Kup Srbije za seniore 1976-1979.

 

XV KUP JUGOSLAVIJE 1979.

FINALNI TURNIR – SKOPLJE (21–23. DECEMBAR):

1. KOLO – 21. DECEMBAR:

VARDAR – RIBNICA   3:1 (18:20, 15:9, 15:10, 15:10)

VGSK – PARTIZAN    3:0 (15:5, 15:12, 15:9)

2. KOLO – 22. DECEMBAR:

VARDAR – PARTIZAN   3:1 (9:15, 16:14, 15:9, 15:7)

RIBNICA – VGSK  3:0 (15:5, 15:8, 15:9)

3. KOLO – 23. DECEMBAR:

PARTIZAN – RIBNICA  3:2 (12:15, 8:15, 16:14, 16:14, 15:12)

VARDAR – VGSK  3:0 (16:14, 15:5, 15:9)

 

TABELA:

1. VARDAR        3      3      0      9:2            6

2. RIBNICA         3      1      2      6:6            2

3. VGSK            3      1      2      3:6            2

4. PARTIZAN      3      1      2      4:8            2

 

VARDAR: ZORAN DOKUZOVSKI, MILE PETKOVSKI, ALEKSANDAR TASEVSKI, MILIVOJE MLADENOVIĆ, GORAN JANKOV, VLADIMIR BOGOEVSKI, MIŠO KOVAČEVIĆ, OLIVER ČOLAKOV, JOŠKO MILENKOVSKI, ŽIVKO TRPKOVSKI, ACO MITREVSKI, GORAN SRBINOVSKI. TRENER: TRIFUN TRIFUNOVSKI.

 

ČETVRTFINALE:

21. NOVEMBAR:

KRALJEVO:

RIBNICA – MODRIČA   3:1 (15:11, 15:4, 11:15, 15:7)

SKOPLJE:

VARDAR – METALAC SISAK    3:0 (15:4, 15:9, 15:5)

BEOGRAD:

PARTIZAN – MLADOST MONTER ZAGREB   3:1 (15:9, 15:5, 14:16, 20:18)

22. NOVEMBAR – NEGOTIN:

VGSK VELIKO GRADIŠTE – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:10, 15:1, 15:12)

 

OSMINA FINALA:

22. OKTOBAR – BLED:

BLED – MODRIČA    0:3 (9:15, 10:15, 13:15)

25. OKTOBAR – NOVI SAD:

VOJVODINA – VGSK VELIKO GRADIŠTE    0:3 (9:15, 13:15, 13:15)

27. OKTOBAR:

NIŠKIĆ:

NIKŠIĆ – VARDAR   0:3 (1:15, 8:15, 2:15)

BEOGRAD:

CRVENA ZVEZDA – RABOTNIČKI    3:0 (16:14, 15:6, 15:10)

PRIŠTINA:

REMHK KOSOVO – RIBNICA KRALJEVO   2:3 (15:12, 9:15, 3:15, 15:12, 8:15)

FOČA:

MAGLIĆ – MLADOST MONTER ZAGREB    0:3 (3:15, 9:15, 4:15)

28. OKTOBAR:

TITOV VELES:

BOREC – PARTIZAN BEOGRAD    0:3 (6:15, 6:15, 7:15)

SISAK:

METALAC – BOSNA SARAJEVO    3:1 (15:5, 15:12, 8:15, 15:13)

 

 

XIV KUP JUGOSLAVIJE 1978.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (22–24. DECEMBAR):

1. KOLO – 22. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – MODRIČA    3:1 (15:10, 13:15, 20:18, 15:5)

RIBNICA – VOJVODINA         3:2 (8:15, 9:15, 15:11, 15:10, 15:5)

2. KOLO – 23. DECEMBAR:

RIBNICA – MLADOST MONTER    3:1 (15:12, 7:15, 15:10, 15:10)

VOJVODINA – MODRIČA         3:1 (15:13, 15:13, 13:15, 15:6)

3. KOLO – 24. DECEMBAR:

RIBNICA – MODRIČA           3:1 (15:2, 15:11, 12:15, 15:9)

MLADOST MONTER – VOJVODINA  3:0 (15:13, 16:14, 15:7)

 

TABELA:

1. RIBNICA              3      3      0      9:4            6

2. MLADOST           3      2      1      7:4            4

3. VOJVODINA        3      1      2      5:7            2

4. MODRIČA           3      0      3      3:9            0

 

RIBNICA KRALJEVO: ALEKSANDAR BIĆANIN, LJUBOMIR KOVAČEVIĆ, ACA TERZIĆ, JOVAN BIĆANIN, MILOMIR PRODANOVIĆ, ZORAN FILIPOVIĆ, MILORAD KOVAČEVIĆ, GORDAN VILIMANOVIĆ, ZORAN MIKOVIĆ, TOMISLAV RADAKOVIĆ, ZORAN KOVAČEVIĆ, MILANKO STOJANOVIĆ. TRENER: DRAGAN NIKOLIĆ.

 

ČETVRTFINALE:

22. NOVEMBAR:

VELIKO GRADIŠTE:

VGSK – MODRIČA    0:3 () – BEZ BORBE

BEOGRAD:

PARTIZAN – RIBNICA KRALJEVO   1:3 (15:13, 13:15, 4:15, 6:15)

ZAGREB:

MLADOST MONTER – VARDAR   3:1 (15:17, 15:8, 15:6, 15:7)

24. NOVEMBAR:

NOVI SAD:

VOJVODINA – RIJEKA   3:1 (15:8, 10:15, 15:3, 15:11)

 

OSMINA FINALA:

30. SEPTEMBAR:

BEOGRAD:

CRVENA ZVEZDA – VARDAR   2:3 (15:10, 8:15, 13:15, 15:8, 15:17)

PRIŠTINA:

REHK KOSOVO – VGSK VELIKO GRADIŠTE   0:3 (5:15, 7:15, 10:15)

RAVNE NA KOROŠKEM:

FUŽINAR – MODRIČA   1:3 (9:15, 15:13, 6:15, 11:15)

BRČKO:

JEDINSTVO – VOJVODINA   1:3 (15:12, 14:16, 5:15, 11:15)

RIJEKA:

RIJEKA – GIK BANAT   3:0 (15:12, 15:6, 15:13)

04. OKTOBAR – SARAJEVO:

BOSNA – MLADOST MONTER ZAGREB    0:3 (10:15, 6:15, 8:15)

05. OKTOBAR:

SKOPLJE:

RABOTNIČKI – PARTIZAN BEOGRAD    2:3 (2:15, 15:12, 11:15, 15:9, 11:15)

SUBOTICA:

SPARTAK – RIBNICA KRALJEVO   1:3 (15:12, 7:15, 1:15, 7:15)

 

 

XIII KUP JUGOSLAVIJE 1977/1978.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (17–19. FEBRUAR):

1. KOLO – 17. FEBRUAR:

MLADOST MONTER – PARTIZAN  3:2 (15:5, 14:16, 9:15, 15:11, 15:13)

RIBNICA – VGSK   3:1 (15:10, 5:15, 16:14, 15:10)

2. KOLO – 18. FEBRUAR:

MLADOST MONTER – RIBNICA   3:1 (11:15, 15:9, 15:4, 19:17)

PARTIZAN – VGSK    3:1 (14:16, 15:4, 15:11, 15:8)

3. KOLO – 19. FEBRUAR:

MLADOST MONTER – VGSK   3:1 (15:10, 6:15, 15:10, 15:7)

PARTIZAN – RIBNICA   3:0 (15:6, 15:12, 15:8)

 

TABELA:

1. MLADOST        3      3      0      9:4            6

2. PARTIZAN        3      2      1      8:4            4

3. RIBNICA           3      1      2      4:7            2

4. VGSK              3      0      3      3:9            0

 

MVP: KREŠIMIR DIVIŠ (MLADOST MONTER)

SMEČER: BOGDAN ŠILJEGOVIĆ (PARTIZAN)

MLADOST MONTER: KREŠIMIR DIVIŠ, DAVOR GREGUREK, LJUBOMIR TRAVICA, DUBRAVKO DRAŽIN, ANTUN MIKULIĆ, GORAN JANOŠEVIĆ, IVICA JELIĆ, DRAGUTIN ŠUKER, DUŠAN RADELJEVIĆ, VINKO DOBRIĆ, MLADEN KAŠIĆ. TRENER: VLADIMIR JANKOVIĆ.

 

ČETVRTFINALE:

30. OKTOBAR:

VELIKO GRADIŠTE:

VGSK – MODRIČA   3:1 (15:9, 15:8, 14:16, 15:13)

BEOGRAD:

PARTIZAN – RIJEKA   3:1 (15:7, 14:16, 17:15, 15:13)

02. NOVEMBAR:

ZAGREB:

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:10, 15:8, 15:8)

KRALJEVO:

RIBNICA – VARDAR   3:2 (15:13, 15:11, 8:15, 12:15, 15:13)

 

OSMINA FINALA:

VARDAR SLOBODAN.

JEDINSTVO BRČKO – MLADOST MONTER ZAGREB   0:3 (5:15, 8:15, 19:21)

LIPLJAN:

PARTIZAN – PARTIZAN BEOGRAD    0:3 (8:15, 6:15, 9:15)

RAVNE NA KOROŠKEM:

FUŽINAR – MODRIČA    1:3 (16:14, 8:15, 9:15, 10:15)

SKOPLJE:

RABOTNIČKI – RIBNICA KRALJEVO   1:3 (7:15, 15:12, 9:15, 13:15)

BEOGRAD:

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (15:10, 15:8, 15:13)

NOVI SAD:

VOJVODINA – VGSK VELIKO GRADIŠTE   2:3 (15:17, 15:3, 19:21, 15:7, 13:15)

RIJEKA:

RIJEKA – BOSNA SARAJEVO   3:1 (15:8, 15:13, 11:15, 15:12)

 

 

XII KUP JUGOSLAVIJE 1976/1977.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (08. I 09. JANUAR):

08. JANUAR:

1. KOLO:

PARTIZAN – SPARTAK   3:0 (15:8, 15:13, 15:9)

VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA   3:1 (8:15, 15:13, 15:4, 15:10)

2. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK   3:0 (16:14, 15:12, 15:2)

PARTIZAN – VOJVODINA   3:2 (15:5, 9:15, 0:15, 15:5, 17:15)

09. JANUAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN   3:2 (7:15, 11:15, 15:11, 15:6, 15:3)

VOJVODINA – SPARTAK   3:1 (15:5, 15:10, 9:15, 15:6)

 

TABELA:

1. VOJVODINA               3      2      1      8:5  4 (162:134) 1,209

2. PARTIZAN                  3      2      1      8:5  4 (151:148) 1,020

3. CRVENA ZVEZDA      3      2      1      7:5  4

4. SPARTAK                  3      0      3      1:9  0

 

VOJVODINA: SLOBODAN GALEŠEV, DANILO BIJELIĆ, SIMO VIŠEKRUNA, DRAGAN NIŠIĆ, BRANISLAV TERZIN, MIHAL POTRAN, PREDRAG MAODUŠ, PREDRAG SUŠA, NIKOLA MARIĆ, SLAVKO BOGDAN. TRENER: DUŠKO VIŠEKRUNA.

 

ČETVRTFINALE – 27. OKTOBAR:

NOVI SAD:

VOJVODINA – MLADOST MONTER ZAGREB   3:0 (15:6, 17:15, 15:7)

SARAJEVO:

BOSNA – CRVENA ZVEZDA   2:3 (15:9, 12:15, 8:15, 15:12, 14:16)

KRALJEVO:

RIBNICA – PARTIZAN   2:3 (8:15, 15:8, 7:15, 15:4, 14:16)

SKOPLJE:

RABOTNIČKI – SPARTAK SUBOTICA  1:3 (8:15, 15:7, 4:15, 12:15)

 

OSMINA FINALA:

PARTIZAN BEOGRAD I SPARTAK SUBOTICA SLOBODNI.

23. SEPTEMBAR – KRALJEVO:

RIBNICA – GIK BANAT    3:2 (15:11, 10:15, 15:10, 12:15, 15:6)

24. SEPTEMBAR – BLED:

BLED – MLADOST MONTER ZAGREB   0:3 (7:15, 9:15, 9:15)

26. SEPTEMBAR:

SKOPLJE:

RABOTNIČKI – VARDAR   3:1 (15:6, 10:15, 16:14, 16:14)

SPLIT:

MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ – BOSNA SARAJEVO   1:3 (9:15, 15:12, 5:15, 10:15)

06. OKTOBAR:

NOVI SAD:

VOJVODINA – VGSK VELIKO GRADIŠTE   3:2 (15:7, 15:13, 13:15, 11:15, 15:11)

GRADAČAC:

MODRIČA – CRVENA ZVEZDA   2:3 (12:15, 15:11, 11:15, 15:8, 13:15)

Pročitano 1967 puta