Kup Srbije za seniorke 1990-2010.

 

44. KUP SRBIJE 2009/2010.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (06. I 07. MART):

FINALE – 07. MART:

CRVENA ZVEZDA – DINAMO AZOTARA   3:1 (19:25, 25:23, 26:24, 25:20)

CRVENA ZVEZDA: JELENA MEDAREVIĆ, LJUBICA KECMAN, NAĐA NINKOVIĆ, TAMARA RAKIĆ, NINA ROSIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, STEFANA VELJKOVIĆ, ANA BJELICA, IVANA NEŠOVIĆ, JELENA BLAGOJEVIĆ, TEODORA PUŠIĆ, JOVANA STEVANOVIĆ. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I NIKOLA BIBEROVIĆ.

DINAMO AZOTARA PANČEVO: OLJA FURTULA, TANJA SREDIĆ, JELENA PETROV, ALEKSANDRA LEČIĆ, NINA ŠKARIĆ, VESNA SEKULIĆ, MILICA BEZAREVIĆ, DRAGANA DIVAC, BOJANA MARKOVIĆ, MILENA RAŠIĆ, JELENA MLADENOVIĆ, MIA VULOVIĆ. TRENER: ALEKSANDAR VLADISAVLJEV.

 

POLUFINALE – 06. MART:

DINAMO AZOTARA PANČEVO – POŠTAR 064   3:0 (25:12, 25:14, 25:19)

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (25:18, 25:23, 25:9)

 

 

ČETVRTFINALE:

NOVI SAD PIONIR PETROL – CRVENA ZVEZDA   1:3 (26:24, 14:25, 9:25, 16:25)

CRVENA ZVEZDA – NOVI SAD PIONIR PETROL   3:0 (25:8, 25:18, 25:13)

 

RADNIČKI NIS PETROL – POŠTAR 064   3:1 (20:25, 25:21, 25:21, 27:25)

POŠTAR 064 – RADNIČKI NIS PETROL   3:0 (25:17, 25:23, 25:16)

 

TENT OBRENOVAC – DINAMO AZOTARA PANČEVO  1:3 (23:25, 21:25, 25:23, 21:25)

DINAMO AZOTARA PANČEVO – TENT OBRENOVAC  3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:18)

 

KLEK – SPARTAK SUBOTICA     3:2 (17:25, 13:25, 25:10, 25:16, 15:12)

SPARTAK SUBOTICA – KLEK     3:0 (25:17, 25:23, 25:22)

 

OSMINA FINALA:

RADNIČKI KRAGUJEVAC – POŠTAR 064   1:3 (25:22, 11:25, 18:25, 11:25)

VOJVODINA NOVI SAD – KLEK ZRENJANIN    0:3 (14:25, 14:25, 12:25)

STUDENT NIŠ – DINAMO AZOTARA PANČEVO    0:3 (10:25, 14:25, 15:25)

KOLUBARA LAZAREVAC – TENT OBRENOVAC    0:3 (22:25, 22:25, 21:25)

VIZURA BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA   1:3 (21:25, 20:25, 26:24, 22:25)

LIBERO ČAČAK – CRVENA ZVEZDA    0:3 (10:25, 16:25, 10:25)

NOVI SAD PIONIR PETROL – JEDINSTVO UŽICE   3:1 (25:21, 25:24, 17:25, 25:18)

LAZAREVAC – RADNIČKI NIS PETROL BG    2:3 (25:21, 18:25, 21:25, 25:19, 8:15)

 

 

43. KUP SRBIJE 2008./2009.

FINALNI TURNIR – OBRENOVAC (07. I 08. MART):

FINALE – 08. MART:

POŠTAR 064 – CRVENA ZVEZDA   3:0 (25:16, 25:21, 25:17)

POŠTAR 064: ANĐELKA PANTOVIĆ, JOVANA VESOVIĆ, ALEKSANDRA PETROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, SILVIJA POPOVIĆ, NATAŠA ŠILJKOVIĆ, MARIJA PUCAREVIĆ, IVANA MRDAK, SANJA BURSAĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ, ANITA ZLATIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I PREDRAG ZUCOVIĆ.

CRVENA ZVEZDA: TIJANA BURMAZ, NAĐA NINKOVIĆ, LIJANA LUASES MESA, NATAŠA ŠEVARIKA, BOJANA ŽIVKOVIĆ, STEFANA VELJKOVIĆ, NINA ROSIĆ, IVANA NEŠOVIĆ, IVANA ISAILOVIĆ, JELENA BLAGOJEVIĆ, ANA BJELICA, JOVANA STEVANOVIĆ. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I NIKOLA BIBEROVIĆ.

 

POLUFINALE – 07. MART:

CRVENA ZVEZDA – TENT OBRENOVAC   3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:17)

POŠTAR 064 – SPARTAK AZOTARA SUBOTICA   3:1 (25:16, 25:7, 26:28, 25:19)

 

ČETVRTFINALE:

SPARTAK AZOTARA SU – DINAMO AZOTARA PA   3:0 (25:20, 30:28, 25:13)

DINAMO AZOTARA PA – SPARTAK AZOTARA SU   3:1 (24:26, 25:18, 25:22, 27:25)

 

VOJVODINA NIS NOVI SAD – CRVENA ZVEZDA   0:3 (13:25, 8:25, 11:25)

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA NIS NOVI SAD   3:0 (25:23, 25:7, 25:16)

 

KLEK BANAT ZRENJANIN – POŠTAR 064    0:3 (17:25, 10:25, 19:25)

POŠTAR 064 – KLEK BANAT ZRENJANIN    3:0 (25:20, 25:18, 25:17)

 

VIZURA BEOGRAD – TENT OBRENOVAC     2:3 (25:23, 22:25, 17:25, 25:18, 12:15)

TENT OBRENOVAC – VIZURA BEOGRAD     3:0 (26:24, 25:16, 25:17)

 

OSMINA FINALA:

LESKOVAC – TENT OBRENOVAC    0:3 (7:25, 15:25, 10:25)

PUTEVI TRENDTEKS PRIJEPOLJE – CRVENA ZVEZDA   0:3 (16:25, 16:25, 14:25)

VIZURA BEOGRAD – RADNIČKI NIS PETROL BEOGRAD   3:1 (25:19, 24:26, 25.19, 25:22)

VOLEJ STAR BEOGRAD – DINAMO AZOTARA PANČEVO    0:3 (9:25, 13:25, 12:25)

SPARTAK AZOTARA SUBOTICA – JEDINSTVO UŽICE    3:0 (25:15, 25:23, 25:22)

VOJVODINA NIS NOVI SAD – LAZAREVAC    3:1 (14:25, 25:21, 25:15, 25:16)

KOLUBARA LAZAREVAC – KLEK BANAT ZRENJANIN   0:3 (17:25, 18:25, 20:25)

JEDINSTVO STARA PAZOVA – POŠTAR 064   0:3 (13:25, 13:25, 11:25)

 

 

42. KUP SRBIJE 2007./2008.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (08. I 09. MART):

FINALE – 09. MART:

POŠTAR 064 – DINAMO AZOTARA PANČEVO   3:1 (25:19, 25:15, 23:25, 25:20)

POŠTAR 064: STEFANA VELJKOVIĆ, AMADEA DURAKOVIĆ, MARIJA PUCAREVIĆ, ALEKSANDRA PETROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, ANĐELKA PANTOVIĆ, SILVIJA POPOVIĆ, NATAŠA ŠILJKOVIĆ, DIJANA NENOVA, NIKOLETA PAVLOVIĆ, SANJA BURSAĆ, ANITA ZLATIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I PREDRAG ZUCOVIĆ.

DINAMO AZOTARA PANČEVO: ANA MOŽGON, ALEKSANDRA LEČIĆ, MILICA JANKOVIĆ, BOJANA KOSORIĆ, TANJA GRBIĆ, JELENA RŠUMOVIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, SANJA ŠMIGIĆ, BOJANA MARKOVIĆ, MILENA RAŠIĆ, SONJA PUZOVIĆ, MIA VULOVIĆ. TRENER: MILORAD KIJAC.

 

POLUFINALE – 08. MART:

DINAMO AZOTARA PANČEVO – JEDINSTVO UŽICE   3:0 (25:14, 25:16, 25:18)

POŠTAR 064 – CRVENA ZVEZDA   3:1 (20:25, 25:20, 25:17, 25:21)

 

ČETVRTFINALE:

POŠTAR 064 – ZRENJANIN 023    3:0 (25:18, 25:13, 25:12)

POŠTAR 064 – ZRENJANIN 023    3:0 (25:10, 25:16, 25:4)

 

DINAMO AZOTARA PANČEVO – RADNIČKI NIS PETROL BEOGRAD     3:1 (25:18, 25:11, 23:25, 25:23)

RADNIČKI NIS PETROL BEOGRAD – DINAMO AZOTARA PANČEVO     3:2 (22:25, 25:18, 25:19, 16:25, 18:16)

 

KLEK BANAT – JEDINSTVO, UŽICE     2:3 (16:25, 21:25, 25:22, 25:20, 8:15) – 95:107

JEDINSTVO UŽICE – KLEK BANAT      2:3 (25:19, 17:25, 21:25, 25:23, 15:17) – 103:109

 

LAZAREVAC – CRVENA ZVEZDA   0:3 (24:26, 23:25, 21:25)

CRVENA ZVEZDA – LAZAREVAC   3:1 (25:20, 25:19, 22:25, 25:8)

 

OSMINA FINALA:

JAGODINA – POŠTAR 064    0:3 (14:25, 16:25, 13:25)

LAZAREVAC – TENT OBRENOVAC   3:0 (25:15, 29:27, 25:22)

VOJVODINA NOVI SAD – KLEK   1:3 (19:25, 13:25, 25:22, 15:25)

JEDINSTVO STARA PAZOVA – JEDINSTVO UŽICE   1:3 (16:25, 25:20, 20:25, 21:25)

VIZURA BEOGRAD – RADNIČKI NIS PETROL BEOGRAD    0:3 (14:25, 16:25, 14:25)

ŠUMADIJA AKVA VIVA ARANĐELOVAC – DINAMO AZOTARA PANČEVO    0:3 (9:25, 13:25, 14:25)

ZRENJANIN 023 – SPARTAK SUBOTICA    3:0 (25:13, 26:24, 25:22)

VOLEJ STAR BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA    0:3 (17:25, 11:25, 15:25)

 

 

41. KUP SRBIJE 2006./2007.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (04. I 05. MAJ):

FINALE – 05. MAJ:

POŠTAR 064 BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA    3:2 (17:25, 25:20, 14:25, 25:15, 15:13)

POŠTAR 064 BEOGRAD: STEFANA VELJKOVIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, VESNA JOVANOVIĆ, SIMONA IVANOVA, BOJANA STOJKOVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, SILVIJA RADOVIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, BRANKICA STEVANOVIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, SANJA BURSAĆ, SONJA PUZOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I PREDRAG ZUCOVIĆ.

CRVENA ZVEZDA: TIJANA BURMAZ, NAĐA NINKOVIĆ, MARIJA MRATINKOVIĆ, NATAŠA ŠEVARIKA, BOJANA ŽIVKOVIĆ, IVANA JOVANOVIĆ, DANIJELA STOJANOVIĆ, NINA ROSIĆ, SANJA HANUŠIĆ, IVANA NEŠOVIĆ, TAMARA RAKIĆ, MARTA DRPA. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I NIKOLA BIBEROVIĆ.

 

POLUFINALE – 04. MAJ:

POŠTAR 064 BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE   3:0 (25:16, 25:16, 25:20)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD   3:0 (25:18, 30:28, 25:23)

 

ČETVRTFINALE:

DINAMO AZOTARA PANČEVO – CRVENA ZVEZDA   1:3 (23:25, 21:25, 25:22, 23:25)

CRVENA ZVEZDA – DINAMO AZOTARA PANČEVO   3:0 (25:16, 25:19, 25:19)

 

TENT OBRENOVAC – POŠTAR 064 BEOGRAD     0:3 (22:25, 24:26, 20:25)

POŠTAR 064 BEOGRAD – TENT OBRENOVAC     3:0 (25:14, 25:22, 25:16)

 

KLEK – JEDINSTVO UŽICE    0:3 (23:25, 15:25, 20:25)

JEDINSTVO UŽICE – KLEK    3:0 (25:8, 25:11, 25:14)

 

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA    3:0 (25:19, 25:20, 25:12)

SPARTAK SUBOTICA – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD    2:3 (25:23, 24:26, 23:25, 25:13, 11:15)

 

OSMINA FINALA:

VIZURA BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA   1:3 (23:25, 25:15, 17:25, 16:25)

VOLLEY–STAR BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA   1:3 (11:25, 25:20, 20:25, 26:28)

OBILIĆ BEOGRAD – KLEK    0:3 (25:27, 10:25, 22:25)

JEDINSTVO STARA PAZOVA – DINAMO AZOTARA PANČEVO   1:3 (25:23, 28:30, 16:25, 22:25)

LAZAREVAC – TENT OBRENOVAC    2:3 (27:25, 16:25, 15:25, 25:23, 13:15)

STUDENT NIŠ – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD   0:3 (7:25, 23:25, 12:25)

 

U četvrtfinale Kupa Srbije direktno su se plasirali Poštar 064 i Jedinstvo iz Užica.

 

 

40. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2005.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (28. I 29. DECEMBAR):

FINALE – 29. DECEMBAR:

POŠTAR 064 BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA   3:1 (25:14, 23:25, 25:12, 27:25)

POŠTAR 064: STEFANA VELJKOVIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, OLGA PAVLOVA, ANA JAKŠIĆ, DUŠANKA KARIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, MARTA VALČIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, BOJANA STOJKOVIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, SANJA BURSAĆ, SONJA PUZOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I PREDRAG ZUCOVIĆ.

SPARTAK: IVANA KUJUNDŽIĆ, DANIJELA NIKIĆ, BILJANA BAŠIĆ, VESNA JOVANOVIĆ, MILIJANA SALATIĆ, KRISTINA ČEŠLJAR, KAROLINA DAMJANOVIĆ, SONJA KLISURA, BRANKICA NIKIĆ, NATAŠA BORKI, MINA KALINIĆ, SANJA VUKOVIĆ. TRENERI: GORAN ILIĆ I NIKOLA SANTRAČ.

 

POLUFINALE – 28. DECEMBAR:

POŠTAR 064 BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA   3:1 (25:22, 25:14, 19:25, 25:16)

SPARTAK SUBOTICA – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD   3:1 (20:25, 25:21, 25:13, 27:25)

 

ČETVRTFINALE:

LUKA BAR – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD     1:3 (25:23, 17:25, 20:25, 19:25)

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – LUKA BAR     3:0 (25:18, 25:16, 25:21)

 

VOJVODINA NOVI SAD – POŠTAR 064 BEOGRAD    0:3 (17:25, 7:25, 15:25)

POŠTAR 064 BEOGRAD – VOJVODINA NOVI SAD    3:0 (25:9, 25:9, 25:9)

 

KLEK – CRVENA ZVEZDA    0:3 (18:25, 14:25, 21:25)

CRVENA ZVEZDA – KLEK    3:0 (25:23, 25:13, 25:21)

 

TENT OBRENOVAC – SPARTAK SUBOTICA   0:3 (18:25, 23:25, 18:25)

SPARTAK SUBOTICA – TENT OBRENOVAC   3:0 (25:13, 25:13, 25:17)

 

OSMINA FINALA:

KOLUBARA – SPARTAK SUBOTICA   0:3 (16:25, 15:25, 15:25)

LAZAREVAC – KLEK   0:3 (11:25, 19:25, 19:25)

VOJVODINA NOVI SAD – STUDENT NIŠ   3:0 (25:14, 25:20, 25:12)

DINAMO PANČEVO – POŠTAR 064 BEOGRAD   0:3 (14:25, 20:25, 18:25)

BUDUĆNOST PODGORICA – CRVENA ZVEZDA   0:3 (8:25, 7:25, 9:25)

VOLEJ STAR BG – RADNIČKI JUGOPETROL BG   0:3 (19:25, 13:25, 21:25)

TENT OBRENOVAC – JEDINSTVO UŽICE   3:2 (26:24, 18:25, 18:25, 27:25, 16:14)

OBILIĆ BEOGRAD – LUKA BAR   2:3 (25:23, 25:16, 16:25, 20:25, 16:18)

 

 

39. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2004.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (25. I 26. DECEMBAR):

FINALE – 26. DECEMBAR:

POŠTAR 064 BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA   3:1 (26:24, 25:23, 20:25, 25:19)

POŠTAR 064: MARIJA PAVLOVIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, SONJA PUZOVIĆ, ANA JAKŠIĆ, DUŠANKA KARIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, STANIJA MALETIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, BOJANA STOJKOVIĆ, MARTA VALČIĆ, ZORICA ŽIVANOVIĆ, EMILIJA PAŠOVA. TRENERI: GORAN NEŠIĆ I ALEKSANDAR ACEVIĆ.

CRVENA ZVEZDA: MARIJA MRATINKOVIĆ, IVANA POPOVIĆ, MAJA LAKUŠIĆ, DRAGANA ILIĆ, MILICA BUDIMIR, IVANA BORIČIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, SANJA HANUŠIĆ, IVANA NEŠOVIĆ, IVANA ISAILOVIĆ, TAMARA RAKIĆ, MARINA VUJOVIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I RATKO PAVLIČEVIĆ.

 

POLUFINALE – 25. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – LAZAREVAC  3:1 (21:25, 25:16, 25:16, 25:22)

POŠTAR 064 BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA   3:2 (25:19, 25:22, 22:25, 20:25, 15:11)

 

ČETVRTFINALE:

POŠTAR 064 BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE     3:2 (20:25, 23:25, 25:19, 25:18, 15:8) 108:95

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR 064 BEOGRAD     3:2 (25:21, 21:25, 25:22, 21:25, 15:9) 107:102

 

STUDENT NIŠ – SPARTAK SUBOTICA    3:1 (25:17, 23:25, 25:23, 25:22)

SPARTAK SUBOTICA – STUDENT NIŠ    3:0 (25:15, 25:14, 25:11)

 

OBILIĆ BEOGRAD – LAZAREVAC    2:3 (22:25, 21:25, 25:16, 26:24, 9:15)

LAZAREVAC – OBILIĆ BEOGRAD    3:1 (26:24, 25:12, 24:26, 26:24)

 

LUKA BAR – CRVENA ZVEZDA     0:3 (18:25, 15:25, 16:25)

CRVENA ZVEZDA – LUKA BAR     3:0 (25:10, 25:21, 25:18)

 

OSMINA FINALA:

VIZURA BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA    0:3 (10:25, 24:26, 21:25)

SRBIJANKA LASTA VALJEVO – JEDINSTVO UŽICE   0:3 (12:25, 16:25, 12:25)

VRŠAC – LAZAREVAC    0:3 (14:25, 12:25, 16:25)

OBILIĆ BEOGRAD – DINAMO PANČEVO   3:2 (31:29, 23:25, 25:18, 21:25, 15:7)

KLEK – SPARTAK SUBOTICA   0:3 (16:25, 20:25, 22:25)

KOLUBARA – LUKA BAR   1:3 (25:21, 24:26, 20:25, 13:25)

ĆUPRIJA – POŠTAR 064 BEOGRAD   0:3 (18:25, 16:25, 9:25)

STUDENT NIŠ – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD   3:1 (25:19, 25:13, 19:25, 25:18)

 

 

38. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2003.

FINALNI TURNIR – UŽICE (21. I 22. DECEMBAR):

FINALE – 22. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – LUKA BAR   3:0 (25:19, 25:15, 25:19)

JEDINSTVO UŽICE: SANJA STAROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, JOVANA VESOVIĆ, ALEKSANDRA PETROVIĆ, NATAŠA KRSMANOVIĆ, VESNA TOMAŠEVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, SUZANA ĆEBIĆ, BRANKICA STEVANOVIĆ, IVANA OSTOJIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

LUKA BAR: MIA VULOVIĆ, TATJANA BOKAN, MILICA VLAHOVIĆ, DUBRAVKA STOJANOVIĆ, JASMINA VUČIĆEVIĆ, SILVIJA RADOVIĆ, AMADEA DURAKOVIĆ, JELENA RAJKOVIĆ, SUZANA JEČMENICA, LAURA TIKVICKI. TRENERI: VLADIMIR MILAČIĆ I BOJAN RUKAVINA.

 

POLUFINALE – 21. DECEMBAR:

LUKA BAR – SRBIJANKA VALJEVO   3:1 (26:28, 25:23, 25:22, 25:17)

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA   3:1 (24:26, 25:17, 26:24, 25:21)

 

ČETVRTFINALE:

MORAVA ĆUPRIJA – LUKA BAR    0:3 (24:26, 25:27, 21:25)

LUKA BAR – MORAVA ĆUPRIJA    3:0 (26:24, 27:25, 25:21)

 

SPARTAK SUBOTICA – JEDINSTVO UŽICE    0:3 (15:25, 19:25, 11:25)

JEDINSTVO UŽICE – SPARTAK SUBOTICA    3:1 (25:9, 25:12, 24:26, 25:6)

 

SRBIJANKA VALJEVO – POŠTAR 064 BEOGRAD    3:0 (28:26, 25:21, 25:21)

POŠTAR 064 BEOGRAD – SRBIJANKA VALJEVO    3:1 (25:18, 25:23, 20:25, 26:24)

 

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA    1:3 (17:25, 25:23, 14:25, 21:25)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD    3:0 (25:16, 25:20, 25:9)

 

OSMINA FINALA:

STUDENT NIŠ – JEDINSTVO UŽICE    0:3 (15:25, 11:25, 24:26)

OBILIĆ BEOGRAD – MORAVA ĆUPRIJA   1:3 (25:19, 16:25, 15:25, 12:25)

KOLUBARA LAZAREVAC – SRBIJANKA VALJEVO   1:3 (14:25, 21:25, 25:21, 11:25)

LAZAREVAC – CRVENA ZVEZDA   1:3 (12:25, 25:16, 20:25, 21:25)

VRŠAC – POŠTAR 064 BEOGRAD    0:3 (20:25, 12:25, 20:25)

KLEK – SPARTAK SUBOTICA   0:3 (23:25, 20:25, 23:25)

RADNIČKI KG – RADNIČKI JUGOPETROL BG    1:3 (16:25, 25:18, 23:25, 22:25)

PODGORICA – LUKA BAR    0:3 (20:25, 7:25, 13:25)

 

 

37. KUP JUGOSLAVIJE 2002.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (30. NOVEMBAR I 01. DECEMBAR):

FINALE – 01. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – JEDINSTVO UŽICE   3:2 (25:16, 15:25, 23:25, 25:22, 15:10)

CRVENA ZVEZDA GALAX: SLAĐANA ERIĆ, IVANA ĐERISILO, MARIJA MRATINKOVIĆ, IVANA POPOVIĆ, MAJA LAKUŠIĆ, DRAGANA ILIĆ, IVANA KRDŽIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, MAJA SIMANIĆ, MAJA GLIŠIĆ, IVANA BOŽIĆ, ANJA SPASOJEVIĆ, MARINA VUJOVIĆ. TRENER: ZORAN TERZIĆ I BRANKO GAJIĆ.

JEDINSTVO UŽICE: SANJA STAROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, JOVANA VESOVIĆ, JELENA KOSTIĆ, NATAŠA KRSMANOVIĆ, VESNA TOMAŠEVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, SUZANA ĆEBIĆ, IVANA OSTOJIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENER: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

 

POLUFINALE – 30. NOVEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – SRBIJANKA VALJEVO   3:1 (25:21, 26:28, 25:13, 25:18)

CRVENA ZVEZDA GALAX – LUKA BAR   3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 25:10)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BEOGRAD (01–03. NOVEMBAR):

1. KOLO – 01. NOVEMBAR:

SRBIJANKA VALJEVO – BUDUĆNOST PODGORICA    3:0 (25:14, 25:11, 25:8)

CRVENA ZVEZDA GALAX – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD   3:0 (25:21, 25:16, 25:18)

2. KOLO – 02. NOVEMBAR:

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – BUDUĆNOST PODGORICA   3:0 (25:12, 25:21, 25:8)

CRVENA ZVEZDA GALAX – SRBIJANKA VALJEVO   3:0 (25:11, 25:9, 25:20)

3. KOLO – 03. NOVEMBAR:

SRBIJANKA VALJEVO – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD    3:0 (25:21, 25:11, 25:19)

CRVENA ZVEZDA GALAX – BUDUĆNOST PODGORICA   3:0 (25:8, 25:17, 25:11)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA GALAX          3      3      0      9:0    6

2. SRBIJANKA VALJEVO               3      2      1      6:3    4

3. RADNIČKI JUGOPETROL           3      1      2      3:6    2

4. BUDUĆNOST PODGORICA        3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – SREMSKA MITROVICA (01–03. NOVEMBAR):

1. KOLO – 01. NOVEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – SREM SREMSKA MITROVICA   3:1 (23:25, 25:16, 25:23, 25:4)

LUKA BAR – POŠTAR ZRENJANIN    3:0 (25:17, 25:16, 25:20)

2. KOLO – 02. NOVEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR ZRENJANIN   3:0 (25:19, 25:19, 25:15)

LUKA BAR – SREM SREMSKA MITROVICA   3:0 (25:14, 25:15, 25:22)

3. KOLO – 03. NOVEMBAR:

SREM SREMSKA MITR. – POŠTAR ZRENJANIN   3:0 (25:19, 25:5, 25:11)

JEDINSTVO UŽICE – LUKA BAR    3:1 (26:24, 22:25, 25:19, 25:19)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO         3      3      0      9:2           6

2. LUKA BAR          3      2      1      7:3           4

3. SREM                 3      1      2      4:6           2

4. POŠTAR             3      0      3      0:9           0

 

 

36. KUP JUGOSLAVIJE 2001.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (22. I 23. DECEMBAR):

FINALE – 23. DECEMBAR:

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE    3:0 (25:14, 25:21, 25:23)

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD: ANKICA MIRKIĆ, DIJANA FILIPOVA, NIKOLINA RASTOVAC, VESNA TOMAŠEVIĆ, SANJA TOMAŠEVIĆ, ANITA ILIČIĆ, MILICA NENEZIĆ, IVA VUJOŠEVIĆ, NATAŠA LONČAR, TIJANA STANIŠIĆ, MARIJANA ZLATANOVIĆ, ILONA MARLJUKIĆ. TRENERI: GORAN NEŠIĆ I NADA GAŠEVIĆ.

JEDINSTVO UŽICE: SANJA STAROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, JELENA KOSTIĆ, NATAŠA KRSMANOVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ, IVANA OSTOJIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

 

POLUFINALE – 22. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA GALAX    3:0 (25:19, 25:23, 25:22)

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA    3:0 (25:19, 25:16, 25:19)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – IVANJICA (16–18. NOVEMBAR):

1. KOLO – 16. NOVEMBAR:

SPARTAK SUBOTICA – LUKA BAR    3:2 (22:25, 25:22, 16:25, 25:23, 15:4)

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR ZRENJANIN    3:0 (25:8, 25:8, 25:5)

2. KOLO – 17. NOVEMBAR:

SPARTAK SUBOTICA – POŠTAR ZRENJANIN     3:0 (25:21, 25:22, 25:21)

JEDINSTVO UŽICE – LUKA BAR     3:1 (25:12, 24:26, 25:14, 25:20)

3. KOLO – 18. NOVEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – SPARTAK SUBOTICA    3:0 (25:14, 25:23, 25:17)

LUKA BAR – POŠTAR ZRENJANIN     3:0 (25:16, 25:22, 25:15)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO                3      3      0      9:1    6

2. SPARTAK                   3      2      1      6:5    4

3. LUKA BAR                 3      1      2      6:6    2

4. POŠTAR                    3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – BEOGRAD (16–18. NOVEMBAR):

1. KOLO – 16. NOVEMBAR:

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – POŠTAR 064 BEOGRAD    3:0 (25:22, 25:18, 25:21)

CRVENA ZVEZDA GALAX – RUDAR PLJEVLJA    3:0 (25:13, 25:13, 25:16)

2. KOLO – 17. NOVEMBAR:

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA GALAX    3:2 (27:25, 25:21, 29:31, 16:25, 15:11)

POŠTAR 064 BEOGRAD – RUDAR PLJEVLJA    3:0 (25:21, 25:9, 25:11)

3. KOLO – 18. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – POŠTAR 064 BEOGRAD    3:2 (22:25, 26:28, 25:19, 25:22, 15:11)

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – RUDAR PLJEVLJA    3:0 (25:15, 25:19, 25:11)

 

TABELA:

1. RADNIČKI JUGOPETROL       3      3      0      9:2    6

2. CRVENA ZVEZDA GALAX      3      2      1      8:5    4

3. POŠTAR 064                         3      1      2      5:6    2

4. RUDAR                                 3      0      3      0:9    0

 

 

35. KUP JUGOSLAVIJE 2000.

FINALNI TURNIR – UŽICE (16. I 17. DECEMBAR):

FINALE – 17. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD   3:1 (22:25, 25:19, 25:13, 25:13)

JEDINSTVO UŽICE: SANJA STAROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, ANA BARNAK, JELENA KOSTIĆ, SVETLANA ILIĆ, MARIJA VASIĆ, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ, IVANA OSTOJIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD: SLAĐANA VASILJEVIĆ, MILICA NENEZIĆ, NIKOLINA RASTOVAC, SANJA TOMAŠEVIĆ, VESNA TOMAŠEVIĆ, ANKICA MIRKIĆ, NATAŠA LONČAR, IVA VUJOŠEVIĆ, MARIJANA ZLATANOVIĆ, TIJANA STANIŠIĆ, MARIJA GORANOVIĆ, DRAGANA FILIPOVIĆ. TRENERI: GORAN NEŠIĆ I DRAGOJLO TERZIĆ.

 

POLUFINALE – 16. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA GALAX    3:1 (25:16, 25:20, 22:25, 25:19)

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – LUKA BAR    3:0 (25:15, 25:22, 25:16)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – OBRENOVAC (03–05. NOVEMBAR):

1. KOLO – 03. NOVEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR BEOGRAD  3:0 (25:21, 25:22, 27:25)

LUKA BAR – RUDAR PLJEVLJA  3:0 (25:13, 25:14, 25:17)

2. KOLO – 04. NOVEMBAR:

POŠTAR BEOGRAD – RUDAR PLJEVLJA  3:0 (25:17, 25:17, 25:15)

JEDINSTVO UŽICE – LUKA BAR  3:0 (25:15, 25:16, 25:7)

3. KOLO – 05. NOVEMBAR:

LUKA BAR – POŠTAR BEOGRAD  3:2 (18:25, 25:14, 18:25, 25:10, 15:12)

JEDINSTVO UŽICE – RUDAR PLJEVLJA   3:0 (25:18, 25:18, 25:16)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO               3      3      0      9:0           6

2. LUKA BAR                 3      2      1      6:5           4

3. POŠTAR                    3      1      2      5:6           2

4. RUDAR                      3      0      3      0:9           0

 

II TURNIR – BEOGRAD (03–05. NOVEMBAR):

1. KOLO – 03. NOVEMBAR:

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – SREM SREMSKA MITROVICA   3:0 (25:23, 25:15, 25:22)

CRVENA ZVEZDA GALAX – OBILIĆ BEOGRAD    3:0 (25:13, 25:23, 25:14)

2. KOLO – 04. NOVEMBAR:

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – OBILIĆ BEOGRAD   3:0 (25:17, 25:23, 31:29)

CRVENA ZVEZDA GALAX – SREM SREMSKA MITROVICA   3:0 (25:20, 25:22, 25:17)

3. KOLO – 05. NOVEMBAR:

OBILIĆ BEOGRAD – SREM SREMSKA MITROVICA    3:2 (21:25, 25:20, 26:28, 25:17, 15:13)

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA GALAX    3:0 (25:19, 25:22, 25:23)

 

TABELA:

1. RADNIČKI JUGOPETROL        3      3      0      9:0    6

2. CRVENA ZVEZDA GALAX       3      2      1      6:3    4

3. OBILIĆ                                   3      1      2      3:8    2

4. SREM                                    3      0      3      2:9    0

 

 

34. KUP JUGOSLAVIJE 1999.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (24. I 25. DECEMBAR):

FINALE – 25. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA GALAX    3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:21)

JEDINSTVO UŽICE: VESNA ČITAKOVIĆ, ANA BARNAK, JELENA KOSTIĆ, SVETLANA ILIĆ, MARIJA VASIĆ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, IVANA OSTOJIĆ, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ, SVETLANA VLAHOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

CRVENA ZVEZDA GALAX: SVETLANA KRSTIĆ, MAJA ILIĆ, JELENA MIJATOVIĆ, IVANA KRDŽIĆ, IVANA ĐERISILO, IVANA BORIČIĆ, ALEKSANDRA BORIČIĆ, MAJA SIMANIĆ, MAJA MIRKOVIĆ, NINA BJEGOVIĆ, NADA KARLEUŠA, ANJA SPASOJEVIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I NENAD ĐUROVIĆ.

 

POLUFINALE – 24. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – POŠTAR BEOGRAD    3:1 (16:25, 25:11, 25:21, 25:18)

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR ZRENJANIN    3:0 (25:11, 25:9, 25:21)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BEOGRAD (12–14. NOVEMBAR):

1. KOLO – 12. NOVEMBAR:

OBILIĆ BEOGRAD – RADNIČKI BEOGRAD   3:1 (18:25, 25:16, 25:17, 25:14)

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA GALAX     3:2 (25:20, 22:25, 29:31, 25:23, 15:10)

2. KOLO – 13. NOVEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – RADNIČKI BEOGRAD    3:0 (25:12, 25:14, 25:21)

CRVENA ZVEZDA GALAX – OBILIĆ BEOGRAD    3:1 (25:16, 23:25, 25:20, 25:13)

3. KOLO – 14. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – RADNIČKI BEOGRAD    3:0 (27:25, 25:16, 25:17)

JEDINSTVO UŽICE – OBILIĆ BEOGRAD    3:0 (25:16, 25:22, 25:23)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO                           3      3      0      9:2    6

2. CRVENA ZVEZDA GALAX      3      2      1      8:4    4

3. OBILIĆ                                  3      1      2      4:7    2

4. RADNIČKI                             3      0      3      1:9    0

 

II TURNIR – ZRENJANIN (12–14. NOVEMBAR):

1. KOLO – 12. NOVEMBAR:

POŠTAR BEOGRAD – OBILIĆ II BEOGRAD    3:0 (25:10, 25:20, 25:10)

POŠTAR ZRENJANIN – LUKA BAR    3:1 (25:21, 25:27, 25:20, 25:18)

2. KOLO – 13. NOVEMBAR:

POŠTAR ZRENJANIN – OBILIĆ II BEOGRAD    3:0 (25:11, 25:13, 25:11)

POŠTAR BEOGRAD – LUKA BAR    3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:23)

3. KOLO – 14. NOVEMBAR:

LUKA BAR – OBILIĆ II BEOGRAD    3:0 (25:11, 25:14, 25:14)

POŠTAR BEOGRAD – POŠTAR ZRENJANIN    3:0 (25:18, 25:15, 26:24)

 

TABELA:

1. POŠTAR BEOGRAD          3      3      0    9:1    6

2. POŠTAR ZRENJANIN         3      2      1    6:4    4

3. LUKA BAR                        3      1      2    5:6    2

4. OBILIĆ II BEOGRAD          3      0      3    0:9    0

 

 

33. KUP JUGOSLAVIJE 1998.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (17. I 18. DECEMBAR):

FINALE – 18. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – LUKA BAR   3:1 (15:9, 15:17, 15:10, 15:7)

JEDINSTVO UŽICE: KATARINA PERGAR, JELENA KOSTIĆ, ANA BARNAK, NATAŠA AKIMOVA, MARIJA VASIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, NATALIJA JEGOROVA, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENER: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

LUKA BAR: VALENTINA ŠTEFANAC, ILONA MARLJUKIĆ, MARIJANA STANIĆ, MARIJA CARENKO, DANIJELA VUČIĆEVIĆ, JASMINA VUČIĆEVIĆ, JELENA RAJKOVIĆ, MILENA DEVENIZOVA, ALEKSANDRA ZAFIROVA, NADA ŠESTOVIĆ. TRENER: VLADIMIR MILAČIĆ I PREDRAG ĐONOVIĆ.

 

POLUFINALE – 17. DECEMBAR:

LUKA BAR – OBILIĆ   3:2 (15:12, 5:15, 15:4, 14:16, 15:12)

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR BEOGRAD   3:2 (13:15, 17:16, 13:15, 15:11, 17:15)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – ZRENJANIN (20–22. NOVEMBAR):

1. KOLO – 20. NOVEMBAR:

POŠTAR BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA    3:0 (15:1, 15:6, 15:0)

LUKA BAR – POŠTAR ZRENJANIN    3:1 (16:14, 15:5, 7:15, 15:12)

2. KOLO – 21. NOVEMBAR:

POŠTAR BEOGRAD – LUKA BAR   3:1 (13:15, 15:5, 15:5, 15:6)

POŠTAR ZRENJANIN – SPARTAK SUBOTICA  3:0 (15:1, 15:7, 15:2)

3. KOLO – 22. NOVEMBAR:

POŠTAR BEOGRAD – POŠTAR ZRENJANIN    3:1 (15:6, 15:10, 10:15, 15:9)

LUKA BAR – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (15:4, 15:2, 15:4)

 

TABELA:

1. POŠTAR BEOGRAD          3      3      0      9:2    6

2. LUKA BAR                        3      2      1      7:4    4

3. POŠTAR ZRENJANIN         3      1      2      5:6    2

4. SPARTAK SUBOTICA        3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – BEOGRAD (20–22. NOVEMBAR):

1. KOLO – 20. NOVEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – RUDAR PLJEVLJA    3:0 (15:7, 15:1, 15:1)

OBILIĆ BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA     3:2 (15:11, 5:15, 12:15, 15:11, 15:11)

2. KOLO – 21. NOVEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA     3:0 (15:8, 15:8, 15:5)

OBILIĆ BEOGRAD – RUDAR PLJEVLJA     3:0 (15:0, 15:0, 15:2)

3. KOLO – 22. NOVEMBAR:

OBILIĆ BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE     3:2 (3:15, 15:8, 12:15, 15:13, 15:12)

CRVENA ZVEZDA – RUDAR PLJEVLJA      3:0 (15:0, 15:4, 15:5)

 

TABELA:

1. OBILIĆ BEOGRAD        3      3      0      9:4           6

2. JEDINSTVO UŽICE       3      2      1      8:3           4

3. CRVENA ZVEZDA        3      1      2      5:6           2

4. RUDAR PLJEVLJA       3      0      3      0:9           0

 

 

32. KUP JUGOSLAVIJE 1997.

FINALNI TURNIR – ZRENJANIN (26. I 27. DECEMBAR):

FINALE – 27. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:8, 15:2, 15:8)

JEDINSTVO UŽICE: KATARINA PERGAR, GABRIJELA LUMINIKA TROMBITAŠ, JELENA KOSTIĆ, ANA BARNAK, MARIJA VASIĆ, VESNA TOMAŠEVIĆ, LJILJANA TOMIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ, JASMINA MAZALICA, MIRA GOLUBOVIĆ, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENER: DARKO ZAKOČ I VOJSILAV GORDIĆ.

CRVENA ZVEZDA:  SVETLANA KRSTIĆ, JELENA MALJKOVIĆ, ANDRIJANA TODOROVIĆ, MAJA ILIĆ, MIRJANA MUSULIN, NELI MARINOVA, MILICA PEROVIĆ, ZORANA ĐOKIĆ, ALEKSANDRA BORIČIĆ, MAJA MIRKOVIĆ. TRENER: DRAGAN NEŠIĆ.

 

POLUFINALE – 26. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR BEOGRAD  3:1 (17:15, 15:4, 12:15, 15:5)

CRVENA ZVEZDA – POŠTAR ZRENJANIN  3:1 (11:15, 15:6, 15:5, 15:13)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – ZRENJANIN (17–19. OKTOBAR):

1. KOLO – 17. OKTOBAR:

POŠTAR BEOGRAD – JEDINSTVO STARA PAZOVA         3:0 (15:7, 15:6, 15:3)

POŠTAR ZRENJANIN – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA  3:1 (15:11, 15:5, 13:15, 15:11)

2. KOLO – 18. OKTOBAR:

POŠTAR ZRENJANIN – JEDINSTVO STARA PAZOVA        3:0 (15:9, 15:11, 15:11)

POŠTAR BEOGRAD – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA    3:1 (15:9, 15:7, 16:17, 15:3)

3. KOLO – 19. OKTOBAR:

POŠTAR ZRENJANIN – POŠTAR BEOGRAD   3:1 (15:12, 15:8, 10:15, 15:3)

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – JEDINSTVO STARA PAZOVA   3:0 (15:12, 15:7, 15:7)

 

TABELA:

1. POŠTAR ZRENJANIN         3      3      0      9:2    6

2. POŠTAR BEOGRAD          3      2      1      7:4    4

3. SPARTAK RODIĆ MB        3      1      2      5:6    2

4. JEDINSTVO                      3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – BAR (17–19. OKTOBAR):

1. KOLO – 17. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – KOLUBARA LAZAREVAC   3:0 (15:2, 15:5, 15:4)

JEDINSTVO UŽICE – LUKA BAR   3:2 (15:5, 12:15, 7:15, 17:16, 15:4)

2. KOLO – 18. OKTOBAR:

LUKA BAR – KOLUBARA LAZAREVAC    3:0 (15:10, 15:4, 15:10)

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:17, 15:11, 15:10, 15:13)

3. KOLO – 19. OKTOBAR:

JEDINSTVO UŽICE – KOLUBARA LAZAREVAC   3:0 (15:7, 15:7, 17:15)

CRVENA ZVEZDA – LUKA BAR   3:0 (15:6, 15:6, 15:12)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO UŽICE     3      3      0      9:3           6

2. CRVENA ZVEZDA      3      2      1      7:3           4

3. LUKA BAR                 3      1      2      5:6           2

4. KOLUBARA                3      0      3      0:9           0

 

 

31. KUP JUGOSLAVIJE 1996.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (13. I 14. DECEMBAR):

FINALE – 14. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA  3:0 (15:2, 15:4, 15:12)

JEDINSTVO UŽICE: KATARINA PERGAR, VESNA TOMAŠEVIĆ, CVIJETA ŠIJAN, TATJANA OREŠINA, MARIJA VASIĆ, SANJA TOMAŠEVIĆ, LJILJANA TOMIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, MIRA GOLUBOVIĆ. TRENER: ŽELJKO TASIĆ I VOJISLAV GORDIĆ.

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA: SVETLANA ZAKIĆ, SNEŽANA BRANISAVLJEVIĆ, MAJA RADULOVIĆ, VANDA LAVRNIĆ, TATJANA RADULOVIĆ, ALEKSANDRA RADULOVIĆ, JELICA BJELIVUK, DESISLAVA RIZOVA, MARIJA MIKIĆ, LAURA TIKVICKI. TRENER: GORAN ILIĆ.

 

POLUFINALE – 13. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR BEOGRAD   3:2 (15:8, 15:11, 10:15, 6:15, 15:12)

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – CRVENA ZVEZDA   3:0 (17:15, 15:6, 15:12)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BAR (18–20. OKTOBAR):

1. KOLO – 18. OKTOBAR:

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – POŠTAR ZRENJANIN   3:0 (15:13, 15:9, 15:13)

POŠTAR BEOGRAD – LUKA BAR   3:1 (10:15, 15:13, 15:6, 15:10)

2. KOLO – 19. OKTOBAR:

POŠTAR BEOGRAD – POŠTAR ZRENJANIN       3:1 (15:12, 1:15, 16:14, 15:2)

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – LUKA BAR   3:1 (9:15, 15:4, 15:6, 15:2)

3. KOLO – 20. OKTOBAR:

POŠTAR ZRENJANIN – LUKA BAR    3:0 (15:7, 15:9, 15:7)

POŠTAR BEOGRAD – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA    3:2 (15:13, 7:15, 12:15, 15:8, 15:5)

 

TABELA:

1. POŠTAR BEOGRAD          3      3      0      9:4    6

2. SPARTAK RODIĆ MB        3      2      1      8:4    4

3. POŠTAR ZRENJANIN        3      1      2      4:6    2

4. LUKA BAR                       3      0      3      2:9    0

 

II TURNIR – BEOGRAD (18–20. OKTOBAR):

1. KOLO – 18. OKTOBAR:

JEDINSTVO UŽICE – OBILIĆ BEOGRAD    3:0 (15:3, 15:8, 15:8)

2. KOLO – 19. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – OBILIĆ BEOGRAD     3:0 (15:7, 15:9, 15:9)

3. KOLO – 20. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO UŽICE     3:2 (11:15, 15:9, 15:8, 9:15, 15:11)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA            2      2      0      6:2           4

2. JEDINSTVO UŽICE           2      1      1      5:3           2

3. OBILIĆ BEOGRAD           2      0      2      0:6           0

 

 

30. KUP JUGOSLAVIJE 1995.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (22–24. DECEMBAR):

FINALE – 24. DECEMBAR:

POŠTAR BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE  3:0 (15:8, 15:12, 15:5)

POŠTAR BEOGRAD: STANISLAVA MARTINOVIĆ, DIJANA BOŠNJAK, MARIJANA SAVIĆ, SLAVICA ČVORO, MIRJANA MUSULIN, ANARELA KASELJ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, MARINA SAVINOVA, SANJA PETROVIĆ, ELENA POLUHINA, SLAVICA ŠEFIK. TRENERI: GORAN NEŠIĆ I SLOBODAN NIKOLIĆ.

JEDINSTVO UŽICE: KATARINA PERGAR, SNEŽANA BRANISAVLJEVIĆ, CVIJETA ŠIJAN, MILENA PANTOVIĆ, MARIJA VASIĆ, TATJANA BILBIJA, LJILJANA TOMIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, MIRA GOLUBOVIĆ. TRENER: ALJOŠA SOLOVLJEV I ŽELJKO TASIĆ.

 

POLUFINALE – 23. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – VRŠAC OBNOVA    3:0 (15:1, 15:11, 15:9)

POŠTAR BEOGRAD – POŠTAR ZRENJANIN   3:1 (12:15, 15:5, 15:12, 16:14)

 

1. KOLO – 22. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – POŠTAR BEOGRAD  3:0 (15:2, 15:5, 15:6)

POŠTAR ZRENJANIN – VRŠAC OBNOVA   3:0 (15:13, 15:4, 15:5)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BEOGRAD (29. SEPTEMBAR – 01. OKTOBAR):

1. KOLO – 29. SEPTEMBAR:

JEDINSTVO LUNA UŽICE – LUKA BAR      3:0 (15:0, 15:6, 15:7)

POŠTAR BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:8, 15:6, 15:13)

2. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

JEDINSTVO LUNA UŽICE – POŠTAR BEOGRAD   3:2 (15:8, 15:7, 13:15, 9:15, 15:11)

CRVENA ZVEZDA – LUKA BAR   3:0 (15:7, 15:1, 15:7)

3. KOLO – 01. OKTOBAR:

JEDINSTVO LUNA UŽICE – CRVENA ZVEZDA    3:1 (15:4, 15:9, 13:15, 15:10)

POŠTAR BEOGRAD – LUKA BAR    3:0 (15:9, 15:7, 15:11)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO LUNA         3      3      0      9:3           6

2. POŠTAR BEOGRAD      3      2      1      8:3           4

3. CRVENA ZVEZDA         3      1      2      4:6           2

4. LUKA BAR                    3      0      3      0:9           0

 

II TURNIR – VRŠAC (29. SEPTEMBAR – 01. OKTOBAR):

1. KOLO – 29. SEPTEMBAR:

VRŠAC – POŠTAR ZRENJANIN    3:1 (15:9, 16:14, 13:15, 15:10)

RADNIČKI BEOGRAD – OBILIĆ BEOGRAD   3:2 (15:9, 15:7, 5:15, 9:15, 15:13)

2. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

VRŠAC – OBILIĆ BEOGRAD   3:0 (15:9, 15:7, 15:3)

POŠTAR ZRENJANIN – RADNIČKI BEOGRAD   3:0 (15:9, 15:11, 15:7)

3. KOLO – 01. OKTOBAR:

VRŠAC – RADNIČKI BEOGRAD   3:0 (15:5, 15:9, 15:13)

POŠTAR ZRENJANIN – OBILIĆ BEOGRAD   3:0 (15:13, 15:10, 15:11)

 

TABELA:

1. VRŠAC                             3      3      0      9:1  6

2. POŠTAR ZRENJANIN         3      2      1      7:3  4

3. RADNIČKI BEOGRAD        3      1      2      3:8  2

4. OBILIĆ BEOGRAD             3      0      3      2:9  0

 

 

29. KUP JUGOSLAVIJE 1994.

FINALNI TURNIR – UŽICE (16–18. DECEMBAR):

FINALE – 18. DECEMBAR:

JEDINSTVO LUNA UŽICE – VRŠAC AGROBANAT   3:0 (15:9, 15:5, 15:12)

JEDINSTVO LUNA UŽICE: KATARINA PERGAR, SNEŽANA BRANISAVLJEVIĆ, MILENA PANTOVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ, MARIJA VASIĆ, TATJANA BILBIJA, LJILJANA TOMIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, MIRA GOLUBOVIĆ, VIKTORIJA MATEŠUK, LJUDMILA TROCKO. TRENERI: DARKO ZAKOČ I ŽELJKO TASIĆ.

VRŠAC AGROBANAT: SLAĐANA RADOVANOVIĆ, ELENA POLUHINA, DRAGANA SEKULOVIĆ, TAMARA ŠUNJEVARIĆ, IRINA BEŽENAR, DRAGANA ŠAIĆ, SVETLANA VLAHOVIĆ, NATAŠA BORKI, MAJA MANIĆ, TANJA PUNTAR. TRENERI: VALERIJAN LUKA I LEONID POPOV.

 

1. KOLO – 16. DECEMBAR:

VRŠAC AGROBANAT – CRVENA ZVEZDA   3:0 (16:14, 15:7, 15:8)

JEDINSTVO LUNA UŽICE – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA   3:0 (15:2, 15:13, 15:6)

2. KOLO – 17. DECEMBAR:

VRŠAC AGROBANAT – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA   3:0 (15:7, 15:8, 16:14)

JEDINSTVO LUNA UŽICE – CRVENA ZVEZDA    3:0 (15:3, 15:1, 15:5)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – SUBOTICA (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

JEDINSTVO LUNA UŽICE – RADNIČKI NAPRED BEOGRAD   3:0 (15:12, 15:4, 15:3)

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – LUKA BAR   3:1 (15:2, 15:7, 10:15, 15:5)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

JEDINSTVO LUNA UŽICE – LUKA BAR    3:0 (15:7, 15:1, 15:10)

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – RADNIČKI NAPRED BG    3:1 (15:10, 15:17, 15:13, 15:7)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – JEDINSTVO LUNA UŽICE   3:2 (13:15, 15:13, 12:15, 15:12, 15:10)

RADNIČKI NAPRED BEOGRAD – LUKA BAR   3:0 (15:5, 15:6, 15:11)

 

TABELA:

1. SPARTAK RODIĆ MB        3      3      0      9:4  6

2. JEDINSTVO LUNA            3      2      1      8:3  4

3. RADNIČKI NAPRED          3      1      2      4:6  2

4. LUKA BAR                       3      0      3      1:9  0

 

II TURNIR – BEOGRAD (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

VRŠAC AGROBANAT – POŠTAR BEOGRAD           3:2 (13:15, 11:15, 15:12, 15:8, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – POŠTAR IZOLIR ZRENJANIN    3:2 (13:15, 10:15, 15:4, 15:11, 15:13)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – POŠTAR BEOGRAD   3:1 (15:5, 10:15, 15:7, 15:4)

VRŠAC AGROBANAT – POŠTAR IZOLIR ZRENJANIN  3:0 (15:4, 15:8, 15:4)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

POŠTAR BEOGRAD – POŠTAR IZOLIR ZRENJANIN   3:1 (4:15, 15:3, 15:10, 15:6)

VRŠAC AGROBANAT – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:5, 15:7, 8:15, 15:5)

 

TABELA:

1. VRŠAC AGROBANAT         3      3      0      9:3  6

2. CRVENA ZVEZDA              3      2      1      7:6  4

3. POŠTAR BEOGRAD           3      1      2      6:7  2

4. POŠTAR IZOLIR                 3      0      3      3:9  0

 

 

28. KUP JUGOSLAVIJE 1993.

FINALNI TURNIR – UŽICE (10. – 12. DECEMBAR):

1. KOLO – 10. DECEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA    3:0 (15:12, 15:5, 15:3)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD    3:0 (15:12, 15:5, 15:5)

2. KOLO – 11. DECEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – CRVENA ZVEZDA    3:1 (15:6, 5:15, 15:8, 15:2)

RADNIČKI BEOGRAD – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA     3:1 (10:15, 15:4, 15:8, 15:8)

3. KOLO – 12. DECEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – RADNIČKI BEOGRAD     3:0 (15:11, 15:5, 15:5)

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA    3:0 (15:4, 15:7, 15:6)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO KURIDŽA       3      3      0      9:1    6

2. CRVENA ZVEZDA             3      2      1      7:3    4

3. RADNIČKI                         3      1      2      3:7    2

4. SPARTAK RODIĆ MB        3      0      3      1:9    0

 

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE: SNEŽANA BRANISAVLJEVIĆ, MARIJA VILOTIJEVIĆ, VESNA DRAGIĆEVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ, MILENA PANTOVIĆ, BILJANA JANKOVIĆ, LJILJANA TOMIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, JASNA MARINKOVIĆ. TRENER: DARKO ZAKOČ I ŽELJKO TASIĆ.

 

POLUFINALNI TURNIRI (24–26. SEPTEMBAR):

I TURNIR – BEOGRAD:

1. KOLO – 24. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – OBILIĆ    3:1 (15:4, 15:17, 15:8, 15:7)

RADNIČKI BEOGRAD – STUDENT NIŠ    3:0 (15:8, 15:8, 15:2)

2. KOLO – 25. SEPTEMBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – OBILIĆ    3:1 (8:15, 15:9, 15:7, 15:10)

CRVENA ZVEZDA – STUDENT NIŠ   3:0 (15:5, 15:11, 15:7)

3. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD    3:1 (15:5, 5:15, 15:7, 15:6)

OBILIĆ – STUDENT NIŠ   3:2 (15:7, 12:15, 15:8, 4:15, 15:10)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     3      3      0      9:2    6

2. RADNIČKI                 3      2      1      7:4    4

3. OBILIĆ                      3      1      2      5:8    2

4. STUDENT                  3      0      3      2:9    0

 

II TURNIR – SUBOTICA:

1. KOLO – 24. SEPTEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – VRŠAC     3:0 (15:4, 15:7, 15:4)

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – POŠTAR BEOGRAD     3:2 (15:10, 8:15, 14:16, 15:3, 15:10)

2. KOLO – 25. SEPTEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – POŠTAR BEOGRAD    3:0 (15:7, 15:0, 15:6)

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA – VRŠAC    3:0 (15:7, 15:10, 15:11)

3. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA  3:0 (15:8, 15:6, 15:8)

POŠTAR BEOGRAD – VRŠAC    3:0 (15:13, 16:14, 15:13)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO KURIDŽA       3      3      0      9:0    6

2. SPARTAK RODIĆ MB        3      1      2      6:5    4

3. POŠTAR                           3      1      2      5:6    2

4. VRŠAC                            3      0      3      0:9    0

 

 

27. KUP JUGOSLAVIJE 1992.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (04–06. DECEMBAR):

1. KOLO – 04. DECEMBAR:

VRŠAC KOLONIJAL – RADNIČKI BEOGRAD    3:1 (14:16, 15:8, 15:6, 15:7)

CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE   3:1 (12:15, 15:5, 15:5, 15:4)

2. KOLO – 05. DECEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – VRŠAC KOLONIJAL   3:0 (15:8, 15:11, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD   3:0 (15:6, 16:14, 15:9)

3. KOLO – 06. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – VRŠAC KOLONIJAL   3:0 (15:9, 15:3, 15:2)

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – RADNIČKI BEOGRAD    3:1 (3:15, 15:7, 15:10, 15:5)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA           3      3      0      9:1    6

2. JEDINSTVO KURIDŽA      3      2      1      7:4    4

3. VRŠAC KOLONIJAL         3      1      2      3:7    2

4. RADNIČKI                       3      0      3      2:9    0

 

CRVENA ZVEZDA: DRAGANA ĐUKIĆ, IRINA PAVLOVA, BOŽIDARKA KNEŽEVIĆ, JASNA KOVAČEVIĆ, HELENA LAZAREVIĆ, RATKA KOSTIĆ, DANIJELA CVIJETIĆ, VANDA LAVRNIĆ, MAJDA ČIČIĆ, OLIVERA DRAGAŠ, BRANKA SEKULIĆ, ALEKSANDRA BORIČIĆ. TRENER: BRANISLAV MORO I SLOBODAN TRPKOVIĆ.

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BEOGRAD (09–11. OKTOBAR):

1. KOLO – 09. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE    3:0 (15:6, 15:3, 16:14)

POŠTAR BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA    3:2 (8:15, 15:17, 17:16, 15:7, 15:12)

2. KOLO – 10. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (15:7, 15:11, 15:8)

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – POŠTAR BEOGRAD   3:2 (10:15, 12:15, 15:5, 15:4, 17:15)

3. KOLO – 11. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – POŠTAR BEOGRAD   3:0 (15:2, 15:13, 15:12)

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (16:14, 15:4, 15:6)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA             3      3      0      9:0    6

2. JEDINSTVO KURIDŽA        3      2      1      6:5    4

3. POŠTAR BEOGRAD          3      1      2      5:8    2

4. SPARTAK SUBOTICA        3      0      3      2:9    0

 

II TURNIR – VRŠAC (09–11. OKTOBAR):

1. KOLO – 09. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – OBILIĆ BEOGRAD   3:0 (15:7, 15:8, 15:10)

VRŠAC KOLONIJAL – STUDENT NIŠ   3:0 (15:5, 15:4, 15:3)

2. KOLO – 10. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – STUDENT NIŠ   3:1 (15:5, 15:10, 10:15, 15:11)

VRŠAC KOLONIJAL – OBILIĆ BEOGRAD   3:0 (15:5, 15:6, 15:9)

3. KOLO – 11. OKTOBAR:

OBILIĆ BEOGRAD – STUDENT NIŠ    3:0 (17:15, 15:11, 15:5)

RADNIČKI BEOGRAD – VRŠAC KOLONIJAL   3:1 (9:15, 15:7, 15:7, 15:13)

 

TABELA:

1. RADNIČKI BEOGRAD        3      3      0      9:2    6

2. VRŠAC KOLONIJAL          3      2      1      7:3    4

3. OBILIĆ BEOGRAD            3      1      2      3:6    2

4. STUDENT NIŠ                  3      0      3      1:9    0

 

 

26. KUP JUGOSLAVIJE 1991.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (27–29. DECEMBAR):

1. KOLO – 27. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – HEMIJA MODRIČA   3:0 (15:8, 15:6, 15:1)

RADNIČKI BEOGRAD – OBILIĆ   3:1 (15:8, 11:15, 15:7, 16:14)

2. KOLO – 28. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD  3:0 (15:12, 15:7, 15:11)

HEMIJA MODRIČA – OBILIĆ  3:2 (14:16, 15:10, 15:9, 10:15, 15:11)

3. KOLO – 29. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – OBILIĆ   3:0 (15:10, 15:13, 15:5)

HEMIJA MODRIČA – RADNIČKI BEOGRAD   3:1 (15:9, 15:3, 4:15, 15:9)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3      3      0      9:0    6

2. HEMIJA                     3      2      1      6:6    4

3. RADNIČKI                  3      1      2      4:7    2

4. OBILIĆ                      3      0      3      3:9    0

 

CRVENA ZVEZDA: IRINA PAVLOVA, OLGA ŠKURNOVA, DRAGANA ĐUKIĆ, BRANKA SEKULIĆ, HELENA LAZAREVIĆ, RATKA KOSTIĆ, DANIJELA CVIJETIĆ, BILJANA RUŽIĆ, OLIVERA DRAGAŠ, SANDRA DLESK. TRENER: BRANISLAV MORO.

 

POLUFINALNI TURNIRI (25–27. OKTOBAR):

I TURNIR – BEOGRAD:

1. KOLO – 25. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – IGMAN SARAJEVO   3:0 (15:0, 15:1, 15:8)

2. KOLO – 26. OKTOBAR:

OBILIĆ – IGMAN SARAJEVO   3:0 (15:1, 15:7, 15:9)

3. KOLO – 27. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – OBILIĆ   3:0 (15:4, 15:2, 15:4)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      2      2      0      6:0    4

2. OBILIĆ                       2      1      1      3:3    2

3. IGMAN                       2      0      2      0:6    0

 

II TURNIR – UŽICE:

1. KOLO – 25. OKTOBAR:

JEDINSTVO UŽICE – SPARTAK SUBOTICA    3:0 (15:10, 15:12, 15:3)

HEMIJA MODRIČA – RADNIČKI BEOGRAD    3:0 (15:4, 15:5, 15:10)

2. KOLO – 26. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (15:4, 15:7, 15:10)

HEMIJA MODRIČA – JEDINSTVO UŽICE            3:1 (15:13, 3:15, 15:5, 15:6)

3. KOLO – 27. OKTOBAR:

HEMIJA MODRIČA – SPARTAK SUBOTICA       3:0 (15:11, 15:12, 15:13)

RADNIČKI BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE       3:2 (15:7, 13:15,16:17, 15:9, 15:8)

 

TABELA:

1. HEMIJA             3      3      0      9:1    6

2. RADNIČKI          3      2      1      6:5    4

3. JEDINSTVO       3      1      2      6:6    2

4. SPARTAK          3      0      3      0:9    0

 

 

25. KUP JUGOSLAVIJE 1990.

FINALNI TURNIR – MARIBOR (14–16. DECEMBAR):

1. KOLO – 14. DECEMBAR:

RIJEKA – RADNIČKI  3:2 (6:15, 12:15, 15:3, 15:5, 17:16)

MLADOST MONTER – PALOMA BRANIK   3:0 (15:1, 15:8, 15:7)

2. KOLO – 15. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK – RADNIČKI   3:2 (11:15, 15:3, 15:6, 6:15, 15:9)

MLADOST MONTER – RIJEKA   3:0 (15:10, 15:11,15:7)

3. KOLO – 16. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – RADNIČKI    3:0 (15:10, 15:6, 15:3)

PALOMA BRANIK – RIJEKA   3:0 (15:5, 17:16, 15:3)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER          3      3      0      9:0    6

2. PALOMA BRANIK              3      2      1      6:5    4

3. RIJEKA                             3      1      2      3:8    2

4. RADNIČKI                         3      0      3      4:9    0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: DANIJELA BILBIJA, MIRJANA JELOVIČIĆ, SERGEJA LORBER, SNJEŽANA UŠIĆ, SLAVICA KUZMANIĆ, MELINA DRAGANIĆ, TATJANA BILBIJA, IRINA PARHOMČUK, JELENA ČEBUKINA, VALENTINA OGIJENKO. TRENERI: NIKOLAJ KARPOLJ I DUŠAN RADELJEVIĆ.

 

ČETVRTFINALNI TURNIRI (26–28. OKTOBAR):

I GRUPA – CELJE:

1. KOLO – 26. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – CELJE   3:1 (15:3, 15:10, 12:15, 15:5)

PULA – KOLUBARA LAZAREVAC   3:0 (15:3, 15:10, 15:9)

2. KOLO – 27. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – PULA    3:1 (10:15, 15:3, 15:8, 15:8)

CELJE – KOLUBARA LAZAREVAC    3:1 (6:15, 15:10, 15:7, 15:13)

3. KOLO – 28. OKTOBAR:

PULA – CELJE   3:2 (15:2, 11:15, 15:17, 15:13, 15:12)

RADNIČKI BG – KOLUBARA LAZAREVAC   3:1 (15:11, 15:2, 8:15, 15:8)

 

TABELA:

1. RADNIČKI            3      3      0      9:3    6

2. PULA                  3      2      1      7:5    4

3. CELJE                 3      1      2      6:7    2

4. KOLUBARA         3      0      3      2:9    0

 

II GRUPA – STRUMICA:

1. KOLO – 27. OKTOBAR:

RIJEKA – JUGOSLAVIJA STRUMICA    3:0 (15:4, 15:4, 15:1)

2. KOLO – 27. OKTOBAR:

RIJEKA – VUPIK VUKOVAR    3:0 (15:11, 15:3, 15:10)

3. KOLO – 28. OKTOBAR:

VUPIK VUKOVAR – JUGOSLAVIJA STRUMICA    3:0 (15:3, 15:2, 15:8)

 

TABELA:

1. RIJEKA                  2      2      0      6:0    4

2. VUPIK                   2      1      1      3:3    2

3. JUGOSLAVIJA       2      0      2      0:6    0

 

III GRUPA – BEOGRAD:

1. KOLO – 26. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – CRVENA ZVEZDA    3:0 (15:6, 15:7, 15:10)

STUDENT NIŠ – VRŠAC    3:2 (10:15, 15:10, 15:12, 9:15, 15:8)

2. KOLO – 27. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – VRŠAC    3:0 (15:2, 15:2, 15:7)

MLADOST MONTER ZAGREB – STUDENT NIŠ    3:0 (15:2, 15:4, 15:1)

3. KOLO – 28. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – STUDENT NIŠ    3:0 (15:7, 15:8, 15:6)

MLADOST MONTER ZAGREB – VRŠAC    3:0 (15:4, 15:3, 15:12)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER          3      3      0      9:0    6

2. CRVENA ZVEZDA             3      2      1      6:3    4

3. STUDENT                         3      1      2      3:8    2

4. VRŠAC                            3      0      3      2:9    0

 

IV GRUPA – MODRIČA:

1. KOLO – 26. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – HEMIJA MODRIČA   3:0 (17:15, 15:13, 15:3)

2. KOLO – 27. OKTOBAR:

HEMIJA MODRIČA – KAŠTELA TROGIR    3:0 (15:10, 15:10, 15:13)

3. KOLO – 28. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – KAŠTELA TROGIR    3:0 (15:4, 15:2, 15:5)

 

TABELA:

1. PALOMA BRANIK      2      2      0      6:0    4

2. HEMIJA                     2      1      1      3:3    2

3. KAŠTELA                  2      0      2      0:6    0

Pročitano 2949 puta