Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Kup Srbije za seniore 1985-1989.

 

XXV KUP JUGOSLAVIJE 1989.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (22–24. DECEMBAR):

1. KOLO – 22. DECEMBAR:

PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA  3:0 (16:14, 15:10, 15:7)

MLADOST MONTER ZAGREB – BOSNA SARAJEVO  3:0 (15:5, 15:0, 15:1)

2. KOLO – 23. DECEMBAR:

PARTIZAN – MLADOST MONTER ZAGREB 3:0 (15:13, 15:10, 16:14)

CRVENA ZVEZDA – BOSNA SARAJEVO 3:1 (15:10, 15:8, 11:15, 15:8)

3. KOLO – 24. DECEMBAR:

PARTIZAN – BOSNA SARAJEVO 3:2 (8:15, 4:15, 15:12, 15:10, 15:10)

CRVENA ZVEZDA – MLADOST MONTER ZAGREB  3:0 (15:13, 15:3, 15:5)

 

TABELA:

1. PARTIZAN                     3      3      0      9:2            6

2. CRVENA ZVEZDA         3      2      1      6:4            4

3. MLADOST MONTER      3      1      2      3:6            2

4. BOSNA                         3      0      3      3:9            0

 

PARTIZAN: ŽELJKO TANASKOVIĆ, DRAGAN KOBILJSKI, MIHAJLO MILUTINOVIĆ, RADE ĐERMANOVIĆ, IGOR KOLAKOVIĆ, MIRKO ČULIĆ, VLADIMIR KOCIĆ, BOJAN MILIĆ, ALEKSANDAR BABIĆ. TRENER: SLAVOLJUB MARKOVIĆ.

 

POLUFINALNI TURNIRI (20–22. OKTOBAR):

I GRUPA – NOVO MESTO:

1. KOLO – 20. OKTOBAR:

PARTIZAN – PIONIR NOVO MESTO   3:0 (15:10, 15:10, 15:11)

STRUMICA – VARDAR TUTUN SKOPLJE    3:2 (15:10, 15:10, 13:15, 4:15, 15:13)

2. KOLO – 21. OKTOBAR:

PARTIZAN – STRUMICA   3:0 (15:10, 15:8, 15:11)

PIONIR NOVO MESTO – VARDAR TUTUN SKOPLJE  3:0 (15:5, 15:8, 15:10)

3. KOLO – 22. OKTOBAR:

PARTIZAN – VARDAR TUTUN SKOPLJE  3:0 (15:3, 15:13, 15:13)

STRUMICA – PIONIR NOVO MESTO  3:1 (7:15, 16:14, 15:13, 15:4)

 

TABELA:

1. PARTIZAN               3      3      0      9:0            6

2. STRUMICA             3      2      1      6:6            4

3. PIONIR                   3      1      2      4:6            2

4. VARDA TUTUN       3      0      3      2:9            0

 

II GRUPA – TITOGRAD:

1. KOLO – 20. OKTOBAR:

BOSNA SARAJEVO – BUDUĆNOST TITOGRAD   3:1 (10:15, 15:6, 15:9, 15:6)

KRAJINAMETAL BIHAĆ – LJUBINJE  3:1 (14:16, 15:4, 15:8, 15:11)

2. KOLO – 21. OKTOBAR:

BUDUĆNOST TITOGRAD – KRAJINAMETAL BIHAĆ  3:0 (15:13, 15:13, 15:8)

BOSNA SARAJEVO – LJUBINJE  3:0 (15:8, 15:0, 15:11)

3. KOLO – 22. OKTOBAR:

BOSNA SARAJEVO – KRAJINAMETAL BIHAĆ  3:0 (15:7, 15:5, 15:4)

LJUBINJE – BUDUĆNOST TITOGRAD  3:1 (15:6, 8:15, 15:5, 15:4)

 

TABELA:

1. BOSNA                   3      3      0      9:1            6

2. BUDUĆNOST           3      1      2      5:6            2

3. LJUBINJE                3      1      2      4:7            2

4. KRAJINAMETAL       3      1      2      3:7            2

 

III GRUPA – SUBOTICA:

1. KOLO – 20. OKTOBAR:

VOJVODINA NOVI SAD – SPARTAK SUBOTICA  3:0 (15:13, 15:6, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA    3:0 (15:2, 15:4, 15:7)

2. KOLO – 21. OKTOBAR:

VOJVODINA NOVI SAD – RIJEKA  3:0 (15:5, 15:4, 15:11)

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK SUBOTICA  3:0 (15:8, 15:9, 15:8)

3. KOLO – 22. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA NOVI SAD  3:0 (15:4, 15:7, 15:12)

SPARTAK SUBOTICA – RIJEKA  3:1 (15:11, 15:8, 8:15, 15:12)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     3      3      0      9:0            6

2. VOJVODINA             3      2      1      6:3            4

3. SPARTAK                 3      1      2      3:7            2

4. RIJEKA                    3      0      3      1:9            0

 

IV GRUPA – LAZAREVAC:

1. KOLO – 20. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – KOLUBARA LAZAREVAC  3:0 (15:4, 15:13, 15:7)

VIOR SPORT KRALJEVO – ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ  3:0 (15:5, 15:0, 15:2)

2. KOLO – 21. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ  3:0 (15:10, 15:5, 15:1)

VIOR SPORT KRALJEVO – KOLUBARA LAZAREVAC  3:1 (11:15, 17:16, 15:4, 15:12)

3. KOLO – 22. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – VIOR SPORT KRALJEVO  3:1 (15:12, 15:11, 3:15, 15:11)

KOLUBARA LAZAREVAC – ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ  3:1 (15:5, 3:15, 15:5, 15:8)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER         3      3      0      9:1            6

2. VIOR SPORT                   3      2      1      7:4            4

3. KOLUBARA                     3      1      2      4:7            2

4. ELEKTROPRIVREDA       3      0      3      1:9            0

 

XXIV KUP JUGOSLAVIJE 1988.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (23–25. DECEMBAR):

1. KOLO – 23. DECEMBAR:

VOJVODINA – MLADOST MONTER ZAGREB  3:1 (11:15, 15:11, 15:11, 15:13)

PARTIZAN – BOSNA  3:0 (15:7, 15:9, 15:9)

2. KOLO – 24. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – BOSNA  3:1 (15:6, 15:13, 13:15, 15:9)

PARTIZAN – VOJVODINA  3:1 (13:15, 15:13, 15:9, 15:6)

3. KOLO – 25. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – PARTIZAN  3:0 (15:12, 15:7, 15:11)

VOJVODINA – BOSNA   3:0 (15:6, 15:10, 16:14)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER      3      2      1      7:4    4 (153:129) 1,186

2. VOJVODINA                  3      2      1      7:4    4 (145:138) 1,051

3. PARTIZAN                     3      2      1      6:4    4

4. BOSNA                        3      0      3      1:9    0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: ANDREJ URNAUT, RADOVAN MALEVIĆ, DRAGAN PEZELJ, VEDAD GLINAC, PERO STANIĆ, DEJAN LANINOVIĆ, ALEN VRBANIĆ, MARIO BAŠELOVIĆ, GORAN JANOŠEVIĆ, BRANKO MARTIĆ, MIRO MILIĆ, NERMIN KURTIĆ. TRENER: RADOVAN MALEVIĆ.

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I GRUPA – SKOPLJE (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

VOJVODINA – VARDAR TUTUN  3:0 (17:15, 17:15, 15:13)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

VOJVODINA – ELEKTROPRIVREDA  3:0 (16:14, 15:12, 15:5)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

ELEKTROPRIVREDA – VARDAR TUTUN  3:1 (15:13, 11:15, 15:11, 15:3)

 

TABELA:

1. VOJVODINA                   2      2      0      6:0            4

2. ELEKTROPRIVREDA      2      1      1      3:4            2

3. VARDAR TUTUN             2      0      2      1:6            0

 

II GRUPA – OSIJEK (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

ŽELJEZNIČAR – KRAJINAMETAL  3:1 (15:13, 15:6, 13:15, 15:13)

MLADOST MONTER – AVALA  3:0 (15:3, 15:4, 15:9)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

MLADOST MONTER – KRAJINAMETAL  3:0 (15:7, 15:6, 15:8)

ŽELJEZNIČAR – AVALA   3:0 (15:9, 18:16, 15:0)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

KRAJINAMETAL – AVALA  3:2 (15:10, 9:15, 15:13, 16:18, 17:15)

MLADOST MONTER – ŽELJEZNIČAR  3:0 (15:5, 15:8, 15:13)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER     3      3      0      9:0            6

2. ŽELJEZNIČAR              3      2      1      6:4            4

3. KRAJINAMETAL           3      1      2      4:8            2

4. AVALA                        3      0      3      2:9            0

 

III GRUPA – BEOGRAD (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

BOSNA – VIOR SPORT  3:2 (14:16, 11:15, 15:13, 15:10, 15:2)

CRVENA ZVEZDA – PIONIR  3:0 (15:4, 15:6, 15:7)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – VIOR SPORT  3:0 (15:8, 15:10, 15:10)

BOSNA – PIONIR  3:1 (15:11, 16:14, 5:15, 15:13)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

PIONIR – VIOR SPORT  3:2 (10:15, 15:9, 10:15, 15:13, 15:11)

BOSNA – CRVENA ZVEZDA  3:2 (15:8, 6:15, 15:10, 5:15, 15:10)

 

TABELA:

1. BOSNA                       3      3      0      9:5            6

2. CRVENA ZVEZDA       3      2      1      8:3            4

3. PIONIR                       3      1      2      4:8            2

4. VIOR SPORT              3      0      3      4:9            0

 

IV GRUPA – STRUMICA (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

SPARTAK – STRUMICA  3:0 (15:8, 15:13, 15:4)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

PARTIZAN – SPARTAK   3:1 (15:5, 8:15, 15:7, 15:11)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

PARTIZAN – STRUMICA   3:0 (15:11, 15:8, 15:11)

 

TABELA:

1. PARTIZAN       2      2      0      6:1            4

2. SPARTAK       2      1      1      4:3            2

3. STRUMICA     2      0      2      0:6            0

 

 

XXIII KUP JUGOSLAVIJE 1987.

FINALNI TURNIR – SUBOTICA (25–27. DECEMBAR):

1.KOLO – 25. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – SPARTAK SUBOTICA  3:0 (15:13, 15:12, 15:12)

VOJVODINA NOVI SAD – BOSNA SARAJEVO   3:0 (15:9, 15:12, 15:4)

2. KOLO – 26. DECEMBAR:

VOJVODINA NOVI SAD – SPARTAK SUBOTICA  3:0 (15:6, 15:9, 15:10)

BOSNA SARAJEVO – MLADOST MONTER ZAGREB  3:1 (15:12, 15:17, 15:11, 15:10)

3. KOLO – 27. DECEMBAR:

SPARTAK SUBOTICA – BOSNA SARAJEVO   3:2 (14:16, 15:4, 15:11, 5:15, 15:13)

VOJVODINA NOVI SAD – MLADOST MONTER ZAGREB  3:0 (15:5, 15:10, 15:4)

 

TABELA:

1. VOJVODINA                   3      3      0      9:0            6

2. BOSNA                          3      1      2      5:7            2

3. MLADOST MONTER       3      1      2      4:6            2

4. SPARTAK                      3      1      2      3:8            2

 

VOJVODINA NOVI SAD: ŽARKO PETROVIĆ, VELIBOR IVANOVIĆ, DRAGAN KLAŠNIĆ, PERO STANIĆ, MILAN MARIĆ, BRANISLAV DOBRODOLSKI, SLOBODAN KOŠUTIĆ, RADOVAN DABIĆ, ZORAN NIKOLIĆ, DRAGAN VERMEZOVIĆ, ĐURO BAŠIĆ. TRENER: DOROŠ LEŠEK.

 

ČETVRTFINALNI TURNIRI (30. OKTOBAR – 01. NOVEMBAR):

I GRUPA – TETOVO:

1. KOLO – 30. OKTOBAR:

BOSNA SARAJEVO – ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ  3:0 (15:4, 15:6, 15:3)

JUGOHROM TETOVO – VIOR SPORT KRALJEVO   3:1 (15:11, 15:12, 8:15, 15:9)

2. KOLO – 31. OKTOBAR:

ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ – JUGOHROM TETOVO  3:1 (15:10, 15:6, 14:16, 17:15)

BOSNA SARAJEVO – VIOR SPORT KRALJEVO  3:0 (15:7, 15:8, 16:14)

3. KOLO – 01. NOVEMBAR:

VIOR SPORT KRALJEVO – ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ  3:0 (17:15, 15:7, 15:8)

BOSNA SARAJEVO – JUGOHROM TETOVO  3:0 (15:5, 15:10, 15:12)

 

TABELA:

1. BOSNA                          3      3      0      9:0            6

2. VIOR SPORT                  3      1      2      4:6            2

3. JUGOHROM                   3      1      2      4:7            2

4. ELEKTROPRIVREDA      3      1      2      3:7            2

 

II GRUPA – MARIBOR:

1. KOLO – 30. OKTOBAR:

VOJVODINA NOVI SAD – LJUBINJE   3:0 (15:4, 15:3, 15:1)

STAVBAR MTT MARIBOR – PARTIZAN BEOGRAD   3:1 (15:12, 8:15, 15:12, 15:9)

2. KOLO – 31. OKTOBAR:

STAVBAR MTT MARIBOR – LJUBINJE   3:1 (12:15, 15:11, 15:13, 15:2)

VOJVODINA NOVI SAD – PARTIZAN BEOGRAD  3:1 (15:8, 15:12, 15:17, 15:10)

3. KOLO – 01. NOVEMBAR:

PARTIZAN BEOGRAD – LJUBINJE   3:0 (15:8, 15:8, 15:8)

VOJVODINA NOVI SAD – STAVBAR MTT MARIBOR  3:0 (15:3, 15:8, 15:8)

 

TABELA:

1. VOJVODINA           3      3      0      9:1            6

2. STAVBAR MTT       3      2      1      6:5            4

3. PARTIZAN              3      1      2      5:6            2

4. LJUBINJE               3      0      3      1:9            0

 

III GRUPA – OSIJEK:

1. KOLO – 30. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – AVALA BUDVA   3:0 (15:7, 15:5, 15:6)

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – KRAJINAMETAL BIHAĆ   3:1 (14:16, 16:14, 15:3, 15:10)

2. KOLO – 31. OKTOBAR:

AVALA BUDVA – ŽELJEZNIČAR OSIJEK    3:2 (15:6, 6:15, 16:14, 3:15, 15:9)

MLADOST MONTER ZAGREB – KRAJINAMETAL BIHAĆ   3:0 (15:9, 15:5, 15:6)

3. KOLO – 01. NOVEMBAR:

KRAJINAMETAL BIHAĆ – AVALA BUDVA  3:0 (15:6, 15:6, 15:7)

MLADOST MONTER ZAGREB – ŽELJEZNIČAR OSIJEK  3:2 (7:15, 15:3, 20:22, 15:11, 15:11)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER      3      3      0      9:2            6

2. ŽELJEZNIČAR               3      1      2      7:7            2

3. KRAJINAMETAL            3      1      2      4:6            2

4. AVALA                          3      1      2      3:8            2

 

IV GRUPA – SUBOTICA:

1. KOLO – 30. OKTOBAR:

SPARTAK SUBOTICA – VARDAR TUTUN SKOPLJE  3:0 (15:3, 15:12, 15:13)

KOLUBARA LAZAREVAC – STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR   3:0 (15:3, 15:9, 15:7)

2. KOLO – 31. OKTOBAR:

SPARTAK SUBOTICA – KOLUBARA LAZAREVAC  3:0 (15:4, 15:5, 15:10)

VARDAR TUTUN SKOPLJE – STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR   3:2 (15:12, 13:15, 15:10, 10:15, 15:8)

3. KOLO – 01. NOVEMBAR:

KOLUBARA LAZAREVAC – VARDAR TUTUN SKOPLJE  3:2 (4:15, 10:15, 15:8, 15:5, 15:5)

SPARTAK SUBOTICA – STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR  3:0 (15:10, 15:5, 15:2)

 

TABELA:

1. SPARTAK               3      3      0      9:0            6

2. KOLUBARA            3      2      1      6:5            4

3. VARDAR TUTUN     3      1      2      5:8            2

4. STUDENT V.           3      0      3      2:9            0

 

XXII KUP JUGOSLAVIJE 1986.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (19–21. DECEMBAR):

1. KOLO – 19. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – BOSNA  3:2 (15:12, 15:12, 7:15, 14:16, 16:14)

VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA  3:0 (15:7, 15:10, 15:8)

2. KOLO – 20. DECEMBAR:

VOJVODINA – BOSNA  3:0 (15:7, 15:8, 15:11)

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:8, 15:11, 15:8)

3. KOLO – 21. DECEMBAR:

BOSNA – CRVENA ZVEZDA  3:1 (15:11, 15:13, 9:15, 15:11)

MLADOST MONTER – VOJVODINA  3:1 (4:15, 15:10, 15:10, 15:12)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER          3      3      0      9:3            6

2. VOJVODINA                      3      2      1      7:3            4

3. BOSNA                             3      1      2      5:7            2

4. CRVENA ZVEZDA             3      0      3      1:9            0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: IVICA JELIĆ, ANDREJ URNAUT, NENAD MARELIĆ, VEDAD GLINAC, ĐURO BAŠIĆ, STOJAN GUNČEV, DRAGAN PEZELJ, GORAN JANOŠEVIĆ, RADOVAN MALEVIĆ, BRANKO MARTIĆ, NURKO ČAUŠEVIĆ. TRENER: TODOR PIPERKOV.

 

ČETVRTFINALNI TURNIRI (26–28. SEPTEMBAR):

I GRUPA – LJUBINJE:

1. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

VIOR SPORT KRALJEVO – LJUBINJE  3:2 (14:16, 15:4, 15:13, 15:17, 17:15)

BOSNA SARAJEVO – JUGOHORM TETOVO  3:0 (15:9, 15:8, 15:4)

2. KOLO – 27. SEPTEMBAR:

VIOR SPORT KRALJEVO – JUGOHORM TETOVO   3:0 (15:3, 15:11, 15:13)

BOSNA SARAJEVO – LJUBINJE  3:0 (15:7, 15:8, 15:3)

3. KOLO – 28. SEPTEMBAR:

BOSNA SARAJEVO – VIOR SPORT KRALJEVO  3:0 (15:1, 15:8, 15:6)

LJUBINJE – JUGOHORM TETOVO   3:2 (15:12, 12:15, 14:16, 15:10, 15:9)

 

TABELA:

1. BOSNA                3      3      0      9:0            6

2. VIOR SPORT        3      2      1      6:5            4

3. LJUBINJE             3      1      2      5:8            2

4. JUGOHROM         3      0      3      2:9            0

 

II GRUPA – BEOGRAD:

1. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR  3:0 (17:15, 15:5, 15:7)

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – VARDAR TUTUN SKOPLJE  3:2 (15:6, 17:15, 9:15, 7:15, 15:7)

2. KOLO – 27. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – VARDAR TUTUN SKOPLJE  3:2 (13:15, 15:9, 15:9, 7:15, 15:7)

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR  3:0 (15:13, 15:7, 16:14)

3. KOLO – 28. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – ŽELJEZNIČAR OSIJEK    3:0 (15:8, 15:3, 15:6)

STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR – VARDAR TUTUN SKOPLJE  3:2 (7:15, 8:15, 15:7, 15:7, 15:7)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA          3      3      0      9:2            6

2. ŽELJEZNIČAR                3      2      1      6:5            4

3. STUDENT V.                  3      1      2      3:8            2

4. VARDAR TUTUN            3      0      3      6:9            0

 

III GRUPA – SUBOTICA:

1. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

PARTIZAN BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA  3:1 (8:15, 15:7, 15:9, 15:11)

MLADOST MONTER ZAGREB – BUDUĆNOST PODGORICA  3:0 (15:6, 15:10, 15:8)

2. KOLO – 27. SEPTEMBAR:

PARTIZAN BEOGRAD – BUDUĆNOST PODGORICA     3:0 (15:11, 15:9, 15:5)

MLADOST MONTER ZAGREB – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (15:3, 15:3, 15:9)

3. KOLO – 28. SEPTEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – PARTIZAN BEOGRAD   3:0 (15:9, 15:7, 15:9)

BUDUĆNOST PODGORICA – SPARTAK SUBOTICA     3:1 (14:16, 15:11, 15:7, 15:12)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER       3      3      0      9:0            6

2. PARTIZAN                      3      2      1      6:4            4

3. BUDUĆNOST                 3      1      2      3:7            2

4. SPARTAK                      3      0      3      2:9            0

 

IV GRUPA – MARIBOR:

1. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

VOJVODINA NOVI SAD – ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ   3:0 (15:2, 15:2, 15:3)

KRAJINAMETAL BIHAĆ – STAVBAR PTT MARIBOR   3:0 (15:9, 15:6, 15:10)

2. KOLO – 27. SEPTEMBAR:

KRAJINAMETAL BIHAĆ – ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ   3:0 (15:3, 15:5, 15:5)

VOJVODINA NOVI SAD – STAVBAR PTT MARIBOR   3:0 (15:11, 15:4, 15:2)

3. KOLO – 28. SEPTEMBAR:

STAVBAR PTT MARIBOR – ELEKTROPRIVREDA OBILIĆ  3:0 (15:9, 15:5, 15:7)

VOJVODINA NOVI SAD – KRAJINAMETAL BIHAĆ   3:0 (15:11, 15:4, 15:2)

 

TABELA:

1. VOJVODINA                 3      3      0      9:0            6

2. KRAJINAMETAL            3      2      1      6:3            4

3. STAVBAR PTT               3      1      2      3:6            2

4. ELEKTROPRIVREDA     3      0      3      0:9            0

 

XXI KUP JUGOSLAVIJE 1985.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (20–22. DECEMBAR):

1. KOLO – 20. DECEMBAR:

BOSNA – PARTIZAN  3:2 (15:11, 4:15, 7:15, 15:10, 15:11)

MLADOST MONTER – VIOR SPORT KRALJEVO  3:0 (15:7, 15:6, 15:8)

2. KOLO – 21. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – PARTIZAN  3:0 (15:12, 15:8, 15:8)

BOSNA – VIOR SPORT KRALJEVO  3:1 (11:15, 15:6, 15:9, 15:12)

3. KOLO – 22. DECEMBAR:

PARTIZAN – VIOR SPORT KRALJEVO  3:1 (9:15, 15:13, 15:13, 15:9)

MLADOST MONTER – BOSNA   3:0 (15:6, 15:4, 15:6)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER       3      3      0      9:0            6

2. BOSNA                          3      2      1      6:6            4

3. PARTIZAN                      3      1      2      5:7            2

4. VIOR SPORT                 3      0      3      2:9            0

 

MLADOST MONTER: IVICA JELIĆ, ANDREJ URNAUT, VEDAD GLINAC, ĐURO BAŠIĆ, BORO JOVIĆ, GORAN JANOŠEVIĆ, RADOVAN MALEVIĆ, VELJKO BAŠIĆ, MLADEN KAŠIĆ, NURKO ČAUŠEVIĆ. TRENER: HU DI HUA.

 

ČETVRTFINALNI TURNIRI (22–24. NOVEMBAR):

I GRUPA – NOVO MESTO:

1. KOLO – 22. NOVEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – PIONIR NOVO MESTO  3:0 (16:14, 15:3, 15:2)

2. KOLO – 23. NOVEMBAR:

PIONIR NOVO MESTO – VARDAR SKOPLJE   3:2 (15:8, 14:16, 15:13, 6:15, 16:14)

3. KOLO – 24. NOVEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – VARDAR SKOPLJE   3:0 (15:5, 15:5, 15:12)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER      2      2      0      6:0            4

2. PIONIR                         2      1      1      3:5            2

3. VARDAR                       2      0      2      2:6            0

 

II GRUPA – SUBOTICA:

1. KOLO – 22. NOVEMBAR:

PARTIZAN BEOGRAD – STRUMICA  3:1 (15:8, 14:16, 15:9, 15:9)

SPARTAK SUBOTICA – BOREC TITOV VELES  3:1 (15:12, 15:7, 10:15, 15:6)

2. KOLO – 23. NOVEMBAR:

PARTIZAN BEOGRAD – BOREC TITOV VELES   3:0 (15:2, 15:8, 15:6)

STRUMICA – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (15:12, 15:9, 15:11)

3. KOLO – 24. NOVEMBAR:

BOREC TITOV VELES – STRUMICA   3:0 (15:12, 15:11, 15:8)

PARTIZAN BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA    3:0 (15:9, 15:13, 15:4)

 

TABELA:

1. PARTIZAN        3      3      0      9:1  6

2. STRUMICA       3      1      2      4:6  2 (118:106)

3. BOREC            3      1      2      4:6  2 (101:131)

4. SPARTAK         3      1      2      3:7  2

 

III GRUPA – SISAK:

1. KOLO – 22. NOVEMBAR:

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – VIOR SPORT KRALJEVO   3:2 (7:15, 9:15, 15:11, 15:10, 15:13)

METALAC SISAK – PARTIZAN LIPLJAN   3:0 (15:3, 15:1, 15:9)

2. KOLO – 23. NOVEMBAR:

VIOR SPORT KRALJEVO – PARTIZAN LIPLJAN   3:0 (15:3, 15:3, 15:7)

METALAC SISAK – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:2 (15:8, 10:15, 15:9, 11:15, 15:3)

3. KOLO – 24. NOVEMBAR:

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – PARTIZAN LIPLJAN   3:1 (13:15, 15:5, 15:0, 15:7)

VIOR SPORT KRALJEVO – METALAC SISAK   3:2 (15:6, 15:9, 14:16, 14:16, 15:7)

 

TABELA:

1. VIOR SPORT           3      2      1  8:5  4 (182:128) 1,422

2. METALAC                3      2      1  8:5  4 (165:136) 1,213

3. ŽELJEZNIČAR          3      2      1  8:6  4

4. PARTIZAN                3      0      3  1:9  0

 

IV GRUPA – MOSTAR:

1. KOLO – 22. NOVEMBAR:

BOSNA SARAJEVO – VOJVODINA NOVI SAD   3:0 (16:14, 15:11, 15:9)

STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR – KOLUBARA LAZAREVAC  3:2 (7:15, 11:15, 15:11, 15:12, 15:6)

2. KOLO – 23. NOVEMBAR:

BOSNA SARAJEVO – KOLUBARA LAZAREVAC    3:0 (15:8, 15:7, 15:11)

VOJVODINA NOVI SAD – STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR   3:2 (15:11, 14:16, 12:15, 16:14, 15:13)

3. KOLO – 24. NOVEMBAR:

BOSNA SARAJEVO – STUDENT VAZDUHOPLOVSTVO MOSTAR  3:0 (15:6, 15:8, 15:2)

VOJVODINA NOVI SAD – KOLUBARA LAZAREVAC   3:0 (15:6, 15:13, 15:11)

 

TABELA:

1. BOSNA                3      3      0      9:0            6

2. VOJVODINA         3      2      1      6:5            4

3. STUDENT V.         3      1      2      5:8            2

4. KOLUBARA          3      0      3      2:9            0


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 2253 puta