Serbian flagcirilicalatinica

Vesti iz OSS

Održan obavezni Seminar UOTS za trenere i statističare

UOTS – SEMINAR „TRENERI ZA POBEDE 2021.“

U subotu i nedelju održan je obavezni Seminar za trenere i statističare Banka Poštanska štedionica Superlige, Prve i Prve B lige u organizaciji Odbojkaškog saveza Srbije i Udruženja odbojkaških trenera Srbije.

stp

Zbog trenutne epidemiološke situacije, seminar „Treneri za pobede 2021.“ je održan „on-line“, a predavači su bili prof. dr Mithat Blagajac, dr Nedžad Osmankač, dr Goran Nešić, Nikola Majstorović, Predrag Zucović i Đorđe Pejić.

uots

  • septembar 13, 2021
  • 1370
Објављено у Vesti iz OSS
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Crvena zvezda u plej – ofu Kupa CEV Crvena zvezda u plej – ofu Kupa CEV

    SENIORKE – KUP CEV 2024.

    Odbojkašice Crvene zvezde plasirale su se u plej – of Kupa CEV 2024, pošto su u osmini finala eliminisale češki Šelmi iz Brna. Crvena zvezda je večeras, u dvorani Vodova u Brnu, u revanš utakmici osmine finala Kupa CEV 2024. Savladala domaći Šelmi sa 3:2, po setovima 25:16, 22:25, 23:25, 25:11 i 15:9, posle 107 minuta igre.

  • Jedinstvo u Istanbulu (sreda, 17.30 – TV Arena Sport 1) Jedinstvo u Istanbulu (sreda, 17.30 – TV Arena Sport 1)

    SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2024.

    Jedinstvo iz Stare Pazove, prvak Srbije i pobednik Banka Poštanska štedionica Superlige 2022/2023. gostovaće u 4. kolu A grupe Lige šampiona 2024. u Istanbulu protiv Vakfibank Istanbula, aktuelnog prvaka Evrope, za koji igra Bjanka Buša, a u stručnom štabu su Đovani Gvideti, Saim Pakan i Ahmetdžan Eršimšek, članovi stručnog štaba seniorki Srbije, kao i Sanja Tomašević, nekadašnja reprezentativka. Utakmica će se odigrati u dvorani “Vakifbank” u Istanbulu sutra (sreda, 6. decembar) od 17.30 časova po našem vremenu uz direktan prenos na TV Arena Sport 1.

  • U sredu, Ub u Dobroeštiju (16.00), a TENT u Lugožu (17.30) U sredu, Ub u Dobroeštiju (16.00), a TENT u Lugožu (17.30)

    SENIORKE – KUP IZAZIVAČA 2024.

    Odbojkašice Uba i TENT-a iz Obrenovca odigraće sutra (sreda, 6. decembar) revanš utakmice osmine finala Kupa izazivača 2024. Utakmica Voluntari 2005 (Ana Živojinović, Milan Ljubičić) – Ub odigraće se od 16.00 časova po našem vremenu u dvorani “Unira” u Dobroeštiju, predgrađu Bukurešta. Meč Lugož (Silvija Popović, Katarina Čanak, Nevena Vidojević, Uglješa Šegrt, Dragan Grbić) – TENT odigraće se od 17.30 časova po našem vremenu u Lugožu.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga