Serbian flagcirilicalatinica

Pioniri

Nemačka odustala – u Kragujevcu Srbija protiv Finske i Ukrajine

PIONIRI – III EP 2021.

Muška pionirska reprezentacija Srbije, igrači rođeni 2005. i mlađi, igrače na turniru II runde kvalifikacija za III EP 2021, od 6. do 8. maja u dvorani Jezero u Kragujevcu, protiv Finske i Ukrajine. Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, saopštila je da je Nemačka odustala od učešće zbog pandemije virusa Kovid 19 i restriktivnih mera prilikom organizacije putovanja. Sve utakmice iz Kragujevca biće direktno prenošene na YouTube kanalu OSS (https://www.youtube.com/channel/UC2w2DZg9FTMWpoa9YKW7sXg).

Mečevi u Kragujevcu će početi u 18.00 časova. Pioniri Srbije će prvu utakmicu odigrati protiv Finske u četvrtak, 6. maja, a drugu u subotu, 8. maja protiv Ukrajine.

tpi42

PIONIRI – III EP 2021. – II RUNDA KVALIFIKACIJA (5 – 9. MAJ):

B GRUPA – KRAGUJEVAC (DVORANA JEZERO), SRBIJA (6 – 8. MAJ):

SUPERVIZOR CEV: JAN KUHORST (HOLANDIJA). SUDIJSKI DELEGAT: UMIT SOKULU (TURSKA). SUDIJE: NIKOLA KOZIĆ (BOSNA I HERCEGOVINA), ISAK FLURIS (KIPAR) I BARTLOMIJ ADAMČIK (POLJSKA).

1. KOLO – ČETVRTAK, 6. MAJ:

SRBIJA – FINSKA        18.00

2. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

UKRAJINA – FINSKA     18.00

3. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

SRBIJA – UKRAJINA     18.00

Sve utakmice iz Kragujevca biće direktno prenošene na YouTube kanalu OSS (https://www.youtube.com/channel/UC2w2DZg9FTMWpoa9YKW7sXg).

 

A GRUPA – KUTNA HORA, ČEŠKA (7 – 9. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

ČEŠKA – GRUZIJA       16.00

BELGIJA – HOLANDIJA 19.00

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

ČEŠKA – HOLANDIJA    16.00

BELGIJA – GRUZIJA          19.00

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

HOLANDIJA – GRUZIJA      16.00

ČEŠKA – BELGIJA              19.00

 

C GRUPA – PLOEŠTI, RUMUNIJA (7 – 9. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

RUSIJA – IZRAEL        16.00 (15.00)

RUMUNIJA – ESTONIJA 19.00 (18.00)

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

RUSIJA – ESTONIJA     16.00 (15.00)

RUMUNIJA – IZRAEL    19.00 (18.00)

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

ESTONIJA – IZRAEL     16.00 (15.00)

RUSIJA – RUMUNIJA     19.00 (18.00)

 

D GRUPA – ZADAR, HRVATSKA (7 – 9. MAJ):

Sudije: Vladimir Cvetković (Srbija), Mihail Bondarenko (Rusija), Eleni Danilidu (Grčka), Tom Knapkens (Belgija).

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

HRVATSKA – LETONIJA           17.00

FRANCUSKA – BELORUSIJA      19.30

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

HRVATSKA – BELORUSIJA  17.00

FRANCUSKA – LETONIJA    19.30

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

BELORUSIJA – LETONIJA    17.00

HRVATSKA – FRANCUSKA   19.30

 

E GRUPA – VIJANA DO KASTELO, PORTUGALIJA (5 – 7. MAJ):

1. KOLO – SREDA, 5. MAJ:

AUSTRIJA – TURSKA         17.00 (18.00)

PORTUGALIJA – ŠPANIJA    20.00 (21.00)

2. KOLO – ČETVRTAK, 6. MAJ:

TURSKA – ŠPANIJA           17.00 (18.00)

AUSTRIJA – PORTUGALIJA  20.00 (21.00)

3. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

ŠPANIJA – AUSTRIJA         17.00 (18.00)

TURSKA – PORTUGALIJA    20.00 (21.00)

Plasman na prvenstvo Evrope izboriće pobednici 5 grupa i 2 najbolje drugoplasirane selekcije.

III EP 2021. u konkurenciji pionira (do 17 godina) odigraće se u Tirani, u Albaniji od 10. do 18. jula.

Pored domaćina Albanije, plasman na EP do sada su, iz I runde kvalifikacija, izborili Bugarska (BVA), Poljska (EEVZA), Slovenija (MEVZA) i Italija (WEVZA).

kpi2

  • april 29, 2021
  • 625
Објављено у Pioniri
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

Pretraga