Prvenstvo Srbije za pionire 2014.

 

PRVENSTVO SRBIJE ZA PIONIRE 2014.
FINALNI TURNIR (6-8. JUN)

 

SPARTAK LJIG

 

ŽELEZNIČAR

 

CRVENA ZVEZDA

 

BLOK AUT

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2014. – FINALNI TURNIR (6–8. JUN) – BEOGRAD (TEHNIČKI ORGANIZATORI: ŽELEZNIČAR, CRVENA ZVEZDA I BLOK AUT) – SALA OŠ “VELJKO DUGOŠEVIĆ – REZULTATI:

1. KOLO – PETAK, 6. JUN:

ŽELEZNIČAR – SPARTAK (LJIG)    3:1 (25:18, 16:25, 25:23, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – BLOK AUT    3:1 (25:18, 25:27, 25:12, 25:8)

2. KOLO – SUBOTA, 7. JUN:

SPARTAK (LJIG) – CRVENA ZVEZDA   3:0 (25:20, 25:15, 25:21)

ŽELEZNIČAR – BLOK AUT    3:1 (25:14, 25:27, 25:23, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 8. JUN:

SPARTAK (LJIG) – BLOK AUT    3:0 (25:18, 25:20, 25:11)

CRVENA ZVEZDA – ŽELEZNIČAR     3:1 (21:25, 25:20, 26:24, 25:20)

 

TABELA:

1. SPARTAK                  3    2    1    7:3       6

2. ŽELEZNIČAR             3    2    1    7:5       6

3. CRVENA ZVEZDA      3    2    1    6:5       6

4. BLOK AUT                 3    0    3    2:9       0

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: NIKOLA ĐORĐEVIĆ (SPARTAK LJIG)

SMEČER: DUŠAN NIKOLIĆ (BLOK AUT)

BLOKER: ALEKSA RAKOČEVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

SERVER: VOJISLAV PETROVIĆ (ŽELEZNIČAR)

PRIMAČ: MARKO AVRAMOVIĆ (ŽELEZNIČAR)

TEHNIČAR: VUKAŠIN IVANOVIĆ (SPARTAK LJIG)

 

 POLUFINALNI TURNIRI

 

Železničar Beograd

 

Spartak Ljig

 

Crvena zvezda

 

Blok Aut Beograd

 

POLUFINALNI TURNIRI (26. I 27. APRIL):

I GRUPA – KOVIN (SALA OŠ “ĐURA JAKŠIĆ”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK BAVANIŠTE):

SUBOTA, 26. APRIL:

1. KOLO:

ŽELEZNIČAR (BEOGRAD) – BAVANIŠTE  3:0 (25:15, 25:9, 29:27)

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – TIMOK (ZAJEČAR)  3:0 (25:12, 25:22, 25:19)

2. KOLO:

ŽELEZNIČAR (BEOGRAD) – TIMOK (ZAJEČAR)  3:1 (25:19, 24:26, 25:13, 25:23)

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – BAVANIŠTE  3:0 (25:16, 25:23, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 27. APRIL:

ŽELEZNIČAR (BEOGRAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)  3:0 (25:17, 25:13, 25:23)

BAVANIŠTE – TIMOK (ZAJEČAR)  3:0 (25:17, 25:11, 25:18)

 

TABELA:

1. ŽELEZNIČAR             3    3    0    9:1       9

2. METALAC TAKOVO   3    2    1    6:3       6

3. BAVANIŠTE               3    1    2    3:6       3

4. TIMOK                       3    0    3    1:9       0

 

II GRUPA – LJIG (SALA OŠ “SAVA KERKOVIĆ”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK):

SUBOTA, 26. APRIL:

1. KOLO:

SPARTAK (LJIG) – AS (BEOGRAD)   3:0 (25:17, 25:20, 25:23)

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – SPORTISIMO PAJP (NOVI SAD)  3:1 (25:14, 19:25, 25:22, 25:19)

2. KOLO:

AS (BEOGRAD) – SPORTISIMO PAJP (NOVI SAD)   3:0 (25:22, 25:22, 25:23)

SPARTAK (LJIG) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)  3:0 (25:13, 31:29, 25:14)

3. KOLO – NEDELJA, 27. APRIL:

AS (BEOGRAD) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)  3:2 (25:19, 20:25, 25:17, 21:25, 15:9)

SPARTAK (LJIG) – SPORTISIMO PAJP (NOVI SAD)   3:1 (25:15, 25:17, 21:25, 25:20)

TABELA:

1. SPARTAK                  3    3    0    9:1       9

2. AS                            3    2    1    6:5       5

3. VGSK                        3    1    2    5:7       4

4. SPORTISIMO PAJP    3    0    3    2:9       0

 

III GRUPA – MATARUŠKA BANJA (SC “OKANIK”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TEHNIČAR, KRALJEVO:

SUBOTA, 26. APRIL:

1. KOLO:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – TOPLIČANIN (PROKUPLJE)  3:1 (25:13, 24:26, 25:20, 25:20)

CRVENA ZVEZDA – SLOVEN (RUMA)  3:1 (25:19, 25:27, 25:13, 25:14)

2. KOLO:

SLOVEN (RUMA) – TOPLIČANIN (PROKUPLJE)   3:0 (25:19, 25:17, 25:12)

CRVENA ZVEZDA – TEHNIČAR (KRALJEVO)  3:1(25:19, 20:25, 25:18, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 27. APRIL:

CRVENA ZVEZDA – TOPLIČANIN (PROKUPLJE)   3:0 (25:10, 25:16, 25:16)

TEHNIČAR (KRALJEVO) – SLOVEN (RUMA)  3:1 (23:25, 25:23, 25:15, 25:22)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3    3    0    9:2       9

2. TEHNIČAR                 3    2    1    7:5       6

3. SLOVEN                    3    1    2    5:6       3

4. TOPLIČANIN              3    0    3    1:9       0

 

IV GRUPA – FUTOG (SALA OŠ “MIROSLAV ANTIĆ”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK FUTOG):

SUBOTA, 26. APRIL:

1. KOLO:

FUTOG – BLOK AUT (BEOGRAD)   3:1 (24:26, 25:19, 27:25, 25:14)

MILENIJUM (NIŠ) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)  3:2 (22:25, 25:12, 15:25, 25:16, 15:9)

2. KOLO:

BLOK AUT (BEOGRAD) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:0 (25:17, 26:24, 25:19)

MILENIJUM (NIŠ) – FUTOG   3:0 (25:18, 28:26, 30:28)

3. KOLO – NEDELJA, 27. APRIL:

BLOK AUT (BEOGRAD) – MILENIJUM (NIŠ)   3:0 (25:9, 25:15, 25:22)

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – FUTOG   3:2 (19:25, 25:22, 25:21, 8:25, 15:12)

TABELA:

1. BLOK AUT                 3    2    1    7:3       6

2. MILENIJUM               3    2    1    6:5       5

3. FUTOG                     3    1    2    5:7       4

4. MLADI RADNIK         3    1    2    5:8       3

 

Plasman na Finalni turnir Prvenstva Srbije 2014. u konkurenciji pionira izborili su Železničar iz Beograda, Spartak iz Ljiga, Crvena zvezda i Blok Aut iz Beograda, pobednici polufinalnih turnira.

Finalni turnir Prvenstva Srbije 2014. u konkurenciji pionira odigraće se 17. i 18. maja.

 

Pročitano 4166 puta