Kup Srbije za seniorke 2010-2011.

 

FINALE 45. Kupa Srbije - 20. februar, Beograd, hala "Šumice":

Crvena zvezda - Vizura   3:0 (25:20, 25:15, 25:22)

LogoKupSrbije260x260
 
         
Polufinalni mečevi 45. Kupa Srbije - 19. februar, Beograd, hala "Šumice":

TENT - Crvena zvezda         0:3 (17:25, 16:25, 21:25)
Vizura - Radnički Beograd     3:0 (25:18, 25:15, 25:11)

         


Četvrtfinale (druge utakmice)
Subota, 25.12.
Obrenovac, Dvorana SKC "Obrenovac"
19.00h 
TENT - Jedinstvo Užice 3:0 (25:15, 25:14, 25:21)
Sudije P. Balandžić, N. Davidović
Delegat D. Grbić
   
Beograd, Dvorana SD "Radnički"
19.00h Radnički Beograd - Klek 3:0 (25:5, 25:16, 25:19)
Sudije B. Kolarević, D. Tomašević
Delegat V. Ćuk
     
Beograd, Dvorana "Vizura"
19.30h Vizura - Dinamo Azotara Pančevo 3:1 (25:23, 25:23, 17:25, 25:18)
Sudije G. Gradinski, D. Jovanović
Delegat Č. Nedeljković
     
Beograd, Dvorana "Šumice"                                                                NEDELJA, 26.12.
18.00h

Crvena zvezda - Vizura Supernova 3:0 (25:11, 25:15, 25:19)

Sudije I. Miljković, D. Tomašević
Delegat D. Keser
     
Četvrtfinale (prve utakmice)
Sreda, 22.12.
 Pančevo, Dvorana "Strelište"
19.00h 
 Dinamo Azotara - Vizura 0:3 (12:25, 19:25, 19:25)
Sudije B. Kolarević, I. Lazarević
Delegat D. Stanković
   
 Klek, Dvorana "Miloš Grbić"
19.00h  Klek - Radnički Beograd 0:3 (7:25, 15:25, 14:25)
Sudije A. Popović, D. Antić
Delegat D. Vitasović
     
 Užice, Dvorana "Veliki park"
19.30h  Jedinstvo Užice- TENT 0:3 (15:25, 21:25, 22:25)
Sudije Lj. Kovačević, G. Vilimanović
Delegat M. Ristić
     
 Beograd, Dvorana "Vizura"
20.30h Vizura Supernova - Crvena zvezda 0:3 (14:25, 7:25, 13:25)
Sudije S. Zotović, S. Simić
Delegat J. Reljin
     
 
 Osmina finala (jedna utakmica)
 Utorak, 09.11.
 Vrba, Sala OŠ "Dositej Obradović" / odloženo, novi termin 23.11.
 16.00h 
 Gimnazijalac Kraljevo - Dinamo Azotara 0:3 (15:25, 14:25, 14:25)
 Sudije  Lj. Kovačević, S. Kovačević
 Delegat  T. Radaković
   
 Kragujevac, Sala Doma učenika "Artem"
 18.00h  Smeč 5 - Klek 1:3 (28:26, 23:25, 18:25, 16:25)
 Sudije  A. Petrović, S. Bogosavljević
 Delegat  Z. Murić
     
 Niš, Sala  OŠ "Mika Antić"
 18.30.h  Student - TENT 0:3 (4:25, 15:25, 19:25)
 Sudije  M. Janković, D. Vučković
 Delegat  M. Mitić
     
 Beograd, Dvorana SD "Radnički"
 19.00h  Radnički Beograd - NIS Spartak Subotica 3:2 (22:25, 23:25, 25:16, 25:17, 15:10)
 Sudije  G. Gradinski, S. Simić
 Delegat  D. Tadić
     
 Novi Sad, Dvorana SC "Slana Bara"
 19.15h  Novi Sad Pionir Petrol - Jedinstvo Užice 1:3 (21:25, 22:25, 25:9, 14:25)
 Sudije  R. Leko, D. Španović
 Delegat  D. Stanković
     
 Lazarevac, Dvorana SRC "Kolubara"
 20.00h  Kolubara - Crvena zvezda 0:3 (18:25, 19:25, 18:25)
 Sudije  P. Balandžić, D. Tomašević
 Delegat  R. Ljušić
     
 Sreda, 10.11.
 Stara Pazova, Hala sportova
 17.00h  Jedinstvo Stara Pazova - Vizura 1:3 (18:25, 25:22, 17:25, 12:25)
 Sudije  D. Rogić, S. Zotović
 Delegat  D. Keser
     
 Beograd, Dvorana SC "Vizura"
 20.00h  Vizura Supernova - Poštar 064 3:2 (24:26, 25:27, 25:19, 25:18, 15:13)
 Sudije  V. Cvetković, N. Stamatović
 Delegat  A. Avramović
Pročitano 1263 puta