedan dobijeni set do 25-og poena sa najmanje dva poena razlike                                                                

Seniori                                                                 

petak, 26.07.                                                                     

kvalifikacije                                                                        

I kolo                                                                    

Huzejrović - Nikolić    /   Antonić - Mićić     1:0 ( 19:0) 

Petrović - Kisić    /   Plavšić - Martinović     0:1 ( 15:19)

Bojkov - Relota   /   Jovanović - Medan     0:1 ( 16:19) 

 Kustudić - Bubulj   /   Prodanović Barišić      1:0 ( 19:11)

Marosanović - Vojnović  / Gajićić - Lukić    1:0 ( 19:0)

Ljubojević - Radenković  / Tatić - Guteša      0:1 ( 11:19)

Petrović - Ćirić    /  Danilov - Bubnjevi    1:0 ( 19:17)

Makarić - Muškinja    /  Nikolić L. - Nikolić B.     1:0 ( 19:15)                  

 

II kolo                                                                   

Huzejrović - Nikolić   / Plavšić - Martinović     1:0 ( 25:22)

Jovanović - Medan  / Kustudić - Bubulj      1:0 ( 25:22)

Marosanović - Vojnović   / Tatić - Guteša     0:1 ( 15:25)

Petrović - Ćirić   / Makarić - Muškinja    0:1 ( 17:25 )

                                                                               

Glavni turnir                                                                      

A   Basta - Lozić  / Huzejrović - Nikolić    2:0 ( 21:10,21:8)          

A   Alimpić - Medić  / Makarić - Muškinja     2:0 ( 21:11,21:14)       

B   Milić - Klašnić   / Tatić - Guteša    2:0 ( 21:17,21:15)  

                                                                               

Subota, 27.07.                                                                   

B   Pušonjić - Rajković   /  Jovanović - Medan      2:0 ( 21:13,21:13)

A   Basta - Lozić     / Alimpić - Medić             2:0 ( 21:13,21:11)

A   Huzejrović - Nikolić    / Makarić - Muškinja       1:2 ( 21:14,22:24,12:15 )

B   Milić - Klašnić   /   Pušonjić - Rajković    2:1 ( 21:19,17:21,15:7 )

B   Tatić - Guteša     / Jovanović - Medan    2:0 ( 21:7 ,21:17) 

Alimpić - Medić    / Tatić - Guteša            0:2 ( 16:21,15:21 )

Makarić - Muškinja  / Pušonjić - Rajković     0:2 ( 17:21,8.21 )     

                                                                               

nedelja, 28.07.                                                                  

1/2 F   Basta - Lozić   /  Pušonjić - Rajković      2:0 ( 21:16,21:18 )

1/2 F    Milić - Klašnić   / Tatić - Guteša    2:0 ( 21:18,21:17 )

                                                                               

3. m   Pušonjić - Rajković   / Tatić - Guteša              2:0 ( 21:15,26:24 )

F   Basta - Lozić   / Milić - Klašnić               0:2 ( 20:22,15:21 )

Seniorke

petak, 05.07.

Kvalifikacije

   

Br.m.

Vreme

Grupa

   

1K

10 00

 

Kokolj - Perić

Jovičević - Jovičević 0:1 (24:26)

2K

17 00

 

Popović - Gavrić

Marčetić - Mitrović 0:1 (18:25)

         
   

Glavni turnir

   

1

17 20

A

Savović - Škarić

Marčetić - Mitrović 2:0 (21:13,21:14)

2

18 00

A

Josić - Joldić

Mendoza - Aleksić 0:2 ( 18:21,12:21)

3

18 40

B

Matić - Miljević

Jovičević - Jovičević 2:0 (21:14,21:7)

4

19 20

B

Drobnjak -Beljanski

Tsenova - Tsenova 2:1 (21:14,20:22,15:7)

         
   

subota, 06.07.

   

5

10 10

A

Savović - Škarić

Mendoza - Aleksić 2:0 ( 21:10,21:14)

6

10 50

B

Matić - Miljević

Drobnjak -Beljanski2:0  ( 21:11,21:18)  

7

11 30

A

Marčetić - Mitrović

Josić - Joldić 0:2 ( 15:21,18:21)

8

12 10

B

Jovičević - Jovičević

Tsenova - Tsenova 0:2 (16:21,17:21)

         

9

16 10

 

Mendoza - Aleksić

Tsenova - Tsenova 2:0 ( 21:9,21:12)

10

16 50

 

Josić - Joldić

Drobnjak -Beljanski 0:2 (10:21,16:21)

         
   

ndelja, 07.07.

   

11

10 00

1/2F

Savović - Škarić

Drobnjak -Beljanski 2:0 (21:12,21:13)

12

10 40

1/2F

Matić - Miljević

Mendoza - Aleksić 2:0 (21:16,21:13)

         

13

14 00

3.m.

Drobnjak -Beljanski

Mendoza - Aleksić 2:1 (17:21,21:13,15:13)

14

15 30

F

Savović - Škarić

Matić - Miljević 0:2 ( 13:21,15:21) 

         
    

Kvalifikacije se igraju u jedan dobijeni set do 25-og poena sa najmanje dva poena razlike.

 
         

Seniori

Kvalifikacije

   

I kolo

       

1K.

10 20

 

Bojkot - Relota

Makarić - Lobota       0:1 (8:19)

2K.

10 40

 

Dratal -Hajteli

Nikolić - Nikolić        0:1 (0:19)

3K.

11 00

 

Zobnatić - Perkez

Prodanović - Barišić  0:1 (0:19)

4K.

11 20

 

Hegediš - Farkaš

Katić - Milanov          0:1 (8:19)

5K.

11 40

 

Petrović - Kisić

Bajandić -Nikić         0:1 (19:21)

6K.

12 00

 

Ljubojević - Radenković

Mitrović - Mitrović    0:1 ( 16:19)

         

II kolo

       

7K.

12 20

 

Ćirović - Skakić

Bajandić - Ninić            0:1 (20:25)

8K.

12 45

 

Ilić - Zarić

Zečić - Prtinac       1:0 (25:19)

9K.

13 05

 

Popović - Pantič

Nikolić -Nikolić            1:0 ( 25:9)

10K.

13 30

 

Petrović - Ćirić

Stoilović -Stoilović       1:0 ( 28:26)

11K.

15 10

 

Vujović - Lukić

Prodanović - Barišić     1:0 ( 25:14)

12K.

14 20

 

Kustudić - Vukašinović

Katić - Milanov            1:0 (25:22)

13K.

13 55

 

Marić - Martinović

Makarić - Lobot           1:0 (25:20)

14K.

14 45

 

Basta - Lozić

Mitrović -Mitrović        1:0 (  25:9)

         

III kolo

       

15K.

15 35

 

Marić - Martinovic

Ilic - Zaric           1:0 (25:23)

16K.

16 00

 

Popović- Pantić

Petrović - Ćirić        1:0 (26:24)

17K.

16 20

 

Vujović -Lukić

Kustudić - Vukašinović 1:0 (25:9)

18K.

16 45

   Bajandić - Ninić

Basta - Lozić           0:1 ( 11:25)

         
    

I kolo kvalifikacija igra se u jedan set do 19-og poena, sa najmanje dva poena razlike, II i III kolo igra se u jedan dobijeni set da 25-og poena sa najmnje dva poena razlike.

 
         
   

Glavni turnir

   

3

20 10

B

Kiković - Guteša

Popović- Pantić 2:1 (21:15,18:21,15:10)

4

21 00

B

Ivanković - Vulikić

Basta - Lozić 0:2 ( 14:21,18:21)

         
   

subota. 06.07.

   

1

08 30

A

Pušonjić - Rajković

Marić - Martinović 2:0 (21:17,21:13)

2

09 20

A

Životić - Stević

Vujović - Lukić 2:0 ( 22:20,21:15)

         

5

12 50

A

Pušonjić - Rajković

Životić - Stević 2:1 (22:24,21:19,15:10)

6

13 40

B

Kiković - Guteša

Basta - Lozić 0:2 (15:21,17:21)

7

14 30

A

Marić - Martinovic

Vujović - Lukić 0:2 (18:21,20:22)

8

15 20

B

Popović- Pantić

Ivanković - Vulikić 2:0 (21:16,21:19)

         

9

17 30

 

Životić - Stević

Popović- Pantić 0:2 (8:21,16:21)

10

18 20

 

Vujović - Lukić

Kiković - Guteša 0:2 (24:26,17:21)

         
         
   

ndelja, 07.07.

   

11

11 20

1/2F

Pušonjić - Rajković

Kiković - Guteša 2:0 (21:15,21:16)

12

12 10

1/2F

Basta - Lozić

Popović- Pantić 2:1 (21:12,22:24,20:18)

         

13

14 40

3.m.

Kiković - Guteša

Popović- Pantić 2:1 ( 21:11, 21:23,16:14)    

14

16 30

F

Pušonjić - Rajković

Basta - Lozić 1:2 (15:21,21:16,12:15)

 
 
 
 

Сениорке

         
           

резултат

 

петак, 14.06.

         
 

Квалификације

         

11 00

       
 

Главни турнир

         

Ред.бр.

Бр.меча

Време

група

     

1

1

17 00

А

Миљевић / Миљевић

Лукач /Лукач

 2:0 (21:0,21:0)

2

2

17 40

А

Дробњак / Бељански

Јосић / Марчетић

 2:0(21:18,21:11)

3

3

18 20

Б

Алексић / Матић

Тодоровић / Гашић

 2:0(21:0,21:0)

4

4

19 00

Б

Савовић / Шкарић

Јолдић / Малеш

2:0 (21:17,21:9)  
 

субота, 15.06.

         

5

5

11 30

А

Миљевић / Миљевић

Дробњак / Бељански

1:2( 21:17,13:21,16:18) 

6

6

12 10

Б

Алексић / Матић

Савовић / Шкарић

0:2( 19:21,8:21) 

7

7

12 50

А

Лукач /Лукач

Јосић / Марчетић

 0:2 (0:21,0:21)

8

8

13 30

Б

Тодоровић / Гашић

Јолдић / Малеш

 0:2(0:21,0:21)
 

           9

          10

 17 10

 17 50

 QF 1

 QF 2

Миљевић / Миљевић

Јосић / Марчетић

Јолдић / Малеш

Алексић / Матић

2:0 (21:12,21:11)

0:2 (14:21,15:21)

 

недеља, 16.06.

         

9

11

09 00

1/2Ф

Дробњак / Бељански

Алексић / Матић

 0:2 (8:21,12:21)

10

12

09 40

1/2Ф

Миљевић / Миљевић

Савовић / Шкарић

 1:2 (9:21,21:14,11:15)

11

13

14 00

3.м

Дробњак / Бељански

Миљевић / Миљевић

2:0(21:18,21:15) 

12

14

15 40

Ф

Алексић / Матић

Савовић / Шкарић

 2:1                        ( 17:21,21:17,15:6)
             
             
 

Сениори

         
 

Квалификације

         
             
 

петак, 14.06.

         

13

1

11 25

 

Максић / Трифуновић

Љубојевић / Раденковић

 0:1 (15:25)

14

2

11 50

 

Петровић / Ћирић

Родић / Тепић

1:0 (25:0) 

15

3

12 15

 

Влајић / Ковачевић

Данилов / Драговић

0:0 

16

4

12 40

 

Милић / Клашнић

Бојков / Реолта

 1:0(25:13)

17

5

13 05

 

Кустудић / Вукашиновић

Николић / Николић

0:1(20:25) 

18

6

13 30

 

Татић /Лукић

Миљковић / Склепић

 1:0(25:0)

19

7

13 55

 

Бошњак / Петковић

Бурић / Остојић

1:0(25:0) 

20

8

14 00

 

Марић / Мартиновић

Шупица / Тепавац

1:0(25:16) 

21

9

14 25

 

Грубешић / Баришић

Макарић / Мушкиња

1:0(25:14) 

22

10

14 50

 

Љубојевић / Раденковић

Петровић / Ћирић

0:1(15:25) 

23

11

15 15

 

Победник 3

Милић / Клашнић

 0:1(0:25)

24

12

15 40

 

Николић / Николић

Татић /Лукић

0:1(21:25)

25

13

16 05

 

Бошњак / Петковић

Марић / Мартиновић

0:1(14:25 ) 

26

14

16 30

 

Грубешић / Баришић

Гутеша / Киковић

 0:1(13:25)
             16  19:20   A  Милић / Клашнић  Марић / Мартиновић  2:0 (21:8,21:17)
 

Главни турнир

         
 

субота, 15.06.

         

27

15

09 00

А

Рајковић / Пушоњић

Антонић / Мичић

 2:1(21:10,22:24,15:8)

28

           

29

17

09 50

Б

Баста / Лозић

Петровић / Ћирић

 2:0 (21:12,21:8))

30

18

10 40

Б

Татић /Лукић

Гутеша / Киковић

 0:2(10:21,19:21)

31

19

13 50

А

Рајковић / Пушоњић

Милић / Клашнић

 0:2 (17:21,16:21)

32

20

14 40

B

Баста / Лозић

Гутеша / Киковић

2:0(21:12,21:8)

33

21

15 30

А

Антонић / Мичић

Марић / Мартиновић

1:2(16:21,21:15,9:15)

34

22

16 20

Б

Петровић / Ћирић

Татић /Лукић

2:1(16:21,21:15, 15:11)
 

          23

          24

 18 30

 19 20

  QF 1

  QF 2

 Рајковић / Пушоњић

 Марић / Мартиновић

Петровић / Ћирић

Гутеша / Киковић

 2:1 (21:16,19:21,15:12)

0:2 (20:22,16:21)

 

недеља, 16.06.

         

35

25

10 20

1/2 Ф

Милић / Клашнић

Гутеша / Киковић

 2:0 ( 21:18,21:15)

36

26

11 10

1/2Ф

Рајковић / Пушоњић

Баста / Лозић

 2:1                        ( 21:16,22:24,15:9)

37

27

14 50

3.м

Гутеша / Киковић

Баста / Лозић

0:2 (17:21,10:21) 
Paraćin, 28. - 30.06.2016
Seniorke
petak, 28.06.
Br.m.     Rezultat
Glavni turnir
1 Savović / Škarić Jovićević/Jovićević  2:0 (21:11, 21:11)
2 Bogdanović / Miletič Raičević / Josić  0:2 (0:21, 0:21)
3 Drobnjak / Beljanski Popović/Gavrić  2:0 (21:6, 21:12)
4 Miljević / Miljević Tsenova / Tsenova  2:1 (17:21, 22:20, 15:3)
subota, 29.06.
5 Savović/Škarić Raičević/Josić  2:0 (21:10, 21:18)
6 Drobnjak/Beljanski Miljević/Miljević  0:2 (13:21, 15:21)
7 Jovićević/Jovićević Bogdanović/Miletić  2:0 (21:11, 21:17)
8 Popović/Gavrić Tsenova/Tsenova  0:2 (9:21, 18:21)
       
9 Raičević/Josić Tsenova/Tsenova  2:0 (21:11, 21:12)
10 Jovićević/Jovićević Drobnjak/Beljanski  0:2 (12:21, 9:21)
nedelja, 30.06.
11 Savović/Škarić Raičević/Josić  2:0 (21:12, 21:11)
12 Miljević/Miljević Drobnjak/Beljanski  2:0 (21:17, 21:18)
       
13 Raičević/Josić Drobnjak/Beljanski  0:2 (12:21, 9:21)
14 Savović/Škarić Miljević/Miljević  0:2 (16:21, 16:21)
Seniori
petak, 28.06.
Br.m.     Rezultat
Glavni turnir
1 Pušonjić / Rajković Vujović/Lukić  2:1 (19:21, 21:16, 15:11)
2 Kiković/Guteša Marić/Martinović  2:0 (21:12, 21:8)
       
subota, 29.06.
3 Milić / Klašnić Tatić/Medan  2:0 (21:17, 21:16)
4 Božanič / Živanović Ristić/Bogdanović  0:2 (11:21, 8:21)
       
5 Pušonjić/Rajković Kiković/Guteša  2:1 (18:21, 21:17, 15:10)
6 Milić/Klašnić Ristić/Bogdanović  2:0 (21:15, 21:15)
7 Vujović/Lukić Marić/Martinović  2:0 (21:8, 21:18)
8 Tatić/Medan Božanić/Živanović  2:0 (21:10, 21:18)
       
9 Kiković/Guteša Tatić/Medan  2:0 (21:14, 21:12)
10 Vujović/Lukić Ristić/Bogdanović  2:0 povreda
       
nedelja, 30.06.
11 Pušonjić/Rajković Kiković/Guteša  2:1 (21:15, 18:21, 15:8)
12 Milić/Klašnić Vujović/Lukić  2:0 (21:19, 21:14)
       
13 Kiković/Guteša Vujović/Lukić  2:0 (21:16, 21:17)
14 Pušonjić/Rajković Milić/Klašnić  0:2 (18:21, 20:22)
Zrenjanin, 12. - 14.07.2019
Seniorke
Glavni turnir / Subota, 13.07.
br.m. vreme teren grupa     rezultat
1 10 40 1 A Škarić - Aleksić Žmurić - Perić  2:0 (21:5,21:6)
2 11 20 1 A Jovičević - Jovičević Marčetić - Mitrović  0:2 (17:21,19:21)
3 10 40 2 B Drobnjak - Beljanski Pavlović -Titin  2:0 (21:2,21:12)
4 11 20 2 B Joldić - Josić Gavrić - Meseldžić  2:0 (21:9,21:13)
             
5 13 40 1 A Škarić - Aleksić Marčetić - Mitrović  2:0 (21:11,21:15)
6 14 20 1 B Drobnjak - Beljanski Joldić - Josić  2:0 (21:11,21:15)
7 13 40 2 A Žmurić - Perić Jovičević - Jovičević  1:2 (17:21,21:14,12:15)
8 14 20 2 B Pavlović -Titin Gavrić - Meseldžić  0:2 (12:21,9:21)
             
9 16 40 1   Marčetić - Mitrović Gavrić - Meseldžić  2:0 (21:15,21:16)
10 16 40 2   Jovičević - Jovičević Joldić - Josić  0:2 (12:21,15:21)
nedelja, 14.07.
11 10 00 1   Škarić - Aleksić Joldić - Josić  2:0 (21:15,21:11)
12 10 40 1   Drobnjak - Beljanski Marčetić - Mitrović  2:0 (21:13,21:10)
             
13 14 00 1   Joldić - Josić Marčetić - Mitrović  2:0 (21:17,21:13)
14 15 30 1   Škarić - Aleksić Drobnjak - Beljanski  0:2 (18:21,19:21)
seniori
Kvalifikacije (u dva dobijena seta) / petak, 12.07.
I kolo
1 11 00 1   Medan - Jovanović Tošić - Krčmar  2:0(21:5,21:12)
2 11 50 1   Antonić - Mičić Alimpić - Medić  0:2(17:21,15:21)
3 12 40 1   Mitrović - Mitrović Katić - Prtinac  0:2(15:21,17:21)
4 13 30 1   Nikolić - Nikolić Stević - Plavšić  1:2(21:18,12:21,8:15)
5 14 20 1   Ljubojević - Radenković Miličević - Tomašev  2:0 (21:0,21:0)
6 15 10 1   Simić - Stefanović Vulikić - Ćirović  0:2 (0:21,0:21)
7 11 00 2   Kustudić - Stoilović U. Arsenovski -Radosavljević  0:2(14:21,13:21)
8 11 50 2   Andjelić - Tatić Danilov - Bubnjević  2:0(21:0,21:0)
9 12 40 2   Makarić - Loboda Prodanović - Barišić  1:2(24:22,21:23,11:15)
10 13 30 2   Petrović - Ćirić Bošnjak - Vukašinović 2:0 (21:14,21:15) 
11 14 20 2   Bojkov - Relota Bajandić - Ninić  0:2 (18:21,18:21)
II kolo
12 16 00 1   Medan - Jovanović Alimpić - Medić  2:0 (21:17,21:19)
13 16 50 1   Katić - Prtinac Stević - Plavšić  0:2 (16:21,10:21)
14 17 40 1   Ljubojević - Radenković Vulikić - Ćirović  0:2 (8:21,13:21)
15 16 00 2   Arsenovski -Radosavljević  Andjelić - Tatić  2:0 (21:19,21:16)
16 16 50 2   Prodanović - Barišić Petrović - Ćirić  2:1 (21:18,16:21,15:12)
17 17 40 2   Ivanković - Popović Bajandić - Ninić  0:2 (0:21,0:21)
Glavni turnir, Subota 13.07.
18 09 00 1 A Petrović - Kisić Arsenovski -Radosavljević  0:2 (12:21,18:21)
19 09 50 1 B Medan - Jovanović Prodanović - Barišić  1:2 (21:17,19:21,17:19)
20 09 00 2 C Bajandić - Ninić Stević - Plavšić  1:2 (17:21,21:18,7:15)
21 09 50 2 D Marić - Martinović Vulikić - Ćirović  0:2 (16:21,6:21)
             
22 12 00 1 A Rajković - Pušonjić Petrović - Kisić  2:0 (21:14,21:18)
23 12 50 1 B Klašnić - Milić Medan-Jovanović  2:0 (21:18,21:16)
24 12 00 2 C Kiković - Guteša Bajandić - Ninić  2:0 (21:15,23:21)
25 12 50 2 D Basta - Lozić Marić - Martinović  2:0 (23:21,21:11)
             
26 15 00 1 A Arsenovski -Radosavljević Rajković - Pušonjić  0:2 (6:21,16:21)
27 15 50 1 B Prodanović - Barišić Klašnić - Milić  0:2 (18:21,5:21)
28 15 00 2 C Stević - Plavšić Kiković - Guteša  0:2 (15:21,17:21)
29 15 50 2 D Vulikić - Ćirović Basta - Lozić  0:2 (15:21,14:21)
             
30 17 30 1   Rajković - Pušonjić Vulikić - Ćirović  0:2 (20:22,22:24)
31 18 20 1   Klašnić - Milić Stević - Plavšić  2:0 (21:14,21:16)
32 17 30 2   Kiković - Guteša Prodanović - Barišić  2:0 (21:15,21:16)
33 18 20 2   Basta - Lozić Arsenovski -Radosavljević 2:0 (21:11,21:10) 
             
nedelja, 14.07.
34 11 20 1 1/2F Vulikić - Ćirović Basta - Lozić  0:2 (17:21,14:21)
35 12 10 1 1/2F Klašnić - Milić Kiković - Guteša  2:0 (21:16,21:16)
             
36 14 40 1 3.m Vulikić - Ćirović Kiković - Guteša 0:2 (15:21,16:21)
37 16 30 1 F Basta - Lozić Klašnić - Milić 2:0 (21:13,21:16)

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga