Serbian flagcirilicalatinica

Seniori

Seniori Srbije doputovali i odradili prvi trening u Japanu

SENIORI – XXXIII OI 2024.

Muška seniorska reprezentacija Srbije doputovala je jutros po lokalnom vremenu u 9.15 časova u Tokio, odnosno u 2.15 po našem vremenu.

 

zt4

 

Seniori Srbije su od polaska iz Beograda (subota, 9.20) u putu proveli gotovo 17 časova.

Po dolasku, posle kraćeg odmora, seniori Srbije su imali prvi trening u sali za zagrevanje dvorane Jojogi, gde će se odigrati sve utakmice B grupe kvalifikacija za OI 2024.

 

Izjava Danijela Mišića

Izjava Siniše Mladenovića

Izjava Aleksandra Atanasijevića

 

 

U isto vreme kada su odbojkaši Srbije trenirali u dvorani Jojogi su igrale odbojkašice Turske i Belgije.

Za sutra su predviđena dva treninga u Tokiju, prvi, prepodnevni u teretani, a popodnevni u dvorani, koji će se završiti u 10.30 časova po našem vremenu.

Seniori Srbije će u Tokiju igrati sa Japanom, SAD, Slovenijom, Turskom, Tunisom, Egiptom i Finskom, od 30. septembra do 8. oktobra.

Seniori Srbije će u 1. kolu, u subotu, 30. septembra igrati protiv Turske od 6.00 časova po našem vremenu.

Srbija će u 2. kolu, u nedelju, 1. oktobra igrati protiv Tunisa od 6.00 časova po našem vremenu, a u 3. kolu, u utorak, 3. oktobra protiv Egipta od 6.00 časova po našem vremenu. U 4. kolu, u sredu, 4. oktobra, Srbija će igrati protiv Finske od 6.00 časova po našem vremenu, a u 5. kolu, u petak, 6. oktobra protiv Japana od 12.25 časova po našem vremenu. Srbija će u 6. kolu, u subotu, 7. oktobra igrati protiv SAD od 9.00 časova po našem vremenu, a u poslednjem, 7. kolu, u nedelju, 8. oktobra protiv Slovenije od 9.00 časova po našem vremenu.

Sve utakmice turnira kvalifikacija za OI direktno će prenositi TV Sport Klub.

 

  • septembar 24, 2023
  • 1334
Објављено у Seniori
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Na spisku 36 seniora za takmičenja u 2026. Na spisku 36 seniora za takmičenja u 2026.

    SENIORI

    George Krecu, prvi trener muške seniorske reprezentacije Srbije, saopštio je širi spisak igrača za takmičenja u 2026, VIII Ligu nacija i XXXIV EP.

  • Pjaćenca slavila u Nemačkoj Pjaćenca slavila u Nemačkoj

    SENIORI – KUP CEV 2026.

    Italijanska Pjaćenca je ostvarila maksimalnu pobedu u prvom meču finala Kupa CEV 2026. Italijanski tim je u Lineburgu savladao istoimeni nemački tim sa 3:0, po setovima 26:24, 25:22 i 25:16.

  • Ziratbankkart – Zavjerće i Varšava – Peruđa u polufinalu Lige šampiona Ziratbankkart – Zavjerće i Varšava – Peruđa u polufinalu Lige šampiona

    SENIORI – LIGA ŠAMPIONA 2026.

    U polufinalu Lige šampiona 2026. u konkurenciji odbojkaša, 16. maja u Torinu, igraće Ziratbankkart – Zavjerće i Varšava – Peruđa. To je epilog četvrtfinalniih duela, u kome su sve četiri ekipe koje su slavile u prvim mečevima uspele da sačuvaju prednost.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo
   
  Naučno-tehnička podrška
  Overtraq Logo Black Vertical.fw

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga