Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Rezultati kadetkinja na Evropskim prvenstvima

 

V EP 2003. – ZAGREB, HRVATSKA (22–27. APRIL) – 3. MESTO, BRONZANA MEDALJA

SRBIJA I CRNA GORA: JOVANA VESOVIĆ, ANA JAKŠIĆ, MINA KALINIĆ, DUŠANKA KARIĆ, MIRJANA KOMLENOVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, SANJA HANUŠIĆ, MIRJANA ĐURIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, NEVENA ĐORĐEVIĆ, TAMARA RAKIĆ, MARIJA MRATINKOVIĆ. TRENERI: ZORICA LAZIĆ, BRANKO GAJIĆ.

ZAGREB – 22. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – POLJSKA (POL)  3:0 (25:14, 25:23, 25:14)

ZAGREB – 23. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – HRVATSKA (CRO)  0:3 (12:25, 19:25, 16:25)

ZAGREB – 24. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – NEMAČKA (GER)   3:0 (25:23, 25:17, 25:20)

ZAGREB - 26. APRIL– POLUFINALE: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – ITALIJA (ITA)   0:3 (20:25, 22:25, 28:30)

ZAGREB – 27. APRIL– MEČ ZA 3. MESTO: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – RUSIJA (RUS)   3:1 (25:27, 25:21, 25:17, 25:19)

VI EP 2005. – TALIN, ESTONIJA (29. MART – 03. APRIL) – 9. MESTO

SRBIJA I CRNA GORA/SERBIA AND MONTENEGRO: AMADEA DURAKOVIĆ, IVANA NEŠOVIĆ, SANJA BURSAĆ, BILJANA MIRKIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, ANA BOGDANOVIĆ, SANJA MALAGURSKI, STEFANA VELJKOVIĆ, SONJA KLISURA, MILICA TERZIĆ, MARTA DRPA, JOVANA BRAKOČEVIĆ. TRENERI: ZORICA LAZIĆ, ANDREA MILODANOVIĆ.

TALIN – 29. MART: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – NEMAČKA (GER)   0:3 (17:25, 21:25, 21:25)

TALIN – 30. MART: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – ČEŠKA (CZE)   2:3 (25:19, 17:25, 25:18, 26:28, 11:15)

TALIN – 01. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – ESTONIJA (EST)   3:0 (25:17, 25:17, 25:9)

TALIN – 02. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – TURSKA (TUR)   3:2 (22:25, 20:25, 25:16, 25:18, 15:13)

VII EP 2007. – BRNO (10–15. APRIL) – 2. MESTO, SREBRNA MEDALJA

SRBIJA: MARIJA JOVANOVIĆ, TIJANA MALEŠEVIĆ, MARIJA PUCAREVIĆ, NINA ROSIĆ, NATAŠA ŠILJKOVIĆ, SANJA BURSAĆ, DANICA MARKOVIĆ, STEFANA VELJKOVIĆ, NAĐA NINKOVIĆ, MARIJA MILOSAVLJEVIĆ, KRISTINA ĐURIĆ, SANJA MALAGURSKI. TRENERI: BRANKO GAJIĆ I MARIJANA MIROSAVLJEVIĆ.

BRNO – 10. APRIL: SRBIJA (SRB) – FRANCUSKA (FRA)  3:0 (25:18, 25:20, 25:12)

BRNO – 11. APRIL: SRBIJA (SRB) – ČEŠKA (CZE)   3:0 (25:16, 25:19, 25:14)

BRNO – 13. APRIL – ČETVRTFINALE: SRBIJA (SRB) – RUSIJA (RUS)   3:0 (25:23, 25:17, 25:20)

BRNO – 14. APRIL – POLUFINALE: SRBIJA (SRB) – ITALIJA (ITA)   3:0 (25:12, 31:29, 25:23)

BRNO – 15. APRIL – FINALE: SRBIJA (SRB) – NEMAČKA (GER)    0:3 (25:27, 23:25, 26:28)

VIII EP 2009. – ROTERDAM, HOLANDIJA (04–09. APRIL) – 2. MESTO, SREBRNA MEDALJA:

SRBIJA: SARA KLISURA, IVANA MRDAK, JELENA MEDAREVIĆ, ALEKSANDRA VUKOVIĆ, MAJA SAVIĆ, IVANA LUKOVIĆ, MARIJA MIHAJLOVIĆ, LJILJANA RANKOVIĆ, DANICA RADENKOVIĆ, ALEKSANDRA JOCIĆ, ANA BJELICA, JOVANA STEVANOVIĆ. TRENERI: MARIJANA MIROSAVLJEVIĆ I MILAN GRŠIĆ.

ROTERDAM – 04. APRIL: SRBIJA (SRB) – GRČKA (GRE)   3:0 (25:12, 25:12, 25:16)

ROTERDAM – 05. APRIL: SRBIJA (SRB) – NEMAČKA (GER)    3:1 (25:19, 25:16, 21:25, 25:20)

ROTERDAM – 07. APRIL – ČETVRTFINALE: SRBIJA (SRB) – TURSKA (TUR)   3:0 (25:15, 25:19, 25:23)

ROTERDAM – 08. APRIL – POLUFINALE: SRBIJA (SRB) – SLOVAČKA (SVK)   3:2 (25:15, 21:25, 21:25, 25:21, 15:10)

ROTERDAM – 09. APRIL – FINALE: SRBIJA (SRB) – BELGIJA (BEL)   1:3 (23:25, 21:25, 25:10, 17:25)

IX EP 2011. – ANKARA, TURSKA (30. APRIL – 08. MAJ) – 3. MESTO, BRONZANA MEDALJA:

SRBIJA: MINA POPOVIĆ, NADA MITROVIĆ, JELENA LAZIĆ, KATARINA ČANAK, MINA TOMIĆ, MAJA SIMIĆ, NEVENA DŽAMIĆ, KATARINA SIMIĆ, NATAŠA ČIKIRIZ, NIKOLINA LUKIĆ, BJANKA BUŠA, SLAĐANA MIRKOVIĆ. TRENERI: MARIJANA BORIČIĆ I MILAN GRŠIĆ.

ANKARA – 30. APRIL: SRBIJA – ŠPANIJA  3:0 (25:19, 25:16, 25:10)

ANKARA – 01. MAJ: SRBIJA – ČEŠKA   3:1 (21:25, 25:18, 25:13, 25:12)

ANKARA – 02. MAJ: SRBIJA – POLJSKA   3:0 (28:26, 25:23, 25:17)

ANKARA – 04. MAJ: SRBIJA – SLOVENIJA   3:2 (23:25, 25:15, 20:25, 25:12, 15:8)

ANKARA – 05. MAJ: SRBIJA – TURSKA   1:3 (10:25, 25:27, 25:20, 23:25)

ANKARA – 07. MAJ – POLUFINALE: SRBIJA – TURSKA   1:3 (17:25, 25:22, 22:25, 21:25)

ANKARA – 08. MAJ – MEČ ZA TREĆE MESTO: SRBIJA – NEMAČKA    3:1 (25:20, 28:26, 22:25, 25:22)

X EP 2013. – BAR (CRNA GORA) I KLADOVO (SRBIJA) – 29. MART – 07. APRIL – 4. MESTO:

SRBIJA: JELENA NOVAKOVIĆ, SARA LOZO, KATARINA MARINKOVIĆ, ALEKSANDRA BRĐOVIĆ, JELENA VIGNJEVIĆ, MAJA ALEKSIĆ, MARIJA POPOVIĆ, SARA VOJNIĆ PURČAR, BOJANA MILENKOVIĆ, OLGA JEJIĆ, MAJA ĐORĐEVIĆ, SARA VUČIĆEVIĆ. TRENERI: MARIJANA BORIČIĆ I MILAN GRŠIĆ.

B GRUPA – KLADOVO (DVORANA JEZERO):

1. KOLO – PETAK, 29. MART: SRBIJA – HOLANDIJA   3:1 (18:25, 25:12, 25:22, 25:11)

2. KOLO – SUBOTA, 30. APRIL: SRBIJA – FRANCUSKA   3:0 (25:15, 25:22, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 31. MART: SRBIJA – RUSIJA   3:1 (22:25, 25:19, 25:14, 25:22)

4. KOLO – UTORAK, 02. APRIL: SRBIJA – TURSKA   0:3 (18:25, 19:25, 23:25)

5. KOLO – SREDA, 03. APRIL: SRBIJA – NEMAČKA  2:3 (18:25, 12:25, 26:24, 27:25, 7:15)

2. MESTO U GRUPI -  SRBIJA          5        3        2        11:8   10

SUBOTA, 06. APRIL – BAR – POLUFINALE: SRBIJA – ITALIJA   1:3 (21:25, 25:18, 20:25, 13:25)

NEDELJA, 07. APRIL – BAR – MEČ ZA TREĆE MESTO: SRBIJA – TURSKA   0:3 (22:25, 23:25, 15:25)

 
XI EP 2015. – PLOVDIV I SAMOKOV, BUGARSKA (28. MART – 5. APRIL) – 2. MESTO, SREBRNA MEDALJA:
SRBIJA: KATARINA LAZOVIĆ, ANA MARTINOVIĆ, ANA JAKŠIĆ, TIJANA MILOJEVIĆ, LJUBICA MILOJEVIĆ, JOVANA KOCIĆ, ANASTASIJA SEKULIĆ, TAMARA RADMILOVIĆ, ANĐELA VESELINOVIĆ, MILICA TASIĆ, ANJA AŠONJA, TIJANA STOJKOVIĆ. TRENERI: JOVO CAKOVIĆ I MILAN MILOŠEVIĆ.

1. KOLO – SUBOTA, 28. MART: SRBIJA – GRČKA   3:0 (25:21, 29:27, 25:19)

2. KOLO – NEDELJA, 29. MART: SRBIJA – RUSIJA   3:1 (25:22, 25:18, 24:26, 25:21)

3. KOLO – PONEDELJAK, 30. MART: SRBIJA – NEMAČKA   3:0 (25:18, 25:19, 25:23)

4. KOLO – SREDA, 1. APRIL: SRBIJA – ITALIJA   3:0 (25:18, 25:17, 25:16)

5. KOLO – ČETVRTAK, 2. APRIL: SRBIJA – SLOVENIJA   3:1 (23:25, 25:18, 25:18, 25:20)

PLOVDIV – SUBOTA, 4. APRIL – POLUFINALE:
SRBIJA – BELGIJA   3:1 (25:22, 17:25, 25:17, 25:22)

PLOVDIV – NEDELJA, 5. APRIL – FINALE:
SRBIJA – RUSIJA   2:3 (25:16, 21:25, 22:25, 25:23, 7:15)

PRIMAČ: KATARINA LAZOVIĆ (SRBIJA)
LIBERO: TIJANA MILOJEVIĆ (SRBIJA)

 
XII EP 2017. – ARNEM, HOLANDIJA (1 – 9. APRIL) – 4. MESTO:
SRBIJA: SARA CARIĆ, ISIDORA RODIĆ, MILA KOCIĆ, KATARINA GAJEVIĆ, DEJANA LEKIĆ, BARBARA BATINIĆ, RADA PEROVIĆ, MILJANA GLUŠAC, MILICA MILUNOVIĆ, JOVANA MIROSAVLJEVIĆ, ANA MARIJA JONJEV, VERONIKA ĐOKIĆ. TRENERI: JOVO CAKOVIĆ I MILAN MILOŠEVIĆ.

1. KOLO – SUBOTA, 1. APRIL: SRBIJA – RUMUNIJA   2:3 (21:25, 21:25, 25:18, 26:24, 13:15)

2. KOLO – NEDELJA, 2. APRIL: SRBIJA – BELORUSIJA   1:3 (20:25, 16:25, 25:22, 16:25)

3. KOLO – UTORAK, 4. APRIL: SRBIJA – POLJSKA   3:1 (25:7, 20:25, 25:14, 25:21)

4. KOLO – SREDA, 5. APRIL: SRBIJA – SLOVENIJA   3:0 (25:22, 25:20, 25:20)

5. KOLO – ČETVRTAK, 6. APRIL: SRBIJA – GRČKA   3:0 (25:22, 25:22, 25:14)

SUBOTA, 8. APRIL – POLUFINALE:
SRBIJA – ITALIJA   2:3 (11:25, 25:23, 25:23, 16:25, 9:15)

NEDELJA, 9. APRIL – MEČ ZA TREĆE MESTO:
SRBIJA – BELORUSIJA   2:3 (25:17, 27:29, 17:25, 25:22, 13:15)

LIBERO: MILA KOCIĆ (SRBIJA)

 
KADETKINJE – XIII EP 2018. – SOFIJA, BUGARSKA (13 – 21. APRIL) – 9. MESTO:
SRBIJA: ANDREA TIŠMA, TIJANA VRCELJ, BOJANA GOČANIN, ANA DROBNJAK, VALERIJA SAVIĆEVIĆ, TARA TAUBNER, JOVANA CVETKOVIĆ, MILICA MEDVED, TEODORA ISAILOVIĆ, VANJA SAVIĆ, ISIDORA KOCKAREVIĆ, JOVANA ĆIRKOVIĆ. TRENERI: JOVO CAKOVIĆ, MILAN MILOŠEVIĆ I DANILO PEJOVIĆ.

A GRUPA – DVORANA „HRISTO BOTEV“:
1. KOLO – PETAK, 13. APRIL: SRBIJA – BELORUSIJA   1:3 (21:25, 21:25, 25:21, 17:25)

2. KOLO – SUBOTA, 14. APRIL: SRBIJA – SLOVENIJA   3:1 (26:28, 25:22, 25:20, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 15. APRIL: SRBIJA – RUSIJA   1:3 (18:25, 25:22, 21:25, 21:25)

4. KOLO – UTORAK, 17. APRIL: SRBIJA – MAĐARSKA   3:1 (19:25, 25:21, 25:23, 25:22)

5. KOLO – SREDA, 18. APRIL: SRBIJA – BUGARSKA   1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 22:25)

UKUPNO 5 2 3 9:11


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1548 puta