Kup Srbije za seniorke 2011-2012.

 

 

 FINALE   LogoKupSrbije260x260
 SRC "Kolubara" (Lazarevac) 19.02. u 18h

 Crvena zvezda - NIS Spartak 3:0 (25-21, 25-20, 25-13)

 Sudije: Vladimir Simonović, Stanislava Simić
POLUFINALNE UTAKMICE
NIS Spartak (Subotica) - Kolubara (Lazarevac) 3:0 (26-24, 25-21, 25-19)
Sudije: Vladimir Simonović, Stanislava Simić
Crvena zvezda - Vizura 3:1 (25-23, 25-21, 17-25, 25-20)
Sudije: Dragutin Ćuk, Nenad Davidović
   
 Četvrtfinalni parovi (prve utakmice)
Dvorana "Strelište" (Pančevo) 20.12. u 18h  

 Dinamo Azotara  - NIS Spartak (Subotica) 0:3 (20-25,18-25,19-25)

 

Sudije: Vladimir Simonović, Nenad Davidović  
Delegat: Dobrinko Stanković  
Dvorana  "Veliki park" (Užice) 21.12. u 18.30  

 Jedinstvo - Vizura 2:3 (22-25, 25-19, 25-20, 20-25, 8-15)

 

 Sudije: Robert Leko, Dušan Španović  
 Delegat: Zoran Murić  
 Dvorana SRC "Kolubara"  22.12. u 18h  

 Kolubara - Tent (Obrenovac) 3:1 (25-21, 19-25, 25-20, 25-17)

 

 Sudije: Zorica Bjelić, Predrag Balandžić
 
 Delegat: Radovan Ljušić  
 Dvorana "Velefar" - Torlak 23.12. u 20h  

 Poštar 064 - Crvena zvezda 0:3 (14-25, 16-25, 10-25)

 

 Sudije: Svetlana Zotović, Aleksandra Balandžić  
 Delegat: Dejan Jovičić
 
   
 Četvrtfinalni parovi (druge utakmice)
 Dvorana "Dudova šuma" 23.12. u 19h  

 NIS Spartak - Dinamo Azotara 3:1 (26-24, 25-23, 25-27, 25-23)

 
 Sudije: Goran Gradinski, Ivan Lazarević  
 Delegat: Dragan Vitasović  
  Dvorana SC "Vizura" 24. 12. u 18h  

 Vizura - Jedinstvo (Užice) 3:0 (25-23, 25-23, 25-20)

 
 Sudije: Stanislava Simić, Zorica Bjelić  
 Delegat: Slaviša Manojlović  
 Dvorana SKC "Obrenovac" 24.12. u 19h  

 Tent - Kolubara (Lazarevac) 2:3 (16-25, 22-25, 25-21, 25-20, 6-15)

 
 Sudije: Nenad Davidović, Robert Leko  
 Delegat: dr Vladimir Ćuk  
 Dvorana "Šumice" 26.12. u 16h
 

 Crvena zvezda - Poštar 064 3:0 (25-15, 25-11-, 25-10)

 
 Sudije: Stanislava Simić, Dragan Tomašević  
 Delegat: Jelena Reljin  

 

 Osmina finala (jedna utakmica)
 NOVI SAD (DVORANA SC „SLANA BARA“):
Vojvodina(Novi Sad) - NIS SPARTAK (Subotica) 0:3 (20:25, 11:25, 22:25)    
 Sudije  B. Kolarević, R. Leko
   
 HALA SPORTOVA U INĐIJI
Mladost (Inđija) - Kolubara (Lazarevac) 0:3 (20:25, 20:25, 18:25)    
 Sudije  D. Tomašević, J. Živanić
   
 DVORANA VELEFARM - TORLAK
Poštar 064 - Radnički Beograd 3:0 (25:16, 25:23, 25:23)    
 Sudije  N. Davidović, P. Balankić
   
 DVORANA "MILOŠ GRBIĆ"
Klek Srbijašume - Jedinstvo (Užice) 1:3 (25:21, 21:25, 18:25, 14:25)    
 Sudije  V. Cvetković, F. Vrndić
   
 DVORANA SC "VIZURA"
Varadin BMG (Petrovaradin) - Vizura 1:3 (16:25, 20:25, 29:27, 19:25)    
 Sudije  D. Ćuk, D. Rogić
   
 HALA SPORTOVA U STAROJ PAZOVI
Jedinstvo (Stara Pazova) - TENT (Obrenovac) 0:3 (17:25, 13:25, 22:25)    
 Sudije  I. Miljković, Z. Radovanović
   
 SALA OŠ "MILINKO KUŠIĆ"
Ivanjica - Dinamo Azotara (Pančevo) 1:3 (21:25, 19:25, 25:20, 21:25)    
 Sudije  A. Petrović, D. Milović
   
 MALA SALA SPC "VOJVODINA"
Novi Sad - Crvena zvezda  0:3 (11:25, 15:25, 12:25)    
 Sudije  A. Popović, A. Šućur
   
Pročitano 1452 puta