Serbian flagcirilicalatinica

Seniori

Pobede Finske i Letonije – Srbija na startu protiv Belgije (četvrtak, 20.30 – RTS 1 i TV AS 1)

SENIORI – XXXII EP 2021.

Utakmicama u C i D grupi večeras je počelo XXXII EP 2021. u konkurenciji odbojkaša, koje će se odigrati do 19. septembra u Poljskoj, Češkoj, Finskoj i Estoniji. U C grupi u Tampereu, Finska je pobedila Severnu Makedoniju sa 3:1 (25:20, 25:15, 24:26, 25:22). U D grupi u Talinu, Letonija je savladala domaću Estoniju sa 3:1 (25:23, 25:22, 16:25, 25:21). Muška seniorska reprezentacija Srbije, aktuelni prvak Evrope, odigraće prvi meč na XXXII EP 2021. u A grupi u Krakovu protiv Belgije, sutra (četvrtak, 2. septembar) od 20.30 časova, uz direktne prenose na RTS 1 i TV Arena Sport 1.

CEV – SENIORI – XXXII EP 2021. – KRAKOV, GDANJSK I KATOVICE (POLJSKA), OSTRAVA (ČEŠKA), TAMPERE (FINSKA) I TALIN (ESTONIJA):

A GRUPA – KRAKOV, POLJSKA:

ČETVRTAK, 2. SEPTEMBAR:

SRBIJA – BELGIJA            20.30

GRČKA – UKRAJINA           14.30

POLJSKA – PORTUGLAIJA   17.30

    

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

SRBIJA – UKRAJINA          20.30

BELGIJA – PORTUGALIJA    17.30

 

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

SRBIJA – POLJSKA      20.30

BELGIJA – GRČKA       17.30

 

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

PORTUGALIJA – UKRAJINA 17.30

POLJSKA – GRČKA             20.30

 

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

SRBIJA – PORTUGALIJA      17.30

POLJSKA – BELGIJA          20.30

 

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

SRBIJA – GRČKA         17.30

UKRAJINA – BELGIJA   20.30

 

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

GRČKA – PORTUGALIJA      17.30

POLJSKA – UKRAJINA        20.30

 

B GRUPA – OSTRAVA, ČEŠKA:

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

ITALIJA – BELORUSIJA      14.15

BUGARSKA – CRNA GORA  17.15

SLOVENIJA – ČEŠKA         20.15

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – CRNA GORA  16.00

ČEŠKA – BELORUSIJA       19.00

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – ČEŠKA         16.00

ITALIJA – CRNA GORA       19.00

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

ITALIJA – BUGARSKA        15.45

SLOVENIJA – BELORUSIJA  19.00

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – BUGARSKA    16.00

CRNA GORA – ČEŠKA        19.00

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – ITALIJA        15.45

CRNA GORA – BELORUSIJA 19.00

ČETVRTAK, 9. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – BELORUSIJA  16.00

ITALIJA – ČEŠKA               19.00

 

C GRUPA – TAMPERE, FINSKA:

SREDA, 1. SEPTEMBAR:

FINSKA – SEVERNA MAKEDONIJA        3:1 (25:20, 25:15, 24:26, 25:22)

ČETVRTAK, 2. SEPTEMBAR:

RUSIJA – TURSKA       17.00 (16.00)

HOLANDIJA – ŠPANIJA 20.00 (19.00)

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

TURSKA – ŠPANIJA      17.00 (16.00)

HOLANDIJA – SEVERNA MAKEDONIJA   20.00 (19.00)

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

ŠPANIJA – FINSKA      14.00 (13.00)

RUSIJA – HOLANDIJA   17.30 (16.30)

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

SEVERNA MAKEDONIJA – TURSKA  14.00 (13.00)

RUSIJA – FINSKA        17.30 (16.30)

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

SEVERNA MAKEDONIJA – ŠPANIJA 17.00 (16.00)

HOLANDIJA – TURSKA       20.00 (19.00)

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

RUSIJA – ŠPANIJA       17.00 (16.00)

FINSKA – HOLANDIJA   20.00 (19.00)

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

RUSIJA – SEVERNA MAKEDONIJA   17.00 (16.00)

FINSKA – TURSKA       20.00 (19.00)

 

D GRUPA – TALIN, ESTONIJA:

SREDA, 1. SEPTEMBAR:

LETONIJA – ESTONIJA  3:1 (25:23, 25:22, 16:25, 25:21)

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – HRVATSKA      17.00 (16.00)

FRANCUSKA – SLOVAČKA  20.00 (19.00)

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

ESTONIJA – SLOVAČKA      16.00 (15.00)

HRVATSKA – LETONIJA      19.00 (18.00)

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – ESTONIJA       16.00 (15.00)

FRANCUSKA – HRVATSKA  19.00 (18.00)

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

LETONIJA – SLOVAČKA      17.00 (16.00)

FRANCUSKA – NEMAČKA    20.00 (19.00)

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – LETONIJA       17.00 (16.00)

ESTONIJA – HRVATSKA      20.00 (19.00)

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

SLOVAČKA – HRVATSKA    17.00 (16.00)

FRANCUSKA – LETONIJA    20.00 (19.00)

ČETVRTAK, 9. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – SLOVAČKA      17.00 (16.00)

FRANCUSKA – ESTONIJA    20.00 (19.00)

 

OSMINA FINALA – GDANJSK I OSTRAVA (11 – 13. SEPTEMBAR):

GDANJSK, POLJSKA:

SUBOTA, 11. SEPTEMBAR:

(1) A 1 – C 4

(4) C 2 – A 3

NEDELJA, 12. SEPTEMBAR:

(2) C 1 – A 4

(3) A 2 – C 3

 

OSTRAVA, ČEŠKA:

NEDELJA, 12. SEPTEMBAR:

(5) B 1 – D 4

(8) D 2 – B 3

PONEDELJAK, 13. SEPTEMBAR:

(6) D 1 – B 4

(7) B 2 – D 3

 

ČETVRTFINALE – GDANJSK I OSTRAVA (14. I 15. SEPTEMBAR):

GDANJSK, POLJSKA – UTORAK, 14. SEPTEMBAR:

(1) POBEDNICI MEČEVA 1 i 4

(2) POBEDNICI MEČEVA 2 i 3

 

OSTRAVA, ČEŠKA – SREDA, 15. SEPTEMBAR:

(3) POBEDNICI MEČEVA 5 i 8

(4) POBEDNICI MEČEVA 6 i 7

 

KATOVICE, POLJSKA:

SUBOTA, 18. SEPTEBMBAR – POLUFINALE:

POBEDNICI ČETVRTFINALNIH UTAKMICA 1 i 4

POBEDNICI ČETVRTFINALNIH UTAKMICA 2 i 3

 

NEDELJA, 19. SEPTEMBAR:

FINALE:

MEČ ZA TREĆE MESTO:

mep

  • septembar 1, 2021
  • 276
Објављено у Seniori
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Hemik uspešniji od Uba Hemik uspešniji od Uba

    SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2022.

    Ub, pobednik Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. i prvak Srbije u konkurenciji odbojkašica, nije uspeo da ostvari pobedu u 4. kolu E grupe Lige šampiona 2022. Bolji od Uba bio je poljski Hemik Police, za koji nastupaju Jovana Brakočević i Bojana Milenković, pošto je večeras u Neto areni u Šćećinu, slavio sa 3:0, po setovima 25:17, 25:19 i 25:14, posle 68 minuta igre.

  • UOTS poželeo dobrodošlicu i uspeh u radu Kolakoviću i Santareliju UOTS poželeo dobrodošlicu i uspeh u radu Kolakoviću i Santareliju

    OSS – UOTS

    Udruženje odbojkaških trenera Srbije je na svom sajtu poželelo dobrodošlicu Igoru Kolakoviću i Danijeleu Santareliju, prvim trenerima seniorskih reprezentacija Srbije.

  • Mlađe seniorke u Ubu sa Danskom i Letoniijom Mlađe seniorke u Ubu sa Danskom i Letoniijom

    MLAĐE SENIORKE – I EP 2022.

    Mlađe seniorke Srbije (do 21 godine, igračice rođene 2002. i mlađe), igraće na turniru A grupe kvalifikacija za I EP 2022. u Ubu od 19. do 21. maja. Pored Srbije, u Hali sportova u Ubu igraće i Danska i Letonija.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga