Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Svetska liga 2003.

 

C GRUPA: SRBIJA I CRNA GORA, BUGARSKA, KUBA, HOLANDIJA

I VIKEND

HOLANDIJA – SRBIJA I CRNA GORA 1:3 (25:20, 21:25, 16:25, 18:25), 3:1 (25:23, 20:25, 32:30, 25:22)

BUGARSKA – KUBA 2:3 (25:20, 25:18, 22:25, 29:31, 13:15), 3:0 (25:19, 32:30, 25:15)

II VIKEND

SRBIJA I CRNA GORA – BUGARSKA 3:2 (26:24, 23:25, 25:22, 18:25, 15:13), 2:3 (28:26, 23:25, 20:25, 26:24, 9:15)

HOLANDIJA – KUBA 3:0 (25:22, 25:16, 25:20), 3:2 (19:25, 18:25, 25:19, 25:21, 15:12)


III VIKEND

KUBA – SRBIJA I CRNA GORA 2:3 (25:21, 21:25, 25:17, 17:25, 11:15), 1:3 (20:25, 26:24, 23:25, 21:25)

HOLANDIJA – BUGARSKA 1:3 (25:22, 23:25, 21:25, 20:25), 2:3 (22:25, 24:26, 25:20, 25:21, 12:15)


IV VIKEND

SRBIJA I CRNA GORA – KUBA 3:0 (25:19, 25:17, 25:19), 3:0 (25:16, 25:13, 25:18)

BUGARSKA – HOLANDIJA 3:0 (25:22, 25:18, 25:18), 2:3 (22:25, 21:25, 25:19, 25:20, 9:15)


V VIKEND

BUGARSKA – SRBIJA I CRNA GORA 3:1 (23:25, 25:20, 25:21, 25:22), 3:2 (14:25, 25:23, 25:22, 20:25, 15:11)

KUBA – HOLANDIJA 3:0 (25:18, 25:23, 25:19), 1:3 (19:25, 19:25, 25:16, 23:25)


VI VIKEND

SRBIJA I CRNA GORA – HOLANDIJA 3:0 (27:25, 25:17, 25:23), 3:1 (34:32, 23:25, 25:20, 25:18)


KUBA – BUGARSKA 1:3 (20:25, 25:22, 19:25, 13:25), 3:1 (25:20, 17:25, 25:23, 25:22)

 

TABELA:

1. SRBIJA I CRNA GORA 12   8   4   30:19   20
2. BUGARSKA 12   8   4   31:21   20
3. HOLANDIJA 12   5   7   20:27   17
4. KUBA 12   3   9   16:30   15

 

A GRUPA: RUSIJA, POLJSKA, VENECUELA, ŠPANIJA

I VIKEND

ŠPANIJA – POLJSKA 3:2 (25:27, 29:31, 26:24, 25:22, 16:14), 3:2 (18:25, 27:25, 24:26, 25:23, 15:11)

VENCUELA – RUSIJA 1:3 (25:16, 21:25, 13:25, 15:25), 0:3 (15:25, 17:25, 22:25)


II VIKEND

RUSIJA – ŠPANIJA 3:1 (18:25, 25:19, 25:20, 25:18), 3:1 (25:19, 24:26, 25:15, 25:20)

VENECUELA – POLJSKA 0:3 (17:25, 21:25, 18:25), 1:3 (24:26, 25:20, 19:25, 21:25)


III VIKEND

ŠPANIJA – RUSIJA 2:3 (18:25, 23:25, 26:24, 25:23, 9:15), 1:3 (24:26, 25:20, 21:25, 23:25)

POLJSKA – VENECUELA 0:3 (20:25, 22:25, 20:25), 3:0 (25:18, 25:13, 25:23)


IV VIKEND

RUSIJA – VENECUELA 3:0 (25:23, 25:17, 27:25), 3:1 (25:14, 22:25, 25:13, 25:21)

POLJSKA – ŠPANIJA 3:1 (25:22, 33:31, 15:25, 25:14), 2:3 (22:25, 25:18, 22:25, 25:17, 11:15)


V VIKEND

ŠPANIJA – VENECUELA 3:2 (23:25, 26:24, 25:23, 23:25, 15:13), 1:3 (25:19, 22:25, 22:25, 16:25)

POLJSKA – RUSIJA 0:3 (19:25, 20:25, 20:25), 3:1 (25:22, 31:33, 25:21, 25:17)


VI VIKEND

RUSIJA – POLJSKA 3:0 (25:15, 25:20, 25:14), 0:3 (23:25, 19:25, 29:31)

VENECUELA – ŠPANIJA 3:1 (22:25, 25:22, 26:24, 26:24), 2:3 (22:25, 25:20, 20:25, 25:22, 13:15)


TABELA

1. RUSIJA 12   10   2   31:13   22
2. POLJSKA 12    6   6    24:21   18
3. ŠPANIJA 12    5   7    23:31   17
4. VENECUELA 12    3   9    16:29   15

 

B GRUPA: ITALIJA, BRAZIL, NEMAČKA, PORTUGALIJA

I VIKEND

ITALIJA – PORTUGALIJA 3:0 (25:16, 25:18, 25:19), 3:0 (25:19, 27:25, 25:18)

BRAZIL – NEMAČKA 3:0 (25:15, 29:27, 25:19), 3:1 (25:16, 23:25, 25:13, 25:14)


II VIKEND

ITALIJA – BRAZIL 1:3 (23:25, 23:25, 25:19, 23:25), 3:2 (23:25, 21:25, 25:21, 25:22, 16:14)

PORTUGALIJA – NEMAČKA 2:3 (25:23, 19:25, 25:18, 24:26, 9:15), 3:1 (25:21, 24:26, 25:19, 25:17)


III VIKEND

NEMAČKA – ITALIJA 1:3 (19:25, 24:26, 25:22, 16:25), 1:3 (18:25, 25:19, 22:25, 29:31)

PORTUGALIJA – BRAZIL 0:3 (21:25, 25:27, 22:25), 0:3 (19:25, 23:25, 15:25)


IV VIKEND

NEMAČKA – BRAZIL 2:3 (18:25, 23:25, 25:22, 25:21, 9:15), 0:3 (21:25, 19:25, 20:25)

PORTUGALIJA – ITALIJA 0:3 (22:25, 22:25, 26:28), 0:3 (21:25, 15:25, 21:25)


V VIKEND

BRAZIL – ITALIJA 0:3 (27:29, 23:25, 19:25), 3:1 (23:25, 27:25, 25:22, 25:21)

NEMAČKA – PORTUGALIJA 2:3 (25:22, 17:25, 23:25, 25:23, 11:15), 3:1 (17:25, 25:22, 33:31, 25:17)


VI VIKEND

BRAZIL – PORTUGALIJA 3:1 (21:25, 25:16, 25:14, 25:19), 3:1 (25:16, 25:23, 21:25, 25:18)

ITALIJA – NEMAČKA 1:3 (23:25, 28:26, 22:25, 22:25), 1:3 (25:19, 21:25, 21:25, 22:25)


TABELA

1. BRAZIL 12   10   2   32:13   22
2. ITALIJA 12    8   4    28:16   20
3. NEMAČKA 12    4   8    20:29   16
4. PORTUGALIJA 12    2  10   11:33   14

 

D GRUPA: GRČKA, FRANCUSKA, JAPAN, CEŠKA

I VIKEND

FRANCUSKA – CEŠKA 3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:17), 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)

GRČKA – JAPAN 3:0 (25:19, 25:20, 25:16), 3:1 (25:20, 25:17, 22:25, 25:16)


II VIKEND

FRANCUSKA – JAPAN 1:3 (15:25, 24:26, 25:22, 21:25), 3:1 (25:16, 25:18, 22:25, 29:27)

GRČKA – CEŠKA 3:2 (21:25, 25:23, 19:25, 25:22, 15:13), 0:3 (27:29, 22:25, 23:25)


III VIKEND

CEŠKA – FRANCUSKA 3:1 (25:23, 18:25, 25:17, 25:20), 3:2 (19:25, 25:18, 19:25, 26:24, 18:16)

JAPAN – GRČKA 2:3 (25:19, 21:25, 22:25, 25:23, 12:15), 3:2 (26:28, 25:16, 25:22, 22:25, 15:13)


IV VIKEND

GRČKA – FRANCUSKA 0:3 (24:26, 28:30, 23:25), 3:1 (25:20, 16:25, 30:28, 28:26)

CEŠKA – JAPAN 3:0 (25:23, 25:14, 26:24), 3:0 (25:21, 25:19, 25:18)


V VIKEND

FRANCUSKA – GRČKA 2:3 (24:26, 28:30, 25:22, 25:21, 13:15), 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)

JAPAN – CEŠKA 1:3 (20:25, 22:25, 25:22, 22:25), 2:3 (24:26, 25:20, 21:25, 25:23, 15:17)


VI VIKEND

CEŠKA – GRČKA 3:1 (21:25, 25:16, 25:20, 25:13), 2:3 (21:25, 25:23, 25:23, 17:25, 8:15)

JAPAN – FRANCUSKA 0:3 (26:28, 26:28, 17:25), 3:1 (25:22, 25:23, 16:25, 25:21)


TABELA

1. CEŠKA 12   8   4  29:19  20
2. GRČKA 12   7   5  24:25  19
3. FRANCUSKA 12   6   6  26:20  18
4. JAPAN 12   3   9  16:31  15

 

 

FINALNI TURNIR – MADRID, ŠPANIJA ( 08–13. JUL)

E GRUPA

1. KOLO

SRBIJA I CRNA GORA – CEŠKA 3:0 (25:23, 25:22, 26:24)
ŠPANIJA – GRČKA 3:1 (22:25, 25:21, 25:22, 25:23)

2. KOLO

SRBIJA I CRNA GORA – ŠPANIJA 3:1 (25:19, 25:20, 20:25, 25:18)
CEŠKA – GRČKA 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:15)

3. KOLO

SRBIJA I CRNA GORA – GRČKA 3:1 (26:24, 25:15, 15:25, 25:21)
CEŠKA – ŠPANIJA 3:1 (25:15, 25:21, 22:25, 25:23)

 

TABELA:

1. SRBIJA I CRNA GORA
3  3  0  9:2  6
2. CEŠKA 3  2  1  6:5  5
3. ŠPANIJA 3  1  2  5:7  4
4. GRČKA 3  0  3  3:9  3

 

F GRUPA

1. KOLO

BRAZIL – BUGARSKA 3:1 (19:25, 25:21, 25:18, 25:11)
RUSIJA – ITALIJA 3:2 (20:25, 25:20, 19:25, 25:22, 15:13)

2. KOLO

ITALIJA – BUGARSKA 3:1 (21:25, 25:19, 25:23, 25:23)
BRAZIL – RUSIJA 3:1 (25:19, 24:26, 25:17, 25:15)

3.KOLO

BUGARSKA – RUSIJA 3:1 (18:25, 25:23, 25:18, 25:22)
BRAZIL – ITALIJA 3:1 (31:29, 25:21, 17:25, 25:23)


TABELA:

1. BRAZIL 3  3  0  9:3  6
2. ITALIJA 3  1  2  6:7  4
3. BUGARSKA 3  1  2  5:7  4
4. RUSIJA 3  1  2  5:8  4

 

 

POLUFINALE

SRBIJA I CRNA GORA – ITALIJA 3:0 (26:24, 25:22, 25:16)
BRAZIL – CEŠKA 3:0 (25:12, 25:20, 25:18)


FINALE

SRBIJA I CRNA GORA – BRAZIL 2:3 (16:25, 25:21, 25:19, 23:25, 29:31)
123 MINUTA – 10 850 GLEDALACA


ZA TREĆE MESTO:

ITALIJA – CEŠKA 3:1 (22:25, 25:22, 25:22, 25:19)


POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: IVAN MILJKOVIĆ (SRBIJA I CRNA GORA)
BLOKER: ANDRIJA GERIĆ (SRBIJA I CRNA GORA)
SERVER: ANDRIJA GERIĆ (SRBIJA I CRNA GORA)
SMEČER: MARTIN LEBL (CEŠKA)


KONAČAN PLASMAN:

1. BRAZIL
2. SRBIJA I CRNA GORA
3. ITALIJA
4. CEŠKA
5. BUGARSKA
5. ŠPANIJA
7. GRČKA
7. RUSIJA
9. POLJSKA
10. FRANCUSKA
10. NEMAČKA
10. HOLANDIJA
13. KUBA
13. JAPAN
13. PORTUGALIJA
13. VENECUELA


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1211 puta