Serbian flagcirilicalatinica

Juniorke

Juniorke u Skoplju prvo protiv Švajcarske

JUNIORKE – XXVIII EP 2022.

Ženska juniorska reprezentacija Srbije (igračice do 19 godina, 2004. i mlađe) igraće na XXVIII EP 2022. u Skoplju od 27. avgusta do 4. septembra u B grupi, u dvorani „Jane Sandanski“ sa Turskom, Hrvatskom, Rumunijom, Švajcarskom i pobednikom J grupe III runde kvalifikacija. Juniorke Srbije će prvi meč na EP odigrati u subotu, 27. avgusta od 15.30 časova. U 2. kolu, Srbija će u nedelju, 28. avgusta igrati protiv Rumunije od 18.00 časova, a u 3. kolu, u ponedeljak, 29. avgusta protiv Turske od 20.30 časova. Posle slobodnog dana, Srbija će u 4. kolu B grupe, u sredu, 31. avgusta igrati protiv Hrvatske od 20.30 časova, a u poslednjem, 5. kolu, u četvrtak, 1. septembra od 18.00 časova protiv pobednika J grupe III runde kvalifikacija.

U A grupi će igrati Severna Makedonija, Poljska, Italija, Slovenija, Grčka i pobednik K grupe III runde kvalifikacija.

XXVIII EP 2022. u konkurenciji juniorki odigraće se od 27. avgusta do 4. septembra u Skoplju, u Severnoj Makedoniji.

U III rundi kvalifikacija, od 30. juna do 3. jula, u Holandiji u J grupi igraće Holandija, Estonija, Slovačka i Španija, a u K grupi u Podgorici, Crna Gora, Francuska, Finska i Austrija. Plasman na EP ostvariće 2 najbolje selekcije, odnosno pobednici 2 grupe III runde kvalifikacija.

jep

 

JUNIORKE – XXVIII EP 2022. – SKOPLJE, SEVERNA MAKEDONIJA (27. AVGUST – 4 SEPTEMBAR):

B GRUPA – DVORANA JANE SANDANSKI:

1. KOLO – SUBOTA, 27. AVGUST:

SRBIJA – ŠVAJCARSKA      15.30

TURSKA – POBEDNIK J GRUPE KVALIFIKACIJA          18.00

HRVATSKA – RUMUNIJA     20.30

 

2. KOLO – NEDELJA, 28. AVGUST:

SRBIJA – RUMUNIJA          18.00

ŠVAJCARSKA – POBEDNIK J GRUPE KVALIFIKACIJA      15.30

TURSKA – HRVATSKA        20.30

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 29. AVGUST:

SRBIJA – TURSKA            20.30

RUMUNIJA – ŠVAJCARSKA  15.30

HRVATSKA – POBEDNIK J GRUPE KVALIFIKACIJA      18.00

 

4. KOLO – SREDA, 31. AVGUST:

SRBIJA – HRVATSKA         20.30

RUMUNIJA – POBEDNIK J GRUPE KVALIFIKACIJA      15.30

TURSKA – ŠVAJCARSKA     18.00

 

5. KOLO – ČETVRTAK, 1. SEPTEMBAR:

SRBIJA – POBEDNIK J GRUPE KVALIFIKACIJA          18.00

RUMUNIJA – TURSKA        15.30

HRVATSKA – ŠVAJCARSKA 20.30

 

A GRUPA – DVORANA BORIS TRAJKOVSKI:

1. KOLO – SUBOTA, 27. AVGUST:

ITALIJA – SLOVENIJA   15.30

POLJSKA – GRČKA       18.00

SEVERNA MAKEDONIJA – POBEDNIK K GRUPE KVALIFIKACIJA      20.30

 

2. KOLO – NEDELJA, 28. AVGUST:

ITALIJA – POLJSKA      15.30

GRČKA – POBEDNIK K GRUPE KVALIFIKACIJA          18.00

SLOVENIJA – SEVERNA MAKEDONIJA   20.30

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 29. AVGUST:

ITALIJA – POBEDNIK K GRUPE KVALIFIKACIJA          15.30

POLJSKA – SLOVENIJA                 18.00

SEVERNA MAKEDONIJA – GRČKA   20.30

 

4. KOLO – SREDA, 31. AVGUST:

POLJSKA – POBEDNIK K GRUPE KVALIFIKACIJA           15.30

SLOVENIJA – GRČKA                    18.00

ITALIJA – SEVERNA MAKEDONIJA   20.30

 

5. KOLO – ČETVRTAK, 1. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – POBEDNIK K GRUPE KVALIFIKACIJA      15.30

GRČKA – ITALIJA                        18.00

SEVERNA MAKEDONIJA – POLJSKA 20.30

 

SUBOTA, 3. SEPTEMBAR:

POLUFINALE – DVORANA BORIS TRAJKOVSKI:

A 1 – B 2         17.00

B 1 – A 2         19.30

 

RAZIGRAVANJE OD 5. DO 8. MESTA – DVORANA JANE SANDANSKI:

A 3 – B 4         12.00

B 3 – A 4         14.30

 

NEDELJA, 4. SEPTEMBAR:

DVORANA BORIS TRAJKOVSKI:

FINALE:                           19.30

MEČ ZA TREĆE MESTO:      17.00

 

DVORANA JANE SANDANSKI:

MEČ ZA PETO MESTO:       14.30

MEČ ZA SEDMO MESTO:    12.00

jee

  • jun 20, 2022
  • 1761
Објављено у Juniorke
Оцените овај чланак
(1 Глас)

Сродни чланци

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga