Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Prvenstvo Srbije za juniore 2014.

 

JUNIORI - PRVENSTVO SRBIJE 2014.
FINALNI TURNIR, 6-8. JUN

 

 

VOJVODINA NS SEME

 

MLADI RADNIK

 

 CRVENA ZVEZDA

 

 RADNIČKI KRAGUJEVAC

 

 

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2014. – FINALNI TURNIR – POŽAREVAC (SALA EKONOMSKE ŠKOLE, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK MLADI RADNIK) – REZULTATI:

1. KOLO – PETAK, 6. JUN:

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – CRVENA ZVEZDA    3:1 (25:23, 25:23, 18:25, 25:18)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)    3:0 (25:23, 29:27, 25:17)

2. KOLO – SUBOTA, 7. JUN:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)    3:0 (25:16, 25:13, 32:30)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)    3:1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 8. JUN:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – CRVENA ZVEZDA   3:1 (25:23, 22:25, 25:21, 25:14)

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)    3:2 (17:25, 12:25, 25:19, 25:22, 15:13)

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME     3    3    0    9:2       9

2. MLADI RADNIK                 3    1    2    6:7       4

3. CRVENA ZVEZDA            3    1    2    5:6       3

4. RADNIČKI                        3    1    2    3:8       2

 

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2014. – POLUFINALNI TURNIRI (01. I 02. MART):

I GRUPA – VALJEVO (SC “STUDENT”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VA 014):

Vojvodina
NS Seme
VA 014 Partizan
Vizura
Užice

 

SUBOTA, 01. MART:

1. KOLO:

PARTIZAN VIZURA – UŽICE   3:0 (25:16, 25:16, 25:17)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – VA 014 (VALJEVO)    3:0 (25:11, 25:16, 25:22)

2. KOLO:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – UŽICE   3:0 (25:16, 25:17, 25:19)

VA 014 (VALJEVO) – PARTIZAN VIZURA   3:0 (25:17, 25:20, 25:18)

3. KOLO – NEDELJA, 02. MART:

VA 014 (VALJEVO) – UŽICE   3:1 (21:25, 27:25, 25:22, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – PARTIZAN VIZURA   3:0 (25:20, 25:21, 25:20)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      3    3    0    9:0       9

2. VA 014                              3    2    1    6:4       6

3. PARTIZAN VIZURA             3    1    2    3:6       3

4. UŽICE                               3    0    3    1:9       0

 

 

II GRUPA – VELIKO GRADIŠTE (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VGSK):

 Crvena zvezda  VGSK Proleter Topličanin 97

 

SUBOTA, 01. MART:

1. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – TOPLIČANIN 97 (PROKUPLJE)   3:0 (25:11, 25:11, 25:21)

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – PROLETER (ZRENJANIN)   3:0 (25:23, 25:21, 25:19)

2. KOLO:

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – TOPLIČANIN 97 (PROKUPLJE)   3:0 (25:13, 25:13, 25:8)

CRVENA ZVEZDA – PROLETER (ZRENJANIN)   3:0 (25:21, 25:12, 25:9)

3. KOLO – NEDELJA, 02. MART:

PROLETER (ZRENJANIN) –  TOPLIČANIN 97 (PROKUPLJE)   3:0 (25:11, 25:20, 25:23)

CRVENA ZVEZDA – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)   3:1 (25:16, 25:21, 21:25, 25:23)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3    3    0    9:1       9

2. VGSK                        3    2    1    7:3       6

3. PROLETER                3    1    2    3:6       3

4. TOPLIČANIN 97          3    0    3    0:9       0

 

 

III GRUPA – VRANJE (SH “JU” MALA SALA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VRANJE):

Radnički Kg Ribnica Sterija  Vranje

 

SUBOTA, 01. MART:

1. KOLO:

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – VRANJE   3:0 (25:11, 25:12, 25:20)

RIBNICA (KRALJEVO) – STERIJA (BEOGRAD)   3:1 (25:18, 28:26, 14:25, 25:21)

2. KOLO:

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – STERIJA (BEOGRAD)    3:1 (25:9, 23:25, 25:15, 25:19)

RIBNICA (KRALJEVO) – VRANJE   3:1 (25:17, 22:25, 25:16, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 02. MART:

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – RIBNICA (KRALJEVO)   3:0 (25:18, 25:21, 26:24)

STERIJA (BEOGRAD) – VRANJE   3:1 (25:15, 25:15, 16:25, 25:21)

 

TABELA:

1. RADNIČKI       3    3    0    9:1       9

2. RIBNICA         3    2    1    6:5       6

3. STERIJA         3    1    2    5:7       3

4. VRANJE         3    0    3    2:9       0

 

 

IV GRUPA – SOKOBANJA (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK NIŠ):

       
Mladi Radnik Obrenovac Bavanište Niš

 

SUBOTA, 01. MART:

1. KOLO:

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – NIŠ   3:0 (25:22, 25:12, 25:15)

OBRENOVAC – BAVANIŠTE   3:0 (25:21, 25:23, 29:27)

2. KOLO:

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – BAVANIŠTE   3:1 (17:25, 25:20, 25:16, 25:18)

OBRENOVAC – NIŠ   3:2 (25:21, 20:25, 25:20, 19:25, 15:11)

3. KOLO – NEDELJA, 02. MART:

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – OBRENOVAC   3:0 (25:19, 25:13, 25:15)

BAVANIŠTE – NIŠ   3:0 (25:15, 25:21, 27:25)

 

TABELA:

1. MLADI RADNIK          3    3    0    9:1       9

2. OBRENOVAC             3    2    1    6:5       5

3. BAVANIŠTE                3    1    2    4:6       3

4. NIŠ                            3    0    3    2:9       1

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 3441 puta