Serbian flagcirilicalatinica

Kadeti

Promenjene grupe kvalifikacija kadeta za EP

KADETI – XV EP 2022.

CEV je promenio sastave grupa kvalifikacija za XV EP 2022. u konkurenciji kadeta posle suspenzije Rusije i Belorusije. Muška kadetska reprezentacija Srbije (do 18 godina, 2005. i mlađi) igraće u B grupi II runde kvalifikacija za XV EP 2022. od 21. do 23. aprila u dvorani „Vlade Divac“ u Vrnjačkoj Banji sa Turskom, Ukrajinom i Danskom.

Kadeti Srbije će u 1. kolu, u četvrtak, 21. aprila igrati protiv Ukrajine od 19.00 časova, a u 2. kolu, u petak, 22. aprila, protiv Danske od 19.00 časova. Srbija će u poslednjem, 3. kolu, u subotu, 23. aprila, igrati protiv Turske od 18.00 časova.

Plasman na prvenstvo Evrope iz II runde kvalifikacija izboriće pobednici 5 kvalifikacionih grupa i najbolja drugoplasirana reprezentacija.

Plasman na EP do sada su izborili Bugarska, Poljska, Slovenija, Finska i Belgija.

XV EP 2022. u konkurenciji kadeta odigraće se u Tbilisiju, u Gruziji, od 9. do 17. jula 2022. Na EP će igrati odbojkaši rođeni 2005. i mlađi.

 

KADETI – XV EP 2022. – II RUNDA KVALIFIKACIJA (21 – 24. APRIL):

B GRUPA – VRNJAČKA BANJA (DVORANA „VLADE DIVAC“), SRBIJA (21 – 23. APRIL):

1. KOLO – ČETVRTAK, 21. APRIL:

SRBIJA – UKRAJINA     19.00

TURSKA – DANSKA      16.30

 

2. KOLO – PETAK, 22. APRIL:

SRBIJA – DANSKA       19.00

TURSKA – UKRAJINA    16.30

 

3. KOLO – SUBOTA, 23. APRIL:

SRBIJA – TURSKA       18.00

UKRAJINA – DANSKA   15.30

 

A GRUPA – NAPULJ, ITALIJA (22 – 24. APRIL):

1. KOLO – PETAK, 22. APRIL:

ITALIJA – HRVATSKA        20.00

2. KOLO – SUBOTA, 23. APRIL:

FRANCUSKA – HRVATSKA  20.00

3. KOLO – NEDELJA, 24. APRIL:

ITALIJA – FRANCUSKA       20.00

 

C GRUPA – SIGULDA, LETONIJA (22 – 24. APRIL):

1. KOLO – PETAK, 22. APRIL:

LETONIJA – ESTONIJA       19.00 (18.00)

2. KOLO – SUBOTA, 23. APRIL:

ESTONIJA – GRČKA           19.00 (18.00)

3. KOLO – NEDELJA, 24. APRIL:

LETONIJA – GRČKA            19.00 (18.00)

 

D GRUPA – ŠTAJNBRUN, AUSTRIJA (21 – 23. APRIL):

1. KOLO – ČETVRTAK, 21. APRIL:

AUSTRIJA – SLOVAČKA      15.30

NEMAČKA – ŠPANIJA         18.00

2. KOLO – PETAK, 22. APRIL:

AUSTRIJA – ŠPANIJA         15.30

SLOVAČKA – NEMAČKA      18.00

3. KOLO – SUBOTA, 23. APRIL:

AUSTRIJA – NEMAČKA       15.30

SLOVAČKA – ŠPANIJA       18.00

 

E GRUPA – NETANJA, IZRAEL (21 – 23. APRIL):

1. KOLO – ČETVRTAK, 21. APRIL:

ČEŠKA – PORTUGALIJA      15.00 (14.00)

IZRAEL – RUMUNIJA         17.30 (16.30)

2. KOLO – PETAK, 22. APRIL:

ČEŠKA – RUMUNIJA          15.00 (14.00)

IZRAEL – PORTUGALIJA     17.30 (16.30)

3. KOLO – SUBOTA, 23. APRIL:

PORTUGALIJA – RUMUNIJA 17.00 (16.00)

IZRAEL – ČEŠKA               19.30 (18.30)

 

Plasman na prvenstvo Evrope iz II runde kvalifikacija izboriće pobednici 5 kvalifikacionih grupa i najbolja drugoplasirana reprezentacija.

XV EP 2022. u konkurenciji kadeta odigraće se u Tbilisiju, u Gruziji, od 9. do 17. jula 2022. Na EP će igrati odbojkaši rođeni 2005. i mlađi.

kik

  • mart 9, 2022
  • 1013
Објављено у Kadeti
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga