Prvenstvo Srbije za juniore 2012.

 

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – FINALNI TURNIR (18–20. MAJ) – KRALJEVO
(HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK RIBNICA, KRALJEVO)

 
Vojvodina
NS Seme
Ribnica Partizan
Termoelektro
Dražen Luburić  

 

1. KOLO – PETAK, 18. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA (KRALJEVO)  3:2 (26:24, 23:25, 26:28, 25:19, 17:15)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – PARTIZAN TERMOELEKTRO  3:1 (25:22, 21:25, 25:18, 25:15)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – RIBNICA (KRALJEVO)  3:0 (25:19, 25:20, 25:21)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – CRVENA ZVEZDA  3:0 (25:19, 25:15, 25:13)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MAJ:

RIBNICA (KRALJEVO) – PARTIZAN TERMOELEKTRO  3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 27:25)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – CRVENA ZVEZDA   3:2 (25:21, 24:26, 25:18, 22:25, 15:11)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      3    3    0    9:3       8

2. RIBNICA KRALJEVO          3    1    2    5:7       4

3. PARTIZAN TERMOEL.        3    1    2    5:6       3

4. CRVENA ZVEZDA             3    1    2    5:8       3

 

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – POLUFINALNI TURNIRI (16. I 17. MART) – REZULTATI:

I GRUPA – VRANJE (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK MLADOST, VRANJE):

PETAK, 16. MART:

PARTIZAN TERMOELEKTRO (BEOGRAD) – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)   3:0 (25:19, 26:24, 25:20)

DUNAV VOLEJ (NOVI SAD) – MLADOST (VRANJE)  3:0 (25:14, 25:22, 25:16)

SUBOTA, 17. MART:

FINALE:

PARTIZAN TERMOELEKTRO (BEOGRAD) – DUNAV VOLEJ (NOVI SAD)  3:0 (25:23, 25:23, 25:15)

MEČ ZA TREĆE MESTO:

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – MLADOST (VRANJE)  3:0 (25:22, 25:13, 25:12)

 

II GRUPA – ŽITIŠTE (SALA OŠ SVETI SAVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PROLETER, ZRENJANIN):

PETAK, 16. MART:

RIBNICA (KRALJEVO) – STERIJA (BEOGRAD)  3:2 (27:29, 25:23, 25:17, 21:25, 15:12)

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – PROLETER (ZRENJANIN)   3:1 (25:22, 25:21, 16:25, 25:13)

SUBOTA, 17. MART – FINALE:

RIBNICA (KRALJEVO) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)  3:1 (25:14, 25:18, 20:25, 25:21)

 

III GRUPA – IVANJICA (DVORANA CRNJEVO, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PUTEVI IVANJICA):

PETAK, 16. MART:

PUTEVI IVANJICA – BORAC (STARČEVO)  3:0 (25:17, 25:18, 25:21)

CRVENA ZVEZDA (BEOGRAD) – FAP LIVNICA (PRIJEPOLJE)  3:0 (25:15, 25:13, 25:20)

SUBOTA, 17. MART – FINALE:

CRVENA ZVEZDA (BEOGRAD) – PUTEVI IVANJICA  3:2 (25:21, 24:26, 17:25, 25:23, 15:13)

 

IV GRUPA – SMEDEREVO (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SMEDEREVO):

PETAK, 16. MART:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – NIŠ   3:0 (25:14, 25:17, 25:17)

RODA (BEOGRAD) – SMEDEREVO  3:2 (21:25, 20:25, 25:20, 26:24, 15:9)

SUBOTA, 17. MART – FINALE:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – RODA (BEOGRAD)   3:0 (25:18, 26:24, 25:23)

Pročitano 1593 puta