Serbian flagcirilicalatinica

Vesti iz regiona

Stara Pazova i Beograd 1 pobednici “Majskog turnira” – Nađa Milinković i Aleksa Mandić najbolji igrači

56. “MAJSKI TURNIR” – TROFEJ BEOGRADA 2021.

Kadetkinje Stare Pazove i kadeti Beograda 1 osvojili su titule pobednika 56. „Majskog turnira“, turnira gradskih omladinskih reprezentacija – Trofej Beograda 2021. Nađa Milinković iz Stare Pazove i Aleksa Mandić iz Beograda 1, proglašeni su za najbolje igrače (MVP) turnira.

mt4

mt5

mt6

U finalu u konkurenciji kadetkinja Stara Pazova je pobedila Beograd 1 sa 3:1 (25:16, 25:16, 14:25, 25:19). U meču za treće mesto, Obrenovac je pobedio pionirsku reprezentaciju Srbije sa 2:0 (25:21, 25:12).

mt8

mt10

mt7

U konkurenciji kadeta, Beograd 1 je u finalu savladao Novi Sad sa 3:1 (25:17, 23:25, 25:19, 25:22), dok je u meču za treće mesto Kraljevo pobedilo Beograd 2 sa 2:1 (23:25, 25:18, 16:14).

mt9

mt11

Na turniru je igralo 18 ekipa u ženskoj (2004. i mlađe) i 12 ekipa u muškoj konkurenciji (2003. i mlađi) iz Crne Gore, Severne Makedonije i Srbije.

Tradicionalni turnir gradskih omladinskih reprezentacija je odigran u dvorani „Žarkovo“ i Sali Četvrte beogradske gimnazije u organizaciji Odbojkaškog saveza Beograda, pod pokroviteljstvom Odbojkaškog saveza Srbije i Sekretarijata za sport i omladinu Grada Beograda.

Turnir je organizovan uz poseban zdravstveni protokol i bez prisustva gledalaca.

 

KONAČAN PLASMAN – KADETKINJE:

  1. STARA PAZOVA

  2. BEOGRAD 1

  3. OBRENOVAC

  4. PIONIRSKA REPREZENTACIJA SRBIJE

  5. BEOGRAD 2

  6. KLEK

  7. VALJEVO

  8. UŽICE

  9. BATOČINA

10. LESKOVAC

11. PLJEVLJA

12. SMEDEREVO

13. TIVAT

14. SKOPLJE

15. UB

16. KOSOVSKA MITROVICA

17. STRUMICA

18. PODGORICA

 

POJEDINAČNE NAGRADE – KADETKINJE:

mt12

MVP: NAĐA MILINKOVIĆ (STARA PAZOVA)

mt14

TEHNIČAR: MINA STOJANOVIĆ (BEOGRAD 1)

mt16

BLOKER: HENA KURTAGIĆ (OBRENOVAC)

mt18

PRIMAČ: UNA VAJAGIĆ (STARA PAZOVA)

mt19

LIBERO: ANJA KUJUNDŽIĆ (BEOGRAD 1)

 

KONAČAN PLASMAN – KADETI:

  1. BEOGRAD 1

  2. NOVI SAD

  3. KRALJEVO

  4. BEOGRAD 2

  5. ZRENJANIN

  6. KRAGUJEVAC

  7. POŽAREVAC

  8. SMEDEREVO

  9. BAR

10. PODGORICA

11. VALJEVO

12. KOSOVSKA MITROVICA

 

POJEDINAČNE NAGRADE – KADETI:

mt13

MVP: ALEKSA MANDIĆ (BEOGRAD 1)

mt15

TEHNIČAR: MILAN ŽIVANOVIĆ (KRALJEVO)

mt17

BLOKER: VELJKO ĆULIBRK (NOVI SAD)

mt20

PRIMAČ: DANILO ILIĆ (BEOGRAD 1)

mt21

LIBERO: VUKAŠIN RISTIĆ (BEOGRAD 1)

 

Pehare i medalje najboljim ekipama i pojedincima predali su Mladen Maran, predsednik OSB, Danilo Mrđa, generalni sekretar OSB, Vesna Zirić, načelnik za programe sporta Gradskog sekretarijata za sport i omladinu, Edin Škorić, član IO OSB, Zoran Mitić, predsednik Nadzornog odbora OSB, Momčilo Miljatović, član NO OSB, Aleksandar Kočoski, koordinator OSB, dr Nedžad Osmankač, predsednik UOTV,  i Hamza Zatrić, drugi trener muške juniorske reprezentacije Srbije.

Više informacija na: http://www.osb.org.rs/

mt2

  • maj 3, 2021
  • 1029
Објављено у Vesti iz regiona
Оцените овај чланак
(1 Глас)

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

Pretraga