Serbian flagcirilicalatinica

Pioniri

Testirana 123 pionira u Velikom Gradištu, Nišu, Novom Sadu, Kragujevcu i Beogradu

PIONIRI

Odbojkaški savez Srbije je u saradnji sa Odbojkaškim savezom Braničevsko – Podunavskog okruga,  Odbojkaškim savezom Nišavskog okruga, Odbojkaškim savezom Vojvodine, Međuokružnim odbojkaškim savezom Kragujevac i Odbojkaškim savezom Beograda organizovao testiranje pionira, igrača rođenih 2012. i 2013. godine.

 

Testirana su 123 kandidata za mušku pionirsku reprezentaciju Srbije u Velikom Gradištu, Nišu, Novom Sadu, Kragujevcu i Beogradu.

Testiranje su obavili dr Bogdan Sretenović, sportski direktor OSS, i Bojan Mihajlović, koordinator za bazičnu odbojku OSS, a u radu su im pomagali treneri Darko Gorunović, Bane Nenadić i Luka Zucović.

 

tpi2

 

U Velikom Gradištu je  testirano 16 pionira iz 4 kluba (VGSK iz Velikog Gradišta, Mladi radnik iz Požarevca, Smederevo Carina i Bavanište).

 

 

U Nišu je testirano 29 pionira iz 7 klubova (Panter iz Pukovca, Desetka iz Niša, Niš, Jablanica iz Medveđe, Stampedo iz Niša, Topličanin iz Prokuplja i Pirot).

 

 

U Novom Sadu je testirano 27 pionira iz 8 klubova (Vojvodina Mozzart iz Novog Sada, Sombor, SK volej iz Novog Sada, Borac iz Starčeva, Severni Banat iz Kikinde, Stražilovo iz Sremskih Karlovaca, Proleter iz Zrenjanina i Srem Iton iz Sremske Mitrovice).

 

 

U Kragujevcu su testirana 24 pionira iz 8 klubova (Prijepolje, Ribnica iz Kraljeva, Karađorđe iz Topole, Spartak iz Ljiga, Takovo iz Gornjeg Milanovca, Lotus iz Čačka, Radnički doo iz Kragujevca i Jagodina).

 

 

U Beogradu je testirano 27 pionira iz 7 klubova (Crvena Zvezda, Partizan Coptech, Crnjanski, Laki Star, Spas, As i Zaslon iz Šapca).

Cilj testiranja je evidentiranje potencijalnih reprezentativaca za mušku pionirsku reprezentaciju Srbije.

  • oktobar 24, 2025
  • 192
Објављено у Pioniri
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Italija pionirski prvak Evrope, srebro za Španiju, Francuska bronzana Italija pionirski prvak Evrope, srebro za Španiju, Francuska bronzana

    PIONIRI – V EP 2025.

    Italija je osvojila titulu prvaka Evrope u konkurenciji pionira, pošto je u Jerevanu, u finalu V EP 2025. savladala Španiju sa 3:1 (25:21, 18:25, 25:23, 25:19).

  • Odlična igra Srbije i bod za kraj EP Odlična igra Srbije i bod za kraj EP

    PIONIRI – V EP 2025.

    Muška pionirska reprezentacija Srbije (do 16 godina, rođeni 2010. i mlađi) završila je učešće na V 2025. i zauzela je 14. mesto u konačnom plasmanu. Francuska je danas u poslednjem, 7. kolu B grupe u Jerevanu pobedila Srbiju sa 3:2, po setovima 18:25, 25:21, 19:25, 25:21 i 15:7, posle 110 minuta igre.

  • Pobeda Ukrajine, Srbija za kraj protiv Francuske (četvrtak, 15.30) Pobeda Ukrajine, Srbija za kraj protiv Francuske (četvrtak, 15.30)

    PIONIRI – V EP 2025.

    Muška pionirska reprezentacija Srbije (do 16 godina, rođeni 2010. i mlađi) poražena je u utakmici pretposlednjeg, 6. kola B grupe V EP 2025. Ukrajina je danas u Jerevanu pobedila Srbiju sa 3:0, po setovima 25:13, 25:23 i 25:13, posle 61 minuta igre.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo
   
  Naučno-tehnička podrška
  Overtraq Logo Black Vertical.fw

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga