Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Rezultati kadeta na Evropskim prvenstvima

 

VI EP 2005. – RIGA, LETONIJA (29. MART – 03. APRIL) – 8. MESTO

SRBIJA I CRNA GORA: DINO RADIVOJEVIĆ, BORISLAV PETROVIĆ, MILOŠ STOJKOVIĆ, DARKO FILIPAŠ, KONSTANTIN ČUPKOVIĆ, MILOŠ TERZIĆ, MILOŠ VEMIĆ, JASMIN HADŽIFEJZOVIĆ, IVAN ILIĆ, MARKO PODRAŠČANIN, DUŠAN MATIĆ, UGLJEŠA ILIĆ. TRENERI: LJUBOMIR GALOGAŽA, DRAGAN MOČEVIĆ.

RIGA – 30. MART: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – SLOVENIJA (SLO)  3:0 (25:22, 25:23, 27:25)

RIGA – 31. MART: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – ŠPANIJA (ESP)  3:0 (25:21, 25:16, 25:15)

RIGA – 01. APRIL – ČETVRTFINALE: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – SLOVAČKA (SVK)  2:3 (16:25, 14:25, 25:16, 25:20, 11:15)

RIGA – 02. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – BUGARSKA (BUL)  1:3 (16:25, 25:27, 25:22, 22:25)

RIGA – 03. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – SLOVENIJA (SLO)  1:3 (20:25, 17:25, 25:22, 20:25)

VII EP 2007. – BEČ, AUSTRIJA (11. – 16. APRIL) – 7. MESTO

SRBIJA: DINO RADIVOJEVIĆ, NEMANJA STEFANOVIĆ, STEFAN BASTA, MIHAJLO PAJIĆ, MARKO SAMARDŽIĆ, NIKOLA VASIĆ, UROŠ DRAPŠIN, MARKO JANKOVIĆ, MIHAJLO MITIĆ, NEVEN MAJSTOROVIĆ, NIKOLA KARIĆ, MARKO NIKOLIĆ. TRENERI: LJUBOMIR GALOGAŽA I DRAGAN MOČEVIĆ.

BEČ – 11. APRIL: SRBIJA (SRB) – TURSKA (TUR)  3:1 (25:23, 26:24, 25:27, 27:25)

BEČ – 13. APRIL: SRBIJA (SRB) – NEMAČKA (GER)  0:3 (21:25, 14:25, 18:25)

BEČ – 14. APRIL – ČETVRTFINALE: SRBIJA (SRB) – BELGIJA (BEL)  0:3 (24:26, 21:25, 10:25)

BEČ – 15. APRIL: SRBIJA (SRB) – HOLANDIJA (NED)   2:3 (25:19, 19:25, 25:17, 21:25, 16:18)

BEČ – 16. APRIL: SRBIJA (SRB) – ITALIJA (ITA)  3:1 (25:21, 21:25, 25:16, 25:23)

VIII EP 2009. – ROTERDAM, HOLANDIJA (04. – 09. APRIL) – 2. MESTO, SREBRNA MEDALJA:

SRBIJA: UROŠ KOVAČEVIĆ, MILAN PERIĆ, MAKSIM BUCULJEVIĆ, ALEKSA BRĐOVIĆ, NIKOLA JOVOVIĆ, SINIŠA ŽARKOVIĆ, VUK MILUTINOVIĆ, DUŠAN PETKOVIĆ, MILIJA MRDAK, BOJAN RAJKOVIĆ, NEMANJA OPAČIĆ, ALEKSANDAR ATANASIJEVIĆ. TRENERI: MILAN ĐURIČIĆ I MILIVOJE RADISAVLJEVIĆ.

ROTERDAM – 04. APRIL: SRBIJA (SRB) – MAĐARSKA (HUN)  3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:19)

ROTERDAM – 05. APRIL: SRBIJA (SRB) – RUSIJA (RUS)  1:3 (22:25, 25:15, 22:25, 15:25)

ROTERDAM – 07. APRIL – ČETVRTFINALE: SRBIJA (SRB) – BELGIJA (BEL)  3:2 (19:25, 25:19, 25:23, 27:29, 15:13)

ROTERDAM – 08. APRIL – POLUFINALE: SRBIJA (SRB) – POLJSKA (POL)  3:1 (25:27, 25:21, 25:17, 25:23)

ROTERDAM – ČETVRTAK, 09. APRIL – FINALE: SRBIJA (SRB) – FRANCUSKA (FRA)  0:3 (22:25, 21:25, 20:25)

IX EP 2011. – ANKARA, TURSKA (16. – 24. APRIL) – 1. MESTO, ZLATNA MEDALJA:

SRBIJA: UROŠ KOVAČEVIĆ, RADOVAN MEDENICA, LUKA MEDIĆ, LAZAR ILINIČIĆ, NIKOLA VELJOVIĆ, ALEKSA BRĐOVIĆ, MILAN KATIĆ, ALEKSANDAR OKOLIĆ, MIHAJLO STANKOVIĆ, DIMITRIJE PANTIĆ, SINIŠA ŽARKOVIĆ, ALEKSANDAR BLAGOJEVIĆ. TRENERI: MILAN ĐURIČIĆ I MILIVOJE RADISAVLJEVIĆ.

ANKARA – 16. APRIL: SRBIJA – NEMAČKA  3:2 (19:25, 25:16, 25:21, 23:25, 15:9)

ANKARA – 17. APRIL: SRBIJA – BUGARSKA  3:2 (19:25, 20:25, 25:23, 29:27, 15:12)

ANKARA – 18. APRIL: SRBIJA – POLJSKA  3:1 (25:19, 18:25, 25:19, 25:18)

ANKARA – 20. APRIL: SRBIJA – GRČKA  2:3 (25:18, 16:25, 14:25, 25:22, 7:15)

ANKARA – 21. APRIL: SRBIJA – TURSKA   3:1 (24:26, 25:21, 31:29, 25:21)

ANKARA – 23. APRIL – POLUFINALE: SRBIJA – BUGARSKA 3:0 (25:23, 25:22, 25:23)

ANKARA – 24. APRIL – FINALE: SRBIJA – FRANCUSKA 3:2 (20:25, 25:22, 25:17, 17:25, 15:6)

X EP 2013. – LAKTAŠI (BOSNA I HERCEGOVINA) I BEOGRAD (SRBIJA) – 12. – 21. APRIL – 11. MESTO:

SRBIJA: ALEKSA BRKOVIĆ, MIODRAG MILUTINOV, STEVAN SIMIĆ, ALEKSA VELIČKOVIĆ, STEFAN KOVAČEVIĆ, VUKAŠIN SMILJANIĆ, LAZAR DODIĆ, ANDRIJA VILIMANOVIĆ, MILUTIN NEJIĆ, NEĐELJKO RADOVIĆ, LUKA VELIČKOVIĆ, BOŠKO BOJIČIĆ. TRENERI: MILAN ĐURIČIĆ I MILIVOJE RADISAVLJEVIĆ.

B GRUPA – BEOGRAD (DVORANA ŠUMICE):

1. KOLO – PETAK, 12. APRIL: SRBIJA – FINSKA  1:3 (26:24, 20:25, 25:27, 24:26)

2. KOLO – SUBOTA, 13. APRIL: SRBIJA – FRANCUSKA  0:3 (23:25, 22:25, 21:25)

3. KOLO – NEDELJA, 14. APRIL: SRBIJA – TURSKA   2:3 (14:25, 25:21, 16:25, 25:19, 7:15)

4. KOLO – UTORAK, 16. APRIL: SRBIJA – BUGARSKA  2:3 (22:25, 25:20, 27:25, 17:25, 12:15)

5. KOLO – SREDA, 17. APRIL: SRBIJA – RUSIJA  1:3 (30:28, 16:25, 24:26, 26:28)

XI EP 2015. – SAKARIJA I KODŽAELI, TURSKA (4 – 12. APRIL) – 8. MESTO:
SRBIJA: BORIS BUŠA, ALEKSANDAR PERIŠIĆ, JOVAN KOVAČIĆ, STEVAN ĆOSIĆ, DANILO PAVLOVIĆ, ALEKSA POLOMAC, VUKAŠIN NEDELJKOVIĆ, NIKOLA ŽUGIĆ, VUKAŠIN ĐURĐEVIĆ, MIRAN KUJUNDŽIĆ, DAVID MEHIĆ, LUKA ČAJIĆ. TRENERI: MILAN ĐURIČIĆ I MILIVOJE RADISAVLJEVIĆ.

A GRUPA – KODŽAELI:
1. KOLO – SUBOTA, 4. APRIL: SRBIJA – RUSIJA 0:3 (14:25, 16:25, 23:25)

2. KOLO – NEDELJA, 5. APRIL: SRBIJA – ITALIJA 2:3 (25:18, 25:23, 20:25, 14:25, 7:15)

3. KOLO – PONEDELJAK, 6. APRIL: SRBIJA – FRANCUSKA 3:2 (29:27, 23:25, 22:25, 25:13, 17:15)

4. KOLO – SREDA, 8. APRIL: SRBIJA – DANSKA 3:2 (26:24, 20:25, 27:25, 13:25, 15:10)

5. KOLO – ČETVRTAK, 9. APRIL: SRBIJA – POLJSKA 0:3 (15:25, 12:25, 17:25)

SAKARIJA – SUBOTA, 11. APRIL – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA:
SRBIJA – BUGARSKA 1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 24:26)

SAKARIJA – NEDELJA, 12. APRIL – MEČ ZA 7. MESTO:
SRBIJA – ČEŠKA 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1339 puta