Serbian flagcirilicalatinica

Crvena zvezda prvak Srbije u konkurenciji kadeta

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2021. – FINALNI TURNIR

Crvena zvezda je osvojila titulu prvaka Srbije pošto je trijumfovala na Finalnom turniru Prvenstva Srbije 2021. u konkurenciji kadeta u Novom Sadu. Crvena zvezda je danas u finalu savladala Vojvodinu NS seme iz Novog Sada sa 3:2 (14:25, 25:21, 16:25, 25:16, 15:13). Treće mesto je osvojio Partizan, koji je u meču za bronzanu medalju pobedio Proleter iz Zrenjanina sa 3:0 (25:22, 25:20, 25:20). Danilo Ilić, korektor Crvene zvezde, proglašen je za najboljeg igrača Finalnog turnira.

kns16

Nagrade i trofeje najboljim pojedincima i ekipama predali su Marija Tojagić, sestra pokojnog Dušana Tojagića, dr Bogdan Sretenović, sportski direktor OSS, Slobodan Boškan, prvi trener Vojvodine NS seme i Anđelko Popović, delegat Finalnog turnira u Novom Sadu.

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2021. – FINALNI TURNIR – NOVI SAD (MALA I VELIKA SALA SPC “VOJVODINA”):

NEDELJA, 30. MAJ:

MALA SALA SPC “VOJVODINA”:

FINALE:

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD)     3:2 (14:25, 25:21, 16:25, 25:16, 15:13)

MEČ ZA TREĆE MESTO:

PARTIZAN – PROLETER (ZRENJANIN)   3:0 (25:22, 25:20, 25:20)

MEČ ZA PETO MESTO:

NIŠ – RIBNICA (KRALJEVO)      3:1 (17:25, 25:13, 25:22, 25:13)

VELIKA SALA SPC “VOJVODINA”:

MEČ ZA 7. MESTO:

SMEDEREVO – RODA (BEOGRAD)        3:0 (25:17, 25:22, 25:15)

MEČ ZA 9. MESTO:

RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC) – STRAŽILOVO (SREMSKI KARLOVCI)     3:1 (25:27, 25:21, 25:19, 25:20)

MEČ ZA 11. MESTO:

ŽELEZNIČAR (BEOGRAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)  3:0 (25:21, 25:12, 25:17)