Serbian flagcirilicalatinica

Pioniri

Pioniri na startu EP protv Austrije

PIONIRI – III EP 2021.

Muška pionirska reprezentacija Srbije, igrači rođeni 2005. i mlađi, igraće u B grupi III EP 2021. u Tirani sa Bugarskom, Italijom, Češkom, Poljskom i Austrijom. Srbija će u okviru 1. kola igrati protiv Austrije u subotu, 10. jul od 17.30 časova. U 2. kolu, Srbija će u nedelju, 11. jula od 17.30 časova igrati protiv Češke, a u 3. kolu, u ponedeljak, 12. jula od 15.00 časova protiv Poljske. Pioniri Srbije će u 4. kolu, u sredu, 14. jula od 20.00 časova igrati protiv Bugarske, a u poslednjem, 5. kolu u četvrtak, 15. jula od 17.30 časova protiv Italije.

Plasman u polufinale izboriće po dve prvoplasirane selekcije iz obe grupe, dok će 3. i 4. selekcije igrati u razigravanju za plasman od 5. do 8. mesta.

U A grupi će igrati Albanija, Turska, Rusija, Belgija, Letonija i Slovenija.

pik11

III EP 2021. u konkurenciji pionira (do 17 godina) odigraće se u Tirani, u Albaniji od 10. do 18. jula.

 

PIONIRI – III EP 2021. – TIRANA, ALBANIJA:

B GRUPA – DVORANA „OLIMPIK PARK“:

1. KOLO – SUBOTA, 10. JUL:

SRBIJA – AUSTRIJA      17.30

ITALIJA – POLJSKA      15.00

BUGARSKA – ČEŠKA    20.00

 

2. KOLO – NEDELJA, 11. JUL:

SRBIJA – ČEŠKA         17.30

POLJSKA – AUSTRIJA   15.00

BUGARSKA – ITALIJA   20.00

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 12. JUL:

SRBIJA – POLJSKA           15.00

ITALIJA – ČEŠKA              17.30

BUGARSKA – AUSTRIJA      20.00

 

4. KOLO – SREDA, 14. JUL:

SRBIJA – BUGARSKA    20.00

POLJSKA – ČEŠKA       15.00

ITALIJA – AUSTRIJA     17.30

 

5. KOLO – ČETVRTAK, 15. JUL:

SRBIJA – ITALIJA        17.30

ČEŠKA – AUSTRIJA      15.00

BUGARSKA – POLJSKA 20.00

 

A GRUPA – DVORANA „SPORTIT FARKA“:

1. KOLO – SUBOTA, 10. JUL:

RUSIJA – BELGIJA             15.00

LETONIJA – TURSKA         17.30

SLOVENIJA – ALBANIJA      20.00

 

2. KOLO – NEDELJA, 11. JUL:

RUSIJA – LETONIJA      15.00

SLOVENIJA – TURSKA  17.30

BELGIJA – ALBANIJA    20.00

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 12. JUL:

RUSIJA – TURSKA       15.00

SLOVENIJA – BELGIJA  17.30

LETONIJA – ALBANIJA  20.00

 

4. KOLO – SREDA, 14. JUL:

SLOVENIJA – RUSIJA   15.00

BELGIJA – LETONIJA    17.30

ALBANIJA – TURSKA    20.00

 

5. KOLO – ČETVRTAK, 15. JUL:

SLOVENIJA – LETONIJA      15.00

TURSKA – BELGIJA            17.30

RUSIJA – ALBANIJA            20.00

 

SUBOTA, 17. JUL:

POLUFINALE (DVORANA „OLIMPIK PARK“):

A 1 – B 2         17.00

B 1 – A 2         19.30

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA (DVORANA „SPORTIT FARKA“):

A 3 – B 4         14.00

B 3 – A 4         16.30

 

NEDELJA, 18. JUL:

DVORANA „OLIMPIK PARK“:

FINALE:                           18.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:      15.30

 

DVORANA „SPORTIT FARKA“:

MEČ ZA PETO MESTO:       15.30

MEČ ZA SEDMO MESTO:    13.00

pie1

  • maj 13, 2021
  • 446
Објављено у Pioniri
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga