Serbian flagcirilicalatinica

Kup Srbije

Radnički doo uspešan u prvoj utakmici polufinala

SENIORI – 58. KUP SRBIJE 2022/2023.

Odbojkaši Radničkog doo zabeležili su trijumf u prvoj utakmici polufinala 58. Kupa Srbije 2022/2023. u konkurenciji odbojkaša. Radnički doo je večeras, u hali „Jezero“ u Kragujevcu, nadigrao Partizan Efbet sa 3:1, po setovima 25:17, 16:25, 25:16 i 25:9, posle 88 minuta igre.

 kp5

Revanš utakmice će se odigrati 27. ili 28. decembra.

Po propozicijama Kupa Srbije u polufinalu se igraju dve utakmice. U slučaju da protivnici imaju po jednu pobedu, finalistu određuje bolji set količnik iz odigranih utakmica, odnosno bolji poen količnik iz svake utakmice pojedinačno, ukoliko je set količnik isti. U slučaju da se na ovakav način ne može odrediti finalista, igra se dodatni "zlatni set", koji određuje konačnog pobednika polufinala.

SENIORI – 58. KUP SRBIJE 2022/2023. – POLUFINALE (22. I 23. NOVEMBAR I 27. I 28. DECEMBAR):

UTORAK, 22. NOVEMBAR:

KRAGUJEVAC (DVORANA JEZERO):

RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC) – PARTIZAN EFBET        3:1 (25:17, 16:25, 25:16, 25:9)

 

POŽAREVAC (SC POŽAREVAC):

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – VOJVODINA (NOVI SAD)           19.00

SUDIJE: PREDRAG BALANDŽIĆ I VLADIMIR CVETKOVIĆ. DELEGAT: GORAN GRADINSKI

 

Kretanje rezultata uživo možete pronaći na: https://ossrb-web.dataproject.com/MainLiveScore.aspx i https://ossrb-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx?ID=68&PID=128

Takođe, po završetku utakmica biće dostupna statistika svih utakmica.

ks2

  • novembar 22, 2022
  • 1638
Објављено у Kup Srbije
Оцените овај чланак
(1 Глас)

Сродни чланци

  • Seniori od ponedeljka na pripremama za Ligu nacija Seniori od ponedeljka na pripremama za Ligu nacija

    SENIORI – VIII LIGA NACIJA 2026.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije počeće u ponedeljak, 4. maja pripreme za VIII Ligu nacija 2026. George Krecu, prvi trener seniora Srbije, na pripreme je pozvao 19 igrača.

  • Kao prošle sezone: Radnički doo i Vojvodina Mozzart za titulu – prvi meč u Kragujevcu, u utorak Kao prošle sezone: Radnički doo i Vojvodina Mozzart za titulu – prvi meč u Kragujevcu, u utorak

    SENIORI – BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPERLIGA 2025/2026.

    U finalu plej – ofa za prvaka Banka Poštanska štedionica Superlige 2025/2026. u konkurenciji odbojkaša igraće Radnički doo iz Kragujevca i Vojvodina Mozzart iz Novog Sada. Prva utakmica finalne serije će se odigrati u utorak, 28. aprila u Kragujevcu.

  • Prvi evropski trofej Pjaćence Prvi evropski trofej Pjaćence

    SENIORI – KUP CEV 2026.

    Italijanska Pjaćenca je osvojila prvi međunarodni trofej, pošto je trijumfovala u Kupu CEV 2026. Pjaćenca je u finalu, u drugoj utakmici, na svom terenu, pobedila nemački Lineburg sa 3:0 (25:20, 25:17, 25:21).

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo
   
  Naučno-tehnička podrška
  Overtraq Logo Black Vertical.fw

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga