Prvenstvo Srbije za pionire 2012.

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – FINALNI TURNIR (22–24. JUN) – LJIG
(SALA OŠ SAVA KERKOVIĆ, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG)

As Beograd Srem ITON Spartak Ljig Grupna slika
učesnika

 

1. KOLO – PETAK, 22. JUN:

CRNJANSKI (BEOGRAD) – SREM ITON (SREMSKA MITROVICA)   3:2 (18:25, 26:24, 25:20, 14:25, 15:9)

AS (BEOGRAD) – SPARTAK (LJIG)   3:2 (18:25, 25:23, 22:25, 25:20, 15:11)

2. KOLO – SUBOTA, 23. JUN:

AS (BEOGRAD) – SREM ITON (SREMSKA MITROVICA)   3:2 (25:20, 27:29, 25:21, 11:25, 15:10)

SPARTAK (LJIG) – CRNJANSKI (BEOGRAD)   3:0 (27:25, 25:18, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 22. JUN:

SREM ITON (SREMSKA MITROVICA) – SPARTAK (LJIG)   3:1 (21:25, 25:19, 25:15, 25:21)

AS (BEOGRAD) – CRNJANSKI (BEOGRAD)   3:0 (25:18, 25:10, 26:24)

 

TABELA:

1. AS                      3    3    0    9:4       7

2. SREM ITON         3    1    2    7:7       5

3. SPARTAK            3    1    2    6:6       4

4. CRNJANSKI         3    1    2    3:8       2

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: VUKAŠIN ĐURĐEVIĆ (AS, BEOGRAD)

PRIMAČ: MARKO ŽIVKOVIĆ (SREM ITON, SREMSKA MITROVICA)

TEHNIČAR: LUKA ŠILJEGOVIĆ (SPARTAK, LJIG)

LIBERO: VUKAŠIN IVANOVIĆ (SPARTAK, LJIG)

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – POLUFINALNI TURNIRI (19. I 20. MAJ) – REZULTATI:

I GRUPA – VALJEVO (SALA SRC OMNI CENTAR, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VA 014, VALJEVO):

SUBOTA, 19. MAJ – POLUFINALE:

BORAC (STARČEVO) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:0 (25:19, 25:22, 25:21)

CRNJANSKI (BEOGRAD) – VA 014 (VALJEVO)    3:0 (25:17, 25:21, 25:10)

NEDELJA, 20. MAJ:

FINALE:

CRNJANSKI (BEOGRAD) – BORAC (STARČEVO)   3:0 (25:11, 25:17, 25:18)

MEČ ZA TREĆE MESTO:

VA 014 (VALJEVO) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:1 (25:16, 25:17, 13:25, 25:16)

 

II GRUPA – LJIG (SALA OŠ SAVA KERKOVIĆ, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG):

SUBOTA, 19. MAJ:

SPARTAK (LJIG) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)   3:0 (25:18, 25:18, 25:16)

NEDELJA, 20. MAJ – FINALE:

SPARTAK (LJIG) – RODA (BEOGRAD)   3:2 (23:25, 25:20, 25:19, 19:25, 15:7)

III GRUPA – KRUŠEVAC (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TOMAKO, TRSTENIK):

SUBOTA, 19. MAJ – POLUFINALE:

TOMAKO (TRSTENIK) – TOPLIČANIN (PROKUPLJE)   3:1 (25:11, 22:25, 25:15, 25:18)

AS (BEOGRAD) – MILENIJUM (NIŠ)   3:0 (25:14, 25:21, 26:24)

NEDELJA, 20. MAJ – FINALE:

AS (BEOGRAD) – TOMAKO (TRSTENIK)   3:0 (25:14, 25:15, 25:14)

 

IV GRUPA – SREMSKA MITROVICA (DVORANA PSC PINKI, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SREM ITON):

SUBOTA, 19. MAJ:

SREM ITON (SREMSKA MITROVICA) – BLOK AUT (BEOGRAD)  3:0 (25:18, 28:26, 25:21)

NEDELJA, 20. MAJ – FINALE:

SREM ITON (SREMSKA MITROVICA) – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)  3:0 (25:10, 25:17, 25:18)

Pročitano 1539 puta