Serbian flagcirilicalatinica

Seniorke

Seniorke Srbije otvaraju EP sa Bosnom i Hercegovinom

CEV – SENIORKE – XXXII EP 2021.

Ženska seniorska reprezentacija Srbije, dvostruki uzastopni prvak Evrope odigraće prvi meč u A grupi XXXII EP 2021. u Beogradu protiv Bosne i Hercegovine, 19. avgusta od 17.00 časova. Srbija će drugi meč odigrati 21. avgusta od 21.00 čas protiv Francuske, a treći 22. avgusta protiv Belgije od 20.00 časova. Azerbejdžan će biti rival Srbiji u četvrtom meču 24. avgusta od 20.00 časova, a u poslednjem meču u A grupi Srbija će igrati protiv Rusije, 25. avgusta od 20.00 časova.

zep18

Evropska odbojkaška konfederacija je danas objavila kompletan raspored i satnicu XXXII EP 2021. u konkurenciji odbojkašica, koje će se odigrati od 18. avgusta do 4. septembra u Srbiji, Bugarskoj, Hrvatskoj i Rumuniji.

ankara2019

U B grupi u Plovdivu igraće Bugarska, Poljska, Nemačka, Španija, Češka i Grčka, u C grupi u Zadru nastupiće Hrvatska, Italija, Belorusija, Slovačka, Mađarska i Švajcarska, a u D grupi u Kluž Napoki takmičiće se Rumunija, Turska, Holandija, Ukrajina, Finska i Švedska.

Prvenstvo će početi 18. avgusta utakmicama u B i D grupi, dok će se prvi mečevi u A i C grupi odigrati 19. avgusta.

Takmičenje po grupama će se odigrati od 18. do 25. avgusta u B i D grupi, odnosno od 19. do 26. avgusta u A i C grupi.

 

CEV – SENIORKE – XXXII EP 2021. – BEOGRAD (SRBIJA), PLOVDIV (BUGARSKA), ZADAR (HRVATSKA) I KLUŽ NAPOKA (RUMUNIJA):

A GRUPA – BEOGRAD:

ČETVRTAK, 19. AVGUST:

SRBIJA – BOSNA I HERCEGOVINA  17.00

 

PETAK, 20. AVGUST:

AZERBEJDŽAN – BELGIJA   17.00

RUSIJA – FRANCUSKA       20.00

 

SUBOTA, 21. AVGUST:

SRBIJA – FRANCUSKA       21.00

AZERBEJDŽAN – BOSNA I HERCEGOVINA     18.00

 

NEDELJA, 22. AVGUST:

SRBIJA – BELGIJA            20.00

RUSIJA – AZERBEJDŽAN    17.00

 

PONEDELJAK, 23. AVGUST:

RUSIJA – BELGIJA       17.00

BOSNA I HERCEGOVINA – FRANCUSKA      20.00

 

UTORAK, 24. AVGUST:

SRBIJA – AZERBEJDŽAN    20.00

BELGIJA – BOSNA I HERCEGOVINA      17.00

 

SREDA, 25. AVGUST:

SRBIJA – RUSIJA         20.00

AZERBEJDŽAN – FRANCUSKA   17.00

 

ČETVRTAK, 26. AVGUST:

RUSIJA – BOSNA I HERCEGOVINA  17.00

BELGIJA – FRANCUSKA      20.00

 

B GRUPA – PLOVDIV:

SREDA, 18. AVGUST:

BUGARSKA – GRČKA    20.30 (19.30)

ČETVRTAK, 19. AVGUST:

ŠPANIJA – ČEŠKA        17.30 (16.30)

NEMAČKA – POLJSKA   20.30 (19.30)

PETAK, 20. AVGUST:

ČEŠKA – NEMAČKA      17.30 (16.30)

POLJSKA – GRČKA       20.30 (19.30)

SUBOTA, 21. AVGUST:

POLJSKA – ČEŠKA       17.30 (16.30)

BUGARSKA – ŠPANIJA  20.30 (19.30)

NEDELJA, 22. AVGUST:

GRČKA – ŠPANIJA            16.00 (15.00)

NEMAČKA – BUGARSKA      19.00 (18.00)

PONEDELJAK, 23. AVGUST:

GRČKA – ČEŠKA          17.30 (16.30)

POLJSKA – ŠPANIJA     20.30 (19.30)

UTORAK, 24. AVGUST:

NEMAČKA – GRČKA      17.30 (16.30)

BUGARSKA – ČEŠKA    20.30 (19.30)

SREDA, 25. AVGUST:

NEMAČKA – ŠPANIJA    17.30 (16.30)

BUGARSKA – POLJSKA 20.30 (19.30)

 

C GRUPA – ZADAR:

ČETVRTAK, 19. AVGUST:

HRVATSKA – ŠVAJCARSKA      17.00

PETAK, 20. AVGUST:

ITALIJA – BELORUSIJA      17.15

SLOVAČKA – MAĐARSKA    20.15

SUBOTA, 21. AVGUST:

BELORUSIJA – HRVATSKA       17.00

MAĐARSKA – ŠVAJCARSKA      20.00

NEDELJA, 22. AVGUST:

HRVATSKA – SLOVAČKA    17.00

ITALIJA – MAĐARSKA        20.00

PONEDELJAK, 23. AVGUST:

ITALIJA – SLOVAČKA             17.15

BELORUSIJA – ŠVAJCARSKA    20.15

UTORAK, 24. AVGUST:

HRVATSKA – MAĐARSKA    17.00

SLOVAČKA – ŠVAJCARSKA 20.00

SREDA, 25. AVGUST:

BELORUSIJA – MAĐARSKA 18.00

ITALIJA – HRVATSKA        21.00

ČETVRTAK, 26. AVGUST:

SLOVAČKA – BELORUSIJA  17.00

ITALIJA – ŠVAJCARSKA      20.00

 

D GRUPA – KLUŽ NAPOKA:

SREDA, 18. AVGUST:

TURSKA – RUMUNIJA   20.30 (19.30)

ČETVRTAK, 19. AVGUST:

FINSKA – ŠVEDSKA           16.00 (15.00)

HOLANDIJA – UKRAJINA    19.00 (18.00)

PETAK, 20. AVGUST:

HOLANDIJA – FINSKA   17.30 (16.30)

TURSKA – UKRAJINA    20.30 (19.30)

SUBOTA, 21. AVGUST:

UKRAJINA – FINSKA     17.30 (16.30)

RUMUNIJA – ŠVEDSKA 20.30 (19.30)

NEDELJA, 22. AVGUST:

TURSKA – ŠVEDSKA          17.30 (16.30)

HOLANDIJA – RUMUNIJA    20.30 (19.30)

PONEDELJAK, 23. AVGUST:

UKRAJINA – ŠVEDSKA       17.30 (16.30)

TURSKA – FINSKA             20.30 (19.30)

UTORAK, 24. AVGUST:

TURSKA – HOLANDIJA       17.30 (16.30)

RUMUNIJA – FINSKA         20.30 (19.30)

SREDA, 25. AVGUST:

HOLANDIJA – ŠVEDSKA     17.30 (16.30)

RUMUNIJA – UKRAJINA      20.30 (19.30)

 

Utakmice osmine finala  i četvrtfinala će se odigrati u Beogradu i Plovdivu.

 

OSMINA FINALA (28 – 30. AVGUST):

PLOVDIV:

SUBOTA, 28. AVGUST:

(5) B 1 – D 4

(8) D 2 – B 3

 

NEDELJA, 29. AVGUST:

(6) D 1 – B 4

(7) B 2 – D 3

 

BEOGRAD:

NEDELJA, 29. AVGUST:

(1) A 1 – C 4

(4) C 2 – A 3

 

PONEDELJAK, 30. AVGUST:

(2) C 1 – A 4

(3) A 2 – C 3

 

ČETVRTFINALE (31. AVGUST I 1. SEPTEMBAR):

PLOVDIV – UTORAK, 31. AVGUST:

(3) POBEDNICI MEČEVA 5 i 8

(4) POBEDNICI MEČEVA 6 i 7

 

BEOGRAD – SREDA, 1. SEPTEMBAR:

(1) POBEDNICI MEČEVA 1 i 4

(2) POBEDNICI MEČEVA 2 i 3

 

Polufinalne utakmice, kao i meč za treće mesto i finale odigraće se u Beogradu.

 

BEOGRAD – POLUFINALE – PETAK, 3. SEPTEMBAR:

POBEDNICI ČETVRTFINALNIH MEČEVA 1 i 4

POBEDNICI ČETVRTFINALNIH MEČEVA 2 i 3

 

BEOGRAD – SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

FINALE:                           20.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:      17.00

zep

  • jul 2, 2021
  • 401
Објављено у Seniorke
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Održan žreb za četvrtfinale Kupa Srbije Održan žreb za četvrtfinale Kupa Srbije

    SENIORKE I SENIORI – KUP SRBIJE 2021/2022.

    U prostorijama Odbojkaškog saveza Srbije danas je obavljen žreb za četvrtfinale 56. Kupa Srbije 2021/2022. u konkurenciji odbojkašica i 57. Kupa Srbije 2021/2022. u konkurenciji odbojkaša. Železničar iz Lajkovca i Ribnica iz Kraljeva, aktuelni pobednici Kupa Srbije, igraće u četvrtfinalu protiv Partizan Sokerbeta, odnosno Mladog radnika iz Požarevca.

  • TENT, Ub i Železničar iz Lajkovca se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije TENT, Ub i Železničar iz Lajkovca se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije

    SENIORKE – 56. KUP SRBIJE 2021/2022.

    Obrenovački TENT, Ub i Železničar iz Lajkovca plasirali su se u četvrtfinale 56. Kupa Srbije 2021/2022. TENT je u utakmici osmine finala savladao Student iz Niša sa 3:0 (25:6, 25:7, 25:13). Prošlogodišnji finalista Kupa Srbije ekipa Ub, nadigrala je Smederevo sa maksimalnih 3:0 (25:8, 25:17, 25:11). Železničar iz Lajkovca, aktuelni šampion Kupa Srbije, pobedio je Zlatibor iz Čajetine sa ubedljivih 3:0 (25:12, 25:12, 25:13).

  • Jedinstvo iz Stare Pazove u četvrtfinalu Kupa Srbije Jedinstvo iz Stare Pazove u četvrtfinalu Kupa Srbije

    SENIORKE – 56. KUP SRBIJE 2021/2022.

    Odbojkašice Jedinstva iz Stare Pazove plasirale su se u četvrtfinale 56. Kupa Srbije 2021/2022. Jedinstvo je na svom terenu pobedilo Beograd sa 3:0, po setovima 25:14, 25:12 i 25:19.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga