Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Prvenstvo Srbije za kadetkinje 2013.

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – FINALNI TURNIR (07–09. JUN) – DVORANA: SC “VIZURA”
(TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK “VIZURA VOL ART”, BEOGRAD)

Vizura Vol Art Crvena zvezda TENT Tijana Bošković
Martina Radojičić

 

1. KOLO – PETAK, 07. JUN:

CRVENA ZVEZDA – ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA)   3:2 (20:25, 21:25, 25:22, 25:11, 15:8)

VIZURA VOL ART – TENT (OBRENOVAC)  3:0 (25:16, 25:23, 25:12)

2. KOLO – SUBOTA, 08. JUN:

VIZURA VOL ART – ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA)   3:0 (25:17, 25:17, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – TENT (OBRENOVAC)   3:1 (25:13, 23:25, 25:13, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 09. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA)   3:2 (15:25, 29:27, 26:24, 13:25, 15:11)

VIZURA VOL ART – CRVENA ZVEZDA   3:2 (25:12, 23:25, 25:20, 23:25, 15:10)

 

TABELA:

1. VIZURA VOL ART             3    3    0    9:2       8

2. CRVENA ZVEZDA             3    2    1    8:6       6

3. TENT                                3    1    2    4:8       2

4. ITON SREM TEMPO          3    0    3    4:9       2

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: TIJANA BOŠKOVIĆ (VIZURA VOL ART)

NAPADAČ: BOJANA MILENKOVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

SERVER: TEODORA VELJOVIĆ (TENT)

BLOKER: NADA SVITLICA (ITON SREM TEMPO)

PRIMAČ: SARA LOZO (VIZURA VOL ART)

TEHNIČAR: ALEKSANDRA ĆIROVIĆ (VIZURA VOL ART)

LIBERO: MILENA DIMIĆ (VIZURA VOL ART)

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – POLUFINALNI TURNIRI (09. I 10. MART) – RASPORED UTAKMICA:

I GRUPA – LAZAREVAC (SRC KOLUBARA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK KOLUBARA, LAZAREVAC:

SUBOTA, 09. MART:

1. KOLO:

ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA) – KOLUBARA (LAZAREVAC)   3:1 (25:23, 23:25, 25:23, 25:21)

LIBERO ČA (ČAČAK) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:0 (25:14, 25:19, 25:17)

2. KOLO:

ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA) – LIBERO ČA (ČAČAK)   3:1 (25:16, 25:6, 21:25, 25:19)

KOLUBARA (LAZAREVAC) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)  3:0 (25:14, 25:10, 25:10)

3. KOLO – NEDELJA, 10. MART:

ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:0 (25:17, 25:18, 25:18)

KOLUBARA (LAZAREVAC) – LIBERO ČA (ČAČAK)  3:1 (25:14, 25:22, 20:25, 25:16)

 

TABELA:

1. ITON SREM TEMPO         3    3    0    9:2       9

2. KOLUBARA                      3    2    1    7:4       6

3. LIBERO ČA                      3    1    2    5:6       3

4. MLADI RADNIK                3    0    3    0:9        0

 

II GRUPA – LJIG (SALA OŠ “SAVA KERKOVIĆ”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG:

SUBOTA, 09. MART:

1. KOLO:

SPARTAK (LJIG) – ZASLON (ŠABAC)  3:0 (25:19, 25:14, 25:11)

CRVENA ZVEZDA – TAKOVO ZVEZDA HELIOS (GORNJI MILANOVAC)  3:0 (25:11, 25:18, 25:14)

2. KOLO:

SPARTAK (LJIG) – TAKOVO ZVEZDA HELIOS (GORNJI MILANOVAC)  3:1 (25:6, 23:25, 25:19, 25:22)

CRVENA ZVEZDA – ZASLON (ŠABAC)  3:0 (25:17, 25:10, 25:21)

3. KOLO – NEDELJA, 10. MART:

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK (LJIG)   3:2 (25:18, 21:25, 28:30, 25:22, 15:13)

ZASLON (ŠABAC) – TAKOVO ZVEZDA HELIOS (GORNJI MILANOVAC)   3:0 (25:17, 31:29, 26:24)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3    3    0    9:2       8

2. SPARTAK                  3    2    1    8:4       7

3. ZASLON                    3    1    2    3:6       3

4. TAKOVO ZH              3    0    3    1:9       0

 

III GRUPA – RUMA (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK RUMA:

SUBOTA, 09. MART:

1. KOLO:

RUMA – JAGODINA  3:0 (25:22, 25:18, 25:17)

TENT (OBRENOVAC) – LESKOVAC 98  3:0 (25:20, 25:15, 25:12)

2. KOLO:

TENT (OBRENOVAC) – JAGODINA  3:0 (25:11, 25:21, 25:18)

LESKOVAC 98 – RUMA   3:2 (26:24, 25:22, 13:25, 16:25, 15:13)

3. KOLO – NEDELJA, 10. MART:

JAGODINA – LESKOVAC 98   3:1 (23:25, 25:22, 25:19, 25:21)

TENT (OBRENOVAC) – RUMA   3:0 (25:23, 25:14, 25:19)

 

TABELA:

1. TENT                         3    3    0    9:0       9

2. RUMA                        3    1    2    5:6       4

3. JAGODINA                 3    1    2    3:7       3

4. LESKOVAC 98           3    1    2    4:8       2

 

IV GRUPA – STARA PAZOVA (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK JEDINSTVO, STARA PAZOVA):

SUBOTA, 09. MART:

1. KOLO:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – DESETKA (NIŠ)   3:0 (25:13, 25:8, 25:14)

VIZURA VOL ART – BORAC (ČAČAK)   3:0 (25:9, 25:10, 25:20)

2. KOLO:

VIZURA VOL ART – DESETKA (NIŠ)  3:0 (25:6, 25:11, 25:9)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – BORAC (ČAČAK)  3:0 (25:15, 25:16, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 10. MART:

DESETKA (NIŠ) – BORAC (ČAČAK)  3:0 (25:21, 25:17, 25:23)

VIZURA VOL ART – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)  3:0 (25:10, 25:16, 25:16)

 

TABELA:

1. VIZURA VOL ART         3    3    0    9:0       9

2. JEDINSTVO                 3    2    1    6:3       6

3. DESETKA                   3    1    2    3:6       3

4. BORAC                       3    0    3    0:9       0


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1639 puta