Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Kup Srbije za seniorke 1980-1984.

 

XIX KUP JUGOSLAVIJE 1984.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (21–23. DECEMBAR):

1. KOLO – 21. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA  3:0 (15:12, 15:8, 15:0)

PALOMA BRANIK – IMT  3:1 (12:15, 15:13, 15:6, 15:8)

2. KOLO – 22. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – PALOMA BRANIK  3:0 (15:2, 15:6, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – IMT  3:2 (11:15, 15:6, 15:11, 10:15, 15:12)

3. KOLO – 23. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – IMT  3:1 (15:5, 15:11, 7:15, 15:6)

PALOMA BRANIK – CRVENA ZVEZDA   3:1 (11:15, 15:2, 15:7, 15:9)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER         3      3      0      9:1            6

2. PALOMA BRANIK             3      2      1      6:5            4

3. CRVENA ZVEZDA            3      1      2      4:8            2

4. IMT                                  3      0      3      4:9            0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: SNJEŽANA UŠIĆ, GORDANA MALEVIĆ, JASMINA MARKOVIĆ, GORDANA ČUTURA, JOZICA STUPAR, MIRA LATINOVIĆ, TATJANA BILBIJA, LADA ŠNAJDER, MIRJANA JELOVČIĆ, IRENA ILIĆ, SANJA OZMEC, DANIJELA BILBIJA. TRENER: ALBIN MOJSA.

 

ČETVRTFINALE – 24. OKTOBAR:

NIŠ:

STUDENT – CRVENA ZVEZDA   1:3 (15:5, 3:15, 3:15, 14:16)

ZAGREB:

MLADOST MONTER – RIJEKA   3:0 (15:10, 15:1, 15:7)

BEOGRAD:

IMT – OBILIĆ   3:0 (15:4, 17:15, 15:9)

MARIBOR:

PALOMA BRANIK – RADNIČKI  3:1 (15:9, 11:15, 15:4, 15:7)

 

OSMINA FINALA:

CRVENA ZVEZDA SLOBODNA.

06. OKTOBAR:

MARIBOR:

PALOMA BRANIK II – MLADOST MONTER  0:3 (13:15, 2:15, 3:15)

VRŠAC:

VRŠAC – IMT  0:3 (5:15, 0:15, 2:15)

UROŠEVAC:

MINEKS – STUDENT NIŠ  0:3 (6:15, 2:15, 1:15)

BEOGRAD:

OBILIĆ – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI  3:0 (15:12, 15:7, 16:14)

07. OKTOBAR:

TETOVO:

LJUBOTEN – RADNIČKI   0:3 (12:15, 12:15, 1:15)

TUZLA:

JEDINSTVO – RIJEKA    0:3 (5:15, 5:15, 4:15)

10. OKTOBAR – TROGIR:

KAŠTELA – PALOMA BRANIK MARIBOR  1:3 (10:15, 13:15, 15:6, 6:15)

 

 

XVIII KUP JUGOSLAVIJE 1983.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (23–25. DECEMBAR):

1. KOLO – 23. DECEMBAR:

RADNIČKI – PALOMA BRANIK   3:1 (10:15, 15:8, 15:12, 15:12)

CRVENA ZVEZDA – IMT   3:1 (15:8, 15:12, 14:16, 15:7)

2. KOLO – 24. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK – IMT  3:0 (15:1, 15:7, 15:12)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI   3:0 (15:11, 15:12, 15:7)

3. KOLO – 25. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK – CRVENA ZVEZDA  3:1 (15:11, 6:15, 15:12, 15:10)

RADNIČKI – IMT   3:0 (15:5, 15:7, 15:9)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA        3      2      1      7:4  4 (152:124)

2. PALOMA BRANIK         3      2      1      7:4  4 (143:123)

3. RADNIČKI                    3      2      1      6:4  4

4. IMT                              3      0      3      1:9  0

 

CRVENA ZVEZDA: MILEVA BORINČEVIĆ, BOGDANKA RADAKOVIĆ, LJILJANA PEŠIĆ, MIRJANA MIHAILOVIĆ, ALEKSANDRA PETKOVIĆ, BILJANA VLADISAVLJEV, ANĐELKA MATOVIĆ, MIRJANA GRČIĆ, JADRANKA MRVIĆ, IVANKA MARINKOVIĆ, JASNA DALIPOVIĆ. TRENER: ALEKSANDAR BORIČIĆ.

 

ČETVRTFINALE:

23. NOVEMBAR:

OSIJEK:

ŽELJEZNIČAR – RADNIČKI BEOGRAD    0:3 (6:15, 7:15, 9:15)

MARIBOR:

PALOMA BRANIK – MLADOST MONTER    3:0 (15:6, 15:5, 15:10)

25. NOVEMBAR – NIŠ:

STUDENT – IMT    0:3 (7:15, 5:15, 11:15)

26. NOVEMBAR – RIJEKA:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA   2:3 (15:12, 15:11, 6:15, 12:15, 11:15)

 

OSMINA FINALA:

RADNIČKI BEOGRAD SLOBODAN.

01. OKTOBAR:

MARIBOR:

PALOMA BRANIK II – RIJEKA   0:3 (4:15, 4:15, 6:15)

VRŠAC:

MLADOST – CRVENA ZVEZDA    1:3 (3:15, 15:13, 8:15, 7:15)

PRIŠTINA:

UNIVERZITET – IMT    0:3 (0:15, 1:15, 2:15)

TETOVO:

LJUBOTEN – STUDENT NIŠ    1:3 (15:9, 9:15, 13:15, 13:15)

MODRIČA:

MODRIČA – MLADOST MONTER    0:3 (12:15, 6:15, 7:15)

TROGIR:

KAŠTELA – PALOMA BRANIK MARIBOR    0:3 (5:15, 5:15, 8:15)

02. OKTOBAR – GROCKA:

MLADOST BEGALJICA – ŽELJEZNIČAR OSIJEK    0:3 (10:15, 2:15, 7:15)

 

 

XVII KUP JUGOSLAVIJE 1982.

FINALNI TURNIR – MARIBOR (24–26. DECEMBAR):

1. KOLO – 24. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI   3:0 (15:10, 15:11, 15:11)

PALOMA BRANIK – RIJEKA  3:0 (15:7, 15:9, 15:6)

2. KOLO – 25. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PALOMA BRANIK  3:0 (15:12, 15:4, 15:5)

RADNIČKI – RIJEKA              3:0 (15:7, 15:2, 15:4)

3. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA         3:1 (17:15, 15:9, 12:15, 15:5)

PALOMA BRANIK – RADNIČKI       3:0 (15:11, 15:11, 16:14)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA        3      3      0      9:1            6

2. PALOMA BRANIK         3      2      1      6:3            4

3. RADNIČKI                    3      1      2      3:6            2

4. RIJEKA                        3      0      3      1:9            0

 

MVP: MILEVA BORINČEVIĆ (CRVENA ZVEZDA).

CRVENA ZVEZDA: LJILJANA STOJIMIROVIĆ, BOGDANKA RADAKOVIĆ, MILENA JOVANOVIĆ, LJILJANA PEŠIĆ, MIRJANA MIHAILOVIĆ, ALEKSANDRA PETKOVIĆ, MILEVA BORINČEVIĆ, BILJANA VLADISAVLJEV, ANĐELKA MATOVIĆ, MIRJANA GRČIĆ, JADRANKA MRVIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ. TRENER: ALEKSANDAR BORIČIĆ.

 

ČETVRTFINALE (17/18. NOVEMBAR):

RIJEKA:

RIJEKA – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:0 – BEZ BORBE

MARIBOR:

PALOMA BRANIK – STUDENT NIŠ   3:0 – BEZ BORBE

BEOGRAD:

RADNIČKI – MLADOST MONTER   3:1 (15:13, 13:15, 15:13, 15:5)

BEOGRAD:

CRVENA ZVEZDA – VUKOVAR   3:0 (15:4, 15:9, 15:6)

 

OSMINA FINALA:

CRVENA ZVEZDA I VUKOVAR SLOBODNI.

BEOGRAD:

IMT – MLADOST MONTER    2:3 (15:8, 6:15, 17:15, 6:15, 11:15)

ZRENJANIN:

GIK BANAT – RADNIČKI BEOGRAD   0:3 (5:15, 0:15, 3:15)

NOVA GORICA:

MERKUR – RIJEKA   0:3 (2:15, 9:15, 6:15)

FOČA:

MAGLIĆ – PALOMA BRANIK MARIBOR  1:3 (9:15, 5:15, 15:11, 1:15)

OSIJEK:

ŽELJEZNIČAR – FUŽINAR  3:0 (15:10, 15:6, 16:14)

TETOVO:

LJUBOTEN – STUDENT NIŠ   0:3 (10:15, 13:15, 8:15)

 

 

XVI KUP JUGOSLAVIJE 1981.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (25–27. DECEMBAR):

1. KOLO – 25. DECEMBAR:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA   3:2 (18:16, 15:5, 8:15, 4:15, 15:8)

MLADOST MONTER – VUKOVAR   3:0 (15:8, 15:9, 15:3)

2. KOLO – 26. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA  3:2 (13:15, 15:11, 15:13, 12:15, 15:7)

VUKOVAR – RIJEKA   3:1 (15:12, 4:15, 15:11, 15:9)

3. KOLO – 27. DECEMBAR:

VUKOVAR – CRVENA ZVEZDA   3:2 (11:15, 14:16, 15:4, 15:9, 15:9)

MLADOST MONTER – RIJEKA   3:2 (3:15, 15:9, 15:12, 13:15, 16:14)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER       3      3      0      9:4            6

2. VUKOVAR                     3      2      1      6:6            4

3. RIJEKA                          3      1      2      6:8            2

4. CRVENA ZVEZDA          3      0      3      6:9            0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: ALISA GADŽO, SNJEŽANA AZENIĆ, GORDANA GRBEŠA, BOŽENA PAVIĆ, GORDANA GOJNIĆ, MIRA LATINOVIĆ, RAJKA BUBNJEVIĆ, JOZICA STUPAR, JASMINA MARKOVIĆ, SLOBODANKA PROŠIĆ, VLATKA BERIBAK. TRENER: JOSIP TOMLJANOVIĆ.

 

ČETVRTFINALE:

RIJEKA:

RIJEKA – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:0 (15:6, 15:2, 15:13)

ZAGREB:

MLADOST MONTER – RADNIČKI   3:1 (15:3, 10:15, 15:7, 15:9)

NIŠ:

STUDENT – CRVENA ZVEZDA   1:3 (16:14, 5:15, 12:15, 6:15)

RAVNE NA KOROŠKEM:

FUŽINAR – VUKOVAR   1:3 (13:15, 7:15, 15:8, 13:15)

 

OSMINA FINALA:

STUDENT NIŠ I CRVENA ZVEZDA SLOBODNI.

KRALJEVO:

TERMAL – MLADOST MONTER   0:3 (3:15, 5:15, 7:15)

SUBOTICA:

SPARTAK – VUKOVAR   0:3 (7:15, 10:15, 6:15)

TITOV VELES:

BOREC – RADNIČKI   0:3 (9:15, 3:15, 9:15)

OSIJEK:

ŽELJEZNIČAR – BRANIK MARIBOR  3:2 (4:15, 7:15, 17:15, 15:4, 15:11)

LJUBNO:

LJUBNO – RIJEKA    0:3 (1:15, 4:15, 12:15)

MODRIČA:

FERIJALAC – FUŽINAR     2:3 (13:15, 15:10, 15:10, 3:15, 7:15)

 

 

 

XV KUP JUGOSLAVIJE 1980.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (26–28. DECEMBAR):

1. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – MLADOST MONTER   3:1 (15:13, 15:13, 13:15, 15:9)

RADNIČKI – RIJEKA   3:0 (15:6, 15:6, 15:2)

2. KOLO – 27. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA   3:1 (9:15, 15:12, 15:9, 15:3)

RADNIČKI – MLADOST MONTER   3:2 (15:13, 13:15, 6:15, 15:5, 15:6)

3. KOLO – 28. DECEMBAR:

RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:10, 15:9, 10:15, 15:6)

MLADOST MONTER – RIJEKA    3:2 (7:15, 15:11, 15:6, 10:15, 15:7)

 

TABELA:

1. RADNIČKI                      3      3      0      9:3            6

2. CRVENA ZVEZDA          3      2      1      7:5            4

3. MLADOST MONTER       3      1      2      6:8            2

4. RIJEKA                          3      0      3      3:9            0

 

RADNIČKI: VESNA KOMNENIĆ, RADMILA OSTOJIĆ, TATJANA PANTOVIĆ, CVIJETA STAKIĆ, JADRANKA KADIJEVIĆ, JASNA TOMLINOVIĆ, JELENA RELJIN, TANJA SIMIĆ, NADA GAŠEVIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, BOŽENA MILOVANOVIĆ. TRENERI: MILIVOJE ČIHOVIĆ I NADA GAŠEVIĆ.

 

ČETVRTFINALE:

NIŠ:

STUDENT – RIJEKA    2:3 (15:9, 13:15, 15:17, 15:13, 3:15)

BEOGRAD:

IMT – MLADOST MONTER    0:3 (15:17, 6:15, 13:15)

OSIJEK:

ŽELJEZNIČAR – CRVENA ZVEZDA   0:3 (4:15, 6:15, 4:15)

VUKOVAR:

VUKOVAR – RADNIČKI    0:3 (10:15, 4:15, 4:15)

 

OSMINA FINALA:

CRVENA ZVEZDA SLOBODNA.

BREZA – RIJEKA   0:3 – BEZ BORBE.

TITOV VELES:

BOREC – STUDENT NIŠ   0:3 (8:15, 10:15, 7:15)

ZEMUN:

MLADOST – VUKOVAR   0:3 (13:15, 7:15, 4:15)

SUBOTICA:

SPARTAK – RADNIČKI    0:3 (5:15, 3:15, 9:15)

SREMSKI KRALOVCI:

PARTIZAN – IMT    2:3 (15:12, 6:15, 9:15, 15:10, 11:15)

OSIJEK:

ŽELJEZNIČAR – FUŽINAR   3:1 (15:17, 15:10, 10:15, 15:9)

MARIBOR:

BRANIK – MLADOST MONTER   0:3 (4:15, 8:15, 13:15)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1932 puta