Selekcije

Selekcije (9)

 

nwPIONIRKE   SAMO IGRACICE (1) 1000x667
Stručni štab >>
nwPIONIRKE   STRUCNI STAB (6) 1000x631
Prvi trener: Željko Šćepanović  Pomoćni trener: Nemanja Zekić
Drugi trener: Sofija Šugić  Sportski direktor: Biljana Mihajlović
Doktor: dr Ljuban Martinović  Tim menadžer: Maja Simanić

 

 

 Tehničari   ime prezime klub *
 slika    Nina Mandović TENT  
 slika    Mina Stojanović  Beograd  kapiten
           
Korektori          
slika   Jovana Zelenović  Panonija (B. Palanka)  
slika   Žana Novaković  Partizan  
           
Libero          
slika   Vanja I. Ivanović
 Dubočica (Leskovac)  
slika   Anja Kujundžić  Spartak (Ljig)  
           
 Blokeri          
slika    Iva Šućurović Klek MD Zrenjanin  
slika   Hena Kurtagić Novi Pazar  
slika   Vanja N. Ivanović
TENT  
slika   Ana Jaramazović TENT  
           
 Primači          
slika    Stefana  Pakić  TENT  
slika    Bojana Popović  TENT  
slika    Ksenija  Tomić  Partizan  
slika    Anja  Zubić  AS (Batajnica)  
slika    Simona  Mateska Beograd  
slika   Aleksandra Uzelac Bagljaš 023 (Zrenjanin)  

 

 Medalje ženske pionirske reprezentacije >>

 

PIONIRI   SAMO IGRACI (1) 1000x667 
Stručni štab >>
PIONIRI   STRUCNI STAB (2) 1000x645
Prvi trener: Strahinja Kozić Statističar: Bojan Mihajlović
Doktor: dr Milena Milivojević
Tim menadžer: dr Bogdan Sretenović
Statističar: Bojan Stupar  

 

 

 Tehničari   ime prezime klub *
 slika    Kadir  Prušević Novi Pazar  
 slika    Petar  Đermanović  AS (Beograd)  
           
Korektori          
slika   Jovan Perović  Vojvodina NS seme  
slika   Vuk Starčević  Vojvodina NS seme  
           
Libero          
slika   Strahinja Vulović  Vojvodina NS seme  
           
 Blokeri          
slika    Veljko Ćulibrk Vojvodina NS seme  kapiten
slika    Danilo Ilić Roda  
slika    Stefan Unković  Loznica  
slika   Danilo Elezović  Užice  
slika   Nikola Kosić Futog  
           
 Primači          
 slika    Marko  Jovanović AS (Beograd)  
 slika    Matija  Šimon Klek Srbijašume  
 slika    Branko  Kopitić Obrenovac  
 slika    Predrag  Pijetlović Jedinstvo (Stara Pazova)  

 

 Medalje muške pionirske reprezentacije >>

 

kadeti2016
Stručni štab >>
Prvi trener: Boško Mačužić  Pomoćni trener: Siniša Gavrančić
Fizioterapeut:  Statističar: Mirko Radisavljević
Doktor: Team Manager: Gordan Vilimanović

 

Kadeti Srbije su u periodu 2007-2013. odigrali 119 utakmica, ostvarili 76 pobeda i 43 poraza, uz set količnik 269:198 i 63,86 odsto pobeda, na 16 zvaničnih takmičenja (Svetsko prvenstvo, Evropsko prvenstvo, Olimpijske igre mladih, Evropski olimpijskih festival mladih (EYOF), Balkansko prvenstvo), kao i na 3 turnira kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Osvojili su 9 medalja: 2 zlatne (2009. i 2011) na Svetskim prvenstvima, 1 zlatnu (2011) i 1 srebrnu (2009) na Prvenstvima Evrope, 1 srebrnu (2009) na Evropskom olimpijskom festivalu mladih (EYOF), kao i 3 zlatne i 1 srebrnu medalju na Balkanskim prvenstvima. Opširnije: Medalje muške kadetske reprezentacije >>

 

 Tehničari   ime prezime god. rođenja visina težina
slika    Miloš Đorđević  2000.    
slika    Ivan  Marković  1999.    
             
Libera            
slika   Stefan Negić  2000.    
             
Korektori            
slika   Stanislav Paunović  1999.    
slika   Vuk Ivanković  1999.    
 Blokeri            
slika    Veljko Boharev  2000.    
slika    Andrej Rudić 1999.    
slika   Nikola Meljanac  1999.    
             
 Primači            
slika    Davide  Kovač 1999.    
slika    Borivoje Golubović 2000.    
slika    Lazar  Bajandić  1999.    
slika    Aleksa  Batak  2000.    
 
Pojedinačne nagrade:
MVP: Nikola Vasić (BŠ 2007), Aleksandar Atanasijević (SP 2009), Uroš Kovačević (SP 2011), Uroš Kovačevć (EP 2011)
Tehničar: Nemanja Stefanović (BŠ 2007), Nikola Jovović (BŠ 2008), Nikola Jovović (EP 2009)
Smečer: Aleksandar Atanasijević (EP 2009), Uroš Kovačević (2011)
Libero: Neven Majstorović (BŠ 2007)
Poenter: Aleksandar Atanasijević (BŠ 2008), Uroš Kovačević (EP 2011)
Napadač: Uroš Kovačević (BŠ 2009)
Server: David Mehić (BŠ 2014)

 

Serbia-youth-girls
Stručni štab >>
Prvi trener: Jovo Caković  Pomoćni trener: Milan Milošević
Fizioterapeut: Dejan Vuković  Statističar: Momčilo Cvijović
Doktor: dr Ljuban Martinović Team Manager: Maja Simanić

 

 Tehničari broj ime prezime god. rođenja visina težina
 slika    Rada Perović  2001. 180 72
 slika   Ana Marija Jonjev  2000. 175 61
             
 Korektori            
slika   Sara Carić 2001. 192 72
 slika   Barbara Batinić 2001. 185 63
             
 Libera            
 slika    Mila  Kocić
2001. 167 58
 slika    Tamara  Ilić 2000. 162 51
             
 Blokeri            
 slika   Isidora Rodić  2001. 183 70
 slika    Miljana  Glušac  2000. 184 72
 slika    Veronika Đokić  2001. 187 76
 slika   Jovana Adžić 2000.  193 84
             
 Primači            
 slika    Katarina  Gajević 2000. 183 65
 slika    Dejana  Lekić 2000. 180 63
 slika    Milica Milunović
2001. 181 63
 slika    Jovana  Mirosavljević 2000. 183 70
slika   Ana Pejičić 2000.  190 69
slika   Anita Kovačević 2001.  187 74
 
Pojedinačne nagrade:
MVP: Stefana Veljković (EP 2007), Stefana Veljković (BŠ 2007), Sara Klisura (BŠ 2009), Tijana Bošković (EYOF 2013)
Tehničar: Marija Pucarević (SP 2007), Danica Radenković (SP 2009), Danica Radenković (BŠ 2009)
Server: Sara Kllisura (SP 2009), Sara Klisura (EP 2009), Maja Aleksić (EP 2013), Jelena Vignjević (EYOF 2013)
Smečer: Tijana Bošković (EYOF 2013), Katarina Lazović (BŠ 2014)
Bloker: Jovana Stevanović (BŠ 2009), Mina Popović (SP 2011), Mina Popović (EP 2011)
Libero: Nina Rosić (BŠ 2007), Marija Mihajlović (EP 2009)

 

TeamSerbia

Stručni štab >>
Prvi trener: Marijana Boričić  Pomoćni trener: Marko Gršić
Statističar: Aleksandar Cvetković  Doktor: dr Ljuban Martinović
Kondicioni trener: Goran Blagojević Team Manager: Vesna Čitaković-Đurišić

 

Juniorke Srbije su od 2007. do 2013. odigrale 126 utakmica i zabeležile 93 pobede i 33 poraza, uz set količnik 310:136 i bilans od 73,81 odsto trijumfa, na 12 zvaničnih takmičenja (Svetsko prvenstvo, Evropsko prvenstvo, Balkansko prvenstvo), a uz to su igrale i na 5 kvalifikacionih turnira (za Svetsko prvenstvo i Evropsko prvenstvo). Juniorke Srbije su u tom periodu osvojile ukupno 9 medalja: dve srebrne na Prvenstvima Evrope (2010. i 2012.), kao i 5 zlatnih i 2 srebrne na Balkanskim prvenstvima. Opširnije: Medalje ženske juniorske reprezentacije >>

 

 Tehničari broj ime prezime god. rođenja visina težina
 slika  4  Ana Jakšić  1998. 180 66
 slika 20 Katarina Lukić 1998.  179 67
slika 10 Anđela Veselinović 1999. 176 58
 slika  1 Doroteja Pilipović 1998. 178 61
             
 Korektori            
slika 14 Anja Ašonja 1999. 190 76
 slika 12  Vanja  Bukilić 1999.  192 70
 slika 13  Milica Tošić 1999.  192 75
             
 Libera            
 slika 5  Tijana  Milojević
1998. 171 53
 slika 16  Sanja  Đurđević 1998. 177 63
slika  17 Ana Dragićević  1998. 170  58
             
 Blokeri            
 slika  7 Jovana Kocić 1998. 190 70
 slika  9  Tamara  Radmilović  1999. 185 66
 slika  6  Ljubica Milojević  1999. 190 74
 slika 15 Jana Ćuk 1999. 190 75
             
 Primači            
 slika  22  Katarina  Gajević  2000.  182 60
 slika  23  Katarina  Jović 1999. 187 72
slika  18 Tijana Stojković  1999. 186 62
slika  3 Ana Martinović 1998. 182 64
 

 

Pojedinačne nagrade:
MVP: Nataša Ševarika (BŠ 2007), Tijana Malešević (BŠ 2008), Ana Bjelica (BŠ 2010), Tijana Bošković (EP 2014)
Tehničar: Bojana Živković (BŠ 2007), Marija Pucarević (BŠ 2008), Danica Radenković (EP 2010, BŠ 2010), Slađana Mirković (EP 2012, SP 2013)
Poenter: Nataša Ševarika (BŠ 2007), Ana Bjelica (EP 2010)
Libero: Nina Rosić (BŠ 2008), Marija Mihajlović (BŠ 2010)
Primač: Sara Klisura (BŠ 2010), Bojana Milenković (EP 2014)
Server: Sara Lozo (EP 2014)
Bloker: Mina Popović (EP 2012)

 

TeamSerbia
Stručni štab >>
Prvi trener: Vladimir Vasović  Pomoćni trener: Dušan Kostić
Fizioterapeut: Jovan Petrović  Statističar: Milan Jelesić
  Team Manager: Miroslav Ristić

 

Juniori Srbije su u periodu 2007-2013. odigrali 116 utakmica, ostvarili 89 pobeda i 27 poraza, uz set količnik 292:146 i 76,72 odsto pobeda, na 11 zvaničnih takmičenja (Svetsko prvenstvo, Evropsko prvenstvo, Balkansko prvenstvo), kao i na 7 turnira kvalifikacija (za Svetsko prvenstvo i Evropsko prvenstvo). Juniori Srbije su u tom periodu osvojili 8 medalja: bronzu na Svetskom prvenstvu 2011, bronzu na Prvenstvu Evrope 2010, kao i 5 zlatnih i 1 bronzanu medalju na Balkanskim prvenstvima. Opširnije: Medalje muške juniorske reprezentacije >>

 

 Tehničari   ime prezime god. rođenja visina težina
slika 9  Nikola  Žugić  1997.  190 84
slika 15  Vuk  Todorović  1998.  189 74
 slika  18 Jovan Kovačić 1997. 188 77
slika 22 Ivan Marković 1999. 188 72
             
Libera            
slika  12 Lazar Stašević 1997. 187 76
slika  16 Luka Čajić  1997.  189 65
slika  19 Stefan Negić 1999. 174 61
             
 Blokeri            
slika  4  Aleksandar Tumbas  1998.  193 90
slika 2  Aleksandar Perišić  1998.  199 89
slika 7  Aleksa Polomac  1997. 200 82
slika 14 Nikola Meljanac 1999. 200 85
  20 Andrej Rudić 1999. 200 87
             
 Primači            
slika 10  Vukašin  Đurđević 1997. 200 83
slika 8  Vukašin  Nedeljković  1997.  192 76
slika 6  Danilo  Pavlović 1997. 195 80
slika 13 David Mehić 1997. 196 79
slika  3 Pavle Perić  1998. 200 81
 slika  5 Davide Kovač 1999. 195 74
slika  17 Stevan Ćosić 1997. 195 95
 slika 23 Stefan Skakić 1999. 191 71
 
Korektori            
slika 1  Boris  Buša 1997. 195 80
slika 11  Miran  Kujundžić 1997. 195 77
 slika 21 Stanislav Paunović 1999. 198 79
 slika  24 Vuk Ivanković 1999. 195 85

 

Pojedinačne nagrade >>
MVP: Aleksandar Atanasijević (BŠ 2008, 2010, 2011)
Tehničar: Nemanja Stefanović (BŠ 2008), Aleksa Brđović (BŠ 2009), Nikola Jovović (2010, 2011)
Poenter: Aleksandar Atanasijević (SP 2011)
Libero: Neven Majstorović (BŠ 2008)
Napadač: Uroš Kovačević (BŠ 2009), Aleksandar Atanasijević (BŠ 2011)
Primač: Uroš Kovačević (BŠ 2011)
Smečer: Aleksandar Atanasijević (EP 2010)

april

25 – 28. april – Kvalifikacioni turnir za Evropsko prvenstvo pionirki
25 – 28. april – Kvalifikacioni turnir za Evropsko prvenstvo pionira

maj

21 – 23. maj Liga nacija za odbojkašice, prvi vikend, Beograd (Srbija, Holandija, Turska, Koreja)
28 – 30. maj Liga nacija za odbojkašice, drugi vikend, Italija (Srbija, SAD, Dominikanska Republika, Italija)
31. maj – 2. jun Liga nacija za odbojkaše, prvi vikend, Novi Sad (Srbija, Francuska, Rusija, Japan)

jun

4 – 6. jun Liga nacija za odbojkašice, treći vikend, Belgija (Sbija, Rusija, Poljska, Belgija)
7 – 9. jun Liga nacija za odbojkaše, drugi vikend, Kanada (Srbija, Australija, Nemačka, Kanada)
11 – 13. jun Liga nacija za odbojkašice, četvrti vikend, Japan (Srbija, Tajland, Brazil, Japan)
14 – 16. jun Liga nacija za odbojkaše, treći vikend, Portugalija (Srbija, Brazil, Kina, Portugalija)
18 – 20. jun Liga nacija za odbojkašice, peti vikend, Kina (Srbija, Nemačka, Bugarska, Kina)
21 – 23. jun Liga nacija za odbojkaše, četvrti vikend, Italija (Argentina, Srbija, Poljska, Italija)
28 – 30. jun Liga nacija za odbojkaše, peti vikend, Bugarska (Srbija, Iran, SAD, Bugarska)
24 – 28. jun Balkanijada za juniore, Tirana i Drač (Albanija)
29. jun – 3. jul Balkanijada za juniorke, Ankara (Turska)

jul

29. jun – 3. jul Balkanijada za juniorke, Ankara (Turska)
3 – 7. jul Liga nacija za odbojkašice, finalni turnir šest najboljih, Kina
2 – 6. jul Balkanijada za pionire, Sofija (Bugarska)
3 – 7. jul Balkanijada za pionirke, Vrnjačka Banja
10 – 14. jul Liga nacija za odbojkaše, Finalni turnir šest najboljih, SAD
10 – 31. jul – Evropsko prvenstvo za pionire
10 – 31. jul – Evropsko prvenstvo za pionire
12 – 21. jul Svetsko prvenstvo za juniorke, Meksiko

avgust

2 – 4. avgust Svetski kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre 2020. za odbojkašice (Srbija, Tajland, Kuba, Portoriko)
9 – 11. avgust Svetski kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre 2020. za odbojkaše (Srbija, Italija, Australija, Kamerun)
20 – 24. avgust Balkanijada za kadetkinje, Kakanj (BiH)
23. avgust – 8. septembar – Evropsko prvenstvo za seniorke (Poljska, Slovačka, Mađarska, Turska)

septembar

5 – 14. septembar Svetsko prvenstvo za kadetkinje, Egipat
12 – 29. septembar – Evropsko prvenstvo za seniore (Slovenija, Belgija, Francuska, Holandija)

 

SERBIA SENIOR WOMEN (2)
Stručni štab >>
Prvi trener: Zoran Terzić Pomoćni trener: Aleksandar Vladisavljev
Doktor: Dejan Aleksandrić
Statističar: Bojan Perović
Kondicioni trener: Vladimir Banković Fizioterapeut: Siniša Mladenović
Team Manager: Dimitrije Pušić  

 

Opširnije: Medalje ženske seniorske reprezentacije Srbije >>

 

 Tehničari      
MAJA OGNJENOVIC SETTER (1) SRB SW Sladjana MIRKOVIC tehnicar 1000x1502 SRB SW Emilija ANTANASIJEVIC tehnicar 1000x1502  
Maja Ognjenović Slađana Mirković Emilija Antanasijević  
       
       
 Libera      
SRB SW Teodora PUSIC libero 1000x1502 SRB SW Aleksandra TADIC libero 1000x1502

SRB SW Bojana GOCANIN libero 1000x1502

SRB SW Marija POPOVIC libero 1000x1502
Teodora Pušić Aleksandra Tadić Bojana Gočanin Marija Popović
       
       
 Blokeri      
MILENA RASIC CAPTAIN AND BLOCKER (1) SRB SW Jovana KOCIC bloker 1000x1502 STEFANA VELJKOVIC BLOCKER (1) SRB SW Maja SAVIC bloker 1000x1502
Milena Rašić Jovana Kocić Stefana Veljković Maja Savić
       
       
SRB SW Maja ALEKSIC bloker 1000x1502 SRB SW Mina POPOVIC bloker 1000x1502 SRB SW Sara VUCICEVIC bloker 1000x1502  
Maja Aleksić Mina Popović Sara Vučićević  
       
       
 Korektori      
SRB SW Tijana BOSKOVIC korektor 1000x1502 SRB SW Ana BJELICA korektor 1000x1502 SRB SW Milica KUBURA korektor 1000x1502  
Tijana Bošković Ana Bjelica Milica Kubura  
       
       
Primači      
SRB SW Brankica MIHAJLOVIC primac 1000x1502 SRB SW Bjanka BUSA primac 1000x1502 SRB SW Bojana MILENKOVIC primac 1000x1502 SRB SW Jelena BLAGOJEVIC primac 1000x1502
Brankica Mihajlović Bjanka Buša Bojana Milenković Jelena Blagojević
       
SRB SW Katarina LAZOVIC primac 1000x1502 SRB SW Katarina JOVIC primac 1000x1502 SRB SW Sara LOZO primac 1000x1502  
Katarina Lazović  Katarina Jović Sara Lozo  
       
       
Pojedinačne nagrade:
MVP: Jelena Nikolić (EL 2010), Jovana Brakočević (EP 2011, EL 2011), Tijana Bošković (SP 2018), Tijana Bošković (EP 2019)
Tehničar: Maja Ognjenović (EP 2007, EL 2010, EL 2011, EP 2011, EL 2012)
Bloker: Nađa Ninković (EL 2009), Nataša Krsmanović (EL 2011), Milena Rašić (GP 2013, SP 2018)
Primač: Jelena Nikolić (EL 2010), Brankica Mihajlović (GP 2013), Suzana Ćebić (EP 2013)
Poenter: Jovana Brakočević (GP 2011)
Smečer: Aleksandra Petrović (EL 2009), Jovana Brakočević (EL 2010, EL 2010, EP 2013), Milena Rašić (GP 2011)
Korektor: Jovana Brakočević (GP 2013)
Libero: Suzana Ćebić (SP 2006, EP 2011)
Server: Jovana Brakočević (EP 2011)

 

SM SRBIJA2
  
Stručni štab >>
Prvi trener: Slobodan Kovač  Drugi trener: Igor Žakić
Doktor: dr Ljuban Martinović  Statističar: Milan Simojlović
Drugi statističar: Mirko Radisavljević  Kondicioni trener: Radivoje Radaković
Fizioterapeut: Ivan Popović  Fizioterapeut: Dejan Vuković
Drugi trener: Ljubiša Ristić  Kondicioni trener: Zdravko Aničić
   Team Manager: Slobodan Boškan

 

Opširnije: Medalje muške seniorske reprezentacije >>

 

 Tehničari      
SRB SM Nikola JOVOVIC tehnicar (1) 1000x1502 SRB SM Vuk TODOROVIC tehnicar (1) 1000x1502 SRB SM Andrija VILIMANOVIC tehnicar (1) 1000x1502 SRB SM Aleksa BATAK tehnicar (1) 1000x1502
Nikola Jovović Vuk Todorović
Andrija Vilimanović
Aleksa Batak
       
 Korektori      
ALEKSANDARATANASIJEVIC SRB SM Drazen LUBURIC korektor (1) 1000x1502 SRB SM Dusan PETKOVIC korektor (1) 1000x1502 SRB SM Bozidar VUCICEVIC korektor (1) 1000x1502
 Aleksandar Atanasijević  Dražen Luburić Dušan Petković Božidar Vučićević
       
 Libera      
SRB SM Nikola PEKOVIC libero (1) 1000x1502 SRB SM Neven MAJSTOROVIC libero (1) 1000x1502 SRB SM Stefan NEGIC libero (1) 1000x1502  
 Nikola Peković Neven Majstorović  Stefan Negić
 
       
 Blokeri      
MARKOPODRASCANIN SRB SM Srecko LISINAC bloker (4) 1000x1502 SRB SM Aleksandar OKOLIC bloker (1) 1000x1502 SRB SM Stefan KOVACEVIC bloker (1) 1000x1502
 Marko Podraščanin Srećko Lisinac Aleksandar Okolić Stefan Kovačević
       
SRB SM Petar KRSMANOVIC bloker (1) 1000x1502 SRB SM Stevan SIMIC bloker (1) 1000x1502 SRB SM Nemanja MASULOVIC bloker (1) 1000x1502  
Petar Krsmanović Stevan Simić    
       
 Primači      
SRB SM Uros KOVACEVIC primac (1) 1000x1502 SRB SM Milan KATIC primac (1) 1000x1502 SRB SM Marko IVOVIC primac  (1) 1000x1502 SRB SM Nemanja PETRIC primac (1) 1000x1502 
 Uroš Kovačević Milan Katić Marko Ivović Nemanja Petrić
       
SRB SM Danilo PAVLOVIC primac (1) 1000x1502 SRB SM David MEHIC primac (1) 1000x1502 SRB SM Lazar CIROVIC primac (1) 1000x1502 SRB SM Miran KUJUNDZIC primac (1) 1000x1502
Danilo Pavlović David Mehić Lazar Ćirović Miran Kujundžić
       
Napomena:  
       
Pojedinačne ngrade:
MVP: Ivan Miljković (EP 2001, SL 2001, 2002, 2003, 2005, EP 2011), Marko Ivović (SL 2016), Uroš Kovačević (EP 2019)
Tehničar: Nikola Grbić (EP 2001, EP 2003, EP 2005, SL 2009, 2010, SP 2010)
Bloker: Andrija Gerić (SL 2003), Marko Podraščanin (SL 2008, EP 2011), Srećko Lisinac (EP 2013, SL 2016)
Primač: Nikola Kovačević (EP 2011)
Libero: Marko Samardžić (SL 2005)
Poenter: Ivan Miljković (EP 2001, EP 2007, SL 2008, SL 2009), Aleksandar Atanasijević (EP 2013)
Server: Goran Vujević (SL 2000), Andrija Gerić (SL 2003), Ivan Miljković (EP 2005, SL 2005)
U polju: Vasa Mijić (EP 2001)
Fer-plej: Nikola Jovović (EP 2013)