Serbian flagcirilicalatinica

Liga nacija

Seniorke Srbije u utorak protiv Turske (12.00 – TV Sport Klub 1)

SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021.

Ženska seniorska rerpezentacija Srbije odigraće prvi meč u Riminiju, u okviru III Lige nacija 2021. protiv Turske, sutra (utorak, 25. maj) od 12.00 časova, uz direktan prenos na TV Sport Klub 1.

 

Izjava Aleksandra Vladisavljeva

Izjava Katarine Lazović

Izjava Sare Lozo

 

Srbija će u 2. kolu I vikenda, u sredu, 26. maja, igrati protiv Poljske (16.00 – TV SK 1), a u 3. kolu, u četvrtak, 27. maja, protiv Italije (21.00 – TV SK 1).

FVIB je ponovo promenio termine nekih mečeva, tako da je moguće da će tokom takmičenja doći do novih promena, u zavisnosti od zahteva TV stanica i organizatora.

Sve utakmice iz Riminija direktno će prenositi TV Sport Klub.

sld1

Mečevi će se igrati u dve dvorane Sajma u Riminiju, a na programu će u svakoj dvorani biti po 4 meča dnevno.

Svaka reprezentacija će odigrati po 15 utakmica, a plasman u polufinale izboriće 4 najuspešnije selekcije.

Polufinale i finale će se odigrati 24. i 25. juna.

Odbojkašice će odigrati ukupno 124 utakmice u III Ligi nacija 2021.

 

SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021. – RIMINI (DVORANA SAJMA), ITALIJA (25. MAJ – 25. JUN):

I VIKEND (25 – 27. MAJ):

1. KOLO – UTORAK, 25. MAJ:

TEREN 2:

SRBIJA – TURSKA       12.00

JAPAN – TAJLAND        15.00

SAD – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      18.00

BRAZIL – KANADA       21.00

 

TEREN 1:

HOLANDIJA – BELGIJA 10.00

NEMAČKA – RUSIJA      13.00

KINA – KOREJA            16.00

ITALIJA – POLJSKA      19.00

 

2. KOLO – SREDA, 26. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – POLJSKA      16.00

HOLANDIJA – NEMAČKA     10.00

KINA – JAPAN             13.00

ITALIJA – TURSKA       19.00

 

TEREN 2:

TAJLAND – KOREJA      12.00

RUSIJA – BELGIJA       15.00

BRAZIL – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       18.00

SAD – KANADA           21.00

 

3. KOLO – ČETVRTAK, 27. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – ITALIJA        21.00

NEMAČKA – BELGIJA    10.00

JAPAN – KOREJA         13.00

KINA – TAJLAND         16.00

 

TEREN 2:

RUSIJA – HOLANDIJA   12.00

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KANADA      15.00

TURSKA – POLJSKA      18.00

BRAZIL – SAD             19.30

 

II VIKEND (31. MAJ – 2. JUN):

1. KOLO – PONEDELJAK, 31. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – SAD                  19.30

HOLANDIJA – TAJLAND      10.00

KINA – NEMAČKA              13.00

TURSKA – KANADA            16.00

 

TEREN 2:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – BELGIJA      12.00

BRAZIL – JAPAN          15.00

POLJSKA – KOREJA      18.00

RUSIJA – ITALIJA        21.00

 

2. KOLO – UTORAK, 1. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – TAJLAND      15.00

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KOREJA      12.00

SAD – HOLANDIJA       18.00

BRAZIL – RUSIJA        21.00

 

TEREN 1:

TURSKA – NEMAČKA    10.00

BELGIJA – POLJSKA     13.00

KINA – KANADA          16.00

ITALIJA – JAPAN         19.00

 

3. KOLO – SREDA, 2. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – HOLANDIJA   19.30

BELGIJA – KOREJA      10.00

NEMAČKA – KANADA    13.00

KINA – TURSKA            16.00

 

TEREN 2:

SAD – TAJLAND            12.00

JAPAN – RUSIJA          15.00

POLJSKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     18.00

BRAZIL – ITALIJA        21.00

 

III VIKEND (6 – 8. JUN):

1. KOLO – NEDELJA, 6. JUN:

TEREN 1:

KINA – BELGIJA          10.00

TURSKA – TAJLAND      13.00

SRBIJA – BRAZIL        16.00

ITALIJA – KOREJA       19.00

 

TEREN 2:

JAPAN – HOLANDIJA    12.00

RUSIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA  15.00

POLJSKA – KANADA     18.00

SAD – NEMAČKA         21.00

 

2. KOLO – PONEDELJAK, 7. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KINA                 15.00

TURSKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      12.00

POLJSKA – HOLANDIJA      18.00

BRAZIL – BELGIJA             21.00

 

TEREN 1:

RUSIJA – TAJLAND            10.00

JAPAN – KANADA              13.00

SAD – KOREJA                 16.00

ITALIJA – NEMAČKA          19.00

 

3. KOLO – UTORAK, 8. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – BELGIJA       19.30

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – TAJLAND     10.00

HOLANDIJA – KANADA      13.00

KINA – BRAZIL                 16.00

 

TEREN 2:

RUSIJA – TURSKA       12.00

JAPAN – POLJSKA        15.00

NEMAČKA – KOREJA     18.00

ITALIJA – SAD            21.00

 

IV VIKEND (12 – 14. JUN):

1. KOLO – SUBOTA, 12. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KANADA       18.00

NEMAČKA – TAJLAND   12.00

SAD – BELGIJA            15.00

POLJSKA – BRAZIL      21.00

 

TEREN 1:

RUSIJA – KOREJA        10.00

JAPAN – TURSKA         13.00

KINA – HOLANDIJA      16.00

ITALIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      19.00

 

2. KOLO – NEDELJA, 13. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KOREJA        18.00

JAPAN – SAD               12.00

KINA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     15.00

BRAZIL – NEMAČKA     21.00

 

TEREN 1:

TURSKA – BELGIJA      10.00

ITALIJA – HOLANDIJA  13.30

RUSIJA – KANADA       16.30

POLJSKA – TAJLAND    19.30

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 14. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – RUSIJA         12.00

POLJSKA – NEMAČKA   15.00

KOREJA – KANADA      18.00

SAD – TURSKA            21.00

 

TEREN 1:

JAPAN – BELGIJA        10.00

HOLANDIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     13.00

ITALIJA – KINA            16.00

BRAZIL – TAJLAND      19.30

 

V VIKEND (18 – 20. JUN):

1. KOLO – PETAK, 18. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – NEMAČKA      10.00

BELGIJA – TAJLAND     13.00

KINA – RUSIJA            16.00

ITALIJA – KANADA      19.00

 

TEREN 2:

JAPAN – DOMINIKANSKA REPUBLIKA   12.00

BRAZIL – KOREJA        15.00

SAD – POLJSKA            18.00

TURSKA – HOLANDIJA  21.00

 

2. KOLO – SUBOTA, 19. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       10.00

JAPAN – NEMAČKA      13.00

KINA – POLJSKA         16.00

BRAZIL – HOLANDIJA   19.30

 

TEREN 2:

RUSIJA – SAD             12.00

TAJLAND – KANADA     15.00

TURSKA – KOREJA       18.00

ITALIJA – BELGIJA       21.00

 

3. KOLO – NEDELJA, 20. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – JAPAN          15.00

KINA – SAD                12.00

HOLANDIJA – KOREJA  18.00

BRAZIL – TURSKA       21.00

 

TEREN 1:

NEMAČKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     10.00

ITALIJA – TAJLAND      13.00

RUSIJA – POLJSKA      16.00

BELGIJA – KANADA      19.30

 

Plasman u polufinale, izboriće 4 najuspešnije selekcije.

Odbojkašice će polufinale i finale odigrati 24. i 25. juna.

vnl5

  • maj 24, 2021
  • 618
Објављено у Liga nacija
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Ub dočekuje Olimpijakos (sreda, 19.00 – TV Arena Sport 4) Ub dočekuje Olimpijakos (sreda, 19.00 – TV Arena Sport 4)

    SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2022.

    Ub, pobednik Banka poštanska štedionica Superlige 2020/2021. i prvak Srbije u konkurenciji odbojkašica odigraće prvi meč 3. kola kvalifikacija za CEV Ligu šampiona 2022. protiv Olimpijakosa iz Pireja. Utakmica će se odigrati u Sportskoj hali Ub, u sredu, 27. oktobra od 19.00 časova, uz direktan prenos na TV Arena Sport 4.

  • U utorak mečevi u Staroj Pazovi i Sremskoj Mitorvici – utakmice u Subotici i Beogradu u novembru U utorak mečevi u Staroj Pazovi i Sremskoj Mitorvici – utakmice u Subotici i Beogradu u novembru

    SENIORKE – 56. KUP SRBIJE 2021/2022.

    Utakmice četvrtfinala 56. Kupa Srbije 2021/2022. u konkurenciji odbojkašica odigraće se u utorak, 26. oktobra. U prvim utakmicama četvrtine finala sastaće se Jedinstvo (Stara Pazova) – Crvena zvezda i Srem (Sremska Mitrovica) – TENT (Obrenovac), dok će se mečevi Spartak (Subotica) – Ub i Partizan Sokerbet – Železničar (Lajkovac) odigrati u novembru.

  • Održan žreb za četvrtfinale Kupa Srbije Održan žreb za četvrtfinale Kupa Srbije

    SENIORKE I SENIORI – KUP SRBIJE 2021/2022.

    U prostorijama Odbojkaškog saveza Srbije danas je obavljen žreb za četvrtfinale 56. Kupa Srbije 2021/2022. u konkurenciji odbojkašica i 57. Kupa Srbije 2021/2022. u konkurenciji odbojkaša. Železničar iz Lajkovca i Ribnica iz Kraljeva, aktuelni pobednici Kupa Srbije, igraće u četvrtfinalu protiv Partizan Sokerbeta, odnosno Mladog radnika iz Požarevca.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga