Prvenstvo Srbije za pionire 2013.

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – FINALNI TURNIR (04–06. JUN) – DVORANA SD RADNIČKI
(TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK ŽELEZNIČAR, BEOGRAD)

   
Obrenovac Železničar Partizan TE    
dr Bogdan Sretenović
Vuk Todorović
dr Bogdan Sretenović
Dušan Mulćan
dr Bogdan Sretenović
Ognjen Nikolić
dr Bogdan Sretenović
Aleksandar Perišić
dr Bogdan Sretenović
Luka Komlenski

 

1. KOLO – UTORAK, 04. JUN:

PARTIZAN TERMOELEKTRO – SPARTAK (LJIG)   3:0 (25:16, 26:24, 25:21)

OBRENOVAC – ŽELEZNIČAR   3:0 (25:21, 25:22, 26:24)

2. KOLO – SREDA, 05. JUN:

ŽELEZNIČAR – PARTIZAN TERMOELEKTRO    3:2 (25:16, 25:17, 11:25, 22:25, 17:15)

OBRENOVAC – SPARTAK (LJIG)   3:2 (25:17, 25:19, 21:25, 13:25, 15:7)

3. KOLO – ČETVRTAK, 06. JUN:

OBRENOVAC – PARTIZAN TERMOELEKTRO    3:1 (19:25, 25:17, 30:28, 25:14)

ŽELEZNIČAR – SPARTAK (LJIG)    3:2 (25:20, 23:25, 16:25, 25:21, 15:13)

 

TABELA:

1. OBRENOVAC         3    3    0    9:3       8

2. ŽELEZNIČAR          3    2    1    6:7       4

3. PARTIZAN TE         3    1    2    6:6       4

4. SPARTAK               3    0    3    4:9       2

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: VUK TODOROVIĆ (OBRENOVAC)

SMEČER: DUŠAN MULĆAN (PARTIZAN TERMOELEKTRO)

TEHNIČAR: OGNJEN NIKOLIĆ (ŽELEZNIČAR)

BLOKER: ALEKSANDAR PERIŠIĆ (ŽELEZNIČAR)

SERVER: LUKA KOMLENSKI (OBRENOVAC)

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – POLUFINALNI TURNIRI (12. I 13. MAJ) – REZULTATI:

I GRUPA – VALJEVO (SC “STUDENT”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VA 014, VALJEVO):

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

VA 014 (VALJEVO) – TEHNIČAR (KRALJEVO)    3:0 (25:13, 25:23, 25:11)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – HERCEGOVINA (RAVNI TOPOLOVAC)    3:0 (25:14, 25:15, 26:24)

2. KOLO:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – HERCEGOVINA (RAVNI TOPOLOVAC)   3:1 (25:17, 23:25, 25:22, 25:13)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – VA 014 (VALJEVO)    3:0 (25:17, 25:12, 25:22)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

PARTIZAN TERMOELEKTRO – TEHNIČAR (KRALJEVO)   3:0 (25:14, 25:21, 25:19)

HERCEGOVINA (RAVNI TOPOLOVAC) – VA 014 (VALJEVO)   3:2 (22:25, 25:21, 26:24, 13:25, 15:13)

 

TABELA:

1. PARTIZAN TE              3    3    0    9:0       9

2. VA 014                        3    1    2    5:6       4

3. TEHNIČAR                   3    1    2    3:7       3

4. HERCEGOVINA           3    1    2    4:8       2

 

II GRUPA – VRŠAC (SALA HEMIJSKE ŠKOLE, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK BANAT, VRŠAC):

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – BANAT (VRŠAC)    3:2 (25:22, 14:25, 25:20, 27:25, 15:10)

OBRENOVAC – UŽICE   3:0 (25:14, 25:11, 25:13)

2. KOLO:

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – UŽICE   3:1 (25:8, 23:25, 25:20, 25:15)

OBRENOVAC – BANAT (VRŠAC)   3:1 (25:22, 24:26, 25:9, 25:23)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

OBRENOVAC – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:1 (21:25, 25:19, 25:21, 25:17)

BANAT (VRŠAC) – UŽICE   3:1 (25:17, 27:29, 25:21, 25:22)

 

TABELA:

1. OBRENOVAC            3    3    0    9:2       9

2. MLADI RADNIK          3    2    1    7:6       5

3. BANAT                      3    1    2    6:7       4

4. UŽICE                       3    0    3    2:9       0

 

III GRUPA – KLADOVO (DVORANA “JEZERO”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK ĐERDAP, KLADOVO):

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

TOPLIČANIN (PROKUPLJE) – ĐERDAP (KLADOVO)    3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:18)

ŽELEZNIČAR (BEOGRAD) – SLOVEN (RUMA)    3:0 (25:22, 25:16, 25:15)

2. KOLO:

ŽELEZNIČAR (BEOGRAD) – TOPLIČANIN (PROKUPLJE)   3:0 (25:15, 25:17, 25:17)

SLOVEN (RUMA) – ĐERDAP (KLADOVO)    3:0 (25:15, 25:15, 25:14)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

SLOVEN (RUMA) – TOPLIČANIN (PROKUPLJE)    3:0 (25:15, 25:15, 25:14)

ŽELEZNIČAR (BEOGRAD) – ĐERDAP (KLADOVO)     3:0 (25:18, 25:15, 25:20)

 

TABELA:

1. ŽELEZNIČAR         3    3    0    9:0       9

2. SLOVEN               3    2    1    6:3       6

3. TOPLIČANIN          3    1    2    3:7       3

4. ĐERDAP               3    0    3    1:9       0

 

IV GRUPA – LJIG (SALA OŠ “SAVA KERKOVIĆ”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG:

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

SPARTAK (LJIG) – CRVENA ZVEZDA    3:2 (25:14, 25:27, 25:22, 22:25, 17:15)

FUTOG – MILENIJUM (NIŠ)    3:0 (25:13, 25:16, 25:14)

2. KOLO:

FUTOG – CRVENA ZVEZDA   3:0 (25:22, 25:22, 25:13)

SPARTAK (LJIG) – MILENIJUM (NIŠ)    3:0 (25:16, 25:13, 25:21)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – MILENIJUM (NIŠ)    3:0 (25:7, 25:20, 25:18)

SPARTAK (LJIG) – FUTOG   3:0 (25:18, 25:16, 25:19)

 

TABELA:

1. SPARTAK                  3    3    0    9:2       8

2. FUTOG                      3    2    1    6:3       6

3. CRVENA ZVEZDA      3    1    2    5:6       4

4. MILENIJUM                3    0    3    0:9       0

Pročitano 2040 puta