Serbian flagcirilicalatinica

Liga nacija

Seniorke u subotu protiv Kanade (18.00 – TV SK 1)

SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021.

Podmlađena ženska seniorska reprezentacija Srbije igraće u okviru IV vikenda III Lige nacija 2021. u Riminiju protiv Kanade, Koreje i Rusije. Prvi meč seniorke Srbije odigraće sutra (subota, 12. jun) od 18.00 časova, uz direktan prenos na TV Sport Klub 1.

sld1

Srbija će u 2. kolu IV vikenda, u nedelju, 13. juna igrati protiv Koreje od 18.00 časova (TV SK 1), a u poslednjem, 3. kolu, u ponedeljak, 14. juna protiv Rusije od 12.00 časova (TV SK 1).

 

Izjava Aleksandra Vladisavljeva

 

Sve utakmice iz Riminija direktno prenosi TV Sport Klub.

SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021. – RIMINI (DVORANA SAJMA), ITALIJA (25. MAJ – 25. JUN):

I VIKEND (25 – 27. MAJ):

1. KOLO – UTORAK, 25. MAJ:

TEREN 2:

SRBIJA – TURSKA       2:3 (21:25, 25:18, 23:25, 25:22, 14:16)

JAPAN – TAJLAND        3:0 (25:15, 25:17, 25:16)

SAD – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      3:0 (25:20, 25:21, 25:12)

BRAZIL – KANADA       3:1 (23:25, 25:11, 25:9, 25:14)

TEREN 1:

HOLANDIJA – BELGIJA 3:0 (25:21, 25:19, 25:18)

RUSIJA – NEMAČKA      3:0 (25:21, 25:22, 25:19)

KINA – KOREJA            3:1 (23:25, 25:19, 25:19, 25:18)

POLJSKA – ITALIJA      3:2 (25:22, 22:25, 20:25, 25:22, 17:15)

2. KOLO – SREDA, 26. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – POLJSKA      3:1 (20:25, 25:17, 25:16, 25:21)

NEMAČKA – HOLANDIJA          3:2 (18:25, 25:18, 28:30, 25:23, 15:12)

JAPAN – KINA        3:0 (25:13, 25:19, 25:17)

TURSKA – ITALIJA  3:0 (25:13, 25:23, 25:16)

TEREN 2:

KOREJA – TAJLAND      3:1 (15:25, 25:13, 25:18, 25:17)

RUSIJA – BELGIJA       3:2 (23:25, 21:25, 25:19, 25:19, 15:8)

BRAZIL – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       3:0 (25:20, 25:13, 25:17)

SAD – KANADA           3:0 (26:24, 25:15, 25:10)

3. KOLO – ČETVRTAK, 27. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – ITALIJA        3:1 (25:18, 23:25, 26:24, 25:20)

NEMAČKA – BELGIJA    3:0 (25:20, 25:19, 25:13)

JAPAN – KOREJA         3:0 (25:18, 25:18, 27:25)

KINA – TAJLAND         3:0 (25:15, 25:15, 25:23)

TEREN 2:

HOLANDIJA – RUSIJA   3:1 (25:14, 25:22, 23:25, 25:20)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KANADA      3:1 (25:17, 26:24, 28:30, 25:16)

TURSKA – POLJSKA      3:1 (25:23, 25:27, 25:23, 25:20)

SAD – BRAZIL             3:1 (25:17, 25:19, 23:25, 25:22)

II VIKEND (31. MAJ – 2. JUN):

1. KOLO – PONEDELJAK, 31. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – SAD       0:3 (20:25, 16:25, 12:25)

HOLANDIJA – TAJLAND           3:0 (25:20, 25:9, 25:18)

KINA – NEMAČKA        3:2 (20:25, 19:25, 27:25, 25:21, 15:9)

TURSKA – KANADA      3:2 (25:23, 19:25, 22:25, 25:23, 15:12)

TEREN 2:

BELGIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      3:2 (31:33, 19:25, 25:20, 25:16, 15:11)

BRAZIL – JAPAN          3:0 (25:15, 25:19, 25:21)

POLJSKA – KOREJA      3:0 (25:15, 25:20, 25:22)

RUSIJA – ITALIJA        3:0 (26:24, 25:23, 27:25)

2. KOLO – UTORAK, 1. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – TAJLAND      3:0 (25:19, 25:23, 25:23)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KOREJA      3:0 (25:23, 28:26, 25:18)

SAD – HOLANDIJA       3:0 (25:22, 25:15, 25:18)

BRAZIL – RUSIJA        3:0 (25:20, 25:11, 25:18)

TEREN 1:

TURSKA – NEMAČKA    3:0 (25:20, 25:20, 25:22)

BELGIJA – POLJSKA     3:2 (25:15, 17:25, 25:19, 22:25, 15:12)

KANADA – KINA          3:2 (25:22, 21:25, 25:17, 15:25, 15:12)

JAPAN – ITALIJA         3:2 (27:25, 25:19, 16:25, 21:25, 15:13)

3. KOLO – SREDA, 2. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – HOLANDIJA   1:3 (22:25, 16:25, 25:18, 21:25)

BELGIJA – KOREJA      3:2 (23:25, 25:23, 25:16, 19:25, 15:12)

KANADA – NEMAČKA    3:0 (30:28, 27:25, 25:14)

TURSKA – KINA            3:0 (25:15, 25:23, 25:21)

TEREN 2:

SAD – TAJLAND            3:0 (25:17, 25:14, 25:16)

JAPAN – RUSIJA          3:0 (25:20, 25:21, 25:21)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – POLJSKA     3:1 (22:25, 25:22, 28:26, 25:21)

BRAZIL – ITALIJA        3:1 (19:25, 25:15, 25:19, 25:19)

III VIKEND (6 – 8. JUN):

1. KOLO – NEDELJA, 6. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – BRAZIL        0:3 (12:25, 14:25, 13:25)

BELGIJA – KINA          3:2 (17:25, 27:25, 23:25, 25:21, 15:8)

TURSKA – TAJLAND      3:1 (23:25, 25:12, 25:20, 25:9)

ITALIJA – KOREJA       3:1 (27:25, 23:25, 25:22, 25:20)

TEREN 2:

HOLANDIJA – JAPAN    3:0 (25:22, 25:20, 25:23)

RUSIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA  3:2 (25:18, 21:25, 25:20, 22:25, 15:8)

POLJSKA – KANADA     3:2 (22:25, 21:25, 25:21, 25:17, 15:7)

SAD – NEMAČKA         3:0 (25:23, 25:13, 25:13)

2. KOLO – PONEDELJAK, 7. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KINA 3:1 (25:22, 25:18, 20:25, 25:22)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – TURSKA      3:1 (25:22, 25:21, 23:25, 25:17)

HOLANDIJA – POLJSKA           3:2 (21:25, 25:23, 22:25, 25:21, 15:9)

BRAZIL – BELGIJA       3:0 (25:18, 25:16, 25:17)

TEREN 1:

RUSIJA – TAJLAND      3:1 (25:14, 18:25, 25:14, 25:20)

JAPAN – KANADA   3:0 (25:16, 25:15, 25:15)

SAD – KOREJA      3:0 (25:16, 25:12, 25:15)

ITALIJA – NEMAČKA     3:0 (25:21, 25:19, 25:11)

3. KOLO – UTORAK, 8. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – BELGIJA       2:3 (25:23, 24:26, 21:25, 25:23, 10:15)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – TAJLAND     3:0 (25:16, 25:17, 25:23)

HOLANDIJA – KANADA 3:0 (25:19, 25:12, 25:21)

KINA – BRAZIL            3:2 (18:25, 25:22, 25:20, 14:25, 15:12)

TEREN 2:

TURSKA – RUSIJA       3:2 (25:22, 22:25, 25:18, 18:25, 15:7)

JAPAN – POLJSKA        3:2 (22:25, 22:25, 25:22, 25:23, 16:14)

NEMAČKA – KOREJA     3:0 (25:12, 25:21, 25:22)

SAD – ITALIJA  3:1 (25:18, 25:21, 20:25, 25:16)

IV VIKEND (12 – 14. JUN):

1. KOLO – SUBOTA, 12. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KANADA       18.00

NEMAČKA – TAJLAND   12.00

SAD – BELGIJA            15.00

POLJSKA – BRAZIL      21.00

 

TEREN 1:

RUSIJA – KOREJA        10.00

JAPAN – TURSKA         13.00

KINA – HOLANDIJA      16.00

ITALIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      19.00

 

TABELA:

  1. USA          9    9    0    27:2    27

  2. TUR           9    8    1    25:10   21

  3. BRA          9    7    2    24:8    22

  4. NED          9    7    2    23:10   21

  5. JPN           9    7    2    21:10   19

  6. DOM          9    5    4    19:15   17

  7. RUS          9    5    4    18:17   14

  8. BEL           9    5    4    17:22   11

  9. SRB          9    4    5    17:18   14

10. CHN          9    4    5    17:20   12

11. POL           9    3    6    18:22   10

12. GER           9    3    6    11:20     9

13. ITA            9    2    7    13:22     8

14. CAN           9    2    7    12:23     7

15. KOR          9    1    8      7:25     4

16. THA           9    0    9      2:27     0

 

2. KOLO – NEDELJA, 13. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KOREJA        18.00

JAPAN – SAD               12.00

KINA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     15.00

BRAZIL – NEMAČKA     21.00

 

TEREN 1:

TURSKA – BELGIJA      10.00

ITALIJA – HOLANDIJA  13.30

RUSIJA – KANADA       16.30

POLJSKA – TAJLAND    19.30

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 14. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – RUSIJA         12.00

POLJSKA – NEMAČKA   15.00

KOREJA – KANADA      18.00

SAD – TURSKA            21.00

 

TEREN 1:

JAPAN – BELGIJA        10.00

HOLANDIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     13.00

ITALIJA – KINA            16.00

BRAZIL – TAJLAND      19.30

 

V VIKEND (18 – 20. JUN):

1. KOLO – PETAK, 18. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – NEMAČKA      10.00

BELGIJA – TAJLAND     13.00

KINA – RUSIJA            16.00

ITALIJA – KANADA      19.00

 

TEREN 2:

JAPAN – DOMINIKANSKA REPUBLIKA   12.00

BRAZIL – KOREJA        15.00

SAD – POLJSKA            18.00

TURSKA – HOLANDIJA  21.00

 

2. KOLO – SUBOTA, 19. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       10.00

JAPAN – NEMAČKA      13.00

KINA – POLJSKA         16.00

BRAZIL – HOLANDIJA   19.30

 

TEREN 2:

RUSIJA – SAD             12.00

TAJLAND – KANADA     15.00

TURSKA – KOREJA       18.00

ITALIJA – BELGIJA       21.00

 

3. KOLO – NEDELJA, 20. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – JAPAN          15.00

KINA – SAD               12.00

HOLANDIJA – KOREJA  18.00

BRAZIL – TURSKA       21.00

 

TEREN 1:

NEMAČKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     10.00

ITALIJA – TAJLAND      13.00

RUSIJA – POLJSKA      16.00

BELGIJA – KANADA      19.30

Plasman u polufinale, izboriće 4 najuspešnije selekcije.

Odbojkašice će polufinale i finale odigrati 24. i 25. juna.

vnl5

  • jun 11, 2021
  • 201
Објављено у Liga nacija
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Terzić saopštio sastav – seniorke Srbije od četvrtka u Olimpijskom selu u Tokiju Terzić saopštio sastav – seniorke Srbije od četvrtka u Olimpijskom selu u Tokiju

    SENIORKE – XXXII OI 2020. – TOKIO

    Ženska seniorska reprezentacija Srbije, akutelni svetski i dvostruki uzastopni evropski prvak i vicešampion OI, sutra (četvrtak, 22. jula) će   otputovati iz Hofua u Tokio i ući u Olimpijsko selo. Zoran Terzić, prvi trener seniorki Srbije, saopštio je sastav tima koji će igrati na turniru XXXII Olimpijskih igara.

  • Promotivno – humanitarni spektakl OSS #OVOJENAŠAIGRA u subotu na Trgu republike Promotivno – humanitarni spektakl OSS #OVOJENAŠAIGRA u subotu na Trgu republike

    OSS – #OVOJENAŠAIGRA

    Odbojkaški savez Srbije, u saradnji sa Bankom Poštanskom štedionicom, generalnim sponzorom OSS, i kompanijama PEAK, Škoda, Vrnjci i Telekom Srbija, partnerima OSS, i uz učešće i podršku humanitarne fondacije “Budi human”, organizuje dosad najveću promociju odbojke, sutra (subota, 17. jul) na Trgu republike u Beogradu. Program počinje u 13.00 časova, a zvanični deo je predviđen od 19.00 do 22.00 časa.

  • 333 dopisnice podrške iz Hofua odbojkašicama Srbije 333 dopisnice podrške iz Hofua odbojkašicama Srbije

    SENIORKE – XXXII OI 2020. – TOKIO

    Na adresu Odbojkaškog Saveza Srbije stigle su 333 dopisnice iz Hofua, iz prefekture Jamaguči, sa porukama podrške ženskoj seniorskoj reprezentaciji Srbije. Dopisnice su poslali učenici starijih razreda (5 – 8.) 11 osnovnih škola iz Hofua: Tonomi, Mure, Kokufu, Kuvanojama, Kajo, Kasei, Nošima, Saba, Ono, Migita i Daidou.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga