Serbian flagcirilicalatinica

Kup Srbije

Minimalna pobeda TENT-a u prvom četvrtfinalnom meču

SENIORKE – 56. KUP SRBIJE 2021/2022

TENT iz Obrenovca zabeležio je minimalnu pobedu u prvoj utakmici četvrtine finala 56. Kupa Srbije 2021/2022. u konkurenciji odbojkašica. TENT je večeras u Sremskoj Mitrovici bio bolji od Srema sa 3:2, po setovima 25:16, 25:22, 25:27, 23:25  i 15:12, posle 121 minuta igre.

ck1

Druga utakmica će se odigrati 2. ili 3. novembra u Beogradu.  

SENIORKE – 56. KUP SRBIJE 2021/2022. – ČETVRFINALE (PRVE UTAKMICE: 26. OKTOBAR, DRUGE UTAKMICE: 2. I 3. NOVEMBAR) - RASPORED:

UTORAK, 26. OKTOBAR

STARA PAZOVA (HALA SPORTOVA)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – CRVENA ZVEZDA 3:1 (25:21, 25:23, 22:25, 25:12)

SREMSKA MITROVICA (SALA MITROVAČKE GIMNAZIJE)

SREM (SREMSKA MITROVICA) – TENT (OBRENOVAC)     3:2  (25:16, 25:22, 25:27, 23:25, 15:12)

 

UTORAK/SREDA, 9/10. NOVEMBAR – TAČAN DATUM I SATNICA BIĆE NAKNADNO OBJAVLJENI

SUBOTICA (HS DUDOVA ŠUMA)

SPARTAK (SUBOTICA) – UB

 

BEOGRAD (DVORANA MASTER)

PARTIZAN SOKERBET – ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) 

  • oktobar 26, 2021
  • 1402
Објављено у Kup Srbije
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Žreb za EP 2026. u subotu (20.45) u Bariju – direktan prenos na Jutjub kanalu CEV Žreb za EP 2026. u subotu (20.45) u Bariju – direktan prenos na Jutjub kanalu CEV

    SENIORKE I SENIORI – XXXIV EP 2026.

    Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, saopštila je da će se žreb za XXXIV EP 2026. u obe konkurencije obaviti u subotu, 4. oktobra od 20.45 časova u Normansko – švapskom zamaku u Bariju, u Italiji. Odbojkaški savez Srbije će na žrebu u Bariju predstavljati Ivan Knežević, generalni sekretar OSS i prvi potpredsednik CEV i Dragutin Ćuk, tehnički direktor OSS i član žirija EP 2026.

  • SP 2029. za odbojkašice na Filipinima SP 2029. za odbojkašice na Filipinima

    FIVB

    Svetska odbojkaška federacija, FIVB, saopštila je da će se XXII SP 2029. u konkurenciji odbojkašica odigrati na Filipinima.

  • Železničar i TENT za pehar Superkupa 8. oktobra u Trsteniku Železničar i TENT za pehar Superkupa 8. oktobra u Trsteniku

    SENIORKE – XIII SUPERKUP 2025.

    Železničar iz Lajkovca, prvak Srbije i pobednik Banka Poštanska štedionica Superlige 2024/2025. i TENT iz Obrenovca, pobednik Kupa Srbije 2024/2025. igraće u meču XIII Superkupa Srbije 2025. u konkurenciji odbojkašica u sredu, 8. oktobra u Hali sportova u Trsteniku od 19.00 časova, uz direktne prenose na RTS 2 i TV Arena Sport.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo
   
  Naučno-tehnička podrška
  Overtraq Logo Black Vertical.fw

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga